Roku להשקת חנות מנויים לסטרימינג

על פי מגזין Variety, רוקו מתכנן להקים בקרוב חנות מנויים לסטרימינג משלה, משהו שדומה לערוצי אמזון, שירות פופולרי שקיים במכשירי Fire TV. כל מי שמשתמש במכשיר Roku כשיר להירשם ולצפות בסרטונים מבלי שיצטרך להוריד אפליקציה עבור כל אחד מהם. מגוון עוד הוסיף והוסיף כי השירות בנקודת זמן מסוימת בעתיד, תרוויח הכנסות באמצעות מנויים בתשלום בערוץ ייעודי כדי להנגיש את כל התוכן שלו ללא צורך להשתמש במספר אפליקציות..


Roku להשקת חנות מנויים לסטרימינג

Roku להשקת חנות מנויים לסטרימינג

מה רוקו מתכנן לעשות

בעבר, רוקו הציגה את CBS All Access ו- HBO Now (בלש אמיתי היה מדהים!) במכשירים שלה באמצעות אפליקציות ייעודיות משלה. הבאז הוא שרוקו פשוט לא ילך לאיסוף תוכן מספקים שונים.

להפך, זה יאפשר למשתמשים לגלוש ולהירשם לשירותים גם מתוך הפלטפורמה. במובנים רבים זה דומה לערוצים של אמזון, אם כי האחרון זמין רק לחברי פריים.

עם זאת, לא ידוע אם רוקו הולך להגביל את השוק לחברות העילית והפרמיה בלבד. על פי הדיווחים, החברה מפתחת את הגרסה הבאה של פלטפורמת החיוב שלה בשם Roku Pay. פוקו ריי גם יקל על המנויים לבצע את התשלומים שלהם.

קשורים: מה ה- VPN הטוב ביותר עבור רוקו?

העובדה היא שרוקו אינה החברה היחידה שעוקבת אחר אמזון. לאחרונה דווח על ידי בלומברג שגם אפל תתחיל את שירותי הווידיאו שלה מתוך אפליקציות הטלוויזיה שלה. עם זאת, ככל הנראה, השירות של אפל לא יושק לפני 2019, ואילו Roku’s עומד לפגוע בשוק בקרוב. עם זאת, לא היה אישור רשמי מטעם רוקו בנושא. שירותי המנויים של Roku היו עד כה נגישים דרך חנות הערוצים שלה.

מנויים שרצו גישה לאחד משירותים כאלה נדרשים להוריד את האפליקציה הייעודית, שכונתה ערוץ בשפה הרוקו, למכשירי הסטרימינג שלהם בהתאמה, ובהמשך נרשמים דרך אתר רוקו או מכשירי הטלוויזיה האישיים שלהם..

בעתיד, רוקו מתכננת להפגיש מספר שירותים בתשלום כזה באותו ערוץ, מה שמקל על המנויים. סייגים יקבלו את היתרון הנוסף של גישה לכל תוכן הפרימיום, מבלי שיצטרכו להוריד ולהחיל אפליקציות ספציפיות.

כמו אמזון

גישתו של רוקו דומה באופן מוזר לגישה של ערוצי הממשלה של אמזון, שהושקה בשנת 2015. זו האחרונה מאפשרת לצרכנים להירשם ליותר מ- 235 שירותי מנוי וידיאו. לאחר שנרשמים לערוץ בתשלום מסוים, התוכן שלו לא מוצג באמצעות שום אפליקציה נפרדת, אלא ממש בסמוך לקטלוג הוידיאו של אמזון..

הפשטות העצומה בה פועלת ערוצים הפכה את אמזון לכוח מרכזי בעסקי המנויים שעונים כמו שאתה.

על פי מחקר שנערך על ידי קבוצת דיפוזיה, ההערכה היא כי אמזון מוכרת כיום יותר מ- 50 אחוז מכל מנויי ה- HBO המקוונים בארצות הברית, אשר עולה על המשווקים כמו גוגל ואפל עם מפעילי שירותים קטנים יותר והופכים גם את הערוצים למרכיב עיקרי. של העסקים שלהם.

קשורים: איך להשיג ערוצים אמריקאיים ברוקו?

המודל העסקי של רוקו

המודל העסקי והאסטרטגיה הבסיסית של Roku היה תמיד להגדיל את בסיס הלקוחות שלה בכך שהוא מאפשר למנויים להיות יותר ויותר מכשירים נוחים לסטרימינג, כמו גם שותפויות מועילות הדדית עם יצרני הטלוויזיות, ואחריה מונטיזציה מהרחבת בסיס הלקוחות באמצעות שירותים ומודעות. יתר על כן, לרוקו יש גם הסכמי חלוקת הכנסות מסוימים עם שירותי סטרימינג בתשלום מובחר.

עם זאת, ספינר ההכנסות הגדול ביותר שלה הוא פרסום. למעשה, ברבעון הראשון של שנת הכספים הנוכחית שירותי הרוקו והכנסות המודעות עלו לראשונה מההכנסות הקשורות בחומרה שלה..

אסטרטגיה אפקטיבית שאומצה על ידי Roku כדי להגדיל את הכנסותיה מהמודעות היא באמצעות ערוץ Roku, שירות תומך מודעות וחינם. ערוץ זה נמצא בתהליך של צבירת כותרות קטלוגים מהאולפנים המובילים בהוליווד, כמו גם ספקי תוכן רבים אחרים העובדים ברשת. אלה כוללים MGM, Lionsgate, Warner Bros וסוני כמו גם ספקי תוכן עצמאיים כמו FilmRise, Popcornflix ו- American Classics..

באפריל 2018, רוקו הוסיף לערוץ שלו חדשות ABC, צ’דר ותוכניות אחרות (מה דעתך על תוכניות מדהימות כמו המגן, החוט, האישה הטובה ובוש?). מהלך זה הפך אותו בהצלחה לאחד מעשרת הערוצים הפופולריים ביותר בכל מכשירי Roku. עם זאת, בנקודת זמן זו, עדיין לא ברור אם ערוץ Roku ישלב שירותי מנויים בתשלום ישירות ערוץ או השקה דרך ערוץ נפרד.

ברגע שהערוץ יפעל, ערוצי פרימיום כמו HBO, Starz! ו- Showtime יהיו נגישים מתוך הערוץ היחיד והייעודי הזה במקום לעבור בין ערוצי אפליקציות נפרדים..

פישוט

למרות שספריית Roku וחנות האפליקציות פשוטות לעבוד איתן, ברגע שהספקים יתמזגו, יהיה קל יותר לאתר את התוכן מבלי להזדקק לאיזה סטודיו או רשת הם שייכים. יתר על כן, מכיוון שרוקו מפעיל רק אפליקציה או ערוץ אחד בכל פעם, משתמשים לא היו צריכים לצאת מאפליקציה אחת כדי להיכנס לאפליקציה אחרת במסך הבית או בחנות הערוצים..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me