כיצד לצפות בווידיאו פריים של אמזון ב- Chromecast

האם ניתן לצפות בווידיאו פריים של אמזון ב- Chromecast באמצעות האייפון, אייפד, אנדרואיד, מחשב או מק? שירותי סטרימינג צוברים פופולריות ברחבי העולם. המגוון הרחב של תכניות טלוויזיה, סרטים, סרטים דוקומנטריים והחופש לצפות בהם בכל עת ובכל מקום, מחברים אנשים לשירותים כמו Netflix ו- Amazon Prime.


כיצד לצפות בווידיאו פריים של אמזון ב- Chromecast

כיצד לצפות בווידיאו פריים של אמזון ב- Chromecast

כמובן, הם אינם חופשיים, ודורשים מעט ידע טכני בכדי להתחיל בעבודה, אך הדבר לא הפריע לאנשים – במיוחד לדור הצעיר – להזרים את התוכניות האהובות עליהם במחשבים האישיים או במכשירים הניידים שלהם וליהנות מהם ללכת.

האם ניתן לצפות בווידיאו של אמזון פריים ב- Chromecast?

אם ברשותך מכשיר Chromecast של גוגל, סביר להניח שראית שאתה לא מסוגל להזרים עליו סרטוני אמזון פריים.

הסיבה? באמזון עצמה אומרים כי אנדרואיד ו- Chromecast אינם תואמים את שירותי פריים ווידאו מיידיים של אמזון. אלה חדשות רעות עבור מנויי פריים שרוצים להזרים מופעים ב- Chromecast. רובם מניחים שהם צריכים לקנות את הטלוויזיה Fire of Amazon או Fire TV Stick של אמזון בכדי שיוכלו לצפות בסרטונים מיידיים וראשוניים. אבל יש דרך החוצה.

היתרונות של אמזון פריים

Prime לא רק נותן גישה למוזיקה, סרטים ותוכניות טלוויזיה, אלא גם להנחות ומשלוח חינם. מנויי פריים מקבלים גישה למגוון מבצעים והנחות על מוצרים ושירותים של אמזון. ל- Prime Video יש תכניות טלוויזיה בלעדיות (בית הקלפים, החוט, ראש הזהב, הכל מדהים), סרטים (סיקריו, רובוטריקים, מסע בין כוכבים, מהיר 8, בוסים נוראיים וכן הלאה), וסרטים דוקומנטריים שלא תוכלו לצפות בשום מקום אחר . אם נראה ש- $ 99 יקר מדי, תוכל ללכת על התוכנית החודשית במחיר של 10 $ לחודש.

מה זה Google Chromecast?

ה- Chromecast של גוגל הוא מכשיר קטן שתוכל לחבר ליציאת ה- HDMI של הטלוויזיה שלך בעזרת כבל ה- USB שמגיע עם המכשיר. כל עוד לטלוויזיה שלך יש יציאת HDMI, היא אמורה להספיק. תזדקק גם לסמארטפון או למחשב המחובר גם לאותה רשת WiFi כמו ה- Chromecast. נכון לעכשיו ניתן להשתמש ב- Chromecast לגישה ל- YouTube, Google Play, Netflix ו- Hulu, אך לא לאמזון פריים.

כיצד לצפות בסרטוני אמזון פריים ב- Chromecast?

החדשות הטובות הן שאינך זקוק למכשירים נוספים כדי להזרים אמזון פריים אם כבר יש לך מכשיר אנדרואיד TV או Chromecast, או פשוט מחשב עם דפדפן כרום. על ידי ביצוע מספר צעדים פשוטים אתה מקבל להזרים את תוכניות ה- Prime המועדפות שלך במכשיר ללא עלות נוספת. כך עושים זאת:

  1. דרישות: תזדקק למכשיר Chromecast ולחבר אותו למחשב האישי או למחשב הנייד המחובר לאותה רשת ובדפדפן Chrome של גוגל. מאמר זה מניח שכבר יש לך חברות ראשונה מכיוון שבלעדיה לא ניתן לגשת לסרטוני פריים.
  2. מדפדפן הכרום שלך עבור לחשבון Amazon Prime שלך ​​ב- Amazon.com. לאחר לחיצה על החץ הנפתח של Prime, בחר Watch.
  3. הסרטון שתבחר יתחיל להפעיל אוטומטית אלא אם כן יש לך רשימת השמעה. השהה את הסרטון בזמן שאנחנו מחברים אותו למכשיר ה- Chromecast.
  4. בדפדפן Chrome שלך, מצא את סמל ה- Chromecast בפינה השמאלית העליונה. לאחר לחיצה עליו, בחר את מכשיר ה- Chromecast שלך מהרשימה. בתפריט הנפתח לתפריט הנפתח בחר Tab Tab.
  5. הסרטון יתחיל לפעול על המסך שבחרת למכשיר ה- Chromecast שלך.
  6. בכרטיסייה Cast יש מספר אפשרויות בהן תוכלו להשתמש כדי להגדיר את העדפות הצפייה שלכם. ראשית, יש לך שלוש איכויות וידיאו לבחירה: סטנדרט (480p), גבוה (720p) או איכות קיצונית (זו גם 720p, אך היא בעלת קצב סיביות גבוה יותר). כדי לגשת להגדרות, עליכם ללחוץ על כפתור ה Cast ואז לחצו על כפתור ‘הגדרות’ (שנראה כמו ציוד). אתה לא יכול רק לשנות את איכות הזרימה, אלא גם להשתיק ולהשתיק את הצליל בעזרת כפתור העוצמה. מכיוון שאין בכרטיסייה Cast אפשרות להתאים את רמת העוצמה, עליכם להשתמש בשלט הרחוק של הטלוויזיה לשם כך.

מכיוון ש- Chromecast עובד כמעט בכל אתרי המהביל, אתה יכול להזרים איתו כל סוג של סרטונים, ללא תלות בפורמט או באיכות. לסיום הפגישה, פשוט סגור את חלון הדפדפן שלך, או בחר עצור יציקה מכפתור ההעברה.

חסרונות של הזרמת סרטוני פריים ב- Chromescast

ליהוק דפדפנים אינו האפשרות האידיאלית בעת הזרמת סרטונים. בניגוד לאפליקציה הייעודית, שמאפשרת להזרים סרטונים בגודל 1080p, אתה תקוע במהירות 720p כשאתה מעביר עם הדפדפן שלך. אם אתם רגילים לצפות בסרטונים באיכות גבוהה, האיכות הנמוכה, הפיקסלציה, השמע הנמוך והנשירה מאותות יכולים להיות מעצבנים.

חוץ מזה אתה צריך לשמור על קשר בין המחשב האישי או הטלפון שלך לאורך כל ההפעלה, תוך ניקוז הסוללה. אם אתה טוען את הסוללה בזמן ההפעלה, יש סיכוי להתחממות יתר עבור המכשירים שלך. כל אלה עשויים להפוך את הזרמת הסרטונים של Amazon Prime ב- Chromecast לפיתרון פחות ממושלם.

ה- VPN הטוב ביותר עבור וידאו של אמזון פריים

בדומה לנטפליקס, אמזון פריים וידיאו מציעה למנויים מנויים לסרטים ותכניות טלוויזיה שונות, בהתאם לאזור בו מתגוררים המשתמשים כיום. גרסת הווידיאו האמריקאית של אינסטנט וידיאו היא ללא ספק הטובה ביותר בזכות הספרייה הרחבה של תכני הווידיאו הזמינים לזרם. אם אתה מתגורר כרגע מחוץ לארה”ב, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת אמזון פריים האמריקאית. להלן ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש כדי לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי מחו”ל.

האם אמזון פריים תתמוך רשמית ב- Chromecast בעתיד?

אמזון אינה מתכוונת להנגיש סרטוני פריי זמינים במכשירי אנדרואיד או Chromecast בקרוב. לכן, בהיעדר מכשירים תואמים כמו נגן Blu-Ray, Fire TV או טלוויזיה חכמה, הזרמת סרטוני פריים ב- Chromecast היא התקווה היחידה שלך..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me