10 סודות נטפליקס שלא הכרת

איך שהאבולוציה של האינטרנט והטכנולוגיות הקשורות בהן משנה את הדרך בה אנשים מחפשים בידור מדהימה. כדי לצפות בסרטים לבחירתכם, אין עוד צורך ללכת לתיאטרון או להסתמך על התיבה שנקראת אידיוט. עם עליית שירותי הסטרימינג כמו נטפליקס, הצפייה בסרטים הנבחרים ביותר או תכניות טלוויזיה להיט הפכה למסלולית. מההתחלה הצנועה כשירות להשכרת די.וי.די הוא צמח מחוזק לחוזק והתגוון להפקת טלוויזיה וסרטים. אמנם מיליוני משתמשים בכל רחבי העולם משתמשים בנטפליקס, אך מעטים מהם מודעים לכמה עובדות מעניינות על ענקית שירותי הסטרימינג. בואו נסתכל על ה- 10 סודות נטפליקס אתה עשוי, או אולי לא, לדעת על.

10 סודות נטפליקס שלא הכרת

10 סודות נטפליקס שלא הכרת

10 סודות נטפליקס שלא ידעת על נטפליקס

להלן כמה מהם ברובם עובדות לא ידועות על נטפליקס:

מחסני נטפליקס

10 סודות נטפליקס שלא הכרת

בנטפליקס יש כמה מחסנים, אך מעט מאוד אנשים מודעים למיקומם של אותם מחסנים, כשמה כן הם. לא ניתן לאתר אותם באמצעות אפליקציות מיפוי רגילות. אפילו משאיות המסירה של החברה מחופשות היטב. הסיבה לרמת סודיות ופרטיות כה קיצונית היא הדיסקים שיש ברשות החברה יקרים מאוד והם לא יכולים להרשות לעצמם לאבד אותם בכל מחיר. זו הסיבה שהחברה מבטיחה שלא ניתן יהיה למקם אותם או לגנוב אותם שלא ככאלה בזמן המעבר.

נטפליקס לעומת שוברי קופות

Netflix לעומת שוברי קופות - 10 סודות נטפליקס שלא הכרת

Netflix לעומת שוברי קופות – 10 סודות נטפליקס שלא הכרת

האם חשבתם פעם איך האנשים שהקימו את נטפליקס קיבלו את הרעיון בתחילה! ריד הייסטינגס, מנכ”ל החברה, פיתח את הרעיון בשנת 1997. על פי הדיווחים, הוא חויב על ידי בלוקבסטר, אז חברה מובילה, בסכום של 40 דולר כאגרה מאוחרת. זה הניע אותו להקים חברה. יתכן שאיש לא יכול להעלות על הדעת את מאמציו יתגלה כמוצלח כל כך. שוברי קופות גם לא היו מקבלים כרטיסי חיוב, לא חכמים!

הסודות הטובים ביותר של נטפליקס

10 סודות נטפליקס שלא הכרת

הסודות הטובים ביותר של נטפליקס

ישנם מספר ארגונים, כולל MNCs בעולם שיש להם מדיניות עובדים קפדנית. כדי לשמור על סודות של החברה ועל עובדות בתוך העובדים, הארגונים גורמים לעובדים לחתום על הסכמים ותנאים. נטפליקס גורמת לעובדים להישבע בסודיות מירבית במיקומי מחסני DVD. זה למעשה הגיוני למדי שכן הפרת המידע יכולה להוביל לתוצאות חמורות.

מלחמה נגד פירטיות

10 סודות נטפליקס שלא הכרת

מלחמת נטפליקס נגד פירטיות

עבור ענקים זורמים כמו נטפליקס או כל גורם אחר שמספק תוכן דרך האינטרנט, פיראטיות נשארת עקב אכילס. בתי ההפקה המובילים של הסרטים מפסידים מיליוני דולרים בגלל הורדות לא חוקיות, אתרי טורנט ואינטרנט של פיראטיות. כדי להפסיק את רשתות הפיראטיות הגונבות את תוכנה, נטפליקס ממשיכה לשמור על הכרטיסיות Bittorent ואתרים דומים. זה מסביר מדוע תוכן נטפליקס הופך להיות זמין באתרי P2p ואפליקציות VPN מעת לעת.

מעטפות מלבניות?

10 סודות נטפליקס שלא הכרת

מעטפות מלבניות של Netflix

נטפליקס שולחת מעטפות מלבניות ללקוחות. האם חשבתם פעם למה הם לא משתמשים בצבעים מרובעים? זה לא נושא מרכזי אבל הסיבה בפועל היא הפחתת עלויות. חברות השליחויות גובות יותר עבור המעטפות בצורת ריבוע. בהתחשב בבסיס הלקוחות העצום והצומח של נטפליקס, אפילו הבדל קטן בעלות החבילות יתגלה כסכום עצום עבור החברה.

הראשון אי פעם..

שחקנים, במאים, זמרים וטכנאים זוכים בפרסי קולנוע יוקרתיים כמו גלובוס הזהב שאנשים מסוימים עדיין צופים בהם, אך רבים אחרים אינם עוסקים בהם. אבל האם ידעת שנטפליקס הוא שירות התכנות המקוון הראשון שאי פעם זכה בפרס טלוויזיה באמצעות גלובוס הזהב! זה המשיך לזכות בשלושה גלובוס הזהב למעשה. לא הרבה שירותי סטרימינג מקוונים יכולים להתאים לרשומה זו, נכון? עכשיו אם גלובוס הזהב פשוט היה יכול להפסיק לשנוא את מרבית האמריקנים, זה היה נהדר!

התחלות צנועות

נטפליקס לא החלה את דרכה כספק שירותי סטרימינג מבוסס אינטרנט. זה היה בשנת 2007 שהוא העז לזרמת וידאו מבוססת אינטרנט. המנויים לשירות ה- DVD קיבלו היקף סטרימינג דיגיטלי מוגבל, על סמך התוכניות שלהם. בקטלוג הדיגיטלי של החברה היו אז רק 1,000 כותרים.

High Def!

10 סודות נטפליקס שלא הכרת

כאשר מרבית האולפנים עוברים ל- FullHD ותכנים אפילו ברזולוציה גבוהה יותר, האם נטפליקס יכולה להיות הרחק מאחור? כמובן שהחברה נאלצה לקפוץ על העגלה HD. נכון לעכשיו, יותר מ 85 אחוז מהסדרות וכמעט 90 אחוז מהסרטים באוסף שלה הם תוכן של 1080p. עם הזמן, גם תוכן איכותי של 4K צומח. שבכל מקרה רוצה לראות טלוויזיה רגילה?

נטפליקס מתקשר

10 סודות נטפליקס שלא הכרת

נטפליקס מתקשר

זה אולי נשמע לך די מדהים או מצחיק מעט, אבל בסוף שנות ה -90 צוות נטפליקס שיחה בתים. זה נעשה כדי להעריך כיצד הלקוחות התקיימו עם היישומים שלה כדי לבחור כותרות. הם שאלו לקוחות בסמוך לשאלות המיקום של החברה בקליפורניה דרך הטלפון והלקוחות שיתפו פעולה רוב הזמן. זה לא מה שרבים מסטארט-אפים היו עושים בימינו, אבל זה מוכיח שיציאה מהדרך יכולה להיות מועילה לעיתים.

סודות נטפליקס שכדאי לדעת

למרות שנטפליקס כיום הוא שירות סטרימינג עולמי, התוכן שתוכלו לצפות בו משתנה במידה רבה בהתאם למקום בו אתם מתגוררים. אמנם למנויי רשת Netflix האמריקאית יש גישה לכמה מהסרטים והתכניות הטלוויזיוניות הטובות ביותר, למשל, צופי זלילה של נטפליקס בהודו, הם לא כל כך בר מזל. מה שרוב האנשים לא יודעים זה שתוכל לשנות את המיקום המקוון שלך באמצעות VPN. לכן, בטל את החסימה של נטפליקס בארה”ב למרות שאתה גר כרגע בריטניה, אוסטרליה, קנדה, מקסיקו, גרמניה, או בכל מקום אחר בעולם.

קרא את שלנו המדריך הטוב ביותר 4 Netflix VPN סקירה לקבל מושג טוב יותר כיצד לעשות זאת לעקוף מגבלות אזוריות.

10 סודות נטפליקס שלא ידעתם – סיכמו אותם

לנטפליקס, שירותי הסטרימינג המקוונים הפופולריים יש כמה ניואנסים מעניינים שרק מעטים מכירים כיום. יש לו נוצות רבות בכובע שלה כולל זכייה בגלובוס הזהב וספריה עצומה של תוכן באיכות HD. החברה גם נוקטת בסודיות ברמה העליונה כדי להגן על נכסיה ותכולתה החשובים. נטפליקס כנראה לא תשכור את הילרי קלינטון כדי לשמור על סודותיה בטוחים! אם יש סודות של נטפליקס שלדעתך פספסנו, אנא הודע לנו על ידי השארת תגובה למטה. נשמח לשמוע את מחשבותיך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me