10 שלטים המראים שאתה יכול להיות קורבן של דיג

האם אתה חובב מערכת היחסים המקוונת? האם שמעת על שפמנון הידוע לשמצה? ובכן, אני כאן כדי לנסות לעזור לך לא להיכנס לתרמית של דיג. המשך לקרוא כדי לגלות מה זה שפמנון ומה הם 10 הסימנים שעליך לחפש אם אתה חושב שאתה מקבל דגים..


10 שלטים המראים שאתה יכול להיות קורבן של דיג

10 שלטים המראים שאתה יכול להיות קורבן של דיג

מה זה Catfishing?

במילים פשוטות, catfishing משתמש בפרסומות מקוונות מזויפות כדי ליצור מערכות יחסים עם אנשים ברשת.

בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, לא כל הדייגים מפצירים להשיג אותך. לפעמים, שפמנון הוא לא יותר מאשר ביישן ובודד המנסה ליצור קשר מבלי להכניס את עצמם למצב פגיע.

סוג זה של דגי חתול אינם ממש זדוניים. כן, הם בגידה. כן, הם עדיין נחשבים להונאות חברתיות. עם זאת, הם לא בהכרח מסוכנים מבחינה ביטחונית.

עם זאת, הסגנון הדומיננטי יותר לחתול הוא כהה בהרבה. אנשים רבים משתמשים בפרסומות מקוונות מזויפות בכדי לממן את חייהם היומיומיים או כדי להוציא הונאה של קורבנות בלתי מעורערים מכספם וזמנם..

10 סימנים לחתול

איך אתה יכול לדעת אם אתה קורבן לדיג? ובכן, אין מדע מדויק לכך. עם זאת, אם האדם שאתה מדבר איתו באינטרנט מציג כמה מהסימנים שאני מציין בהמשך, ייתכן שתרצה להעריך מחדש את הקשר ההוא.

1. מערכת היחסים המקוונת מתקדמת במהירות

לרוב, שפמנון ינסה לקדם את הקשר במהירות האפשרית. הם ינסו באופן פעיל ליצור קשרים רגשיים רבים ככל האפשר במסגרת האינטראקציות הראשונות. זה אמור להיות הדגל האדום הראשון שלך. מערכות יחסים אמיתיות, הן ברשת והן באופן אישי, לוקחות זמן להתפתח. אם הם כבר מתוודים על אהבתם אליכם מבלי שאתם אפילו נפגשים, סביר להניח שתוקפים אתכם.

2. אתה מתקשר רק באמצעות טקסט

זהו אחד הדגלים האדומים הברורים ביותר שתוכלו למצוא. אם מצב התקשורת היחיד שלך מבוסס טקסט, יש לך בעיה.

האינטרנט הפך את הקשרים עם בני האדם לכל העולם לקלים ביותר. באופן דומה, כלי התקשורת שלנו השתפרו משמעותית במהלך השנים האחרונות. רוב כולם משתמשים בסקייפ, FaceTime או בכל שירות וידאו אחר. אם לא נראה שאתה גורם לאדם הזה להסכים לדבר איתך בטלפון או במצלמה, סביר להניח שאתה מקבל דגים..

3. חלק מהסיפורים שלהם פשוט לא מסתכמים

מכיוון שדיג משתמשים בעצם בפרסונה מזויפת כדי ליצור חיבור אמיתי, על מלפני הים יש מידע רקע על הפרסונה שלהם.

שימו לב לסיפורים שהם מספרים לכם על חייהם וחוויותיהם. אם הסיפורים שלהם מופקעים מדי או שפשוט לא נראים הגיוניים, סביר להניח שאתה נלחם.

4. הם נראים טובים מכדי להיות אמיתיים

אנשים, אנשים אמיתיים, פגומים. יש להם מוזרויות מוזרות שאתה פשוט לא יכול להעריך כל הזמן. הם לא תמיד מושלמים.

אפילו מערכות היחסים האינסטגרמיות הראויות ביותר אינן מושלמות. זה פשוט היגיון בסיסי, לטעות זה לאנושי. אם אתה מדבר עם מישהו ברשת שנראה מושלם לחלוטין, היזהר. האם כל התמונות שלהם טיפות-ים מדהימות? האם הם מכירים את כל ההפניות שלך ויש להם תחומי עניין שמתאימים לשלמות שלך? סביר להניח שאתה מקבל דגים.

5. דפי המדיה החברתית שלהם חסרים

הנה דגל אדום שמחמיא להפליא לשלטים האחרים המוזכרים ברשימה זו. רוב האנשים משתמשים בדפי המדיה החברתית שלהם באדיקות. למעשה, כל מה שאתה באמת צריך זה ידית אינסטגרם של מישהו ותקבל מושג די טוב על חיי היום יום שלהם.

בדוק את דפי המדיה החברתית של האדם. האם הם פעילים ברשת? האם אתה יכול לראות אינטראקציות עם החברים שלהם? האם הם מתויגים בתמונות מלילות / ימים בחוץ? אם אינך מצליח למצוא דף מדיה חברתית מגובשת, סביר להניח שאתה נלחם.

6. הם מבקשים טובות הנאה, פיננסיים ואחרים

חישל אותי כך: אם אתה במצב הדורש עזרה כלכלית דחופה, אל מי אתה פנה?

בדרך כלל תבקש תחילה עזרה מהמשפחה או מחברים קרובים. אם האדם שפגשת לאחרונה באופן מקוון מבקש לפתע סיוע כספי, סביר להניח שאתה מקבל דגים.

עם זאת, זה לא קשור רק לבקשת כסף. היזהר ממישהו שרק פגשת וממשיך לבקש את עזרתך. בדרך כלל לוקח שני אנשים לסמוך זה על זה כדי לבקש תמיכה. אם זה קורה ממש בשלב מוקדם במערכת היחסים, קחו זאת דגל אדום.

7. יש להם יותר מדי תירוצים

אז פגשת מישהו ברשת. אתה מכה אותו מייד (דגל אדום), הם נראים מושלמים עבורך לחלוטין (דגל אדום), ואתה לא יכול לחכות להעביר את הקשר למשהו קצת יותר מוחשי.

ניסית להשיג אותם בטלפון, או במצלמה, או אפילו ניסית להיפגש איתם באופן אישי … והם ממשיכים לזרוק אליך תירוצים. תמיד יש סיבה כזו או אחרת שמונעת מהם לעבור מעבר לשיחות מבוססות הטקסט שניהלת. כן, סביר להניח שאתה משוטט.

8. אינטראקציות מינימליות ביום

נסה להעריך מתי השיחות הללו מתקיימות. האם הם מתרחשים בעיקר בלילה? האם יש לך איזשהו תקשורת במהלך היום?

אם נראה כי כל השיחות שלך שיש לך מתקיימות רק בלילה, לאחר שהאדם הזה סיים את היום שלו, עליך לראות את זה כדגל אדום. אל תיתן למישהו לשכנע אותך שאין להם כמה דקות במהלך היום להפיל לך שורה או שיחה. אם אתה מדבר רק בלילה, סביר להניח שאתה מקבל דגים.

9. הם תמיד “מטיילים”

נראה שיש להם עבודה ששולחת אותם לכל רחבי העולם על בסיס קבוע. בגלל העבודה הזו הם לא באמת יכולים לדבר איתך (לקרוא: להראות לך את הפנים שלהם במצלמה) לעתים קרובות. כמו כן, מסיבה כלשהי, מסעותיהם לעולם אינם קרובים למקום בו אתה גר.

אם הם תמיד “נוסעים” ולא יהיה להם זמן להוכיח את הלגיטימיות שלהם אליך … סביר להניח שאתה נלחם..

10. תחומי העניין שלהם רחבים מדי

אני רוצה שתשים לב נפשי לאינטרסים שלך. לרוב תוכל לציין מה האינטרסים שלך בכמה משפטים. תחומי עניין אלה בדרך כלל ספציפיים לך ולחוויות העבר שלך.

כעת, אם לאדם שאתה מדבר איתו מקוון יש יותר מדי תחומי עניין המכסים מגוון רחב של נושאים, ראה אותו כדגל אדום. רשימת אינטרסים רחבה יכולה לתפוס את תשומת ליבם של מספר גדול בהרבה של אנשים. זו הסיבה שרבים מהדגים מפסיקים בסופו של דבר להיות רחבים ככלליים כאשר הם מפרטים את תחומי העניין והתחביבים שלהם, הם פשוט תופסים קורבנות רבים יותר. אם זה קורה לך, סביר להניח שאתה מקבל דגים.

כיצד להישאר בטוח במערכת יחסים מקוונת

אם להיות כנה מאוד, מערכת יחסים מקוונת היא עבודה קשה מאוד. עם עלייתם של אתרי היכרויות מקוונים, אנשים רבים יותר מקבלים את הרעיון של מערכת יחסים אלקטרונית למרחקים ארוכים כעת. זה הקל על דברים מעט יותר עבור שפמנונים בכל מקום מכיוון שיותר אנשים פתוחים כעת למערכות יחסים מסוג זה.

אז איך תוכלו להישאר בטוחים בזמן היכרויות ברשת? להלן מספר טיפים שיעזרו לכם לשמור על בטיחותכם באתרי היכרויות מקוונים:

  1. אל תשתמש בפרופיל הפייסבוק שלך או בדוא”ל הרגיל שלך כדי להירשם לשירות הכרויות כלשהו.
  2. אל תשתמש בכרטיס החיוב או בכרטיס האשראי שלך באופן מקוון. נסה ליצור ארנק מקוון או השתמש בכרטיס חיוב מקוון ששולם מראש עבור כל העסקאות המקוונות שלך.
  3. היזהר משיתוף מידע אישי מדי עם אנשים שאתה פוגש באינטרנט. וודא שאתה נותן לזוגיות להתקדם באופן טבעי לפני שתתחיל לחשוף את הסודות הכהים ביותר שלך.
  4. אם יש לך חשד כלשהו לגבי האדם שאתה מדבר איתו, נסה בגוגל לחפש בתמונה שיש להם. אם התוצאות היחידות שתוכלו למצוא הן דפי המדיה החברתית שלהם, תוכלו לאפשר מעט לשומר שלכם. תוכל לראות אם אדם זה גנב את תמונותיו ממישהו אחר.
  5. השג לעצמך חיבור VPN כדי לוודא שהנתונים שלך מאובטחים בכל עת. תוסיף גם רמה של אנונימיות באופן מקוון ותגן על עצמך מפני פריצות אפשריות והתקפות. אני מציע להשתמש רק בספקים אמינים ואמינים כמו ExpressVPN.

10 שלטי חתולים – מחשבות אחרונות

יש לך את זה, כמה מהסימנים שאתה צריך לחפש אם אתה מרגיש שאתה מנקז. זכור, קיימים מחליפים. פירושו של דגל אדום אחד אינו אומר שפמנון. אם בכל זאת תגלו יותר ויותר סימנים שצצים, קטרו את השיחה וחתכו את אותו אדם מחייכם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me