אלה אפליקציות האנדרואיד שהורדו ביותר משנת 2018

בחנות Google Play יש שפע של יישומים המתאימים לקהל אנדרואיד מגוון, החל מבידור לחינוך. הוא אפילו מחזיק בתואר כחנות האפליקציות הגדולה ביותר שם. אבל, אילו אפליקציות הן הפופולריות ביותר?


אפליקציות אנדרואיד שהורדו ביותר משנת 2018

אפליקציות אנדרואיד שהורדו ביותר משנת 2018

אפליקציות ה- Android הכי שהורדו לשנת 2018- סיכום

להלן סקירה של עשרת האפליקציות המובילות ביותר שהורדו בשנת 2018:

  1. WhatsApp
  2. מסנג’ר
  3. אינסטגרם
  4. פייסבוק
  5. טיק טוק
  6. פייסבוק לייט
  7. קפיצת הליקס
  8. שתף את זה
  9. Messenger Lite
  10. גרנה אש חופשית – Winterlands

חנות הגוגל סטור

לאמיתו של דבר, חנות Android Play מציעה למעלה מ- 2.1 מיליון אפליקציות בבסיס הנתונים שלה. למרות שגוגל אנדרואיד היא פלטפורמה חדשה יותר, היא עלתה על חנות האפליקציות של אפל מבחינת מספר האפליקציות הזמינות. אבל זה לא בהכרח דבר טוב. רבים מהיישומים הללו הם מזויף ותוכנות זדוניות נגועות.

האפליקציות שהורדו ביותר

נתונים פריורי הגיע למסקנה כי בעשרת אפליקציות האנדרואיד המובילות בעולם היה נתון הורדה משולב של 3.6 מיליארד עם WhatsApp בראש. האפליקציה המתעסקת הייתה האפליקציה הפופולרית ביותר של שנת 2018 מכיוון שהיא צברה יותר מ 747 מיליון הורדות. המסנג’ר, אינסטגרם ואפליקציית הפייסבוק הראשית קיבלו את המיקום השני, השלישי והרביעי בהתאמה. אפליקציית הווידיאו החדשה ביותר, TikTok הגיע למקום החמישי.

הדומיננטיות של פייסבוק ניכרה בתוצאות החיפוש מכיוון שרוב האפליקציות תחת שמו של מארק צוקרברג. לאמיתו של דבר, אפליקציות של פייסבוק אספו 2.5 מיליארד הורדות באופן קולקטיבי בשנת 2018. תוכלו למצוא מתחת לתרשים שמציג את אפליקציית הרווחיות הגבוהה ביותר לשנת 2018 מחנות Google Play.

אפליקציות האנדרואיד המורדות ביותר של 2018

אפליקציות ה- Android המורדות ביותר של 2018

אפליקציות אנדרואיד שהורדו ביותר משנת 2018

WhatsApp

באופן לא מפתיע, WhatsApp היא האפליקציה מספר אחת שהורדת ביותר בשנת 2018. כמעט לכל משתמש יש WhatsApp בטלפון שלו. זה כלי התקשורת שפשוט אינך יכול לחיות בלעדיו בימינו. WhatsApp Messenger מאפשר לך לשלוח הודעות טקסט, תמונות, וידאו, שמע ואפילו לבצע שיחות באמצעות חיבור האינטרנט של המכשיר הנייד שלך. הורד WhatsApp ולמד כיצד לעשות זאת תשתמש בזה בצורה מאובטחת.

מסנג’ר

למרות שאתה עדיין יכול לשלוח הודעות באמצעות אפליקציית פייסבוק, משתמשים רבים מורידים את אפליקציית המסנג’ר שלא מודעים לכך. זה מסביר מדוע מסנג’ר עוקבת במקום השני כאפליקציה שהורדת ביותר בשנת 2018. פייסבוק מכריחה בעקיפין את המשתמשים שלה להוריד את Messenger כדי לשלוח ולקבל הודעות דרך פייסבוק. ומכיוון שמשתמשים רבים אינם יודעים שהם יכולים להשיג זאת בגרסת שולחן העבודה ולא בנייד, הם בסופו של דבר מורידים את האפליקציה.

אינסטגרם

אינסטגרם היא עוד אפליקציה בבעלות פייסבוק שנמצאת במספר שלוש כאפליקציה שהורדת ביותר בשנת 2018. בעידן הדומיננטיות של המדיה החברתית, אפליקציה זו היא דרישה חיונית. אינסטגרם מספקת דרך פשוטה, מהנה ויצירתית לצילום, עריכה & שתף תמונות, קטעי וידאו & הודעות עם חברים & משפחה. הקפד לבדוק את כל הדרכים שאתה יכול אבטח את חשבונות המדיה החברתית שלך כדי למנוע הפרות של פרטיות ואבטחה.

פייסבוק

פייסבוק עוזרת לך להתעדכן בחדשות האחרונות ובאירועים האחרונים ברחבי העולם. אתה יכול לפרסם, לשתף ואוהב תמונות וסרטונים בפלטפורמה זו. פייסבוק עדיין פועלת חזק למרות ההשפעה של אינסטגרם על עולם הרשתות החברתיות.

טיק טוק

TikTok אינו היעד הקבוע שלך לסרטונים ניידים בטופס קצר. זה גולמי, אמיתי וללא מגבלות. עם TikTok, החיים הם יותר מהנים כשאתה חי ברגע ועושה מאמצים לחקור.

קפיצת הליקס

Helix Jump הוא משחק וידאו בו תוכלו ליהנות במהלך זמנכם החופשי. זו בחירה מצוינת להעביר זמן. אתה שולט בכדור כדי לצלול כלפי מטה ודרך מכשולים. ככל שהציון גבוה יותר, כך ייטב.

שתף את זה

זו אפליקציית השיתוף הטובה ביותר עם מהירות ההעברה החוצה פלטפורמות המהירה ביותר & עדכונים מקוונים בחינם כולל סרטים, קטעי וידאו, מוסיקה, טפטים, GIFs. SHAREit הוסיפה גם נגן מדיה רב עוצמה, שעוזר לך לנהל & תיהנו מהסרטונים והמוזיקה שלכם.

Messenger Lite

זו גרסה מהירה יותר של מסנג’ר שעובדת בכל תנאי הרשת. בעיקרון, זוהי אפליקציית העברת הודעות מהירה ויעילה כדי להגיע לאנשים בחייך.

גרנה Fire Fire- Winterlands

Free Fire הוא משחק היורה ההישרדות האולטימטיבי הזמין בנייד. כל משחק של 10 דקות מציב אותך על אי מרוחק בו אתה בור מול 49 שחקנים אחרים, כולם מחפשים הישרדות.

אפליקציות אנדרואיד שהורדו ביותר – מילים סופיות

הפק את המרב מהסמארטפון של Android עם האפליקציות הטובות ביותר לאנדרואיד. אנחנו בשום אופן לא מנסים לשכנע אותך להוריד את האפליקציות האלה. אנו רק מציגים אילו אפליקציות קיבלו פופולריות רבה במהלך 2018. אבל, אם היית בוחר מועדף, איזו מהן תהיה? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me