חמשת תוכנות האנטי וירוס החינמיות הטובות ביותר לשנת 2020

מהן תוכניות האנטי-וירוס החינמיות הטובות ביותר בשנת 2020? Ransomware יצר אדוות וגלים של פאניקה כמעט בכל העולם בשנת 2017 וגרם נזקים בשווי של כמעט מיליארד דולר מדהימים. למרות ש- Ransomware זכתה לתשומת לב רבה בגלל דרך ההתפשטות עצמה והמסך עם המסר שמבקש את הכופר. כשלעצמה זה לא היה בשום אופן התקפת הסייבר היחידה של 2017. בקרוב פשעי רשת הולכים למקובל וייתכן שפשוט נתייחס לזה כ”פשע “במקום” פשע סייבר “. 

חמשת תוכנות האנטי וירוס החינמיות הטובות ביותר לשנת 2020

חמשת תוכנות האנטי וירוס החינמיות הטובות ביותר לשנת 2020

מלבד Ransomware, תוכנות זדוניות אחרות וירוסים בולטים משנת 2017 כוללים בוטנים של IoT שהם בעצם התקפות DDOS שנובעות לא ממחשבי זומבים אלא במקום זאת מכשירי IoT או מכשירי אינטרנט של דברים. ערכות לניצול זהירות במיוחד, תוכנות זדוניות לאנדרואיד, הסרת מרעה, תוכנות זדוניות קופות ועוד כמה סוגים אחרים של תוכנות זדוניות והתקפות סייבר – כל אלה שם ומחכים להכות את הקורבן הנכון בזמן הנכון..

תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר בשנת 2020

בעוד אנטי-ווירוסים וסוויטות אבטחה יכולות להגן עליך במידה מסוימת, יש להבין כי אף אנטי-וירוס לא יהפוך אותך לבלתי מנוצחים לחלוטין. ישנם סוגים חדשים של תוכנות זדוניות ווירוסים ממוחשבים המיוצרים מדי יום ויום וזה תמיד יהיה משחק חתול ועכבר.

לפיכך, הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך היא להיות ערניים לגבי מה שאתה לוחץ עליהם, אילו קישורים אתה פותח, מה אתה מוריד וכו ‘. לאחר שנאמר את זה, הבה נסתכל על הרשימה שלנו חמשת תוכנות האנטי-וירוס המובילות בחינם של 2020.

אווסט

כשמדובר בתוכנת אנטי-וירוס בחינם, החברות המפרסמות תוכנות אלה לרוב מאפשרות רק קבוצה מוגבלת של תכונות בגירסא החינמית ושומרת את התכונות השימושיות והמגן ביותר עבור הגרסה בתשלום או המלאה של התוכנה. כך הם חבלים לקוחות משלמים. עם זאת, Avast, כמו כמה אחרים ברשימת חמשת המובילים שלנו, למעשה אורז מערך מדהים של תכונות ושירותים עבור הלקוח שאינו משלם..

מנהל אבטחת רשת וממשק מהממים, ניהול סיסמאות חזק ושפע של טובות בונוס הופכות לאחת מתוכנות האנטי-וירוס החינמיות הטובות ביותר הקיימות כיום..

AVG אנטי-וירוס

AVG הבטיחה ציונים רבים אם התעשיות הטובות ביותר מכמה ממעבדות הבדיקה הקריטיות ביותר שקיימות שם. כשמדובר בזיהוי וחסימה של תוכנות זדוניות, יהיה עליכם לחוץ קשה למצוא יישומים שעושים עבודה טובה יותר מ- AVG. עכשיו אם אתה רוצה לראות משהו עושה עבודה טובה יותר מאשר משהו אחר פשוט צפה בחוט או 24 שהם מופעים מדהימים! שלא כמו החץ (שלא מוכן להרוג אנשים אלימים שצריכים להיעלם ותמיד יהוו איום חברתי) או מפלגת חמישה (מופע שנות ה -90) שהם פוליטיקלי קורקט ומגוחך..

יתר על כן, AVG אורזת גם תוספים לאבטחת רשת שמגיעים עם אל עקוב אחר פעיל כדי להגן על פרטיותך המקוונת. כשמדובר במינוס נקודות, הסריקה הראשונה של AVG היא די רחבה וכתוצאה מכך – גוזלת זמן, וגם אין לה את האלגוריתם הטוב ביותר להתמודד עם התקפות דיוג..

אנטי-וירוס של Bitefender

הגרסה החינמית של Bitefender מפתיעה באופן דומה עם גרסאות בתשלום של תוכנות אנטי-וירוס רבות אחרות. ההגנה מפני אנטי-וירוס שתקבל בגירסה החינמית והגרסה בתשלום של Bitefender זהה למדי מבחינת ההגנה מפני וירוסים ותוכנות זדוניות, אך הגרסה בתשלום מציעה כמה תכונות נוספות שגם הן די שימושיות. בסך הכל, אם אתם מחפשים פיתרון בחינם מעוגל וקל לשימוש, אז Bitefender צריך להיות האנטי-וירוס המקוון שלכם..

בכל הנוגע לחסרונות, יש להודות כי התקנת Bitfender יכולה להיות חוויה שאולי תרצה לגרום לך לשלוף את השיער. כמו כן, רשת התמיכה שלהם מוגבלת לדוא”ל בלבד, אין אפשרויות צ’אט חי או קו חם, לפחות עדיין לא.

בדוק את נקודת אזעקה

ZoneAlarm בחר בעורכים וזה באמת אורז כמה רכיבי חומת האש החדישים ביותר. ZoneAlarm מגיע עם 5GB מדהים של גיבוי מקוון שמתארח, וזה בדרך כלל לא משהו שאתה רואה בגירסאות כלים בחינם של תוכנות אנטי-וירוס. הוא כולל כמה מהתכונות והנקודות החזקות של קספרסקי ואז מוסיף עוד כמה משל עצמו!

אמנם התכונות הבסיסיות של קספרסקי כלולות, אבל ZoneAlarm בהחלט לא מכסה את כל מה שיש לקאספרסקי להציע. עם זאת, דבר אחד ששמנו לב ל- ZoneAlarm הוא שלמרות שהוא תפס את רוב הרעים, הוא אפילו רשם שחורה של תוכנות לגיטימיות.

סייברריסון 

אם Ransomware הוא בדיוק מה שאתה מחפש, Cyberreason נמצא ממש בסמטה שלך. תוכנה חינמית זו מונעת התקפות Ransomware על ידי לא רק זיהוי התנהגויות ספציפיות של Ransomware אלא היא גם די טובה בלשמור על Ransomware..

זקוק לאבטחה נוספת באינטרנט? השתמש ב- VPN

אתה יכול להפוך את כל פעילויות האינטרנט שלך לבטוחות יותר באמצעות רשת פרטית וירטואלית בזמן הגלישה באינטרנט. כשאתה מתחבר לשרת VPN, חיבור האינטרנט שלך מוצפן היטב וכתובת ה- IP הציבורית שלך מוסווה. קרא את הסקירה המעמיקה שלנו על כל ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר.

תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר בשנת 2020 – Wrap Up

כדי לחזור ולהזכיר, תוכנת אנטי-וירוס היא דרך מצוינת להגן על עצמך, אך בשום פנים ואופן איננה גורמת לך להיות חסין לחלוטין. אתה צריך להיות זהיר וערנות באינטרנט. שימוש ב- VPN יכול לתת לך שכבת אבטחה נוספת על גבי האנטי-וירוס מבחינת הגנה על הנתונים שלך מפני ספקי שירותי אינטרנט..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me