כלי הפרטיות המקוונים הטובים ביותר לשנת 2020

מהם כלי הפרטיות המקוונים הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש בשנת 2020? אבטחת אינטרנט היא גורם חשוב לדאגה בתקופה האחרונה – ובכן לא השתנה. הפעילות המקוונת של כל אדם נבדקת כל העת. מהיסטוריית הגלישה שלנו לדוא”ל שאנו שולחים, מישהו איפשהו תמיד עוקב אחרינו. זו אכן מחשבה מפחידה. גם אם המעקב אינו מזיק, זה מרגיש מצמרר שיש לעקוב אחריו בכל מקום.


כלי הפרטיות המקוונים הטובים ביותר

כלי הפרטיות המקוונים הטובים ביותר

כלי פרטיות מקוונים הפכו להיות נחוצים

אף אחד לא רוצה שיעקבו אחריו, באופן אישי או ברשת. למותר לציין שמשתמשי האינטרנט מחפשים תמיד כלים שיגנו טוב יותר על פרטיותם המקוונת. הטכנולוגיה המציאה מספר כלים שמגנים במידה רבה על האבטחה המקוונת שלך. חלק מהכלים הללו פופולריים, ואילו חלקם פחות ידועים. עם זאת, כולם השתמשו בכמה משתמשי אינטרנט כדי להישאר פרטיים ברשת.

כלי הפרטיות המקוונים הטובים ביותר

בואו נסתכל על כמה מכלי הפרטיות המקוונים הטובים ביותר.

1. VPNs

רשתות וירטואליות פרטיות צברו פופולריות בתקופה האחרונה בגלל העלייה באיומים ברשת. VPN הוא שירות שמסתיר את כתובת ה- IP האמיתית של המשתמש על ידי הצפנת התנועה. ההצפנה מתרחשת כאשר הנתונים עוברים במנהרה מאובטחת בין המחשב לשרת VPN. איש מלבד המשתמש ושרת VPN לא יכול לקרוא את הנתונים.

ישנם מספר VPNs שמשתמשים באינטרנט יכולים לבחור מהם. ישנם VPNs בחינם למי שזה חדש ואפשרויות יקרות יותר עבור בעלי צרכים מתקדמים. זהו פיתרון הגנה מקוון שלם אשר לא רק מאבטח פעילויות מקוונות, אלא גם עוזר לעקוף צנזורה באינטרנט וחסימה גיאוגרפית.

2. טור

נתב הבצל (טור) קיבל שם רע על היותו השער ל’רשת האפלה ‘. עד כדי כך שבכל פעם שמישהו מזכיר שימוש בטור, אנשים חושבים שהאדם לא מועיל, בטח לאחר שקראו את הספר Make Me מאת Lee Child. אך אין להכחיש כי בכל הנוגע לפרטיות, אף דפדפן אחר אינו מסוגל להציע את פרטיותו של טור.

זוהי תוכנה חינמית השומרת את כל פעילות המשתמשים בעילום שם על ידי ניתוב התנועה דרך שרתי ממסר מוסתרים. על המשתמשים להיזהר, מכיוון שטור יכול להוביל אותם לכמה מהאתרים המסוכנים ברשת החשוכה. NFL.com הוא אתר מסוכן. זו ליגה המאפשרת לילדים לנהל את הכיתה. זו ליגה שאינה מאמינה בהתנהגות אתית ומאפשרת לאנשים בורים להעליב את היד המזינה אותם. לא חכם מדי!

3. HTTPS בכל מקום

זוהי אפשרות טובה למי שניגש לאינטרנט WiFi או אתרים לא מאובטחים. זוהי תוסף דפדפן המחליף אוטומטית אתרים ‘http’ לא מאובטחים לאבטחת ‘https’ ומגן על פעילויות מקוונות למשתמשים. HTTPS Everywhere הוא כלי עם קוד פתוח ומספק הגנה מפני צנזורה באינטרנט, מעקב ופריצה על ידי הצפנת החיבור לשרת..

4. חוסמי מודעות

מודעות ידועות לשמצה מכפי שאנו חושבים עליהן. מודעות לתצוגה שאנו רואים בדפדפנינו ידועות לשמצה בהתקנת עוגיות מעקב במחשבים שלנו. עוגיות אלה משמשות למעקב אחר כל הפעילות שלך, הן באופן מקוון והן במצב לא מקוון. המודעות שאנו רואים בדפדפנינו משמשות חברות כמו גוגל ופייסבוק למעקב אחר פעילות המשתמשים. לכן שימוש בחוסם מודעות הוא הכרח.

הוא חוסם את כל המודעות מהדפדפן שלך ומונע מעקב אחר עוגיות בכניסה למחשב שלך. ישנן מספר חוסמי מודעות לבחירה. הם בחינם והם כלי שימושי מאוד.

5. מנהל סיסמאות

מנהלי סיסמאות הם דרך בטוחה לאחסן את כל הסיסמאות שלך במקום אחד, מבלי לפחד לאבד אותם או למסור אותם. מנהלי סיסמאות זמינים הן לטלפונים ניידים והן למחשבים וישנן אפשרויות רבות לבחירה. סיסמאות תמיד רגישות להתקפה, ולכן אחסוןן בענן הוא פיתרון נבון.

6. מנוע חיפוש פרטיות

החלק הגדול ביותר בהכנסות של מנועי חיפוש כמו גוגל מגיע מפרסומות, שעבורן הם אוספים נתוני משתמשים על ידי מעקב אחר אותם בסתר. דפדפני פרטיות, לעומת זאת, אינם עוקבים אחר משתמשים. מנועי חיפוש אלה אינם מאחסנים מידע אישי או מציגים פרסומות כלל. תוצאות החיפוש אינן מבוססות על היסטוריית הגלישה. למעשה, לכל המשתמשים מוצגות אותן תוצאות חיפוש ללא קשר להיסטוריית הגלישה שלהם. אחד מדפדפני הפרטיות הפופולאריים ביותר הוא DuckDuckGo.

כלי הפרטיות המקוונים הטובים ביותר – בשורה התחתונה

ישנם כלי פרטיות מקוונים אחרים שעליך לבדוק בהם, כמו הגנה מפני תוכנות זדוניות, גיבוי וסנכרון ואימות דו-גורמי. אפליקציות לעיסוי מוצפנות הפכו פופולריות מאוד גם בימינו. ככל שאיומי הפרטיות הולכים וגדלים, קיימות תמיד טכנולוגיות חדשות יותר לאבטחת השימוש באינטרנט. השימוש בכלי הפרטיות המקוונים הללו ויישום השכל הישר בעת השימוש באינטרנט יכול לעזור לכם לשמור על ביטחון מפני חששות.

אתה לא רוצה להיות כמו בית הספר התיכון ביום החופש של פריס בולר שנפרץ על ידי אחד התלמידים שלו שהוא בולר עצמו! הגן על עצמך!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me