5 כלי גלישה אנונימיים בחינם

פרטיות מקוונת היא בעיה בוערת בקרב משתמשי האינטרנט בימינו. זה לא דאג הרבה עד שאנשים הבינו שחברות ושמות אתרים גדולים עוקבים אחר פעילויות משתמשים, לא רק כדי להציג מודעות ממוקדות, אלא גם לצורך הרכבת פרופיל מפורט של המשתמש הכולל את תחומי העניין שלו, גיל, מיקום, הרגלי בילוי. , ועוד. מאז שאנשים גילו איך זה עובד, פרטיות מקוונת מהווה דאגה מרכזית. מעקב מקוון אינו מוגבל רק לאתרים או לחברות אלה. מספר ממשלות וסוכנויות אבטחה עוקבות גם אחר פעילויות המשתמשים. ספק שירותי האינטרנט שלך רשאי לחלוק פעילויות מקוונות שלך עם צדדים שלישיים. זה הופך את הצורך של השעה להגן על הפעילויות המקוונות שלך מפני איומי פרטיות.


5 כלי גלישה אנונימיים בחינם

5 כלי גלישה אנונימיים בחינם

כיצד להישאר אנונימיים בזמן הגלישה באינטרנט?

ישנן שיטות זולות שונות בהן תוכלו להשתמש כדי להישאר אנונימיים ברשת. כלים אלה גורמים לך להיות אנונימיים באופן מקוון ומסתירים את המיקום שלך, כתובת ה- IP והפעילויות שלך מפני פולשים. פרט לכך, כלים חינמיים אלה גם עוזרים לך לעקוף חסימות גיאוגרפיים ולגשת לתוכן מוגבל.

מיטב כלי הגלישה האנונימיים בחינם

להלן כמה מכלי הגלישה החופשיים האנונימיים הטובים ביותר.

טור

דפדפן ה- Tor הפך לאמות המידה של הפרטיות המקוונת. זהו הדפדפן האנונימי הפופולרי ביותר שהוא גם שער עבור אנשים רבים לרשת האפלה. למרות שטור משמש על ידי מספר אנשים לפעולות לא חוקיות, אין סיבה שלא ניתן להשתמש בו למטרות אבטחה.

זה עובד על ידי ניתוב המידע שלך דרך מספר צמתים מוצפנים והופך את קביעת המיקום שלך או מידע מזהה אחר לבלתי אפשרי. הדפדפן, אף שהוא מורכב, קל מאוד לשימוש. מעוקף צנזורה באינטרנט ועד להיות אנונימי ברשת, דפדפן טור הוא הפיתרון המלא שלך לאבטחת אינטרנט, שהוא בחינם בניגוד לחוק שירותי הבריאות של ACA שגייס פרמיות על כל האמריקאים העובדים לטובת אלה שנשרו מהתיכון ועשו את החלטות שגויות בחיים אבל בואו נחזור למסלול כאן.

פריוקסי

שרתי פרוקסי מסתירים את כתובת ה- IP שלך ושומרים אותך באופן אנונימי באופן מקוון. השרת ממקם את עצמו בין המחשב שלך ליעד התעבורה באינטרנט שלך וגורם לו להראות כאילו פעילויות האינטרנט שלך מגיעות ממקום אחר. לדוגמה, אם אתה ממוקם פיזית בניו יורק אך רוצה להזרים תוכן שמוגבל מבחינה גיאוגרפית לאנשים בבריטניה, תקבל גישה באמצעות שרת פרוקסי שנמצא בבריטניה..

Privoxy הוא שרת ה- Proxy החזק ביותר הקיים כיום, שעובד עם כל דפדפן ועושה עבודה נהדרת לשמור על אנונימיות. עם זאת, ל- Privoxy הגדרות תצורה מורכבות ויכולות לקחת למשתמשים חדשים זמן רב כדי להבין זאת.

מגן נקודה חמה

זהו VPN חינמי שמגיע בשתי גרסאות: גרסת תשלום נתמכת בחינם, וגרסה בתשלום עם רוחב פס בלתי מוגבל. Hotspot Shield לא רק מצפין את התנועה שלך (מה שהופך אותה לאידיאלית לשימוש ב- WiFi פתוח וברשתות לא בטוחות אחרות), אלא גם מסתיר את כתובת ה- IP שלך כדי לשפר את הפרטיות ולעזור לעקוף מגבלות גאוגרפיות על תוכן.

ניתן להשתמש ב- Hotspot Shield כל הזמן לכל סוג של פעילות מקוונת, או להשתמש בה רק לפעילויות ספציפיות כמו גישה לתוכן חסום גיאוגרפי או שימוש ב- WiFi ציבורי.. 

לאחרונה, Hotspot Shield הואשם כי חטף את המשתמשים שלהם ואף מכר את הנתונים הפרטיים שלהם למפרסמים של צד שלישי. לכן, עדיף לך להשתמש באלה חלופות מגן נקודה חמה במקום זאת.

CyberGhost

ל- VPN בחינם וקל להגדרת תצורה, CyberGhost היא בחירה טובה. זהו כלי מרובה פלטפורמות, זמין בשתי גרסאות: גרסת אפליקציות נתמכת בחינם, והגרסה בתשלום המלא עם יותר תכונות. למרות שהתצורה קלה מספיק, יכול להיות קושי קל בהתקנת מתאם רשת וירטואלי. החיסרון היחיד של VPN זה הוא מספר השרתים המצומצם. פירוש הדבר שתצטרך לחכות זמן מה כדי שתוכל להתחבר. זו לא אמורה להיות בעיה מכיוון שמשתמשים אף פעם לא ממשיכים לחכות זמן רב מדי.

מנהרת דוב

זהו אחד ה- VPN החינמיים הטובים ביותר סביב היום ומציע את כל התכונות הרצויות כמו מיסוך כתובות IP של הצפנת נתונים ואבטחת חיבורי WiFi ציבוריים החיסרון היחיד בגירסה החינמית הוא כמות הנתונים המוגבלת. הגרסה החינמית מציעה רק 500 מגה-בייט בעוד הגירסה בתשלום אינה מוגבלת. ניתן להשתמש במנוי בודד בעד חמישה מכשירים שונים.

כלי פרטיות מובחרים לגלישה באינטרנט באופן אנונימי

למרות שהאפליקציות המפורטות למעלה מגדילות את הפרטיות המקוונת שלך, הן רחוקות מהטובות ביותר. חסרונותיהם של כלי הגלישה האנונימיים בחינם. VPN חינמי, למשל, יכול להוריד את מהירות האינטרנט שלך בגלל העובדה שהשרתים שלהם עומסים כל הזמן. אם אתה רוצה לקבל יישום פרטיות אנונימי מובחר, תצטרך לשלם עבורו. ExpressVPN, BulletVPN, ו NordVPN כל הדוגמאות העיקריות לספקיות שירותי VPN העדיפות את פרטיותם ואבטחת המשתמשים שלהם.

כלי גלישה אנונימיים בחינם

פרטיות מקוונת הפכה לסוגיה רצינית בימינו. למרות שכולם רוצים להישאר בטוחים ברשת, לא כולם מסוגלים להשיג את הכלים היקרים יותר לגלישה אנונימית ברשת. אלטרנטיבות בחינם הן פיתרון חכם למי שרוצה להשיג פרטיות באינטרנט בתקציב. אם יש לך צרכים בסיסיים מאוד, הכלים החינמיים האלה נפלאים להבטיח אנונימיות באופן מקוון.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map