5 פלטפורמות המדיה החברתית המאובטחות ביותר בעולם

מדיה חברתית הוא חלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים. עם כל היתרונות שהמדיה החברתית מביאה לנו, זה אכן לוקח משהו משמעותי. חששות הביטחוניים סביב מדיה חברתית הולכים וגדלים מאז שהגיעו לאינטרנט. רק בעשור זה, היו רבים רבים מחלוקות בנושא מדיניות חברתית. אז הגיוני להגן על זה זהות מקוונת ולהפיק את המרב ממה שיש למדיה החברתית להציע. עם זאת נאמר, הנה 5 מתוך פלטפורמות המדיה החברתית המאובטחות הטובות ביותר עכשיו:


פלטפורמות המדיה החברתית המאובטחות הטובות ביותר

5 פלטפורמות מדיה חברתית בטוחות בהן אתה משתמש כרגע

אם אתה יוצא מהבית שלך, אתה בקושי יכול למצוא מישהו שאין לו חשבון פייסבוק וטוויטר. אינסטגרם זה כסף גדול למשווקים ודוגמניות, ואתה אפילו יכול לעשות מהם קריירה. ג’סטין ביבר אינו היחיד יוטיוב כוכב להכות את הענף בגדול! 

עם זאת, פלטפורמות פופולריות כמו פייסבוק עלולה לסכן את פרטיותך המקוונת. בזמן האחרון דווח כי פייסבוק משתמשת במצלמה שלך כדי לפלוש לאותה הרשאות היקרה. וגם, בל נשכח מה- שערוריה בשנת 2018.

לינקדין

קישור אייקוןלינקדאין היא ללא ספק פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית ביותר של אנשי מקצוע בעולם כיום. זה מציע את שניהם הגדרות חשבון בחינם ותשלום ומשמש אינספור אנשי מקצוע בכל רחבי העולם. אם להיות מדויקים, אתה יכול לצפות ליותר מ- 575+ מיליון משתמשים בכל העולם.

מכיוון שהרשת מתאימה לאנשי מקצוע ועסקים, יש לה די חזק מנגנון אבטחה. זה גם נותן למגייסים לפנות לשכירים פוטנציאליים באמצעות אפשרויות התפקיד הפעילות שלה. 

עם כל האמור, לינקדאין אכן מפספסת כמה תכונות מרכזיות מאוד. העברת הודעות מוצפנות עדיין אינה זמינה באתר ובאפליקציה. זה יכול לפגוע בתקשורת שעלולה להיות חסויה בין שני הצדדים.

יתר על כן, יש בו שימוש נתונים מפורט למדי תכונה של מדיניות פרטיות. רובם יבחרו לא לעבור עם זה. אז יש לכם שם אנשים שאולי לא מכירים כיצד משתמשים בנתונים שלהם.

טוויטר

אייקון טוויטרטוויטר הוא בין גדול 3 של עולם המדיה החברתית ובין הבטוחות ביותר. נכון לשנת 2019 יש לפלטפורמה יותר מ 321 מיליון משתמשים פעילים. זה גם הרים בעקביות את הרף בעקביות פרטיות כמו גם זכויות מקוונות למשתמשים מאז שהחל.

כמו במדיה החברתית האחרת, אתה לא באמת יכול לקבל אף אחד מהציוצים שהעלית. ייתכן שהציוצים שלך לעולם לא יימחקו. מקרים מסוימים הראו כי ציוצים של יותר מעשור היו מאוחסן במטמון.

עם זאת, עבור המשתמש הבסיסי, טוויטר אכן מציעה דרגת אבטחה גבוהה והרבה אפשרויות אבטחה ופרטיות. אלה לא תמיד מסתדרים היטב נגד התקפות רבות שנעשו על ידי האקרים, אבל זה עדיין עושה עבודה הגונה. עם זאת, שיקול דעת המשתמש מומלץ כשאתה נמצא בפלטפורמה זו של מדיה חברתית.

Reddit

אייקון Redditאם פייסבוק היא נקודת השיא של המדיה החברתית העולמית, Reddit היא הבטן המקוונת. רשת הנושאים המפוזרת הזו מכילה אינספור חלקים מידע קריטי, דעות ותובנות לא נמצא בשום מקום אחר. עם למעלה מ 330 מיליון פעילים בחודש משתמשים, אין שום מידע שעשוי לחמוק ממך.

התכונה הטובה ביותר של Reddit היא שהיא אנונימי כמעט. אמנם זה לא מציע שום סוג של הצפנה, התחקות אחר זהות של פוסטר היא משימה לא קלה. 

במקביל, Reddit יכולה להיות מקום בו אתם עלולים להיתקל התנהגות רעילה. רוב האנשים שלא מכירים את דרכם באינטרנט ימצאו את Reddit קשה לניווט.

ובכל זאת, אם אתם מחפשים א פלטפורמה של מדיה חברתית מאובטחת, לא עקובה ופתוחה, Reddit הוא המקום שאתה רוצה להיות בו.

Whatsapp

אייקון WhatsAppבעוד שהיא אפליקציית העברת הודעות טכנית, Whatsapp יכולה לשמש גם כפלטפורמה של מדיה חברתית.

לשם כך הוא מציע חזק הצפנת P2P, מאפייני אבטחה מובנים, אוסף איסוף נתונים, ועוד כמה יתרונות.

די ברור מדוע האפליקציה הזו צריכה להיות כל כך גבוהה במחלקת האבטחה. ל- WhatsApp יש יותר מ 1.5 מיליארד משתמשים פעילים בחודש, מה שהופך אותה לאפליקציית המסנגנים הניידים הפופולרית ביותר בעולם.

בצד ההפוך, זה כן משתמש מספר הטלפון של אחד, מה שיכול להיות גילוי גדול לכל האקר שיהיה. כעת, Whatsapp עשתה לאחרונה קשרים עם פייסבוק, וזה עלול להוביל כמה חששות ביטחוניים. מה שמביא אותנו לשערוריה האחרונה שעשתה WhatsApp לעבור בשנה האחרונה.

יותר מ 1400 משתמשי WhatsApp התחילו לקבל שיחות טלפון זדוניות. משתמשים אלה כוללים חלק ‘משמעותי’ של ממשלות ופקידים צבאיים בעלי פרופיל גבוה 20 מדינות. דווח כי הטלפונים שלהם נפרצו באמצעות סוג כלשהו תוכנה זדונית שתופסת נתונים נמכר על ידי NSO Group, חברת נשק סייבר ישראלית.

WhatsApp הגישה תביעה נגד כלי הפריצה שיצרה החברה הישראלית. אך לעת עתה, היזהר לפני שתענה על שיחות כלשהן או שתף הודעה כלשהי מיותרת עם חבריך.

שילוב פרופילי מדיה חברתית עם מספרים הוא תובנה מקיפה למדי על כל אדם. אז יש צורך להשתמש בוואטסאפ בזהירות, במיוחד אם אתה מקשר אותה עם שלך חשבון FB.

מברק

פלטפורמות מדיה חברתית מאובטחות - אייקון טלגרםאם לקחת Whatsapp והקפיצו את זה עם תכונות אבטחה לפרטיות, תקבל את טלגרם. נכון לשנת 2018, אפליקציית ההודעות הניידת מבוססת הענן טלגרם הסתיימה 200 מיליון משתמשים פעילים בחודש ברחבי העולם

אפליקציית המסרים הזו נחשבת לאחת מהאפליקציות הכי בטוח ב iOS ו- Android חנויות אפליקציות. חוץ מלהציע נהדר הצפנת P2P, זה גם נותן שפע של אפשרויות טקסט.

בין החשובים ביותר הוא אפשרות להרס עצמי, המאפשרת לך להגדיר טיימר על ההודעה. ברגע שהטיימר כבה, ההודעה היא נמחק והופך בלתי ניתן להחלמה.

כמו ב- Whatsapp, הטלגרם זקוק לכם מספר טלפון כדי לחבר אותך עם אנשי קשר. עם זאת, ברגע שאתה מבין את זה, יש אין איסוף נתונים מעבר למינימום היחסי. עכשיו אתה משתמש במבער SIM או אפילו Burner.com להשתמש בחיבורים חד-פעמיים ולהשתמש בטלגרם בצורה מאובטחת.

כיצד להשתמש במדיה חברתית בצורה מאובטחת?

יש כל כך הרבה שיטות שונות הגן על חשבון המדיה החברתית שלך. אך לשם כך עליכם למקד לגורמים העיקריים העלולים לסכן את פרטיותכם. להלן תוכלו למצוא את החלקים החשובים ביותר בחשבונכם שצריך להגן עליהם ולהגן עליהם. הנה הם.

סיסמה

הסיסמה שלך היא הראשונה ו- קו ההגנה החשוב ביותר בחשבון המקוון שלך. אתה צריך הגדר סיסמה חזקה לכל חשבון המדיה החברתית.

באופן אידיאלי, אתה צריכה להיות סיסמא נפרדת עבור כל חשבון. זה יכול להיות קשה לזכור, כך ששימוש במנהל סיסמאות עשוי לעבוד. כמו כן, ביטויים סיסמא המשלבים דברים כמו מספרים וסמלים הם בדרך כלל הרבה יותר בטוחים מאשר רק על בסיס אותיות.

לפעמים אתה לא יכול להבין איזו סיסמא לבחור או ליצור. זו הסיבה שיש לך יישומים וכלים לבצע את המשימה עבורך. אני מדבר על מחוללי סיסמאות חזקים.

אתה יכול להשתמש בכלי זה כדי להקצות לעצמך לעזאזל אחד של סיסמא חזקה עבור חשבונותיך, מה שהופך את זה כמעט לבלתי אפשרי עבור כל האקר נחשו ורכשו את סיסמתכם הקשה לפענוח.

אימייל

קל לפרוץ אימיילים, ואם יש לך קשר ברשת המדיה החברתית, היזהר. דוא”ל דיוג מתחזה שלך FB או אינסטגרם דוא”ל עשוי להופיע בתיבת הדואר הנכנס שלך.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם אלה היא פשוט לגלות מה לחפש בהודעות דיוג. אם אתה יודע לאתר אותם, אתה יכול הימנע מהם בקלות יחסית.

דרך נוספת להימנע מתכניות כאלה היא לעשות זאת בקר בדף הרשמי עצמו. אם קיבלת דוא”ל מחשבון המדיה החברתית שלך, אל תלחץ על הקישור מוצג בפנים. פשוט גש לדף הרשמי של המדיה החברתית ובדוק אותו שם.

מקום

מבוסס מיקום שירותים הפכו לאבן יסוד של מדיה חברתית היום. עם זאת, הם מהווים איום לא מבוטל עלייך בטיחות ופרטיות.

באופן כללי, באופן עדיף לשמור על המדיה החברתית שלך שירותי מיקום כבו. זה יכול להיות קשה לעיתים, אך זה ימנע ממך מעקב בכל מקום. בנוסף, אתה יכול גם הגן על חבריך ומשפחתך בכך.

אפליקציות מדיה חברתית שעליכם להימנע מהן

אמנם החלקים שלמעלה מספיקים כדי לאבטח את חשבונות המדיה החברתית שלך, אך ברצוני לדבר על הפלטפורמות שאתה צריך כדי לראות את הדרך ההפוכה כשמוזכרים. חלקם פופולריים מאוד כמו סנאפצ’אט.

אפליקציית המדיה החברתית הזו מהנה מאוד לשימוש, אך היא לא באה בלי הפרות אבטחה מסוימות. עוד בשנת 2014 האפליקציה נפרצה כדי לדלוף תמונות פרטיות של משתמשים. התוצאה הייתה הרסנית שכן 90,000 תמונות מפורשות נקצרו. זו רק דוגמא. עכשיו, הרשה לי להראות לך מאילו אפליקציות למדיה חברתית עליך להימנע כדי להגן על פרטיותך ובמקרים מסוימים על עצמך:

 • סנאפצ’אט
 • טינדר
 • לחש
 • אומגל
 • בלנדר
 • מסיבת בית
 • טאמבלר
 • ביגו לייב

מה צופן העתיד של המדיה החברתית לפרטיותם האישית?

מדיה חברתית הוא חלק מובנה מחיינו עכשיו. אין זה סביר אבטחה מקוונת יתקבל חזק יותר בלי שתתן לו את זה תשומת לב ישירה ומתמדת. וודא שאתה יודע הגן על עצמך באופן מקוון ולנקוט באמצעים הנכונים להבטחת שלך פרטיות מקוונת.

עכשיו, תגיד לי, האם התגעגעתי למשהו? האם יש אפליקציות למדיה חברתית אתה רוצה שאוסיף? שתף את מחשבותיך בתגובות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map