6 מקרים שבהם הועמדו למבחן מדיניות VPNs ללא יומני

כל הנקודה של שימוש ב- VPN היא הפרטיות שאתה מקבל. בין אם זה עבור הזרמת סרטונים, גישה לאתרי סיקור, או אם יש להם חיבור מאובטח בזמן שהם מחוברים לאינטרנט, אנשים מקבלים VPN בגלל שהם מעריכים את פרטיותם.


5 מקרים שבהם הועמדו למבחן מדיניות VPNs ללא יומני

5 מקרים שבהם הועמדו למבחן מדיניות VPNs ללא יומני

כל ספקי ה- VPN מפרסמים את עצמם כדי להיות הפיתרון המושלם לצרכים שלך. כלל כללי שעל כל ה- VPN האידיאלי להקפיד עליו הוא לא לאחסן יומני חיבור ופרטי תנועה. מדיניות הפרטיות של VPN חשובה מאוד.

אך לעולם אינך יודע אילו ספקי VPN מחזיקים בסיום ההסכם. אינך יכול להיות בטוח אם מדיניות הפרטיות שלהם אכן מחמירה כפי שהם אומרים שהיא. היו מקרים שבהם ספקים הבטיחו מדיניות רישום אפס, אך נתוני המשתמשים עדיין הגיעו איכשהו לממשלה.

מדוע חשובים יומני VPN?

כל אפליקציה בה אתה משתמש אוספת נתונים חשובים הקשורים אליך בכל דרך אפשרית. VPNs עושים את אותו הדבר. למרות שיש כמה יומני שגיאות שחובה לאסוף, VPNs מסוימים גם אוספים יומני שימוש יחד עם פרטי האתרים אליהם הגשת. זה פשוט מבטל את היתרונות של השימוש ב- VPN מלכתחילה.

אנשים משתמשים בשירותיהם של VPNs מתוך מחשבה שפרטיותם תהיה מוגנת. כשאתה משתמש ב- VPN, אתה בוטח בספק שהוא לא יומן את הפעילויות שלך כמו ש- ISP עושה.

עם זאת, כאשר הם אינם מכבדים את המדיניות של אי שמירת מידע עליכם, הנתונים שלכם חשופים לניצול. ראשית, עליכם לדעת את הדרכים השונות בהן היישומים רושמים את המידע שלכם. הנפוצים ביותר הם יומני החיבורים ויומני השימוש.

יומני חיבור: יומני חיבור כפי שהשם מרמז הם הערכים במהלך חיבור ה- VPN. הם יכולים לרשום את כתובת ה- IP האמיתית שלך ואת כתובת ה- IP הווירטואלית או המזויפת. מעקב אחר חותמת הזמן של הכניסה שלך, כלומר הזמן בו התחברת לרשת וזמן היציאה שלך.

יומני שימוש: יומנים אלה מכילים את המידע על היישומים שבהם השתמשת ואתרי האינטרנט שבהם גלשת. הם מקליטים את כל מה שאתה עושה כשאתה מקוון. הנתונים שלך בטוחים רק כל עוד הם לא מחוברים לכתובת ה- IP שלך. אם ספק ה- VPN מחזיק נתונים מסוג זה, זה יכול להיות מסוכן מאוד לביטחון הנתונים שלך. בחר VPN בלבד שמציע מדיניות ללא יומנים.

מהו VPN ללא יומנים?

אנשים משתמשים ב- VPNs למטרות שונות; כדי למנוע מספקי רשת לעקוב אחר פעילויותיהם, להפוך לאנונימי ברשת, לעקוף מגבלות גיאוגרפיות והרבה יותר. תהיה הסיבה אשר תהיה, כל משתמש רוצה שזהותו מוסתרת. בעיקרון אתה מצפה שספק ה- VPN שלך יאפשר לך לגלוש באנונימיות מלאה.

רוב ספקי ה- VPN יבטיחו לכם שהם לא אוספים את הנתונים האישיים שלכם. זה מרמז באופן אוטומטי כי כל יומני הנתונים (אם יש כאלה) יימחקו ברגע שההפעלה תסתיים. אך עליך לנקוט בצעדים כדי להיות בטוחים בטענתם מכיוון שההפך הוא הנכון כי ניתן לחשוף את הנתונים שלך שנשמרו בשרתיהם לממשלה או לרשויות אחרות. הם יכולים אפילו לשמש האקרים. כאן נכנסים לתמונה VPNs ללא יומנים.

VPNs הועמד למבחן בתקופה האחרונה

ExpressVPN

לאחרונה, ExpressVPN נאלצה לעבור סידור ציבורי ביחס לחלקה בניסיון לכסות את פרטי ההתנקשות בפרופיל הגבוה. התברר ששירות ה- VPN ושרתי החכירה שלו שימשו את התוקפים בכדי לחפות על פרטי החיסול של הדיפלומט הרוסי אנדריי קרלוב.

בשנת 2016 עבד אנדריי קרלוב כשגריר רוסיה בטורקיה כאשר התרחש ההתנקשות. ב- 19 בדצמבר פנה הדיפלומט לגלריה לאמנות באנקרה שבטורקיה, אז התנקש בו מבולט מרט אלטינטאץ ‘.

היו טענות קשות כי שותפו הלא-ידוע של אלטינטש השתמש ב- ExpressVPN בכדי להיכנס לחשבונותיו במדיה החברתית כדי למחוק כל ראיה שעשויה להפליל אותו. בתהליך זה, המוניטין של ExpressVPN נגרר דרך הבוץ.

נאמר כי שותף זה השתמש בשרתי VPN אותם הושכר ExpressVPN בטורקיה. ExpressVPN מצא את עצמו ממש בעיצומה של סערה פוליטית שבשום אופן אינה חשובה בזירה הבינלאומית.

על פי הודעה שפרסמה ExpressVPN לרשויות הטורקיות בינואר 2017, נראה כי ספק השירות ידע כי השימוש ב- VPN שלהם. אבל הם הבהירו אחת ולתמיד שהם לא שומרים את פרטי היומן והמידע האישי של משתמשי ה- VPN שלהם. מכאן שלא ניתן היה לדעת בדיוק שמדובר במלווה עצמו או בכל משתמש אחר שניגש לחשבונות המדיה החברתית בזמן האירוע האמור..

לאחר מכן: הפרק החמור הזה ללא ספק הותיר את ExpressVPN מומת, אך הגילוי הגדול יותר הוא ש- ExpressVPN לא שומר יומני שימוש כפי שהבטיח תמיד..

סמנכ”ל PIA

מקרה נוסף לכך הוא ספק VPN בשם Private Internet Access (PIA). ה- FBI הוזמן באותו זמן בערך. עם מדיניות ללא יומני הדומה לשירותים רבים, PIA הוכיחה שהיא מעריכה את פרטיות המשתמשים שלה. ה- FBI לא הצליח לאחזר נתונים שניתן לקשר לפעילות המשתמשים שלהם באופן מקוון וזהותם.

VPNs שלא עברו את המבחן

לא כל ספק VPN יכול להוכיח שהם דבקים בחוקים. יש כמה גורמים אשמים שנתפסו:

  • PureVPN: יש ספקולציות שפעם PureVPN סייע לאכיפת החוק האמריקנית עם לכידתו של עוקב סייבר.
  • HideMyAss וקבוצת LulzSec: בשנת 2011 חשפה HideMyAss את זהותה של LulzSec, קבוצת האקינג לאתר, שהיתה תחילת סיומה.
  • EarthVPN: המשטרה ההולנדית תפסה בשנת 2014 שרת של EarthVPN בקשר לשיחת איום על פצצת מתיחה.
  • IPVanish: עוד בשנת 2016, IPVanish סיפקה יומני משתמש לרשויות בארה”ב שחוקרות תיק פלילי. IPVanish שינה את הבעלות מאז ומתעקש שהיא פועלת כעת בהתאם למדיניות ללא יומני קפדנית.

מסיימים

גם אם ההאשמות המוטלות על פרטיות אינן נכונות, מרבית ספקי ה- VPN הנבדקים לא יקבלו זאת מכיוון שיש לה פוטנציאל לפגוע בבסיס המשתמשים שלהם. לסיכום, ExpressVPN יצאה חזקה מתמיד במבחני הפרטיות גם כשהיא במרכז הנסיבות הקיצוניות. מלבד התהילה והאירוע הבינלאומי העכור ברצינות, ספקי שירותים כמו ExpressVPN ו- PIA יהפכו לבחירת המשתמשים אם הם מעדיפים הגנת פרטיות למטרות משפטיות..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me