7 דרכים לאבטח את הטלפון החכם שלך ולאבטח את הנתונים שלך

בואו נודה בזה. לא משנה כמה אנו חכמים בהגנה על הנתונים הפרטיים שלנו באופן מקוון, תמיד יש מישהו יותר חכם. ההאקר המומחה נמצא תמיד על הסף בג’ונגל הדיגיטלי, מחכה לאותה הזדמנות בתולי להקפיץ את המידע הסודי שלנו ולגנוב אותו. הגניבה, למותר לציין, היא לנקות את חשבונות הבנק שלנו או לחפש מידע מאוד מאוד סודי. ה- CIA הוכיח לאחרונה שאיש מאיתנו לא מוגן לחלוטין מפני התקפות פריצה. אז זה מה שאנחנו צריכים לעשות כדי לקחת הגנה מירבית. לא משנה אם אתה משתמש באייפון, אייפד או אנדרואיד, הנה 8 דרכים להגן על הטלפון החכם שלך.

7 דרכים לאפשר הוכחה לפרוץ את הטלפון החכם שלך ולשמור על בטיחות הנתונים שלך

7 דרכים לפרוץ את הטלפון החכם שלך & שמור על מידע בטוח שלך

כיצד לפרוץ את הטלפון החכם שלך

שדרג תוכנה ללא הרף & קושחה

עקוב אחר כל עדכוני התוכנה והתקן אותם בהתאם גם לסמארטפון וגם למחשב. כמובן, העדכון מביא לשינויים מטרידים בממשק המחשב שאליו התרגלתם. אבל תוכנה מתוארכת היא בדיוק מה שהאקרים מחפשים ואוהבים. אז לא שדרוג הוא פתיחת פרצות עבורם. ודא שהעדכונים שאתה מחיל מגיעים ממקורות רשמיים.

כמו כן, אל תשתמש בכלים לא רשמיים ל”שורש “של הטלפון שלך (iOS מכנה אותו” פורץ כלא “), אלא אם כן אתה בטוח לחלוטין בפעילותך. ניתן לחדור אמצעי הגנה טכניים בטלפונים מושרשים והעברת נתונים חסויים הופכת לקלה.

בחר באפליקציות שלך בזהירות

בעת התקנת אפליקציה לסמארטפון, יתכן שתצטרך להעניק לה הרשאה לגשת לקבצים, למצלמה או לצותתך במיקרופון שלך. אז תחשבו קשה לפני שתאמרו שכן שכן ניתן לרעה לרעה. זה תקף במיוחד למשתמשי אנדרואיד, מכיוון שתהליך האפשרות ליישום האפליקציות שלו קל למדי בהשוואה לאפל. יתר על כן, כאשר אנדרואיד מאפשרת גם להתקין אפליקציות המסופקות על ידי צדדים שלישיים, היא גם יוצרת פתח לאפליקציות סוררות לחדור לטלפון שלך. אז פשוט אל תתקין שום דבר מאתרים לא מוכרים.

הקשו על חדירה של פולשים

מי שגונב את הטלפון שלך עשוי לגרום לבעיות גדולות. אז שמור על נעול כשאינך משתמש בו. החדשות העמוקות הן כי iOS וגם אנדרואיד ניתנים לנעילה באמצעות קוד בן 6 ספרות. לחילופין, אפשרויות כמו זיהוי פנים או טביעות אצבע יכול לשמש להגנה על המידע הסודי שלך. כמו כן, הקפידו על אפשרויות “ביטול נעילה חכמה” המפתחות את הטלפון באופן אוטומטי כשאתה בבית, או כששעון החכם נמצא בקרבת מקום. אלה מאפשרים לגנב לעקוף לחלוטין את קוד הנעילה האישי שלך.

ערוך הוראות למעקב & נעל את הטלפון שלך

למרות שקוראים לזה חשיבה שלילית, אתה צריך להיות מעשי ותמיד לזכור שיש כל אפשרות לטלפון שלך להיגנב. יחד עם זאת עליכם להבטיח כי הנתונים המאוחסנים בהם בטוחים, לא משנה מה. לטלפונים מתקדמים מסוימים יש תכונה בולטת לפיה כל הנתונים נמחקים אוטומטית לאחר הגנב עושה כמה ניסיונות לא מוצלחים ולא נכונים עם קוד הסיסמה.

שירות סטרלינג נוסף הניתן על ידי גוגל ואפל הוא “מצא את המכשיר שלי”. זה יכול לאתר את הטלפון הגנוב שלך על גבי מפה תוך נעילה או מחיקה מרחוק של הנתונים שלו. כמשתמש באפל, אתה יכול לגשת אליו דרך אתר iCloud. אתה יכול להפעיל שירות זה בטלפון שלך על ידי מעבר להגדרות > iCloud > מצא את האייפון שלי. Google.com/android/devicemanager הוא המזהה בו פטרוני Android יכולים לגשת לשירות זה.

אל תתנשא על תכונות ההתחברות האוטומטית

הכניסה אוטומטית בטוחה היא תכונה נוחה, מכיוון שמקלדות וירטואליות הופכות את הקלדת הסיסמה למשימה. זה גם מאיית סכנה כהאקר כדי לגשת לכל החשבונות המקוונים הסודיים שלך, רק צריך לפתוח את הדפדפן. לכן, אל תשתמש בתכונות ההתחברות האוטומטית של הטלפון שלך. אם בכלל תעשו זאת, השתמשו באפליקציה לניהול סיסמאות שקובעת להזין מחדש סיסמת אב באופן קבוע.
הימנע משימוש באותה סיסמה עבור יותר משירות או אפליקציה אחת מכיוון שאם הסיסמה הספציפית הזו מזוהה, ניתן לקבל גישה לכל המידע הפרטי שלך. זה תקף גם כשאתה מקפיד לחלוטין לשמור על אבטחת הטלפון החכם שלך בראש סדר העדיפויות, שכן האקרים מסתננים באופן מקוון לשירותים מקוונים כדי להעביר את אישורי המשתמשים, שמנסים אותם באתרים אחרים. אתה יכול ליצור סיסמאות אקראיות חזקות תוך שניות באמצעות כלי מועיל זה.

שמור על אפליקציות בודדות נעולות

סיסמה או קוד חזק עשויים למנוע מגנבים להיכנס לתוכו, אך אם הטלפון שלך צריך להיגנב פיזית, אז מה אתה עושה? היתרון של אנדרואיד הוא שאפשר לנעול אפליקציות בודדות, וכך להבטיח שגם אם הגנב יעבור למסך הנעילה, הוא לא יכול לגשת לאפליקציית הבנקאות שלך או לדוא”ל שלך מבלי להזין את הסיסמה השנייה..

למערכת ההפעלה אנדרואיד אין יכולת זו, אך לא מעט אפליקציות חינמיות זמינות ומספקות זאת. AVG AntiVirus Free היא אפליקציה כזו. עם זאת, משתמשי iOS אינם יכולים לנעול יישומים בודדים ישירות, אך עשויים להשתמש בנעילת התיקיות – זמינה בחינם בחנות האפליקציות – שיכולה לספק הגנה באמצעות סיסמה לתיקיות והמסמכים שלך, ובכך להפחית במידה ניכרת את הסכום הכולל של מידע סודי הנגיש באמצעות עבריין רשת.

השתמש ב- VPN

VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. חיבור לשרת VPN מאפשר לך להצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך, להגן על הנתונים הרגישים שלך מפני האקרים ומאזינים פוטנציאליים בתהליך. השימוש ב- VPN הוא קריטי אם אתה מתחבר לעיתים קרובות לנקודות חמות WiFi ציבוריות במסעדות, בתי קפה, שדות תעופה, בתי ספר או בתי חולים. נקודות חמות חינמיות אלה של WiFi חופשיות רגישות במיוחד להתקפות ברשת. תוכלו להוריד ולהתקין אפליקציית VPN בקלות במכשיר ה- iOS או אנדרואיד. עיין בשירותי ה- VPN הטובים ביותר לשנת 2017 בסקירה מקיפה זו.

כיצד לפרוץ את הטלפון החכם שלך – סיכום

הזמן שבילינו בגלישה באינטרנט באמצעות הסמארטפונים שלנו גדל ללא הרף. אם זה שליחת דוא”ל, בדיקת חשבונות המדיה החברתית שלנו או יתרת בנק או ביצוע רכישות מקוונות. לרוב האנשים לרוע המזל אינם נוקטים באמצעים הדרושים כדי להגן על הנתונים שלהם בעת השימוש בטלפונים שלהם, לא בגלל עצלנות או בורות. אל תסכן את המידע הרגיש שלך. פרוץ את הטלפון החכם שלך באמצעות פריצות וטיפים שהצענו לעיל.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me