8 טיפים לתיקון מהירויות חיבור VPN

קיימת תפיסה שגויה שגורמת לך להאמין ששימוש ב- VPN יכול להוביל לחוויית גלישה באינטרנט איטית יותר. האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, עד כי אי אפשר לדמיין איך הצלחנו אי פעם לחיות בלעדיו. עם התפתחות הטכנולוגיה, גם הנגישות שלנו לאינטרנט תשתפר. לדוגמאות, שקלו את המקרה של סמארטפונים ונתבים אלחוטיים. הם מחזיקים אותנו מחוברים 24 × 7.


7 טיפים לתיקון מהירויות חיבור VPN

8 טיפים לתיקון מהירויות חיבור VPN

VPN מהיר או הבטחות ריקות

בקר באתר של כל ספק והם יבטיחו לך מהירויות סופר-גבוהות. אבל האם ההבטחות הללו אמיתיות? לא כל חברות ה- VPN מציעות את אותה המהירות. כמה VPNs נהדרים להזרמת סרטונים ואחרים אינם כל כך טובים. איך אתה מכיר את ספק ה- VPN שלדעתך הטוב ביותר מציע את המהירויות הנכונות?

אנו נודיע לך כיצד לבדוק מהירות VPN. אך לפני שתתחיל, וודא שאתה בוחר VPN שמציע ערבות להחזר הכסף. זה חשוב מכיוון שאם אתה לא אוהב את המהירויות של חברה מסוימת, אתה אמור להיות מסוגל להחזיר את כספך. חברות ה- VPN המובילות מציעות החזר של 30 יום עד שתצטרך להיות מוכנה לנסות ללא כל סיכון.

כיצד לבדוק מהירות VPN – -?

הנה מה שעליך לעשות כדי לקבוע כמה מהיר חיבור ה- VPN שלך בפועל.

צעד ראשון

ראשית, עליכם לדעת לבדוק את מהירות הרשת שלכם. Speedtest.net יכול לעזור לך כאן. פשוט בקר באתר Speedtest.net והתחל את הבדיקה. זה יתחיל להצמיד את הרשת שלך וליידע אותך במהירויות ההורדה וההעלאה של הרשת שלך תוך זמן קצר.

וודא שאינך משתמש בחיבור Wi-Fi. חיבורים אלחוטיים מגדילים את הסיכוי להתנגשות, ובכך מפחיתים את המהירות הסופית שלך. במידת האפשר, בדוק את המהירות עם כבל Ethernet בשולחן העבודה שלך או את הנתונים הניידים בטלפון שלך.

הכנה

לפני שתתחיל בבדיקה, וודא שרק יישומים קריטיים פועלים, כמו האנטי-וירוס שלך. צא מכל היישומים האחרים מכיוון שהם יכולים לנצל את המשאבים של המכשיר שלך.

אתה יכול לבדוק את כל יישומי הרקע הפועלים במערכת ולצאת מהם.

כיצד לבדוק

בדוק את מהירות המכשיר שלך מבלי להפעיל את ה- VPN שלך. תוכלו לעשות זאת על ידי ביקור ב- Speedtest.net או באתרים דומים. ExpressVPN יש גם מבחן מהירות משולב ביישום ה- VPN שלהם. הערה את המהירות. עכשיו התחל את ה- VPN שלך ובדוק שוב את המהירות. 

  1. עשה זאת מספר פעמים ביום כדי לגלות אם המהירות יורדת בשעות ספציפיות.
  2. הפעל את ה- VPN במספר שרתים. מרבית ה- VPN נותנים מהירויות טובות על שרתי ארה”ב ובריטניה.
  3. כמו כן, זכור כי שימוש בפרוטוקולי VPN שונים יביא גם לשינוי במבחני המהירות.

שימו לב שהמהירות יורדת לפני חיבור ה- VPN ואחריו. כמו כן, התחבר לשרת הקרוב אליך. לדוגמה, אם אתה בשבדיה, התחבר לשרת שוודי כדי לראות את המהירות שאתה מקבל. שרתים מקומיים מציעים מהירויות טובות יותר באופן כללי. במקרה שאתה מקבל מהירויות הורדה והעלאה איטיות, עיין במדריך זה כיצד לשפר את מהירויות ה- VPN.

שרתים שונים למטרות שונות

לחלק מספקי ה- VPN יש שרתים מיוחדים למטרות ספציפיות. לדוגמה, ספק ה- VPN שלך עשוי להציע שרתי סטרימינג לצפייה בסרטונים מקוונים ושרתי משחקים למשחקים מקוונים.

על פי הדרישות שלך, הם יפחיתו את רמת ההצפנה שלהם כדי להגדיל את המהירות. במקום להתחבר לארץ ספציפית, תוכלו לנסות להתחבר לשרתים המיוחדים שלהם. זה יציע לך מהירויות מוגברות.

הצורך בביטחון נוסף בעת הכניסה לאינטרנט

אמנם גישה מתמדת לאינטרנט בהחלט מספקת יתרונות רבים, אך היא מהווה שלל סכנות אפשריות. למרבה המזל, אנשים מודעים כעת לאיומים אלה ונוקטים אמצעים מתאימים כדי להישאר בטוחים.

פשעי רשת הפכו לאיום ממשי על בטיחותנו ופרטיותנו. מי שמשתמש באינטרנט יכול ליפול לו טרף. על מנת להגן על הנתונים שלהם מפני פושעי רשת, משתמשי אינטרנט רבים משתמשים כעת ברשתות וירטואליות פרטיות או VPNs.

VPNs שומרים על נתונים בטוחים באינטרנט באמצעות קידוד

VPNs מגנים על הנתונים והפרטיות שלך מפני פושעי רשת. כשאתה מבצע עסקת בנקאות מקוונת או שולח דוא”ל פרטי דרך רשת אלחוטית, פושעי רשת עם ידע טכני כלשהו יכולים ליירט את הנתונים שלך בקלות. VPNs מונעים מצב זה על ידי הצפנת התנועה שלך. גם אם ההאקר יצליח ליירט את זרם הנתונים שלך, הוא לא יוכל לפענח אותו. על ידי הוספת שכבת הגנה נוספת, VPN יבטיח כי המידע הרגיש שלך לא יגיע לידיים הלא נכונות.

VPN יאט את חיבור האינטרנט שלך?

זה לא תמיד קורה אבל זו אפשרות. VPN יכול להאט את מהירויות החיבור שלך מכמה סיבות.

שרתי ה- VPN עשויים להיות תפוסים

VPNs חינם הם כמעט תמיד מאוכלסים יתר על המידה. המשמעות היא שיותר מדי אנשים משתמשים בהם אך אין להם מספיק רוחב פס. אם אתה נמצא בשרת חינמי, בהחלט תתמודד עם בעיות מהירות. עם זאת, VPNs בתשלום כמו ExpressVPN ו- NordVPN מציעים מהירויות גבוהות שהם נהדרים אפילו עבור משחקי מקוון והזרמת וידאו.

פרוטוקולי VPN

VPNs משתמשים בפרוטוקולים שונים כדי להצפין את המידע שלך. בהתאם לרמת האבטחה שתבחר, מהירויות החיבור שלך עשויות לרדת. אם תבחר ברמת הצפנה גבוהה יותר כגון הצפנת 256 סיביות, מהירות החיבור שלך בהחלט תצנח. עם זאת, הצפנה של 256 סיביות פירושה קידוד ובטיחות ברמה גבוהה. ההצפנה של 128 סיביות מעט פחות בטוחה; עם זאת, לא תהיה לכך השפעה אמיתית על מהירויות החיבור שלך.

עליכם למצוא את רמת ההצפנה המתאימה למטרתכם. אם אתה פותח אתרים רגישים, כדאי להשתמש ב- OpenVPN עם קידוד 256 סיביות, אך אם אתה מתכנן להזרים סרטונים, הצפנה ברמה נמוכה תהיה בחירה טובה יותר.

החומרה שלך לא יכולה לתמוך בהצפנה

אם אתה משתמש במכשיר ישן, ההצפנה עשויה לצרוך יותר מדי מכוח ה- CPU שלך. זה יאט לא רק את חיבור האינטרנט אלא גם את התפקוד הכללי של המכונה שלך. אם ברשותך מחשב ישן, וודא ששדרג את החומרה שלך.

אתה בוחר שרת רחוק מדי

המרחק בין המיקום האמיתי שלך והמיקום הפיזי של שרת ה- VPN שאליו אתה מתחבר יכול להאט את מהירויות האינטרנט שלך. ידוע שרתים רחוקים מציעים מהירויות נמוכות יותר משרתים מקומיים.

כיצד להתמודד עם מהירויות חיבור VPN

אם אתה נתקל בבעיית המהירות כל העת, הנה כמה צעדים לפתרון בעיות שעשויים לעזור.

בחר ספק שירות VPN Premium

בהרבה מקרים, מהירויות ההורדה האטיות שאתה חווה בעת גלישה באינטרנט באמצעות VPN V הם תוצאה של שרתי VPN עמוסים מדי. אם אתה משתמש ב- VPN בחינם, סביר להניח שתסבול ממהירות חיבור VPN איטיות. כדי להגיע למהירויות מהירות יותר, הירשם באמצעות שירות VPN המציע למשתמשים שרתי VPN מובחרים.

שנה את יציאת VPN או את הפרוטוקול

כשאתה משתמש ב- VPN, התוכנה מתחברת לשרתי VPN במספר יציאה ספציפית באמצעות פרוטוקול ספציפי. רשתות מסוימות מגבילות את מהירות החיבור של פרוטוקולים או יציאות מסוימים. המשך לשנות את היציאה / פרוטוקול עד שתגלה את השילוב המהיר ביותר.

בחר שרת אחר

בחר שרת שאינו רחוק מדי. זה יגדיל אוטומטית את המהירות שלך. בחירת שרת אחר עשויה גם לעזור לכם להתגבר על כל בעיות גודש.

בחר חיבור קווי

אם אתה משתמש בחיבור Wi-Fi, המהירות שלך עשויה להיות מוגבלת. הסיבה לכך היא שחיבורים אלחוטיים משדרים נתונים בערוץ משותף. זה עלול לגרום למהירויות איטיות יותר. לעומת זאת, חיבורים קווית תומכים במהירויות גבוהות יותר. חיבורים קווית הם גם בטוחים יותר מחיבורי Wi-Fi.

הפעל מחדש את הנתב / המודם או החלף התקנים

דליפות זיכרון עלולות לגרום להאט של הנתב או המודם לאורך זמן. תוכל להתגבר על נושא המהירות על ידי הפעלה מחדש של הנתב / המודם. מכשירים מסוימים אינם יכולים להציע מהירויות גבוהות מכיוון שהם עמוסים על ידי ההצפנה הכבדה של מנהרת VPN. מכשירי אנדרואיד ו- iOS מהדור הישן, NAS ונתבים שייכים לקטגוריה זו. במקרים כאלה, עדיף לעבור להתקן עם מעבד מהיר יותר.

נסה להשבית באופן זמני את תוכנת האבטחה המקומית

תוכנת האנטי-וירוס או חומת האש שלך יכולים להפחית את מהירות התעבורה שלך ב- VPN. השבת את תוכנת האבטחה שלך באופן זמני כדי לראות אם זה עוזר.

נסה להתחבר ממקום אחר

יתכן שיש בעיה בחיבור שלך לספק שירותי האינטרנט שלך. קל לקבוע זאת. פשוט נסה להתחבר לאינטרנט ממקום אחר כמו בית השכן או בית קפה.

הפעל מחדש את המכשיר שלך

ייתכן שנגמר לכם המכשיר או משאבים וזאת יכולה להיות הסיבה ל’עייפות ‘. הפעלה מחדש עשויה לשפר את מהירות החיבור שלך.

כיצד להתמודד עם מהירויות חיבור VPN

לא סביר שתבחין בשינוי אמיתי במהירויות החיבור שלך כשאתה משתמש ב- VPN. אם חיבור האינטרנט שלך מהיר, חיבור ה- VPN שלך יהיה גם מהיר. כל עוד יש לך חיבור מהיר ויציב, כל האטה תהיה זניחה. אם אתה נתקל בבעיות מהירות איטית, עקוב אחר הטיפים המוזכרים בפוסט זה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me