משתמשי קצה של קודי הם התביעות הבאות FACT

FACT, הפדרציה הבריטית נגד גניבת זכויות יוצרים, טוענת שמשתמשים בקודי שמשתמשים בתוספות קודי לא רשמיות כדי להזרים סרטים פיראטיים, תכניות טלוויזיה וזרמים חיים ימוקדו בקרוב עם הודעות על הפרת זכויות יוצרים. בחודשים האחרונים, מוכרי Android TV Box ומפתחי תוספי קודי של צד שלישי מכוונים לתביעות משפטיות. נראה כי הצעד הבא במלחמה על תוספות צד ג ‘לוקח משתמשים קודים מזדמנים.


משתמשי קצה של קודי הם התביעות הבאות FACT

משתמשי קצה של קודי הם התביעות הבאות FACT

משתמשי קודי מתמודדים עם סדוק בגלל תוספות לא רשמיות

בעוד שאפליקציית Kodi בפני עצמה היא חוקית לחלוטין, אתה יכול להסתבך בשימוש בתוספות לא רשמיות כמו Exodus, SALTS, פלייליסט טורק בבריטניה ואחרים. קירון שארפ, המנכ”ל של FACT, אמר לאינדיפנדנט כי הרשויות יכולות לכוון בקרוב למשתמשים רגילים של קודי, ולא רק למוכרים ומפתחי תוספות עמוסות מראש..

“מה שבחנו יחד עם רבים מלקוחותינו וחברינו הם דרגות הפשע השונות שנעשות,” אמר מר שארפ לעצמאי. 

“יש ייצור ויבוא של מכשירים ואז הפצה ומכירה של מכשירים. אנו בודקים גם את האנשים שמספקים את האפליקציות והתוספות, את המפתחים.

ואז נבחן, בשלב מסוים, את משתמש הקצה. הסיבה שמשתמשי הקצה יכנסו לכך היא שהם מבצעים עבירות פליליות. “

שארפ המשיך ואמר כי הוא לא חושב שלמשתמשי קודי “יש מה לחשוש מהעובדה שהגזר הדין עבר משנתיים לעשר שנים מכיוון שבאותה רמה, אם אנשים יסתבכו עם החוק הם עדיין יהיו מטופלים על בסיס רמת הפשע שהם מבצעים. וזה עדיין יהיה בקצה התחתון של סולם הגזר הדין. “

עדיין לא ניתן לראות אם FACT וקבוצות אחרות להגנת זכויות היוצרים יעקבו אחר האיום שלהן. עם זאת, אנו סבורים שיש להתייחס לתגובות אלה ברצינות.

האם משתמשים בקודי צריכים להיות מודאגים?

בקיצור, כן. אם אתה צופה בסרטים, בתוכניות טלוויזיה או בזרמים חיים באמצעים פירטיים, בין אם מדובר בקודי או באפליקציות אחרות, עליך לקחת צעד אחורה ולשקול מחדש את האלטרנטיבות שלך. קודם כל, הפרטיות המקוונת שלך נמצאת בסכנה. על מנת ליישם אמצעים דרסטיים להענשת אנשים הניגשים לזרמים בלתי חוקיים של קבוצות שירותי האינטרנט שלך והפרות זכויות יוצרים יש לפקח על הפעילות המקוונת שלך בכל עת. המשמעות היא שכל מה שתעשו באופן מקוון, בין אם זה חוקי ובין אם לא, ייבדק.

מה אני יכול לעשות?

זרמים חיים בלתי חוקיים או פירטיים על קודי זוכים לפרסום רב במהלך החודשים האחרונים. טרולי זכויות יוצרים בבריטניה, ארה”ב, קנדה ואוסטרליה נופלים בזרמים כאלה. מומלץ תמיד להצפין את התנועה שלך ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך בכל פעם שאתה נכנס לרשת. באמצעות רשת פרטית וירטואלית תוכלו לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. כל שעליכם לעשות הוא להוריד ולהתקין אפליקציית VPN ואז להתחבר לשרת VPN. בסיום כתובת ה- IP שלך מוסתרת ותוכל לנצל את התכונות הבאות.

  • בטל את החסימה של תוספות קודי מוגבלות גיאוגרפיות: ישנם המון תוספות קודי שאתה יכול להשתמש בהן רק באזורים מסוימים. עם VPN אתה יכול לעקוף מגבלות אזוריות.
  • עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט: שמתם לב שמהירות האינטרנט שלכם היא הגונה אם אתם גולשים באתרים אך פתאום יורדת כשאתם צופים בסרטונים ברשת? אם זה המקרה, ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך. השימוש ב- VPN בעצם מאפשר לך להימנע מכך.
  • פרטיות אולטימטיבית: הוסף שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה לכל הפעילויות המקוונות שלך.
  • יישומי VPN: אתה לא צריך להיות פריק טק כדי להתקין חיבור VPN בזכות אפליקציות VPN ידידותיות למשתמש במחשב, Mac, Android, iOS ו- FireStick.

מניסיון אישי, IPVanish הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש עם Kodi. הם ביצעו אופטימיזציה של אפליקציות ה- VPN שלהם כדי לעבוד טוב יותר עם תוספות Kodi ויש להם מדיניות ללא יומנים. עיין ברשימה הנסקרת שלנו עם מיטב ה- VPN של Kodi הטובים ביותר בשנת 2017 בהמשך.

קישור ספק RankVPN
דרגהספק vpnתכונותלבקר
2ספק vpnלבקר
3ספק vpnלבקר
4ספק vpnלבקר

אל תיקח סיכונים מיותרים – השתמש ב- VPN

בין אם אתה צופה בזרמים לא חוקיים ובין אם לא, הדרך הטובה ביותר להשיג עסקאות מקוונות שלך היא להתחבר לשרת VPN תחילה. המחשבה להיות במעקב כל הזמן היא מחשבה מפחידה. לרוע המזל, הדרך היחידה להימנע מפגיעה בפרטיותך ובביטחונך היא באמצעות אמצעים נוספים כמו VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me