כיצד לשנות את כתובת ה- IP שלך ב- Mozilla FireFox

אם אתה משתמש קבוע באינטרנט, כנראה ששמעת את המונח “כתובת IP” כמו מיליון פעם. לכל משתתף באינטרנט צריכה להיות כתובת IP כדי להתחבר אליו. מצד שני, מרבית המשתמשים מעדיפים את השימוש ב- Mozilla Firefox לגלישה. עם זאת, מגבלות ואיומים מקוונים אפשריים עשויים להתרחש פתאום. זו הסיבה שהסתרת ה- IP שלך היא הפיתרון המושלם. למד כיצד לעשות זאת במדריך זה.


כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך בפיירפוקס

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך בפיירפוקס

כתובת IP 101

לכל מכשיר או מערכת כלשהי שתשתמש בה יש כתובת IP מסוימת (ייחודית). IP זה מוקצה עבור אותה מכונה וכזו בלבד. במילים אחרות, ברשת הביתית שלך, למחשב האישי שלך, Mac, iPhone, Android או אפילו מדפסת יש כתובות IP שונות.

כתובות IP הן פיסות מידע מבחינת המספרים. הם מדגישים את מיקום המערכת המחזיקה אותם. הבעיה היא שמי שקולט את ה- IP שלך יכול לאתר את המיקום הפיזי המדויק שלך.

הרשו לי להסביר כיצד כתובות IP עובדות על מוזילה ויישומי גלישה אחרים. נניח שאתה רוצה לבקר באתר הרשמי של גוגל. אתה ניגש לדפדפן Firefox שלך והזן את כתובת האתר שידועה לכולם (www.google.com). עם זאת, בעולם הווירטואלי של האינטרנט זה לא אומר כלום. כתובות IP הן שפת אתרי האינטרנט.

כתובת האתר שלך נשלחת לשרת DNS ואז מתורגמת למספרים. הספרות הללו הן כתובת ה- IP הדרושה לדפדפן כדי להבין שאתר האינטרנט של גוגל הוא הדף שאליו תרצו לבקר. קדימה, נסה זאת בעצמך. הקלד (172.217.24.238) ותועבר מייד אל Google. באמת כיף.

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך באמצעות Mozilla Firefox

ראשית, עליך לדעת ששינוי או הסתרת כתובת ה- IP שלך בעצמך הוא בלתי אפשרי. אתה תקוע במה שהספק שלך מטיל עליך ברגע שאתה מנוי לשירותים שלהם. עם זאת, יש לעקיפת הבעיה שכן VPNs קיימים כיום בעולם האינטרנט שלנו.

VPN מנתב מחדש את התעבורה שלך באינטרנט דרך אחד מהשרתים המרוחקים שלה בעשרות מדינות ברחבי העולם. ברגע שתלחץ על כפתור החיבור, הנתונים שלך יוצפנו וכתובת ה- IP שלך תוסווה. לאחר מכן תקבל כתובת IP חוקית באזור שאליו אתה מחובר תוך הסתרת כתובת המקורית שלך.

עכשיו, בלי להתייחס יותר, כך תוכלו לסוות את ה- IP שלכם ב- Mozilla Firefox:

  1. ראשית, השתמש בזה בודק IP כדי לראות מה ה- IP המקורי שלך. אני ממוקמת בארה”ב וזה שלי.