כיצד להפוך את המחשב האישי שלך או Mac לנתב וירטואלי

האם אי פעם שהיית בחדר בבית שלך בו ה- Wi-Fi פשוט לא מצליח להגיע למכשיר שלך? במקום לשבת ממש מתחת לנתב, האם ידעת שאתה יכול להמיר את המחשב האישי שלך או Mac לנתבים וירטואליים? לקריטריון זה יתרונות רבים בסוף התור. במדריך זה, אני אראה כיצד לשתף חיבור Wi-Fi ממחשב Windows ו- Macintosh ומה בדיוק אתה נהנה מכך.


כיצד לשתף חיבור Wi-Fi במחשב וב- Mac

כיצד להפוך את ה- Mac לנתב וירטואלי

השימוש בחיבור האינטרנט של Mac זה כמו להתחבר ישירות לכל נתב אחר. אתה יכול פשוטו כמשמעו להפוך את ה- Mac שלך לנקודה חמה שבה כל המכשירים בבית יכולים להתחבר אליהם. עם שם משתמש וסיסמא, חיבור האינטרנט המשותף הוא כמו כל אחד אחר במלונות, בתי קפה ואפילו הרשת הביתית שלך.

מק ידוע כמגביל את פעולות המשתמשים שלהם. במקרה זה, אתה יכול להתחבר לרשת Wi-Fi ולארח בו זמנית נקודה חמה. לכן זה נותן לנו שתי שיטות לשתף את חיבור האינטרנט של Mac. בדוק אותם למטה:

אתרנט

  1. חבר את כבל ה- Ethernet ל- Mac
  2. הפעל “העדפות מערכת” מתפריט  Apple או לחץ על הסמל שעל המסך.העדפות מערכת
  3. לחץ על “שיתוף”לחץ על שיתוף
  4. לחץ על “שיתוף אינטרנט” מהתפריט השמאלי
  5. בחר בתפריט הנפתח לצד “שתף את החיבור שלך מ:” ובחר “Ethernet”
  6. לצד “למחשבים המשתמשים ב:” סמן את התיבה שליד “Wi-Fi” או “AirPort” (השם תלוי במערכת ההפעלה X 10.8+ לעומת 10.6)שיתוף באינטרנט-מק
  7. לאחר מכן לחץ על “אפשרויות Wi-Fi” ושם את הרשת.
  8. מלא את הפרטים הדרושים.מלא פרטי WiFi
  9. לחץ על “אישור” ואשר שברצונך להתחיל לשתף באינטרנט

אפשר שיתוף אינטרנט ממחשבי מק

מתאם Wi-FI

כשאתה מקבל לעצמך מתאם רשת אלחוטי, אתה צריך לשתף את ה- Wi-Fi של ה- Mac שלך כמו כל מכשיר אחר. זה מאפשר למכשיר רשת אחד לקבל את חיבור האינטרנט והשני לשתף אותו. שלא כמו כאשר Mac פועל בעצמו. אם תרצו, אמזון מציעה המון מכשירים אלו בחנות שלהם. בדוק את זה מתאם רשת Wi-Fi וברגע שתשיג את זה, עקוב אחר ההוראות הבאות:

  1. חבר את מתאם ה- Wi-Fi ל- Mac שלך.
  2. עבור אל “העדפות מערכת”.העדפות מערכת
  3. בחר “שיתוף”לחץ על שיתוף
  4. בחר “שיתוף באינטרנט” מהתפריט.
  5. עבור אל “שתף את החיבור שלך מ:” ובחר “Wi-FI”.
  6. כעת, הבא “למחשבים המשתמשים ב:” בחר “AirPort”.שיתוף באינטרנט-מק
  7. לאחר מכן לחץ על “אפשרויות Wi-Fi” ומלא את הפרטים.
   מלא פרטי WiFi
  8. לחץ על “אישור” ובחר התחל.

אפשר שיתוף אינטרנט ממחשבי מק

אתה סיימת. ה- Mac שלך משדר כעת אות אלחוטי שניתן לאסוף אותו על ידי כל מכשירים אחרים המאפשרים Wi-Fi.

שתף נקודה חמה Wi-Fi באמצעות מחשב Windows

אתה יכול להפוך את מחשב Windows שלך לנקודה חמה אלחוטית עם רק כמה לחיצות פה ושם. עם זאת, מה ששונה מ- Mac הוא שבזכות מתאם Wi-Fi של Windows 10, אתה יכול ליצור נקודה חמה Wi-Fi בזמן שאתה מחובר לרשת Wi-Fi אחרת ולשתף חיבור Wi-Fi אחד על גבי רשת אחרת. כך תוכלו לעשות זאת:

 1. במחשב שלך, עבור אל הגדרות על ידי לחיצה על Windows + I במקלדת שלך.
 2. לחץ על “רשת & מרשתת.”הגדרות חלונות
 3. ברגע שהוא נפתח, בחלק השמאלי התחתון של המסך, לחץ על Mobile Hotspot.נקודה חמה ניידת של Windows
 4. כעת עבור אל החלק הימני של המסך והפעל את “שתף את חיבור האינטרנט שלי עם מכשירים אחרים”..
 5. ואז לחץ על ערוך.לחץ על ערוך Wi-Fi
 6. בחלון עריכה, הקלד את שם הרשת והסיסמה שבהם אתה רוצה להשתמש ולחץ על “אישור.”הכנס פרטי חיבור
 7. אתה מוכן כעת להשתמש במחשב הנייד שלך כנתב וירטואלי.

היתרונות בשיתוף חיבור Wi-Fi דרך Mac / PC

כפי שציינתי קודם, הפיכת המחשב הנייד שלך לנקודה חמה וירטואלית יכולה להקל על חווית האינטרנט שלך. אתה פשוט תפתור הרבה בעיות שעברת, ואולי תחסוך לעצמך תשלום נוסף במהלך הדרך. תן לי להסביר יותר.

מאריך Wi-Fi

כשאתה יושב בחדר רחוק מהנתב שלך, חיבור האינטרנט שלך הופך לאט יותר או שהוא לא מופיע במכשירים שלך. הייתי שם וביליתי כל כך הרבה פעמים בישיבה ממש מתחת למיקום הנתב שלי. עם זאת, למי שאוהב לדפדף ולדפדף בתכני אינטרנט במכשירים הניידים ובכרטיסיות שלהם, שלא לדבר על מכשירי סטרימינג בטלוויזיה, אז יש לך מזל.

כל שעליכם לעשות הוא להפוך את המחשב האישי / Mac לנתב וירטואלי על ידי הצבתו במרחק שווה בינכם לבין הנתב הביתי. זה יאריך את טווח ה- Wi-Fi שלך מבלי להוריד את מהירויות החיבור. בנוסף, תחסוך כל כך הרבה כסף וזמן בהגדרת מרחיב Wi-Fi בפועל בבית.

זה עובד גם בבתי מלון ובבתי קפה. חלק מהרשתות הציבוריות מאפשרות להשתמש במכשיר אחד לכל חשבון. אם אתה נמצא בחדר מלון, הרשת שלך עשויה להיות רחוקה מהמכשיר בו אתה משתמש או פשוט תשתמש במכשיר אחד בהזמנת חדרים. לכן, אם אתה הופך את המחשב הנייד לנתב וירטואלי, אתה יכול ליהנות מהרשת של המלון בכל המכשירים שברשותך. זה די שימושי אתה לא חושב?

שמירה על ה- Wi-Fi שלך לעצמך

בימינו, כל אורח שמבקר בביתך מבקש את סיסמת ה- Wi-Fi לפני שהוא אפילו מוציא “היי”. יש אנשים שמתוסכלים מכך משום שהם לא רוצים שמישהו אורב באזור הרשת שלהם לגישה לחינם בחינם.

הפיתרון נמצא כעת בתפיסתך. אינך צריך לשתף את סיסמת הרשת שלך עם אף אחד. כל שעליך לעשות הוא תן להם את החיבור הווירטואלי שכבר יצרת במחשב האישי שלך או ב- Mac, וזהו. אתה יכול לכבות את זה ולשנות את הסיסמה מתי שאתה רוצה, לשמור על הרשת הפרטית שלך לשימוש.

שתף חיבור VPN

בעיניי, הכלי החשוב ביותר לשימוש בזמן הגישה לאינטרנט הוא VPN. שירות זה מצפין את התנועה שלך ומגן על הנתונים הפרטיים שלך מפני שנקטפו על ידי אנשים מבחוץ, הידועים בעיקר כ- hackers ו- cybercriminals. כשאתה פועל בחיבור VPN, אתה מסתיר את כתובת ה- IP שלך. לפיכך, אתה יכול לגלוש באינטרנט מבלי לפקח על ידי ספק שירותי האינטרנט או הממשל שלך כל הזמן.

לא רק זה אלא כשאתה מחובר ל- VPN אתה צריך לעקוף מגבלות אזוריות. משמעות הדבר היא שאתה יכול לגשת לערוצים ולאתרי אינטרנט מוגבלים גיאוגרפיים ללא קשר למקום שאתה נמצא במפה.

דבר נוסף, ספקי VPN נותנים לך מספר מוגבל של מכשירים להתחברות תחת מנוי אחד. למרות זאת, שיתוף חיבור VPN עבור ה- Mac שלך או מחשב מעלה את המספר הזה לאינסופי. כל המכשירים המחוברים יתחברו לחיבור VPN, ולכן לכולם יש Wi-Fi מוצפן.

הקמת רשת וירטואלית עם VPN נוקטת בכל הצעדים שעשית לפני ובנוסף הפעלת לקוח VPN שלך במחשב האישי או ב- Mac. אז אם ברצונך לשתף חיבור VPN ב- Macintosh שלך, הירשם לספק VPN, הורד את יישום VPN ב- Mac שלך, ופעל לפי תהליך חיבור לשיתוף מק.

הדבר נכון גם לשיטת המחשב האישי שלך. הפעל את יישום ה- VPN והתחבר לשרת שתבחר. לאחר מכן, עברו על ההוראות ל שיתוף Wi-Fi של Windows.

עם זאת, הנה ספקי ה- VPN המובילים שבהם תוכלו להשתמש כדי להגן על כל המכשירים המחוברים לרשת הוירטואלית שלכם.

כיצד להפוך את המחשב / מק לנתבים וירטואליים – סיכום

יש זמנים שרשת ה- Wi-Fi פשוט לא יכולה לספק לך את החיבור לאינטרנט שאתה צריך. בין אם זה רחוק מהמכשירים שלך ובין אם אתה פשוט מאפשר מספר מסוים של חיבורים, שינוי המחשב / ה- Mac לנתבים וירטואליים הוא הפיתרון. אל תתגביל לטווח שהנתב שלך אוכף עליך ובהחלט אין להסתמך על החיבור בו זמנית ש- VPN מעניק לך. חשוב מחוץ לקופסה ותיהנה מהאינטרנט במיטבו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map