ערוצי ההזרמה הטובים ביותר של NFL בשנת 2020

במשך זמן רב, ספורט חי היה נחלתה היחידה של הטלוויזיה. אפילו כאשר כמה מאות אנשים עברו לסטרימינג בשידור חי, לצפייה בטלוויזיוני חי בשידור חי של אירועי ספורט, הם עדיין השתמשו בכבלים או בטלוויזיה הלוויינית. תרחיש זה נבע בעיקר בגלל אי ​​הוודאות סביב הזרמת. השדרים העדיפו לדבוק במדיום המנוסה והטכנולוגי של הטלוויזיה, במקום לעבור לזרם. נותני החסות היו יותר במספר לשידור הטלוויזיה.


ערוצי ההזרמה הטובים ביותר של NFL בשנת 2018

ערוצי ההזרמה הטובים ביותר של NFL בשנת 2020

עם זאת, השדרים מתחילים להבין שלסטרימינג יש טווח הגעה גדול בהרבה מהטלוויזיה. הזרימה היא גם מהירה יותר, כאשר מיליוני אנשים צופים בבת אחת. בנוסף, קל גם ליצור אינטראקציה עם הקהל בזמן שמתרחש זרם חי.

מגמת חיתוך הכבלים כאן כדי להישאר

בהתחשב בתרחיש המשתנה הזה, הספורט זכה לפלטפורמות סטרימינג ייעודיות המתאימות לכל מיני צופים. אז עכשיו תוכלו להתקדם בבטחה ולחתוך את הכבל מכיוון שלליגת הכדורגל הלאומית (NFL) יש חדשות טובות לסטרימינג חובבי כדורגל!

כידוע, משחקי NFL משודרים בפוקס וב- CBS בימי ראשון אחר הצהריים, ב- NBC בלילות ראשון, וב- ESPN בימי שני בערבים.

אלה אפשרויות הכבלים והלוויין הרגילים עבור אלה שעדיין יש להם טלוויזיה. כדי לספק לאוהדים הזורמים, ה- NFL תשדר גם את משחקי חמישי בערב ברשת NFL, וגם בפוקס, אמזון פריים וטוויץ ‘בו זמנית. פירוש הדבר שתוכל סוף סוף לצפות במשחקי NFL באופן חוקי ללא כבלים.

זו השנה השנייה שאמזון זורמת לזרום “כדורגל הלילה של יום חמישי”. סטרימינג בטוויץ ‘הוא הראשון העונה. מלבד אפשרויות הסטרימינג הפופולריות הללו, יש NFL RedZone, ערוץ הזמין רק בעונת NFL המוקדש לסיקור חי של כל משחק ביום ראשון..

ערוצי ההזרמה הטובים ביותר של NFL בשנת 2020

כמה מאפשרויות הסטרימינג החי הטובות ביותר למשחקי NFL ב- Apple TV, Roku, FireStick, PS4, Xbox One, Android, Chromecast ו- iOS הן:

1. משחק משחק NFL

יש שתי גרסאות GP של NFL: אחת לארה”ב ושנייה לשאר העולם. גרסת ה- NFL Game Pass האמריקאית מאפשרת רק למנויים לצפות במחליפים. גרסת ה- NFL Game Pass הבינלאומית, לעומת זאת, משדרת את כל משחקי ה- NFL בשידור חי באינטרנט.

2. אמזון פריים

כדי שאמזון תוכל לחיות זרם משחקי NFL, ורייזון ויתרה על הזכויות. עד אז, רק מנויי Verizon האלחוטיים יכלו להזרים את המשחקים באפליקציה לנייד של NFL. אמזון פריים תשדר אחת עשרה ממשחקי כדורגל יום חמישי בלילה.

מנויי twitch זוכים לצפות בזרם בחינם באמזון מבלי שהם צריכים לרכוש חברות ראשונה.

3. PlayStation Vue

פלטפורמת הזרמת הטלוויזיה החיה של סוני PS Vue כוללת את כל רשתות המשחקים של NFL במנוי הרגיל, עם אפשרות להוסיף את ערוץ ה- NFL RedZone תמורת 10 דולר נוספים לחודש..

אפילו עם התוכנית הזולה ביותר במחיר של 50 דולר, המנויים מקבלים את כל חמש הרשתות – רשת CBS, פוקס, NBC, ESPN ורשת NFL. הערוצים שתקבלו תלויים גם במקומכם. אזורים מסוימים עשויים לקבל רק תוכן לפי דרישה וללא סטרימינג בשידור חי. במקרה כזה עליכם לפנות לאפשרויות אחרות, הכוללות שירות לוויני או כבלים.

4. DirectTV עכשיו

אם אתה מנוי ל- DirectTV Now, התוכנית הבסיסית בסך 40 $ כוללת משחקים ב- CBS ופוקס בימי ראשון, כדורגל ראשון בלילה ב- NBC, כדורגל שני בלילה ב- ESPN ו- Football Night Football בפוקס. לצפייה במשחקים ברשת NFL, תצטרכו להשיג את החבילה Just Right במחיר של 55 $ לחודש. עם כל אותן מקומות עבודה שנוצרים באמריקה, זה משהו שרבים יכולים להרשות לעצמם עכשיו.  

כמו בכל שירותי הסטרימינג, הערוצים עשויים להשתנות מאזור לאזור. כרטיס ה- NFL Sunday אינו זמין ב- DirectTV Now מכיוון שהוא דורש חיבור לוויין. לצפייה בכרטיס של יום ראשון באמצעות סטרימינג בשידור חי, עליכם להוכיח שהם לא יכולים לקבל שירות לוויני.

5. קלע טלוויזיה

זה הופך להיות קצת מסובך עם Sling TV מכיוון שניתן לצפות במשחקי NFL בתוכניות הכחולות והכתומות שלהם, ושניהם עולים 25 דולר לחודש. התוכנית הכחולה זורמת משחקי חמישי וראשון בפוקס, NBC ורשת NFL.

התוכנית הכתומה זורמת משחקי ליל שני ב- ESPN. רק מנויים כחולים יכולים להוסיף את NFL RedZone ואת חבילת Sports Extra תמורת 10 דולר נוספים לחודש. או שתוכלו לקנות גם כחול וגם כתום ב 40 $.

6. FuboTV

FuboTV היא פלטפורמה המוקדשת לספורט והתוכנית בסך 35 דולר כוללת רשת CBS, Fox, NBC ו- NFL, אך מותירה את ESPN. גם כאשר המחיר עולה ל 45 $ החל מהחודש השני, אין ESPN. תוספת של 9 $ לחודש תעניק לך את ה- NFL RedZone אם אתה עדיין צופה בספורט הזה. המון אנשים פשוט צופים עכשיו בכדורגל במכללות וצופים בבייסבול ובכדורסל נוספים אחרי איך ה- NFL ממשיכה להעליב את המדינה הזו.

7. טלוויזיה Hulu ו- YouTube

גם להולו וגם ל- YouTube יש טלוויזיה חי משלהם, שם תוכלו לצפות במשחקי NFL בשידור חי. לצפייה בתוכן חי, המחיר הוא 40 $ לחודש עבור שני השירותים, והערוצים זהים גם הם – CBS, Fox, NBC ו- ESPN, וללא רשת NFL.

מלבד האפשרויות הללו, תוכלו גם לצפות בזרם המשחקים החי באפליקציית NFL. כעת, כאשר Verizon כבר אינה בעלת הזכויות, כל אחד יכול להזרים את המשחקים בטלפון שלו.

עם זאת, תוכלו לצפות רק במשחקים מקומיים בשוק, מלבד השידורים הארציים בימים שני, חמישי וראשון. ניתן להזרים את המשחקים גם באפליקציית יאהו.

אפליקציות ההזרמה הטובות ביותר של NFL

עם כל אפשרויות הסטרימינג הללו, זו הולכת להיות עונה עמוסת פעולה עבור אוהדי NFL. כמו כן, קחו בחשבון שתוכלו לעקוף את ההאפלות המכוערות ב- NFL בעזרת VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me