NVIDIA Shield TV לעומת Shield TV Pro – מה עדיף?

Nvidia Shield TV לעומת Shield TV Pro – איזה אתה צריך לקנות? סטרימינג הפך להיות מגזר פופולרי מאוד, וחברות טכנולוגיות גדולות עוקבות לתפוס עוגה גדולה יותר מהמגזר הצומח במהירות. מנהלות כמו אפל ואמזון לשחקנים ותיקים כמו רוקו, כולם קפצו על העגלה! אפילו Nvidia, מותג הקשור למשחקי מחשב לא הצליח לעמוד בפיתוי. מכשיר הזרמת האוריינטציה המשחקים שלה שכותרתו Shield TV יצר די splash בשנת 2015 כשעלה לראשונה. היו לזה כמה חסרונות, אך היורש aka Shield TV 2017 הצליח לגהץ את מרבית התקלות עד כדי כך שכונה ספינת הדגל של Android TV. עם זאת, Nvidia פרסמה גם גרסת Pro ב- CES 2017. זה יכול להקשות על בחירת המתמודד הנכון. הכנו את ההשוואה הבאה של Nvidia Shield TV לעומת Shield TV Pro בתקווה שהיא תקל על ההחלטה הסופית שלך.


NVIDIA Shield TV לעומת Shield TV Pro - מה עדיף?

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – מה עדיף?

Nvidia Shield TV לעומת Shield TV Pro

בחירה בין Nvidia Shield TV 2017 לגירסת Pro יכולה להיות מבלבלת. שני הסטרימרים מגיעים עם המפרט הסולידי וביצועים מספקים בטענות המפתח. ניתוח והשוואה מעמיקים יכולים להקל עליכם את המשימה.

עיצוב

Nvidia Shield TV 2017 ו- Shield TV Pro שונים בעיצובם, מלכתחילה. אם ראית את הגרסה הראשונה של טלוויזיה המגן, אתה תמצא דמיון עם המכשיר הראשון ו- Shield TV Pro. הטלוויזיה של מגן 2017 קומפקטית יותר, ראשית, חללים צפופים טובים יותר. משקלו 250 גרם בלבד לעומת 654 גרם המקצוען. הסטיילינג די דומה למרות ההבדל הגדול בגודל ובמשקל.

NVIDIA TV Shield vs Shield TV Pro - Design

NVIDIA TV Shield vs Shield TV Pro – Design

מפרט

זה טבעי רק של- Nvidia Shield TV 2017 Pro יהיה מפרט טוב יותר מזה של ה- Shield TV 2017. בדגם ה- Pro אתה מקבל חריץ מיקרו-USB כמו גם חריץ microSD. אלה אינם שם בדגם הטלוויזיה הסטנדרטי של מגן. עם זאת, שני הדגמים כוללים יציאות USB ו- HDMI. ל- Pro יש ממיר דיסק קשיח ענק של 500 ג’יגה-בייט לעומת האחסון הפנימי העצום של 16 מגן הטלוויזיה של 2017. שאר המפרט זהה בשני המכשירים. שניהם נשלחים עם שלט צרור. שני המכשירים מופעלים על ידי מעבד Tegra X1 המוערך בהרבה של Nvidia ו- 3 GB RAM.

NVIDIA Shield TV לעומת Shield TV Pro - מפרטים

NVIDIA Shield TV לעומת Shield TV Pro – מפרטים

תכונות ותוכנה

אין הרבה מה להפריד בין שני המכשירים בכל הקשור לסטרימינג ורשימת התכונות. שני המכשירים מאפשרים לך להזרים תוכן HD משירותים כמו Netflix ותומך בתוכן 4K HDR. מכשירים אלה תומכים גם בווידיאו פריים מיידי של אמזון וגם בהולו. באשר למשחקים, אתה יכול להזרים ישירות באמצעות מחשב אישי או להשתמש בשירות המנוי GeForce Now. שניהם תומכים במאפיין AI של Google Assistant. לשני המכשירים יש תמיכה ב- Wi-Fi 802.11ac והם פועלים בגירסה חדשה של אנדרואיד TV המופעלת על ידי אנדרואיד 7.0 נוגט.

מחיר

זה המקום בו ההבדל הגדול ביותר קיים! הטלוויזיה של מגן 2017 עולה 100 דולר פחות מהאח של Pro. גרסת ה- Pro אינה מכוונת בבירור לבעלי תקציב צנוע.

NVIDIA TV Shield vs Shield TV Pro - מחיר

NVIDIA TV Shield vs Shield TV Pro – מחיר

שלט רחוק

גם הטלוויזיה של מגן 2017 וגם אחיה Pro מגיעים עם יחידת השלט הרחוק, אך המרחקים אינם זהים. לשלט הטלוויזיה של מגן 2017 חסר שקע אוזניות. אבל זה הטמיע Blaster IR כך שתוכלו להשתמש בו כדי לשלוט בטלוויזיה. ל- Shield TV Pro 2017 חסר Blaster IR אך כולל שקע אוזניות. שלט ה- Shield TV Pro מופעל באמצעות יציאת מיקרו USB המשמשת להטענת הסוללה בפנים, בשונה משלט הרחוק הרגיל..

קודי

גם Nvidia Shield TV וגם Shield TV Pro מתאימים באופן מושלם לקודי. כוח העיבוד המרשים שלהם מאפשר להם לטפל בצורה חלקה באפליקציית Kodi 17 Krypton.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Nvidia Shield

כמו בכל מכשיר סטרימינג אחר, האפליקציות והערוצים שאתה יכול להשיג ב- Nvidia שלך תלויים במדינת המגורים הנוכחית שלך. אמריקאים, למשל, מגיעים לערוצי גישה כמו Netflix האמריקאית, HBO GO והולו. כל היישומים האלה חסומים גאוגרפיים מחוץ לארה”ב. כדי לעקוף מגבלות אזוריות, עליך לזייף את מיקומך של Nvidia Shield באמצעות רשת פרטית וירטואלית בשם VPN. התהליך של הקמת VPN בכל מגן Nvidia הוא לא כל כך קשה; אתה לא צריך להיות פריק טק כדי להבין את הכל. היתרונות שאתה מקבל הם עצומים.

להלן תוכלו למצוא רשימה של מיטב שירותי ה- VPN הן עבור Nvidia Shield והן עבור Nvidia Shield Pro.

Nvidia Shield TV vs Shield TV Pro – איזה לקנות?

זו יכולה להיות שאלה מסובכת גם לאחר השוואה בין שני מכשירי הזרימה, כפי שהיא. הגורמים החשובים ביותר שיעזרו לכם לבצע את הבחירה הסופית בין הצמד הוא שטח האחסון. חשבו על זה מנקודת מבט מעשית. נפח אחסון של 16 ג’יגה-בייט יהיה מכוסה מהר יותר ממה שאתה יכול לדמיין ו HDD של 500 ג’יגה-בייט יכול להכיל הרבה משחקים וקבצי מוסיקה בקלות ― למרות שזה לא אחסון בלתי מוגבל. היי, החיים אינם מושלמים!

אם אתה גר בדירה צפופה וכל סנטימטר חשוב, דגם ה- Pro עשוי להיות מסורבל עבורך. השלט הוא הגורם המבדיל הסופי בין השניים. חשוב אם אתה רוצה שלט רחוק משותף לשליטה בטלוויזיה וכדי שתוכל להשתמש בו כדי להאזין לשירים וגם להיות מסוגל לנהל את תוכן המדיה זה גם משהו שיש לקחת בחשבון.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me