כיצד לבצע ולקבל תשלומים אנונימיים

בעשור האחרון ראינו את עליית הביטקוין. זה במהירות עלה לשיאו והפך אנשים רבים למיליארדרים. הסיבה לפופולריות שלה היא מידת האנונימיות שהיא מציעה. אמנם ביטקוין אינו באמת אנונימי, אך הוא מציע אנונימיות מסוימת על פני אמצעי התשלום המסורתיים. ביטקוין אינו הקריפטו היחיד בשוק. ישנם כמה מטבעות alt המציעים אנונימיות רבה. ואז יש כמה אמצעי תשלום אחרים המאפשרים לזהותך האמיתית להישאר מוסתרת.


כיצד לבצע ולקבל תשלומים אנונימיים באופן מקוון

כיצד לבצע ולקבל תשלומים אנונימיים באופן מקוון

כיצד לבצע ולקבל תשלומים אנונימיים

בואו נדון בכמה אמצעי תשלום המסתירים את זהותך.

PayPal

PayPal אינה אנונימית. למעשה, אם אתה מחפש אמצעי תשלום שיכולים להישאר מוסתרים מהממשלה, PayPal היא פשוט הבחירה הלא נכונה עבורך. עם זאת, אם ברצונך לקבל תשלום מבלי לחשוף את שמך, אתה יכול להשתמש ב- PayPal.

כפי שאתה יכול לדעת, PayPal מאפשרת חשבונות פרטיים כמו גם עסקיים. החשבון האישי שלך ישקף את שמך האמיתי כשמישהו ישלח לך כסף. אם ברצונך להסתיר את שמך, תוכל לפתוח חשבון עסקי.

הקמת חשבון עסקי עשויה להזדקק לניירת נוספת. בהתאם למיקומך, סביר להניח שתצטרך לפתוח חשבון בנק עסקי. לשם כך תצטרך לרשום עסק קודם. עם זאת, ברגע שזה ייעשה, אתה יכול לקבל תשלומים בשם העסק של PayPal מבלי לחשוף את שמך שלך.

זה לא אנונימי באמת ולמרות שהוא אינו משקף את שמך, הוא חושף את שם העסק שלך. אם אינך בסדר לחשוף את שם העסק שלך, עליך לבדוק את שאר האפשרויות.

מטבעות קריפטוק

מטבעות crypto כמו ביטקוין הם שם בדוי. כשאתה שולח או מקבל תשלומים באמצעות cryptocurrencies, זה כמו להשתמש בשם בדוי במקום השם שלך. אם אתה כותב עם שם בדוי ויום אחד זהותך האמיתית נחשפת, כל מה שכתבת עד אז יקושר אליך.

זה דומה ל- cryptocurrencies. כשאתה משתמש בקריפטו (כמו ביטקוין), אתה מקבל כתובת. כל העסקאות שבוצעו עם כתובת זו נרשמות ב- blockchain. אם יום אחד הזהות האמיתית שלך מקושרת לכתובת הביטקוין, כל העסקאות שלך ייחסכו אליך.

במובן מסוים, cryptocurrencies מאובטחים אם אתה נוקט בזהירות ראויה תוך כדי עבודה איתם. וודא שאתה משתמש ב- VPN בעת הגדרת ארנק כך שכתובת ה- IP האמיתית שלך לעולם לא תיחשף. כמו כן, השתמש ב- VPN בכל פעם שאתה מבצע עסקאות עם ה- cryptocurrency.

ביטקוין משתמש במפתח ציבורי המשמש לאבטחת עסקאות. מפתח ציבורי זה אינו מקושר למידע המאפשר זיהוי אודותיך. זו הסיבה שזה נחשב מאובטח.

כרטיסי מתנה מראש

כמעט בכל החנויות תוכלו למצוא כרטיסי מתנה. וכשחנויות נכנסות לרשת, תוכלו למצוא כרטיסי מתנה באינטרנט. כרטיסים אלה הפכו פופולריים ממש מכיוון שהם נותנים לך את האפשרות להגיש מישהו ולתת לו לקנות בדיוק את מה שהוא צריך.

כרטיסי מתנה אלה הם בעלי ערך ספציפי. לדוגמה, כרטיס מתנה של $ 100 יאפשר לך לקנות מוצרים או שירותים בשווי 100 דולר מחנות. תוכלו למצוא כרטיסי מתנה בכמה אתרים כמו iTunes, אמזון ואפילו משחקים מקוונים.

כמעט לכל החנויות המקוונות הגדולות יש כרטיסי מתנה. בעוד כרטיסים אלה מעניקים למקלט חופש מוחלט לקנות כל מה שהוא רוצה, הם גם מאפשרים לשולח לקנות אותם בצורה אנונימית. ישנם כרטיסי מתנה רבים אותם ניתן לרכוש במזומן.

אם יש חנות קמעונאית שיש לה גם רשת מקוונת, אתה יכול לרכוש את כרטיס המתנה מהחנות הקמעונאית על ידי מתן כסף. לאחר מכן ניתן לממש כרטיס מתנה זה באופן מקוון.

כשמשתמשים בכרטיס המתנה באופן מקוון, תוכלו להזין כל מידע מורכב. ומכיוון שהם אנונימיים לחלוטין, ניתן להשתמש בהם בכל מקום בעולם (בכל מקום בו יש בחנות חנויות). זוהי אפשרות תשלום נוחה ואנונימית ממש המאפשרת לך לקנות סחורות ושירותים מבלי לחשוף את הפרטים האמיתיים שלך. לא רק זה. השימוש בכרטיסי מתנה מאפשר גם לך לשמור על כרטיסי האשראי שלך בטוחים בעת קניות באינטרנט.

כרטיסי אשראי מראש

ישנם מספר כרטיסי אשראי ששולמו מראש. וכששירותי הכרטיסים בתשלום מראש הופכים נפוצים יותר, קל לקבל כרטיס אשראי / חיוב פיזי מראש. העניין בכרטיסים ששולמו מראש הוא שניתן להשיג אותם על שם כל אחד וכל אחד יכול לרכוש באמצעותם.

כל הפרטים בכרטיסים ששולמו מראש יכולים להיות מורכבים. כשאתה מקבל כרטיס פיזי הוא יישלח לכתובתך, מה שלא הופך אותו לאנונימי. עם זאת, יש כמה ספקים שיכולים לאפשר לך לקבל את הגרסה האלקטרונית של הכרטיס. אתה יכול לשלם עבור הכרטיס באמצעות ביטקוין ולקבל אותו בכתובת דוא”ל אנונימית. זה יאפשר לך כרטיס שהוא אנונימי לחלוטין.

ישנם שירותים כמו EntroPay המאפשרים לך כרטיסים וירטואליים בתשלום מראש שניתן להשתמש בהם כדי לקנות מוצרים ושירותים בכל רחבי העולם.

PaySafe

אם אתה באירופה, אתה יכול להשתמש בכרטיס Paysafe. הם כמו כרטיסים ששולמו מראש מכיוון שהם מגיעים עם איזון ספציפי בתוכם. ניתן להשתמש בהם לכל רכישה מקוונת. אתה יכול לממש קודים על ידי פתיחת חשבון עם כל מידע פיקטיבי.

כדי לרכוש משהו באמצעות כרטיס PaySafe, אינך צריך להשתמש בחשבון הבנק או בכרטיס האשראי שלך. זה מה שהופך אותו לאנונימי כל כך. עם זאת, כדי לוודא שהיא לא תוחזר אליך, וודא שאתה משתמש בכתובת דוא”ל אנונימית עם VPN. VPN יסתיר את כתובת ה- IP שלך כך שלא ניתן לקשר אותה אליך.

כסף מזומן

לא משנה באיזו אמצעי תשלום אתה משתמש, שום דבר לא יכול להיות אנונימי כמו שימוש במזומן. עם זאת, לא ניתן להעביר מזומנים באופן מקוון. אחת הדרכים לבצע רכישה במזומן היא לבדוק חנות מקוונת ואז לבצע את הרכישה על ידי נסיעה לשקע הקמעונאי שלהם ואז באמצעות תשלום במזומן..

ביצוע תשלומים אנונימיים ברשת – מסקנה

אם אתה מחפש אמצעי תשלום שישאירו אותך אנונימי, הקפד לנסות טכניקות אלה. תלוי במיקומך, ייתכן שתוכל להישאר בעילום שם. בעוד ש- cryptocurrencies הם התשלום הנפוץ ביותר, הם נאסרים במספר מדינות. אם אתה גר במדינה שבה cryptocururrency נאסר, הקפד לבדוק את שאר האפשרויות שהוזכרו כאן.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me