כיצד לגשת למחשב האישי שלך מכל מקום

אין כמו המחשב האישי שלך. זה מוגדר בדיוק כמו שאתה רוצה, עם כל הקבצים, המסמכים והיישומים שלך בהישג יד. עם זאת, לא ניתן לשאת את המחשב לכל מקום, במיוחד אם יש לך שולחן עבודה או אחד מאותם מחשבים ניידים מיושנים שמשקלם טון. כשאתה נוסע ללא המחשב האישי שלך, אתה יכול לגשת לכמה קבצים חשובים בענן. אבל יש פעמים שאתה צריך להשתמש באפליקציה מסוימת המותקנת במחשב הביתי שלך או בקובץ שלא חשבת שאתה צריך אלא צריך בכל מקרה. יתכן שתצטרך להריץ תוכנית במחשב שלך או להפעיל אפליקציה בטלפון שלך, המאוחסנת במחשב האישי שלך. מצבים שונים כמו אלה גורמים לך להתחרט על שלא הבאת את המחשב שלך. ניתן למעשה לגשת למחשב מכל מקום עם ההגדרה הנכונה.


כיצד לגשת למחשב האישי שלך מכל מקום

כיצד לגשת למחשב האישי שלך מכל מקום

גש למחשב שלך מכל מקום עם גישה מרחוק

יש משהו שנקרא גישה מרחוק, שמקל על הבעיות הללו. זהו תהליך שבאמצעותו אתה יכול לגשת למחשב האישי הביתי שלך היושב בחדר מלון רחוק. לאחר קביעת התצורה של תוכניות אלה, ניתן להשתמש בהן כדי להתחבר לאבטחה למחשב אחד ממחשב אחר.

בעזרת תוכניות אלה תוכל לקבל שליטה מלאה על המחשב שלך מכל מקום. אפילו לפני מספר שנים היית צריך להיות מומחה למחשוב כדי להבין את התהליכים האלה. בימינו, ניתן לנהל את התוכניות הללו בכמה לחיצות.

כאן אנו מסתכלים על הדרכים השונות בהן אתה יכול לגשת למחשב האישי שלך מרחוק מכל מקום ומכשיר.

חלונות

לגישה למחשב Windows ממכשיר Windows אחר, קיים כלי שולחן עבודה מרוחק בחינם של מיקרוסופט. אבל יש מלכוד: אתה יכול להתחבר רק למחשב שמריץ גירסת Professional, Ultimate או Enterprise. אם למחשב האישי שלך יש גרסאות אלה של Windows, אתה יכול להשתמש בכלי המסייע לשולחן עבודה מרוחק כדי להגדיר גישה מרחוק, אך למקרה שלא, אתה תמיד יכול להשתמש בתוכנית של צד שלישי..

תפוח עץ

ישנן שתי אפשרויות עבורך אם אתה משתמש באפל. אם אתה מקצוען בתחום ה- IT או מומחה למחשוב שצריך רק את התוכנית המדהימה ביותר, אתה יכול להתקין את תוכנית שולחן העבודה המרוחק עבור Mac, שעולה 79.99 $..

אם אינך זקוק לכלי פרימיום, תוכל להשתמש באפשרות שיתוף המסך בחינם לחיבור ל- Mac אחד ממערכת אחרת. כל שעליכם לעשות הוא לעבור להעדפות מערכת, ללחוץ על שיתוף ולבדוק את כפתור שיתוף המסך. ואז, בסעיף iCloud, סמן את התיבה חזרה למקינטוש שלי. זהו, כעת תוכל לגשת למחשב הביתי שלך מכל מכשיר מק אחר על ידי כניסה לחשבון iCloud שלך.

כרום

אמנם קיימות אפשרויות יקרות של Windows ו- Mac, אך אתה יכול לגשת למחשב שלך מרחוק וחופשי מכל מכשיר עם כלי מובנה בדפדפן Chrome..

הכלי זמין לכל מערכות ההפעלה, כולל Windows, Android, Mac ו- iOS. כל שעליכם לעשות הוא להתקין את אפליקציית האינטרנט לגישה מרחוק של Chrome במחשב שאליו תרצו להתחבר, להפעיל את האפליקציה ולאפשר חיבורים מרוחקים. לשם כך תצטרך להשתמש ב- PIN, שישמש לגישה למכשיר זה בעתיד.

כדי לגשת למחשב שלך ממכשיר אחר, המכשיר האחר צריך להתקין את יישום האינטרנט. כאשר אתה מפעיל את יישום האינטרנט, המחשב שלך יוצג בתפריט המחשבים שלי. ברגע שתלחץ עליו, עליך להזין את ה- PIN, ואתה מוכן.

TeamViewer

אם ברצונך להשתמש באפשרות צד שלישי בחינם וקלה, TeamViewer ניתן לשימוש אישי. תחילה עליך להוריד את האפליקציה במחשב האישי הביתי שלך, להפעיל את האפליקציה ואז להתקין אותה. אתה תודרך בתהליך ההתקנה, הכרוך בהגדרת שם משתמש וסיסמא.  

זוהי תוכנית מצוינת שאנשים רבים משתמשים בה. זה די קל לשימוש ועובד טוב במחשב. 

עליכם להתקין את TeamViewer במכשיר שממנו תגיעו למחשב האישי. לאחר ההתקנה, תוכלו להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שרק כרגע. חיבור זה מתרחש באמצעות חשבון TeamViewer, אשר ניתן ליצור בחינם.

כיצד לגשת למחשב האישי שלך מכל מקום –

אלה כמה מהדרכים הטובות ביותר לגשת למחשב האישי שלך מכל מקום ובכל זמן. אמנם לא כולם מגיעים בחינם וזולים, אבל אם אתה רוצה את השירות הטוב ביותר, אתה יכול לשקול לבחור כלי גישה מרחוק בתשלום. עם זאת, אם אתה רק צריך לגשת לקבצים מסוימים, כלי סינכרון קבצים יספיק.

כונן גוגל, Dropbox, iCloud הם חלק מהשירותים המאפשרים לך לגשת לקבצים ולמסמכים שלך מכל מכשיר ובכל דפדפן.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me