כיצד להפעיל את מתג ההרג של הטלפון ולכבות את גנבי הסמארטפון

ההערכות מראות כי 1.6 מיליון אמריקאים היו קורבן לגניבת סמארטפונים בשנת 2012 בלבד. הגנבים היו פעילים יותר בערים הגדולות. לדוגמה, קרוב ל 50% מהגניבות שדווחו בסן פרנסיסקו היו של סמארטפונים. גניבת סמארטפון גם היוותה 40% מהשוד המדווחים ברוב ערי המטרו הגדולות, כולל ניו יורק, וושינגטון הבירה..


כיצד להפעיל את מתג ההרג של הטלפון ולכבות את גנבי הסמארטפון

כיצד להפעיל את מתג ההרג של הטלפון ולכבות את גנבי הסמארטפון

מדוע הטלפונים החכמים שלך הם גנב-פיתיון?

גניבת הקטנה ביותר מהסמארטפונים היא עסק גדול. ניתן למכור כל מכשיר בשוק השחור במאות דולרים. גנבים מרוויחים יותר אם המכשיר יקר במיוחד. מכשירי האייפון הם אלה שמביאים את המחיר הגבוה ביותר. זה אפילו הוביל לכמה שמונחים את הפשע כ”קטוף אפל “.

אחרים פשוט מכנים זאת בתור iCrimes. מחמיר מצב גרוע עוד יותר, אתה יכול אפילו להיות קורבן לגניבת זהות אם גנבי סמארטפון יוכלו לגשת למידע האישי שלך. זה יכול לקרות אם המכשיר שלך אינו מוגן באמצעות סיסמה.

מעשה למניעת גניבת סמארטפון וחייגת להרוג

ההגנה השימושית ביותר מפני גניבה ושימוש לרעה הן במכשירים והן בנתונים היא מתג ההרג. פונקציונליות זו מיטיבה עם משתמשי הסמארטפונים. מהדיווחים עולה כי מתגי הרוגים מקטינים את מספר שודדי הסמארטפונים בכ -50%. למעשה, זה כל כך מרתיע, שמאז 1 ביולי 2015, קליפורניה קבעה כי יש לשלוח סמארטפונים עם פונקציות Kill Switch.

שוד סמארטפונים ירדו בסן פרנסיסקו ב -50% מאז 2013. יתר על כן, הם ירדו ב -22% מאז 2016. זה יוחס על ידי פרקליט מחוז המדינה, ג’ורג ‘גסקון, לחקיקה שהתקבלה בשנת 2015 המכונה החוק למניעת גניבת סמארטפון..

חוק זה קובע כי על היצרנים ליצור סמארטפון עם מתג להרוג. מתג להרוג הוא תוכנה או חומרה אשר הופכים את המכשירים הניידים לבלתי ניתנים לשימוש בעת הפעלתם. זה זמין לבעלי מכשירים. רבים ממתגי ההרג האלה מגיעים בצורת תוכנה למחיקה או למחיקה של מכשירים מרוחקים או מנעולי הפעלה. פונקציונליות זו מוטמעת בסמארטפונים. זה פשוט מאוד להפעיל אותו.

חוק זה נוצר כאשר גנבים פיתחו נטייה לסמארטפונים. זה לא כל כך יוצא דופן, בהתחשב בכך שסמארטפונים משיגים כמה מאות דולרים בשוק השחור. על פי דוחות הצרכנים בשנת 2012, 1.6 מיליון גניבות סמארטפונים התרחשו בארה”ב. הנתון עלה ב -94% בשנת 2013 והגיע ל -3.1 מיליון.

איך מתג להרוג מוודא שהסמארטפון הגנוב שלך מת

ברגע שהוא מופעל, מתג ה- kill מונע את תכנות מחדש של סמארטפונים באמצעות איפוס היצרן והפעלתו לשימוש. זה כמעט בלתי אפשרי עבור גנבי סמארטפונים למכור מכשיר עובד. גם אפל וגם גוגל השיקו מתגי הרג משולבים לסמארטפונים בשנת 2014. בעזרתם המשתמשים יכולים לגשת להגנת הסמארטפון הבסיסית ביותר לביטחונם וביטחונם..

כיצד להפוך את הטלפון החכם לא תפקודי אם הוא נגנב?

הפעל את Kill Switch On Android

השתמש “מצא את המכשיר שלי” כדי לאתר את הטלפון החכם שלך

תוכנת מעקב המכשירים של גוגל “מצא את המכשיר שלי” נגישה בדף ההגדרה של הטלפון החכם. באמצעות תוכנה זו תוכלו לאתר בקלות את המכשיר מהדפדפן המחובר. גוגל “מצא את הטלפון שלי”, והוא יציג את המיקום הנוכחי למקרה שתוכנת “מצא את המכשיר שלי” פועלת.

שלב נוסף הוא ביטול המגע של המכשיר מגוגל פליי. כדי לבטל את הסתרת המכשיר, עבור לדף ההגדרות של Google Play. אתה יכול להחליף שם את הנראות של המכשיר שלך.

בצע את הצעדים הבאים:

שלב 1: הפעל גישה מרחוק

 1. גש להגדרות Google.
 2. לאחר מכן, עליך ללחוץ על האפשרות למנהל מכשירי Android מכאן.
 3. הרשה לשתי האפשרויות הבאות.
 4. לחץ על אפשר “נעילה מרחוק ואיפוס מפעל”, וכן “אתר התקן זה מרחוק”.

שלב 2: גש למיקום המכשיר ונעל אותו

 1. עבור למכשיר המותאם לאינטרנט אם היית קורבן לגניבת הסמארטפון. היכנס ל- Google וגש לחלונית של “מנהל מכשירי Android.”
 2. תוכל לצפות במיקום המכשיר במפה או לצלצל, לנעול או למחוק את הטלפון החכם.
 3. כעת, גנב הסמארטפון יצטרך להוכיח שהוא אתה אם הוא יבקש לאפס את המכשיר ולטעון שהוא משלו. כניסה עם כל חשבון Google מותרת רק אם היא סונכרנה קודם לכן לאחר שהוספה למכשיר כחשבון או כמשתמש. אסור למי שנכנס כאורחים. לפיכך, אם לא ניתן לשתף מידע זה בזמן ההתקנה, לא ניתן להשתמש במכשיר לאחר איפוס מפעל.

שלבים להפעלת Kill Switch ב- iOS

אתר את המכשיר שלך באמצעות “מצא את האייפון שלי”

כל אייפון מקושר לחשבון iCloud. זה כולל “נעילת הפעלה” כמו גם “מצא את הטלפון שלי.” בעוד שהראשון עוקב אחר המיקום האחרון הידוע של המכשיר, האחרון מחייב להזין את שם המשתמש והסיסמה במכשיר כדי לגשת אליו.

אם אתה מתכנן למכור את האייפון שלך, אתה יכול לכבות את נעילת ההפעלה. לשם כך, עליך לכבות את “מצא את האייפון שלי” ולהסיר את החשבון מהמכשיר.

במקרה של גניבת סמארטפון, נעילת ההפעלה תעצור את הגנבים מתים בעקבותיהם. כעת, הם לא יוכלו לקשר את האייפון הגנוב לחשבון שלהם, מה שהופך אותו לשימוש ממש כמו משקל מת! לשם כך עליכם לבצע את הצעדים הבאים:

שלב מס ‘1: הפעלת האפשרות “מצא את האייפון שלי”

 1. גש להגדרות ועבור ל- iCloud.
 2. השתמש במזהה Apple האישי שלך כדי להיכנס.
 3. הפעל את האפשרות “מצא את האייפון שלי”.

שלב 2: הפעלת “מצב אבוד”

אם אתה חושד שהאייפון שלך נגנב, או שהוא לא במקומו, אתה יכול להפעיל את “המצב האבוד” שלו.

אתה יכול אפילו להשתמש באפשרות להתאמה אישית של המנעול עם מספר איש קשר. זה יבטיח החזרה בטוחה של המכשיר שלך במקרה שהוא יאבד. אם המכשיר נשלף, ניתן להחזיר אותו לשגרה על ידי כניסה באמצעות כניסה של Apple ID.

כיצד להפעיל את מתג ההרג של הטלפון שלך – מסקנה

גניבת הטלפון שלך יכולה להיות סיטואציה מבוהלת. אך כדי לוודא שהנתונים שלך בטוחים (וגם כדי להבטיח שהגנב לא ירוויח מהטלפון שלך), הפעל את מתג ההרג שלו. זה פשוט וקל ויקטין את מספר גניבות הסמארטפונים. להלן כמה שיטות אחרות בהן תוכלו להשתמש כדי לשמור על הטלפון החכם שלכם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map