האפליקציות הטובות ביותר לגלישה אנונימית באנדרואיד

כולם יודעים שהאינטרנט הוא רשת לא מאובטחת. עם כל כך הרבה האקרים ורמאים שמנסים לפלס את דרכם בנתונים האישיים שלך, אין פלא שפרטיות האינטרנט הפכה לדאגה רבה עבור הרבה משתמשים. יתר על כן, העובדה שהממשלה עשויה לרגל פעיל אחר אנשים רק מצרפת את המצב ואת הצורך בכלי אנונימיות יעילים. יש הרבה יישומים בחנות Google Play שאתה יכול להוריד ולהתקין כדי לגלוש באינטרנט באופן אנונימי בסמארטפון או בטבלאות שלך. אבל מהן האפליקציות הטובות ביותר לגלישה אנונימית באנדרואיד?


האפליקציות הטובות ביותר לגלישה אנונימית באנדרואיד

האפליקציות הטובות ביותר לגלישה אנונימית באנדרואיד

האפליקציות הטובות ביותר לגלישה אנונימית באנדרואיד

אמנם ישנם כלי תוכנה רבים הזמינים לגלישה אנונימית במחשב, אך ישנם מעט מאוד שכדאי לקחת בחשבון עבור אנדרואיד. עם זאת, יש עדיין כמה אפשרויות תוכנה איכותיות בהן תוכלו להשתמש כדי לשמור על זהותכם מוסתרת מכל מי שמרגל על ​​הפעילות המקוונת שלכם..

רוצה לדעת איזו תוכנה היא הטובה ביותר להישאר בעילום שם בזמן הגלישה ברשת? להלן הרשימה המקיפה.

ExpressVPN

אם אתה באמת רוצה להישאר בעילום שם כשאתה משתמש במכשיר האנדרואיד שלך, אפליקציית VPN היא חובה. יש המון ספקי שירותי VPN המציעים את האפליקציות שלהם בחנות Google Play. חלק מאפליקציות ה- VPN הללו אפילו בחינם. עם זאת, אנו ממליצים לך בחום להשתמש ביישום VPN בחינם בכל אחד מהמכשירים שלך מכיוון שהם מסוכנים מדי ויכולים אף לסכן את האבטחה והפרטיות שלך. במקרה שאתה מחפש אפליקציית VPN להתקנה במכשיר האנדרואיד שלך, ExpressVPN הם פשוט הטובים ביותר. אפליקציית האנדרואיד שלהם אמינה וידידותית למשתמש במיוחד. פשוט הפעל את היישום, היכנס והתחבר לשרת VPN. לאחר שתעשה זאת, כל התעבורה שלך באינטרנט, הן באמצעות WiFi או 4G, תוצפנה. אפליקציות בהן אתה משתמש ואתר שאתה מבקר במכשיר ה- Android שלך לא יוכלו עוד לזהות את כתובת ה- IP הציבורית שלך.

אורפוקס: ה- Android Tor

כל מי שיודע משהו על אנונימיות ברשת שמע על טור. עם זאת, דפדפן זה פחות ידוע בשם Orfox מוקדש לפלטפורמת אנדרואיד. בהתבסס על קוד Firefox ל- Android ועבודה על אותה הנחת יסוד כמו טור, האפליקציה מספקת את ההרמוניה המושלמת בין אבטחה לאנונימיות.

במילים הפשוטות ביותר, דפדפן Orfox מעביר את התקשורת שלך דרך ערוצים מרובים, ובכך הופך אותם לבלתי ניתן לפענוח. זה גורם לכל מי שמפקח על הפעילות המקוונת שלך לעבור דרך כל כך הרבה חישוקים כדי להגיע להיסטוריית האינטרנט שלך, שהם נוטים יותר לוותר מאשר להצליח.

לדפדפן Orfox יש HTTPS המותקן מראש בכל מקום ותכונה NoScript. כמו כן, ביקורות הדפדפנים אומרות שהוא מספק חווית גלישה חלקה. אם אתה רוצה דפדפן אנדרואיד אנונימי פשוט אך אמין, זה זה שצריך ללכת אליו.

גוסטרי

דפדפן Ghostery הוא אחד הדפדפנים האנונימיים הניתנים להתאמה אישית ביותר עבור אנדרואיד בשוק כיום. הסיבה שהיא פופולארית בקרב הקהל המתמצא יותר בטכנולוגיה היא העובדה שהיא מאפשרת למשתמשים לשמור בקלות על כרטיסיות על גששים המשמשים כל אתר שהם מבקרים בו..

על ידי מעבר בנתיבים הנכונים בממשק המשתמש, אתה יכול לאפשר או לחסום עוקבים מסוימים המשתמשים בכל אתר אינטרנט. המשמעות היא שאתה בשליטה על המידע שאתה יוצא ולא מנהלי האתר שאתה מבקר בו.

עם זאת, יש בעיה אחת עם זה. נראה שאתרי האינטרנט העושים שימוש רב בעוקבים יכולים לפגוע או אפילו לא להיטען אם רבים מהעוקבים החשובים שלהם חסומים. אם אתה נתקל בבעיה כזו ובכל זאת ברצונך לגשת לכל התוכן באתר, יהיה עליך לעבור ידנית לשנות את מצב הגשש בדפדפן Ghostery..

מלבד זאת, Ghostery אכן מספקת תכונת אבטחה חזקה הניתנת להתאמה אישית בדרכים שרוב הדפדפנים האחרים אינם מציעים. אם אתה אוהב להסתובב עם הנראות המקוונת שלך ויכול להבין כיצד לצבוט עוקבים ליהנות מאתרים ועדיין להישאר בעילום שם, זה הדפדפן בשבילך.

פיירפוקס

אנחנו יודעים מה אתם חושבים. האם פיירפוקס אינו קצת מיינסטרימי מכדי שייחשב לדפדפן אנדרואיד טוב לאנונימיות? לא. לאמיתו של דבר, פיירפוקס פשוט פתוחה בכדי לאפשר לכם לנצל את השימוש הטוב ביותר בכל תכונות האתר ועדיין להשאיר אתכם נסתרים יחסית מעיניים סקרניות..

אמנם דפדפן פיירפוקס הבסיסי אינו מספק שום אבטחה נוספת שאפשר לדבר עליה, אך מגוון התוספים שהיא מציעה גורם לו להתבלט ממתחרותיה. על ידי בחירת התוספות שתרצה שיהיה בדפדפן Firefox, אתה יכול להחליט איזה סוג מידע על עצמך אתה שולח לאינטרנט בכלל..

גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שכל התוספות לפיירפוקס כוללות את השימוש ב- RAM. המשמעות היא שלא תצטרך להריץ אפליקציות נוספות רק כדי לאפשר את תכונת הגלישה המאובטחת בפיירפוקס. למעשה, כל זה יעבוד באותה תבנית כמו הדפדפן הבסיסי.

לכן, אם אתה רוצה דפדפן לבטיחות כניסה לרמת הביניים בזמן הגלישה באנדרואיד, Firefox יכולה לעשות את העבודה הזו בשבילך.

IceCat נייד

אולי שמעת על IceCat בעבר. רק זה היה מכונה קודם לכן IceWeasel. דפדפן זה דומה לגירסה משופרת של Firefox. ההבדל העיקרי בין השניים הוא שבעוד שפיירפוקס ממליץ מדי פעם על יישומים ותוספות בתשלום, IceCat משתמשת אך ורק באפליקציות ותוספות בחינם..

באופן טבעי יש עובדות ומורדות. החיסרון הוא שכבר לא תצטרך להתמודד תעניק אישור בתשלום מעצבן ותוכל ליהנות בנוחות בגלישה בנייד שלך מבלי שתטריד. בצד החיסרון, אתה מפספס את היישומים והתוספות המאובטחים באמת שעשויים לאפשר לך להישאר סמוי מכולם. אחרי הכל, יש רק כל כך הרבה שאפליקציות בחינם יכולות להשיג.

עם זאת, אם אינכם מודאגים מדי מפרטיות ויכולים להיות בנוח עם רמת אנונימיות נומינלית ש- IceCat יכול לספק עם שלל האפליקציות החינמיות שלה, אז זו בחירה ראויה.

דפדפן CM

דפדפן זה הוא חלום מינימליסטי. הוא מציע את אחד מממשקי הדפדפן הפשוטים ביותר מבין כל אחד מהם שם בחוץ. אבל זה לא אומר שזה מתפשר על הפונקציונליות. למעשה, יש לו מספר רב של תכונות אבטחה מובנות הכוללות אוטומציה שלא עוקבת אחר מסלול, גלאי תרמית, ומאיץ גלישה כדי לשפר את הגלישה..

דפדפן זה הוא גם אחד הדפדפנים המאובטחים הקטנים ביותר הזמינים ברשת. אם אתה רוצה שמשהו ישמור על עצמך ובטוח עדיין יתפקד ביעילות מבלי להוביל אותך לאפליקציות בתשלום וטרדות אחרות, דפדפן זה הוא שווה לשקול לשקול.

האפליקציות הטובות ביותר לגלישה אנונימית באנדרואיד – מסקנה

בין שאתה בוחר בדפדפן בסיסי עם תכונות אבטחה מינימליות או במשקל כבד של אנונימיות, אין להתמצא בעובדה שללא הידיעה הנכונה כיצד הדברים עובדים, אתה נמצא בסיכון.

הקפד למדוד את היתרונות והחסרונות של אפליקציה לפני שתתקין אותה. יכולות להיות כמה אפליקציות שנראות נהדר אך יכולות להוות סיכונים עצומים לפרטיותך.

הדפדפנים שפירטנו כאן יכולים לעזור לכם לשמור על בטחון אך אמצעי הבטיחות הטוב ביותר הוא ערנות משלכם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me