אפליקציות ההודעות הכי מאובטחות בכל הזמנים

מהן אפליקציות ההודעות המאובטחות ביותר לטקסטים פרטיים? מספר הפעמים שאנו שומעים על הודעות והודעות אימיילים שנפרצות הוא גבוה בכל הזמנים, בזכות התיאבון הבלתי פוסק שיש כעת להאקרים חסרי מצפון למידע הפרטי של המשתמשים. לא משנה אם ההאקרים האלה פועלים באופן עצמאי או מתוך חסות מדינה, המנגנונים שהם משתמשים בכדי לקבל גישה להתכתבות פרטית של אנשים הולכים ומתקדמים. זה קורא למשתמשים להיות בכוננות גבוהה ולאמץ אמצעי הגנה שיאפשרו להם לשמור על המידע הפרטי שלהם.


אפליקציות ההודעות הכי מאובטחות של 2017

אפליקציות ההודעות המאובטחות ביותר

אחת הדרכים בהן יוכל למשתמש לעשות זאת היא להבטיח שאפליקציית ההודעות בהן הם משתמשים כדי לתקשר מכילה רמת הצפנה מסוימת; כך שההודעות הפרטיות שלהם אינן חשופות ליפול לידיים הלא נכונות.

אתה בטח תוהה, באילו מוצרים עליך להשתמש כדי לשפר את פרטיותך? בואו להתרשם משירותי ההודעות הצרכניות הפופולריות ביותר כדי לתת לכם מושג על רמת ההגנה שעליכם לצפות.

עד כמה אפליקציית ההודעות שלך פרטית?

מה שכדאי לזכור כאן הוא האם שירות ההודעות שלך הוא “מוצפן מקצה לקצה”. זהו סוג ההצפנה שבה ספק השירות שלך לא ממש שומר עותקים של ההודעות שאתה שולח בשרתים שלהם. זה מונע כריית הודעות על ידי גורמי אכיפת החוק, או אפילו מפרסמים. את מה שאתה שולח ניתן לקרוא רק במכשירי השולח והנמען.

אילו אפליקציות העברת הודעות מציעות הצפנה מקצה לקצה?

אילו אפליקציות להודעות מציעות הצפנה מקצה לקצה?

אפליקציות להודעות פופולריות והצפנה מקצה לקצה

להלן כמה מהיישומים / השירותים הנפוצים ביותר ומה שיש להם להציע מבחינת הפרטיות.

 1. Messenger: כתשובה של פייסבוק ל- WhatsApp, Messenger מאפשר לך להפעיל קידוד מקצה לקצה על ידי ציון שההודעות שאתה מקליד יישלחו ב”סודיות “. עם זאת, זה כבר לא מופעל כברירת מחדל.
 2. iMessage: שירות העברת האייפון הפופולרי להפליא מציע הצפנה מקצה לקצה כאשר גם השולח והמקלט הם משתמשי אייפון. טקסטים שאתה שולח למשתמשים אנדרואיד לא ממש מוצפנים. זכור כי אם אתה משתמש ב- iCloud לגיבוי המידע שלך, ההודעות שתשלח יאוחסנו בשרתי Apple. כבה הגדרה זו כדי לשלוח את ההודעות שלך ללא עקבות.
 3. סקייפ: כשמדובר בהודעות, סקייפ הם אחד השמות העתיקים ביותר בסביבה. מבחינת הפרטיות, סקייפ אינה מציעה קידוד מקצה לקצה.
 4. סנאפצ’אט: הפופולריות של אפליקציית ההודעות הזו הרקיעה שחקים בשנים האחרונות. לרוע המזל, Snapchat אינה מציעה קידוד מקצה לקצה.
 5. Hangouts: שירות הווידיאו צ’אט וההודעות הידועים של גוגל ידוע כמי שמוחק רק הודעות מההיסטוריה שלך דרך הפונקציה “לא רשומה”, אך עדיין נותרו על שרתי החברה..
 6. איתות: עם המלצות גבוהות שמגיעות משמאל, ימין ומרכז, השימוש באפליקציה הזו גדל בהתמדה מאז שדונלד טראמפ הפך לנשיא. ידוע כי אדוארד סנודן, לצד מומחים אחרים, דיבר בשבחו של אפליקציה זו, אולי מכיוון שקוד המקור הוא קוד פתוח וניתן לבחון כל פרצות אבטחה על ידי כמעט כל אחד עם רקע תכנות טוב..
 7. טלגרם: Telegram פופולרי מאוד בארצות הברית, ומציע לך תכונה שתאפשר לך להפעיל הצפנה מקצה לקצה באמצעות “צ’אטים סודיים”. זה כבר לא מוגדר כברירת מחדל.
 8. סומך על: ככל הנראה לא אפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר בעולם. למרות זאת, באתר החברה נכתב בבירור כי האפליקציה שלהם מציעה קידוד מקצה לקצה כברירת מחדל.
 9. Whatsapp: החבר’ה ב- WhatsApp ממש הפעילו את המשחק שלהם בעקבות הרכישה של פייסבוק, מכיוון שלפני כן הם לא ממש הציעו קידוד הודעות מקצה לקצה כמו שהם עושים עכשיו.
 10. הודעות טקסט: הודעות טקסט רגילות קבילות קבילות בבית המשפט, ולכן כדי להשתמש בהן ככה, המשמעות היא שהן לא ממש מוצפנות.

VPN – שכבה נוספת של פרטיות

אם אתה רוצה לוודא שאף אחד לא יצפה את ההודעות שלך, אנו ממליצים לך להשתמש ב- VPN. רשת פרטית וירטואלית, הידועה יותר בשם VPN, בעצם מאפשרת לך להצפין את כל התנועה שלך. זה כולל גם את ההודעות שלך. להלן רשימה של שירות ה- VPN הטוב ביותר להודעות מקוונות מאובטחות. תוכלו לקרוא כאן את המדריך המקיף שלנו לביקורת VPN.

מחשבות אחרונות מדוע עליך לאבטח את ההודעות הפרטיות שלך

הידיעה שאיש אינו מסוגל ליירט את ההודעות הפרטיות שאתה שולח באמצעות דוא”ל או טקסט מביאה אלמנט של ביטחון שתוכלו להעריך רק אם הייתה לך חוויה בה נגנב המידע הפרטי שלך. זה יכול היה להיות על ידי האקרים או רמאי כרטיסי אשראי. והכי חשוב, ניתן היה למנוע זאת. כל מה שאתה צריך זה לנקוט בכמות הפעולה הנדרשת. קח את הצעד והגן על הנתונים שלך. הנזק שיכול להיגרם אם אינך יכול, במקרים מסוימים, להיחשב בלתי הפיך. זכור, אם אתה מעריך באמת את פרטיותך, עדיף תמיד להתחבר לשרת VPN. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map