מדינות עם חוקי פרטיות חזקים

מהירות, אפליקציות, תמחור ותמיכה; אלה הן חלק מהתכונות שאנשים שוקלים כאשר הם נרשמים לספק VPN. לעתים רחוקות חושבים משתמשי VPN למעשה היכן מבוסס שירות VPN שהם משתמשים. כשמדובר בפרטיות נתונים, החוקים שונים ממדינה למדינה. לכן אתה צריך ללכת קילומטר נוסף כשאתה בוחר את ה- VPN הנכון. VPN שמתארח במדינה עם חוקי פרטיות חזקים מציע אמינות טובה יותר מזו שנמצאת בחמש העיניים.


מדינות עם חוקי פרטיות חזקים

מדינות עם חוקי פרטיות חזקים

מדוע המדינה המארחת של VPN חשובה

ארצות הברית מארחת את מרבית האתרים המובילים בעולם. ובעוד ישנם שירותים רבים המתארחים בארה”ב שנהנים מיתרונות גדולים יותר, זה לא בדיוק המיקום הטוב ביותר עבור VPN. ארה”ב היא בין חמש המדינות המרגלות של עין ומנסה לעקוב אחר כל הנתונים שלך.

אם אתה ניגש לאינטרנט באמצעות VPN המתארח בארה”ב, ניתן לגשת לנתונים שלך על ידי הממשלה בכל עת. כל מה שהם צריכים לעשות זה לשלוח צו לשרתים מבוססי ארה”ב ולאחזר את כל מה שהם שמרו.

בעוד ששירותי VPN רבים טוענים כי הם לא מקפידים על יומני פעילויות משתמשים, זהו דבר שתצטרך לקחת בערך הנקוב שלו. אין דרך לדעת בוודאות אם ספק VPN מחזיק בנתונים שלך או לא. הדרך הטובה ביותר היא להשתמש ב- VPN שבסיסו “מדינה בטוחה”.

הארצות הטובות ביותר לארח את שירות ה- VPN שלך

ריכזנו רשימה של מדינות כאלה בהן נלקחת ברצינות פרטיות הנתונים שלך. כל שרת שמתארח במדינות אלה יאפשר לך לגשת לאינטרנט מבלי לדאוג שהנתונים שלך ידלפו בידי הממשלה.

שוויץ

שוויץ היא אחת המדינות הטובות ביותר עבור שירות VPN. השגת אמינות לאחר אירוחו של מפוח המשרוקות הידוע לשמצה אדוארד סנודן, שוויץ הפכה ליעד למשתמשים המחפשים חוקים נוקשים והגנת נתונים בנושא פרטיות.

עם חוקים ותקנות פדרליים מחמירים הנוגעים לפרטיות והגנה על נתונים, שוויץ היא המתמודדת המובילה ביותר עבור שירותי VPN. למדינה יש היסטוריה של תמיכה בחוקי פרטיות והיא מהססת כשמדובר בשיתוף נתוני משתמשים עם הרשויות.

למרות ששוויץ מקיימת שיתופי פעולה עם B1 [B1] עם ארצות הברית, ומאפשרת לאחרונים להזמין נתוני משתמשים שוויצריים, אך לעיתים רחוקות זה משפיע על המשתמשים מחוץ לארצות הברית. קרא את סקירת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לשוויץ לקבלת מידע נוסף על השירותים שעליך לקחת בחשבון כשאתה מחפש VPN שוויצרי.

מלזיה

אמנם נכון שמספקי VPN רבים מבטיחים למשתמשים חלולים חלולים, אך זה לא המקרה לאלה הממוקמים במלזיה. חוקי הפרטיות וההגנה על הנתונים המחמירים במדינה מגבים את ההתחייבויות שהספקים מתחייבים למשתמשים שלהם.

חוקי המפתח לפי חוק הגנת המידע האישי מבטיחים פרטיות של נתוני משתמשים כאשר הם נמצאים בידי צד שלישי. המעשה עוסק גם באיסוף נתונים כדין, מסדיר מי יכול לקבל נתוני משתמש וכמה זמן הם יכולים לשמור עליהם.

המעשה מיישם גם חובות אחרות על חברות להבטיח הגנה על מידע על המשתמשים. שלא לדבר על, עונשים כבדים בגין תקלת נתונים. ספקי שירותי ה- VPN המובילים הללו מתאימים ביותר למלזיה.

רומניה

עם כמה מהירויות האינטרנט המהירות בעולם, רומניה היא יעד מתפתח לאירוח שירות ה- VPN שלך. בניגוד למדינות רבות אחרות, רומניה אינה מסתירה את הצעדים הפולשים על ידי הפרטיות על ידי הממשלה בשם הביטחון הלאומי והפטריוטיות. במקום זאת, המדינה הציבה מפעלים כמו הרשות הלאומית לפיקוח על נתונים אישיים להגנה על נתוני משתמשים.

מיקומה הגאוגרפי של רומניה מסייע גם למדינה להפוך למרכז הטכנולוגי של אירופה ואסיה כאחד. חירות הדיבור והפרטיות על נתונים מסייעות גם לרמת חופש העיתונות במדינה להתקרב במהירות לזו של ארה”ב.

הולנד

הולנד מתייחסת לפרטיות ברצינות רבה, והם לאחרונה נזפו ב- Google בגין הפרת כמה חוקי פרטיות נתונים. בעוד שחלק ממדינות המערב מעודדות צעדים פולשניים, בהולנד יש האיחוד האירופי כמו גם מערכת חוקים משלהם להגנה על מידע המשתמשים במדינתם..

אין זה מפתיע אף אחד שהולנד נמצאת במקום השני במדד חופש העיתונות, מפגרת רק אחרי פינלנד. ישנן דוגמאות רבות לכך שהממשלה ההולנדית נסוגה מסכסוכים בנתוני משתמשים.

הולנד היא בחירה מצוינת עבור שירות VPN. באמצעות חוקי הגנת המידע שלהם, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי הממשלה ורשויות אחרות לא יוכלו להשיג את הנתונים שלך.

נורווגיה

עובדה ידועה היא שחברת אירוח האתרים השוודית Bahnhof מארחת את Wikileaks. כשמדובר בפרטיות, נורבגיה עולה על שוודיה היטב. זה גם מביא מיקום גבוה יותר בדירוג המדד של חופש העיתונות.

על אף היותה חלק מהאזור הכלכלי של אירופה, נורווגיה אינה חלק מהאיחוד האירופי. זה איפשר למדינה לזייף את חוקי הפרטיות וההגנה על נתונים משלה. VPNs נורווגיים מציעים הגנה רבה בהרבה מכל עמיתיהם האמריקאים.

קח לדוגמא את שירות אחסון הענן Jottacloud, המתגאה במוצאו ובאירוח הנורבגי, המגן על נתוני המשתמשים שלו מחוקים בארה”ב. ממשלות זרות יצטרכו לקבל אישור מבית משפט נורווגי לגשת לנתוני לקוח בשירות הענן. אם תרצה להירשם ל- VPN מוביל לנורבגיה, התבונן במועמדים אלה. 

איסלנד

איסלנד היא לא מדינה שעולה בראש כשאנחנו מדברים על חוקי פרטיות והגנה קפדניים. עם זאת, זה מחוץ למדינות כמו שוויץ ונורבגיה שאין להן שום הסכם או שותפות עם מדינה אחרת לשיתוף מידע על משתמשים.

שימו לב למיקומה הגיאוגרפי של המדינה, קרוב יותר לצפון אמריקה, המדינה מתאימה מושלמת למשתמשים הממוקמים בארצות הברית המחפשים לארח שירותי VPN. למדינה יש שני חוקים נוקשים לפרטיות ומאפשרים חיבור מהיר יותר לאינטרנט למדינות כמו ארצות הברית. שלא לדבר על כך, איסלנד אוהבת לדחות בקשות ממשלת זרות לגשת לנתוני משתמשים.

סיכום

מצד אחד, יש לך ממשלות האוסרות VPN כולן יחד, ומצד שני, יש מדינות עם חוקי פרטיות נוקשים שהופכות אותם למועמדים מושלמים לאירוח VPN. כמשתמש ב- VPN, ייתכן שכבר קראת את מדיניות הפרטיות של VPN. בעוד שרובם טוענים שהם לא מחזיקים יומנים, בסופו של דבר, תצטרכו לקחת את המילה שלהם על כך.

ברור שספק שירותי VPN יכול להביע הבטחות נפוחות ולהסתיר את האמת בתנאים והתנאים המעייפים שאיש לא דואג לקרוא. על המשתמשים לגלות את האמת לגבי שירותים אלה. אם הממשלה יכולה לגשת למידע משתמשים כרצונה, היא מביסה את כל המטרה של שימוש ב- VPN. בחר את המדינה הנכונה בה מתארחים שירותי ה- VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me