כיצד לזייף את מיקומך באופן מקוון

כיצד לזייף מיקום באופן מקוון במחשבים אישיים, מק, אנדרואיד, אייפון, אייפד ושאר המכשירים שלך? הוויכוח החם ביותר באינטרנט כרגע הוא עד כמה יש לאפשר מעקב? והכי חשוב, כמה מעקב זה חוקי? האם למשתמשים באפליקציות יש אמירה על מיקומם על ידי ספקי שירותי אינטרנט וסוכנויות אינטרנט אחרות או שאנו פשוט מניחים שאנחנו נתונים לחסדי גחמותיהם ותחביביהם? התשובה הברורה היא לא. אינך צריך לחשוף את המיקום שלך באופן מקוון כל הזמן. למעשה, זכותך הפרטיות הבסיסית היא לאפשר רק לאנשים שנמצאים במיקומך שנחשבים ראויים. המשמעות היא רק החברים והמשפחה שלך.


כיצד לזייף את מיקומך באופן מקוון

כיצד לזייף את מיקומך באופן מקוון

אתה תמיד מעקב מקוון

עם זאת, בעזרת עוגיות, מעקב אחר התגנבות ושלל תוכנות אחרות המחוברות לחשוף כדי לחשוף את הפרטים האינטימיים ביותר שלך לכל מי שמוכן לשלם כדי להשיג אותם, חכם לפחות לדעת כיצד להסוות את המיקום שלך. אמנם במקרים מסוימים, איתור גיאוגרפי מאוד שימושי. כמו כאשר אתה אבוד והשתמש במפות Google כדי למצוא את הדרך חזרה או למצוא את המסעדה או החנות הקרובה. עם זאת, מעקב גיאוגרפי יכול להוות מטרד כשאתה מופגז על ידי מודעות של קמעונאים מקומיים או כשאתה מתגורר בסין או ברוסיה, אתה עוקב אחר מקום שמציע אמצעי מניעה.

כיצד לזייף את מיקומך באופן מקוון

חשוב מאוד לדעת להגן על נתוני המיקום שלך. האתרים שבהם אתה מבקר ואפליקציות בהן אתה משתמש בעיקר משתמשים בשני דברים כדי לקבוע את מיקומך: כתובת ה- IP הציבורית שלך ונתוני ה- GPS. להלן כמה דרכים לוודא שהמיקום שלך והנסיעות היומיומיות אינן ידיעה ציבורית:

VPNs

VPNs הם האולטימטיביים בתחום אבטחת הרשת. הם מספקים את התכונות הטובות ביותר עבור כל מי שמחפש שימוש בטוח באינטרנט והם ממש לא יסולא בפז כאשר שוקלים את המתקנים שהם מספקים. אתה יכול להסוות את המיקום שלך בזמן אמת, להשתמש בשרת alt, לצפות בדברים שמוגבלים באזור שלך ולהשאיר את המיקום האמיתי שלך מוסתר מאחרים. אפליקציות VPN תואמות ל- Windows PC, Mac, Android, iOS ו- FireStick. אתה יכול אפילו להגדיר חיבור VPN ישירות על הנתב שלך אם הוא תואם.

על מנת להשתמש ב- VPN כדי לזייף את המיקום המקוון שלך, עליך להירשם תחילה עם ספק שירות VPN. כמו כל דבר אחר שתוכלו לרכוש באינטרנט, ישנם VPNs טובים ורעים. מבחינת שירותי VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש בכדי לזייף את המיקום הגיאוגרפי שלכם, ExpressVPN נמצא ממש בראש. להלן ה- VPN המובילים החל משנת 2018.

כדי זייף את המיקום המקוון שלך באמצעות VPN, עקוב אחר ההוראות הבאות:

 1. הירשם תחילה עם VPN מהרשימה למעלה.
 2. לאחר מכן הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN שלהם במחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
 3. הפעל את האפליקציה והיכנס.
 4. מתוך האפליקציה, התחבר לשרת VPN.

כעת כתובת ה- IP שלך תוסתר. כל האפליקציות והאתרים שבהם אתה מבקר יראו במקום זאת רק את כתובת ה- IP הציבורית של שרת ה- VPN שאליו אתה מחובר.

כבה את המעקב בדפדפנים ובאפליקציות שלך

דפדפנים ואפליקציות רבים משתמשים במעקב גיאוגרפי כדי לשפר את חווית הלקוח. אבל אתה יכול לכבות את אלה על ידי פשוט לעבור להגדרות ולכבות את השירותים המבוססים על מיקום. אתה יכול גם לבחור באפשרויות “אל תעקוב” בדפדפן שלך. עם זאת הבעיה היא שתוכלו לגשת רק למספר מוגבל של שרתים ואתרים מתארחים. יחד עם זאת, הדבר לא יעשה דבר כדי להסוות את כתובת ה- IP שלך ולכן את מיקומך בפועל. אבל זה לפחות צעד לעבר מעקב גיאוגרפי פחות.

TOR

כל מי שיודע משהו על אבטחה מקוונת ומודאג מכך משתמש ב- TOR. דפדפן זה מאפשר לך להיות מקוון באופן אנונימי בעת שליחה או קבלת נתונים. עם זאת, זה לא ימנע מחברות לדעת את מיקומך כי כתובת ה- IP שלך עדיין תהיה גלויה להן. למעשה, רשויות ממשלתיות לעיתים קרובות עוקבות במפורש אחר כתובות IP המפעילות TOR כדי להבטיח שהן אינן משמשות לאף חומר בלתי חוקי.

השתמש תמיד ב- HTTPS

אם אתה מודע לפרטיות, בכל פעם שאתה מבקר באתר מקוון, וודא שיש “S” בסוף ה- HTTP בכתובת האתר. זה יבטיח שהחיבור שלך יהיה מאובטח באמצעות SSL או Layer Socket Layer. זהו הסוג הבסיסי ביותר של אבטחה מקוונת אך הוא בכל זאת חשוב.

השתמש באפליקציות נגד מעקב

כלים אלה מועילים לפרטיות וביטחון ברמה הבסיסית. הם ימנעו מאתרים אקראיים שבהם אתה מבקר לעקוב אחרך. עם זאת, קל לעקוף אותם עבור האקרים מנוסים ואמצעי אינטרנט. אז למרות שהם עשויים להיות אפשרות יומיומית טובה, בהחלט אין להסתמך עליהם בעיניים עצומות.

השבת את WebRTC

תצורת RTC או Real Time מתייחסת למידע המסופק לכל מי שמבקש אותו מהשרת שלך באופן מקוון. משמעות הדבר היא שמישהו יכול לעקוב אחר כתובת ה- IP שלך. עם זאת, בעיה זו מתוקנת גם בקלות על ידי התקנת האפליקציות הנכונות. חנות האפליקציות לאנדרואיד יכולה לספק לך הרבה אפליקציות כאלה. אם אתה משתמש בדפדפן Firefox, אתה יכול להשבית זאת ישירות מהגדרות התצורה.

מדיה חברתית

המדיה החברתית היא המקבילה מהמאה ה -21 למועדון הקאנטרי המקומי. זה המקום בו אתה יכול להתרועע ולמצוא אנשים בעלי דמיון ללא כל התחשבות בגבולות או בגבולות פוליטיים. עם זאת, זה גם גורם לך להיות רגישים לשלל טורפים שרק מחכים שתפיל את המשמר שלך. ככלל אצבע, לעולם אל תמסור מידע אישי לאיש אלא אם כן יש לך סיבה טובה לסמוך עליהם. תיוג חברים עם תמונות מה resto המקומי או פארק המים אולי נראה כיף, אבל זה חושף את מיקומך ואת מיקומם של כל מי שקשור אליך, מכניס את כולם לסכנה אפשרית. כבה את תכונות המעקב האוטומטי של אפליקציות המדיה החברתית שלך וודא שהפוסטים שלך זמינים רק לאנשים מאושרים.

VMs

מכונות וירטואליות או מכונות וירטואליות נהדרות להבטיח שסוכנים זדוניים לא נכנסים לזרם הנתונים של הנייד, הנייד והמכשירים האחרים שלך. בעיקרון, VM יאפשר לך לפתוח קבצים משרת אחר שאינו משלך. כך שהוא מודיע בצורה לא נכונה כל דיבורים על המיקום שלך בפועל. אם כי מעט מייגע, שיטה זו היא אידיאלית כשאתה יודע שצפייה בפעילות הסייבר שלך.

כיצד לזייף את מיקומך באופן מקוון

אם אכפת לך מהביטחון שלך ואינך רוצה שאף אחד ישמור על כרטיסיות במיקומך, וודא שאתה פועל בשיטות לעיל.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map