ספקי הדוא”ל המאובטחים ביותר

התעסקות באימייל הפכה כעת לבעיה עולמית עם יותר ויותר פושעי רשת המצטרפים לקלחת בדיוק כמו שיותר ויותר ערים אמריקניות פושטות רגל והופכות לגטאות ענק בגלל תקינות פוליטית ומיסים גבוהים, אבל זה נושא אחר. יתר על כן, זה דורש שירותי דוא”ל מאובטחים שישמרו על כל הדוא”ל שלך חסוי כראוי ויגן עליהם מפני חבלה בלתי חוקית. דואר מאובטח לא אומר רק דוא”ל מוצפן, אלא גם הודעות השומרות על אנונימיות רבה כמו גם מערכות דוא”ל שהורסות עצמית. בסקירה שלהלן, אנו מסתכלים על ספקי הדוא”ל המאובטחים ביותר בעולם.


ספקי שירותי הדוא

ספקי הדוא”ל המאובטחים ביותר

שירותי הדוא”ל המאובטחים ביותר בעולם סיכמו

בדקנו ספקי דוא”ל שונים. להלן המאובטחים ביותר:

  1. ProtonMail
  2. MailFence
  3. טוטוטה
  4. CounterMail
  5. הושמעיל

ספקי הדוא”ל המאובטחים ביותר

להלן כמה מהספקים המאובטחים ביותר של שירותי דואר אלקטרוני:

סקירה של

ProtonMail מבטיח כי ההצפנה והפענוח הכולל יקרה באפליקציה הזמינה לאנדרואיד ו- iOS או לדפדפן על ידי שימוש ב- JavaScript. מרבית שרתי ProtonMail מאחסנים רק דוא”ל מוצפן המגיע ללא מפתחות ו / או סיסמאות שעשויים לשמש לפענוחם. ProtonMail הוכרה והתקבלה כאחד משירותי הדואר האלקטרוני המאובטחים ביותר מכיוון שיש לה מסנן דואר זבל חזק כמו גם ממשק פשוט שכולל קיצורי מקשים ועריכת טקסט עשיר..

כדי אפילו לארגן דואר באופן אוטומטי, ProtonMail משתמש בתוויות, תיקיות בהתאמה אישית וכללים להודעות דוא”ל נכנסות עם חשבונות בתשלום. יתר על כן, הוא אינו מאפשר חיפוש בטקסט של הודעה מוצפנת. זה דורש לפענח את כל הדוא”ל בזמן אמת בדפדפן.

אפילו משתמשים שאינם משתמשים ב- ProtonMail יכולים לענות בצורה מוצפנת באמצעות סיסמה כדי לפענח את הדואר. בנוסף, כל דואר שנשלח דרך ProtonMail יפוג אוטומטית לאחר ארבעה שבועות. הוא משתמש בתקן OpenPGP והוא אינו נגיש דרך IMAP ו- SMTP. יתר על כן, יישומי פלאגין של Outlook כמו גם יישומי פלאגין עבור אימיילים אחרים אינם קיימים. אתה יכול אפילו לקבל שם תחום משלך.

סקירת דואר גדר

הצפנת דוא”ל אינה התכונה היחידה של Mailfence. זהו לוח שנה ודוא”ל שמדגיש מאוד את אבטחת הדואר. כאן שירות אינטרנט וחשבון דוא”ל משלבים קידוד מפתח ציבורי של OpenPGP. ניתן ליצור צמדי מפתחות לחשבונות שלך תוך ניהול חנות של מספר מפתחות עבור אלה שאליהם ברצונך לשלוח דוא”ל בצורה מאובטחת..

ניתן לגשת לגדרות דואר באמצעות SMTP ו- IMAP באמצעות חיבורי TLS / SSL מאובטחים עם כל תוכנית דוא”ל שתבחר. יתר על כן, לא ניתן להשתמש ב- Mailfence להעברת הודעות מוצפנות לאלו שאינם משתמשים ב- OpenPGP וללא מפתח ציבורי. כמו כן, התוכנה עבור Mailfence אינה זמינה לבדיקת קוד פתוח. זה כמובן גורע מעט מהפרטיות והביטחון של המערכת. Mailfence מבוסס על בלגיה וכפוף לחוקים והתקנות הבלגיים והאיחוד האירופי. האחסון המקוון שלה ב -200 מגה מוגבל מעט.

ביקורת תותנוטה

Tutanota דומה לחכם בעיצוב ProtonMail וידוע גם שהוא מאובטח. כל הדוא”ל חלקם עם הצפנות ופענוח במכשיר שלך ומשתמשים במפתח הצפנה פרטי מאוד שאפילו Tutanota לא מצליח לגשת אליו. מפתח הצפנה פרטי זה במיוחד הוא כל מה שנדרש כדי להחליף מיילים מאובטחים עם משתמשים אחרים של טוטאנוטה. להודעות דואר אלקטרוני עם הצפנות מחוץ למערכת, יש צורך בסיסמת הודעה.

זה יכול להילקח על ידי הנמען באמצעות דוא”ל דרך ממשק אינטרנט המאפשר לו גם לענות בצורה מאובטחת. Tutanota עושה שימוש ב- RSA ו- AES לצורך הצפנת דואר ואינו מסוגל לקבל הודעות ממקורות חיצוניים המשתמשים בתקן מסוים. שרתי Tutanota ממוקמים בגרמניה ובמדינות אחרות באיחוד האירופי בהן התקנות הגרמניות חלות בעיקר.

האפליקציות וממשק האינטרנט עבור אנדרואיד ו- iOS ניתנים לשימוש ביסודיות וכוללים פילטר ספאם ותיקיות בהתאמה אישית. מושג החיפוש אינו קיים ולא ניתן לשלוח דבר מלבד טקסט רגיל כמו קבצים מצורפים מטוטנוטה. הגישה ל- SMTP ו- IMAP אינה זמינה או יישומי פלאגין לשירותי דוא”ל פופולריים אחרים.

סקירה נגדית

שירות דוא”ל זה מיועד למי שמתייחס לפרטיות הדוא”ל ברצינות רבה. CounterMail מיישם בדפדפן דואר מוצפן של OpenPGP מאובטח במיוחד עם יישום Java שעושה את כל הקריפטוגרפיה הנדרשת במחשב. רק הודעות הדוא”ל המוצפנות מאוחסנות בכל שרתי ה- CounterMail. השרתים מבוססי CounterMail בשוודיה הם ללא דיסקים קשיחים וכל הנתונים נשמרים רק בזיכרון שלהם. אם מישהו ינסה להתעסק ישירות בשרת, כל הנתונים עלולים ללכת לאיבוד באופן בלתי הפיך. עכשיו זה משהו שאפשר לכתוב עליו הביתה מבחינת האבטחה.

יתר על כן, מפתחות פענוח הדוא”ל זמינים באמצעות מקל USB. מקל זה יידרש לצורך כניסה ל- CounterMail. אינך יכול לפענח דוא”ל בלעדיו, גם אם האקר שקט תופס את הסיסמה שלך על ידי שימוש בתוכנה לביצוע keylogging או באמצעות תחבולות חברתיות..

ביטחון זה הוסיף, כמובן, כמו גם הכפייה לג’אווה הופכת את CounterMail למעט פחות נוח ופשוט לשימוש מאשר המקבילים לו. אתה יכול לקבל גישה ל- SMTP ו- IMAP, הניתן לשימוש עם כל תוכנית דוא”ל שמאפשרת OpenPGP וכוללת K-9 Mail עבור אנדרואיד.

סקירה של Hushmail

מפתחות להצפנת דוא”ל נוצרים ונשמרים לאחר מכן בשרת Hushmail. לאחר השימוש בסיסמה, Hushmail יפענח את כל הדוא”ל המאוחסן על ידו. עם זאת, אם יש לאחסן את המקשים רק בצורה מוצפנת, הדבר לא יהיה אפשרי. Hushmail משתמש באפליקציית iOS או בממשק אינטרנט כדי להחליף בקלות אימיילים מוצפנים ומאובטחים. זה עובד עם משתמשים אחרים של Hushmail אבל לשלוח דוא”ל לכל אחד אפשרי גם.

הם מסוגלים לקרוא את כל הודעות הדואר המוצפנות באמצעות סיסמה וממשק אינטרנט משותף. מכיוון ש- Hushmail משתמש ב- OpenPGP, ניתן גם לקבל אימיילים מוצפנים ממקורות חיצוניים. 

זקוק לשכבת אבטחה נוספת? השתמש ב- VPN

אתה יכול להפוך את כל פעילויות האינטרנט שלך, כולל הדואר האלקטרוני, לבטוחות יותר באמצעות רשת פרטית וירטואלית בזמן הגלישה באינטרנט. כשאתה מתחבר לשרת VPN, חיבור האינטרנט שלך מוצפן היטב וכתובת ה- IP הציבורית שלך מוסווה. קרא את הסקירה המעמיקה שלנו על כל ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר.

ספקי הדוא”ל המאובטחים ביותר – התנתק

כאשר אבטחת סייבר הופכת לפריט בראש סדר העדיפויות בכל העולם כיום, מפתחים שירותי דואר אלקטרוני מאובטחים יותר ויותר. אלה שצוינו לעיל מעידים רק על הסוגים הזמינים וההגנה שהם מציעים. ישנם עוד רבים, לכל אחד מהם התכונות המובחנות שלהם כדי להגן על פרטיות, רגישות וסודיות. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me