כיצד למנוע מגוגל לעקוב אחריך

האינטרנט הוא מקור נהדר למידע וידע. עם זאת, היא דורשת מחיר להבטחה למידע חשוב. זה אוסף את המידע שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט. מהחיפושים שלך ועד הנוכחות שלך במדיה החברתית, אתה משאיר עקבות בכל פעם שאתה ניגש לרשת. חברות כמו גוגל ופייסבוק צברו מידע רב ערך של המשתמשים שלהן. זה סכן את פרטיותם של מיליונים. אך כעת הדברים מתחילים להשתנות. אנשים תוהים כעת כמה מידע אתרים אלו אוספים ומחלקים לצדדים שלישיים. משתמשים הפכו מודעים יותר ורוצים ללמוד יותר על מה הם יכולים לעשות כדי להגן על פרטיותם באופן מקוון. יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי למנוע מ- Google לעקוב אחרך למשל.


כיצד למנוע מגוגל לעקוב אחריך

כיצד למנוע מגוגל לעקוב אחריך

כיצד אוכל להפסיק את גוגל לעקוב אחרי?

גוגל מודה שהיא מאחסנת את הפרטים שלך – החיפושים שלך, מודעות שלחצת, סרטונים שצפו ועוד דברים רבים אחרים. גוגל טוענת שהיא עושה זאת כדי לשפר את החוויה שלך. עם זאת, אתה משיג קלות שימוש בתשלום מבחינת הפרטיות.

אם אתה משתמש מודע לפרטיות, אתה יכול לכבות את תכונות המעקב. בקר בפעילות שלי בגוגל.

לאחר שתיכנס, תראה כמה נתונים עליך כבר אוחסנו. זה שומר את הנתונים שלך ממכשירים מרובים המסונכרנים יחד.

כיצד לכבות את המעקב של גוגל

כדי למנוע את המעקב האוטומטי של גוגל, לחץ על סמל התפריט בפינה השמאלית העליונה בחלון הפעילות שלי. בחר בקרות פעילות. כשתהיה שם תמצאו שישה פלחים:

 • רשת & פעילות אפליקציה
 • היסטוריית מיקומים
 • מידע על מכשירים
 • פעילות קולית ושמע
 • היסטוריית חיפוש ביוטיוב
 • היסטוריית הצפייה ביוטיוב

אם אינך רוצה שגוגל תעקוב אחר פעילויותיך, כבה את כולן. עם זאת, קחו בחשבון שהדבר גם יעצור אתכם לקבל הצעות מגוגל.

אם אתה רוצה שגוגל תפסיק לעקוב אחרך באופן זמני, תוכל להשתמש במצב גלישה בסתר בדפדפן Chrome שלך. הפעילויות שתבצע ב- גלישה בסתר יישארו פרטיות. וברגע שתשתמש במצב הרגיל של הדפדפן שלך, גוגל תתחיל לעקוב אחריך שוב.

כיצד להיפטר מהיסטוריית המיקומים שלי?

כדי למחוק את היסטוריית המיקומים שנשמרה על ידי Google, בקר בדף היסטוריית המיקומים. תוצג לך מפה של המיקום הנוכחי שלך. בפינה השמאלית התחתונה תראה את סמל המחיקה. לחץ עליו כדי למחוק את כל היסטוריית המיקומים.

כיבוי היסטוריית המיקומים

ניתן לכבות את התכונה היסטוריית מיקומים מדף הפעילות שלי. לאחר סיום זה, נתוני המיקום שלך לא יישמרו. כך שגוגל לא תדע לדעת על המקומות בהם אתה מבקר.  

כיצד להיפטר מהיסטוריית המיקומים ממכשיר ה- Android שלי?

 1. פתח את הגדרות Google במכשיר ה- Android שלך.
 2. בחר מיקום ועבור להיסטוריית המיקומים של Google.
 3. אתה יכול לראות שם מחוון. הוא פועל כברירת מחדל. לחץ עליו כדי לכבות אותו.
 4. תהיה גם אפשרות למחוק את היסטוריית המיקומים. לחץ על זה.

פעולה זו תמחק את כל היסטוריית המיקומים הקודמים ותמנע מהמכשיר שלך לרשום מידע על מיקום עתידי.

כיצד אוכל להשבית את הקול & פעילות שמע?

אם עדיין לא ידעת, גוגל מקליטה את הקול שלך יחד עם שמע. זה עשוי גם להקליט שמע למשך מספר שניות לפני שתלחץ על סמל המיקרופון או תגיד “אוקיי גוגל”. משמעות הדבר היא שהטלפון שלך מאזין לשיחות שלך כל הזמן! במכשירים מסוימים, אי אפשר לכבות את התכונה של Google בסדר. אם מכשיר הטלפון שלך מאפשר לכבות את הפונקציה Okay Google, תוכל לבצע את הצעדים הבאים:

 1. עבור אל בקרות פעילות
 2. כבה את פעילות הקול והשמע.

פעולה זו תשהה את פעילות השמע שלך בכל המכשירים שלך. עם זאת, ישנם משתמשים רבים שמתלוננים שלא משנה מה הם עושים, הפיצ’ר של אוקיי של גוגל לא ייעלם.

בדוק את נתוני הקול והשמע

זה מכיל את כל הודעות הקול והשמע בהן השתמשת כדי ליצור אינטראקציה עם Google. לדוגמה, אם ביקשת מהעוזר של גוגל משהו, זה יירשם כאן. פשוט עבור לפעילות קולית ושמע מתוך בקרות פעילות ותוכל לראות את כל הנתונים המאוחסנים שלך.

אנא זכור שלפעמים אם יש רעשי רקע או שהמיקרופון כבוי, ההודעה “תעתיק לא זמין” תופיע.

כיצד למחוק נתונים אלה

מחק הקלטות בודדות

 1. התחבר והלך ל- Voice & פעילות שמע.
 2. בחר את הפריט למחיקה ולחץ על פרטים.
 3. לחץ על התפריט בסמל המוקפץ ובחר מחק.

פעולה זו תמחק רשומה בודדת.

מחק את כל הנתונים

 1. התחבר והלך ל- Voice & פעילות שמע.
 2. בצד שמאל למעלה תהיה אפשרות “מחק פעילות לפי”. לחץ על זה.
 3. עבור אל “מחק לפי תאריך” ובחר כל הזמנים.
 4. לחץ על מחק.

השתמש ברשת פרטית וירטואלית

אם אתה חושש שגוגל תדע כל כך עליך, התקנת רשת פרטית וירטואלית היא האפשרות הטובה ביותר. VPN שומר על היסטוריית הגלישה שלך פרטית והופך את הפעילויות המקוונות שלך לבטוחות יותר. על ידי חיבור לשרת VPN, אתה צריך להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולהצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך. להלן שירותי VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף שכבה נוספת של אבטחה ופרטיות לכל העסקאות המקוונות שלכם. לעיון מפורט יותר ומידע נוסף על VPN, אנא קרא סקירה זו.

עבור למצב לא מקוון

במקרה שאתה רוצה לצאת לגמרי במצב לא מקוון, אתר שוויצרי יכול לעזור לך לעשות בדיוק את זה. Deseat.me משתמש בפרוטוקול OAuth של Google כדי לאחזר את כל החשבונות ולמחוק אותם.

בקר ב Deseat.me והקלד את כתובת Gmail שלך. לאחר מכן תקבלו רשימה של כל החשבונות המקושרים לכתובת זו ותוכלו למחוק אותם.

כיצד לעצור את גוגל מעקב אחריך – מסקנה

האינטרנט עוקב אחר כל הפעילויות שלך. יש כמה ענקיות טק שעומדות אחר הנתונים שלך, ויש להם כמה דרכים להשיג את המידע היקר שלך. אבל זה לא שאתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר לזה. בעזרת מספר שינויים בלבד בהגדרות שלך, אתה יכול להסתיר את הפעילויות המקוונות שלך. עקוב אחר הטיפים המפורטים לעיל כדי להישאר מוסתרים מגוגל.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me