האם ההשתקה חוקית ובטוחה לשימוש?

האם סוחף משפטי בארה”ב, בריטניה, קנדה, גרמניה, צרפת, אוסטרליה, ושאר העולם? אפשר לשאול מדוע צריך להסתובב ולהסתכן ולעבור את הצרות הבאות? אולי מכיוון שגישה לעולם הדיגיטלי בחינם ועם אפשרות נמוכה להיתפס זו הזמנה מחממת לב בפני עצמה. 


האם ההשתקה חוקית ובטוחה לשימוש?

האם המרתק הוא חוקי ובטוח לשימוש?

משתמשי אינטרנט יהיו טיפשים שלא לנצל הזדמנות כזו. במדינות מסוימות כמו בריטניה, גרמניה ויפן, הורדת תכנים בלתי חוקיים נקנסת, בעוד שבמדינות כמו שוויץ, ספרד ופולין הם מתעלמים. האם אתה יכול להסתובב בלי להיתפס? סוחף אפילו חוקי?

זה ממש לא חשוב כי אנחנו כאן כדי לומר לך שאתה יכול להסתלק עם סיקור, לא משנה היכן אתה נמצא בעולם. אתה יכול להימנע מהשלכות משפטיות קשות ולטריף באמצעות VPNs, התואמים ל- Mac, PC, Android, iOS, iPhones ו- iPads. במדריך שלהלן נסקור את ההיבטים השונים של סיבוב. האם טורינג לא חוקי? מה קורה כשנתפסים לך סוחף חומר המוגן בזכויות יוצרים? 

מה מפתה?

Torrenting הוא שיתוף קבצים באמצעות תוכנת Torrent. זהו פרוטוקול התומך בשיתוף קבצים בין עמיתים לעמית. אז בעצם זו דרך להוריד נתונים ולהפיץ נתונים / קבצים אלקטרוניים דרך האינטרנט. במקום להוריד קובץ משרת מקור אחד, משתמשי סיקור יכולים להוריד פיסות קטנות מהקובץ שהם רוצים מהמחשבים השונים המחוברים לתוכנת הטורנט שהם משתמשים בהם..

למה טורנט?

ובכן, מלבד הסיבה הפופולרית לכך שמאפשר לאנשים לצפות בסרטים או להאזין למוזיקה בחינם, אנשים מסתערים כדי להימנע מנושאים טכניים כמו מהירות ורוחב פס.

האם טורינג לא חוקי?

לפני שנמשיך, השאלה אם סיבוב זה חוקי או לא, היא כנראה הדאגה הגדולה ביותר שלך. אז, אנו כאן כדי לומר לכם כי סיבוב הוא חוקי מבחינה טכנית, עד שמעורבים בחומר המוגן בזכויות יוצרים, רק אז זה כבר לא. הורדת סרטים ושירים המוגנים בזכויות יוצרים תוך שימוש בטורנט מציגה מצח ועשויה להביא לתוצאות חמורות.

איך עובד אימה?

הורדת קובץ כבד יכולה להיות הסיוט הגרוע ביותר של משתמשי האינטרנט, עם זאת, שחדל להיות בעיה כאשר טורנטינג נכנס לתמונה. מה שטורנינג עושה זה להקל על הורדת קבצים הדורשים רוחב פס גבוה וקצב מהירות. זה מפרק את הקובץ ומפיץ אותו במקומות שונים ובסופו של דבר לחבר אותם יחד לאחר הורדת הקובץ.

זרעים ומחליקים, כך עובד טורנינג. בשל העובדה כי כל תהליך הטורנטינג מבוסס על שיתוף קבצים, משתמש סיקור כשיר לזרע ולוק. משמעות הדבר היא שכמו שאתה יכול להוריד קובץ מאחרים, סביר להניח שאתה יכול להעלות קובץ שאחרים יוכלו לקחת גם כן. הקובץ שעשיתם (הורדתם) הגיע מנחיל של מקורות שונים, והקובץ שלכם יזרע (יישלח) למשתמשים אחרים של טורנט. באמצע תהליך שיתוף הקבצים, היא תוכנת הלקוח המנהלת את חיבור המשתמשים לקבצי זרעים וכרישה.

איך הייתם נתפסים אימה?

תאמינו או לא, ישנם עסקים המנטרים / מגנים על חומר המוגן בזכויות יוצרים, והם נקראים בשם “טרולי זכויות יוצרים”. כתובות ה- IP של אותם סיבובים גלויים וניתנים לגילוי לאלה המשתמשים בתוכנת לקוח Torrenting. כל מה שיש לספקי שירותי אינטרנט וטרולי זכויות יוצרים לעשות הוא לפקח על הפעילות של מי שמוריד או מעלה חומר דרך כתובות ה- IP שלהם.

מה קורה אם אתה נתפס?

תירגע. רוב הסיכויים שתגיע לבית המשפט בגין סיבוב הם קלושים, עם זאת, היית רוצה שהדברים יטופלו בבית המשפט ברגע שתגלה את הקנסות המקוממים של הפרת זכויות יוצרים. מידת הוצאת העונשים משתנה בהתאם לחוקי המדינה ולחומרים שאליהם ניתן להגיע.

ספקית האינטרנט תשלח אליך מכתב בדרישה שתפסיק את פעילויותיך הנובעות. מהירות החיבור שלך תסבול כתוצאה מהפרקטיקות הלא חיוביות שלך. במקרים קיצוניים, מדינות אחרות מוציאות עונשי מאסר בפועל של שלושה עונשים וקנסות עצומים שלא יאומן.

טיפים לבילוי טרום

להלן כמה הנחיות קלות למעקב שתוכלו ליישם כדי להישאר בצד הבטוח בעת סיקור.

 • בחר את תוכנת הטורנט שלך בחוכמה.
 • הימנע מלהטמיע את המהדורות האחרונות.
 • השתמש ב- VPN לצורך סיבוב.
 • בחר VPN מכובד.
 • השתמש במוצר אנטי-וירוס.

VPN טורנינג

על המשתמשים להגן על זהותם באמצעות VPN כאשר הם מסתערים. השימוש ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית) לא רק מוסיף שכבה של אנונימיות לשיטות הרשת וההטמעה שלך, אלא גם מסתיר את המיקום שלך בו ייתכן שההסתה אינה מורשית. VPN משנה את כתובת ה- IP שלך על ידי ניתוב מחדש של כל תעבורת האינטרנט שלך דרך שרת במקום שאתה בוחר. VPN מצפין את כל הנתונים בדרכים של ספקי אינטרנט או טרולי זכויות יוצרים אינם יכולים לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך. כך אתה משתמש ב- VPN כדי להסתובב בבטחה:

 1. הירשם לספק שירות VPN.
 2. לחץ על הקישור להורדת תוכנת ה- VPN.
 3. התקן את תוכנת ה- VPN.
 4. התחבר לאחד מהשרתים של מדינה אחרת.
 5. עכשיו כשאתה גולש באמצעות כתובת IP אחרת, אין מצב ש- ISP או טרולי זכויות היוצרים יידעו מה אתה עומד.  

בחירת VPN

ה- VPN שאתה בוחר חייב:

 • לא לשמור יומני תנועה באינטרנט של המשתמשים שלה
 • לפעול במהירויות גבוהות
 • יש שרתים במדינות בהן חוקי השמירה אינם חלים

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג

פרסמנו כבר סקירה מעמיקה של ספקי שירותי ה- VPN המובילים שבהם תוכלו להשתמש כדי להוריד קבצי סיקור באופן אנונימי. להלן תוכלו למצוא רשימה של מיטב ה- VPN לטורנינג החל משנת 2018.

ExpressVPN

זהו אחד משירותי ה- VPN הפופולריים שבהם אתה בהחלט יכול להשתמש לטרנינג ולשימוש כללי באינטרנט. הוא מציע הצפנת AES מאובטחת ביותר. העובדה שיש לה שרתים ב 78 מדינות עובדת לטובתה (ככל הנראה לא צפון קוריאה, מתי מישהו יעשה משהו בקשר למדינה הזו?). ExpressVPN תומך במערכות הפעלה ומכשירים רחבים. זה אידיאלי גם אם אתם לא מתעסקים בהגדרת תוכנה, אך רוצים להשתמש בסיקורין באופן אנונימי. הדובדבן שבקצפת הוא שאין בו רישום של נתוני משתמש. פרוטוקול ברירת המחדל המשמש הוא OpenVPN, אך אתה יכול גם להשתמש ב- L2TP ו- SSTP. כל השרתים שלה תומכים ב- P2P.

NordVPN

מבוסס על פנמה, NordVPN הוא אידיאלי גם עבור משתמשי שירותי סיקור כבדים ושירותי P2P. זה גם מגיע עם הבטחה של רישום אפס ויש קידוד AES 256 סיביות. NordVPN מציעים גם תכונה VPN כפולה. מהירויות בדרך כלל טובות אך יכולות להשתנות לפעמים. אתה יכול גם להשתמש בהגנה מפני דליפות DNS וכתובת IP משותפת. רוחב הפס הבלתי מוגבל רק הופך את העסקה למתוקה יותר.

IPVanish

אם אתה משתמש בסיקור וצריך לגשת לשרתי אינטרנט ממקומות שונים, כדאי לבחור בשירות VPN כמו IPVanish. זה מגיע גם פחות מינוס רישומי נתונים. יש קידוד ותמיכה של 256 סיביות לפרוטוקולים כמו L2TP ו- OpenVPN. IPVanish מציע כתובות IP משותפות ורוחב הפס אינו מוגבל.

האם טורינג לא חוקי – טורנט בחוכמה

אפילו עם הסיכונים המרובים הנלווים לסיבוב, המשתמשים עדיין חושבים ששווה לצלם את זה. הם כמעט לא מאמינים שהורדת קובץ בודד תעמיד אותם במצוקה קשה, אפילו בידיעה הורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים היא לא גדול על פי החוק.

יתכן כי יתמזל מהמזל וימנע מטרנינג תלוי במדינה בה הוא חי, וכמובן, אמצעי האבטחה שהוא / היא נקטו כדי להימנע מפגיעות עם הרשות. העובדה שטורנות אינה דבר לא חוקי מלכתחילה פתחה את הדלת עבור משתמשים רבים לנצל אותה. משתמשים חכמים יסתלקו מחומר המוגן בזכויות יוצרים, אך משתמשים מנוסים יטילו סיקור על חומר המוגן בזכויות יוצרים באמצעות VPNs.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map