מהי דוא”ל אנונימי – כיצד להשיג הודעה אחת

מה בדיוק הוא דוא”ל אנונימי? זה העידן הדיגיטלי וכמעט הכל בחוץ. אין וילון ברזל שמסתיר את המידע הפרטי שלך. האינטרנט יכול להיות מקום מסוכן אם אינך יודע כיצד להגן על זהותך. גם אם אתה פשוט משתמש רגיל באינטרנט, עליך לדעת שכל קליק שאתה מבצע באופן מקוון עוקב אחר אתרים. כל החברות הגדולות משתמשות בעוגיות כדי לעקוב אחר הנתונים שלך. לגוגל יש מספר שירותים והיא ממפה את הפעילויות שלך בכל הפלטפורמות הללו כדי ליצור פרסומת משתמש למטרות שיווק.


מהי דוא

מהי דוא”ל אנונימי – כיצד להשיג הודעה אחת

חברות אלה אומרות כי מעקב מקוון מאפשר להן ליצור חווית גלישה מותאמת אישית יותר. אבל האמת היא שהם אכן עוקבים אחריך לאן שאתה הולך. מהחיפושים המקוונים שלך לסרטונים שאתה צופה ביוטיוב ומהרגלי הגלישה שלך ב- Chrome ועד למה שאתה שולח ב- Gmail, גוגל עוקבת אחר כל פרט קטן שלך..

פרטיות ואבטחה באינטרנט: איפה להתחיל

אם אתה חייל או עיתונאי באזור רגיש, היית רוצה שהזהות שלך תוסתר. אם אתה רוצה להעביר מידע חשוב מבלי לחשוף את זהותך, כיצד תנהל את זה?

אמנם פרטיות האינטרנט חשובה לכולם, אך היא חשובה במיוחד לאנשים המחזיקים במידע רגיש. או אם אתה אדם שאינו רוצה שיחשפו את זהותו תוך כדי העברת מישהו, אתה צריך להסתיר היטב את הרצועות שלך.

לגלישה אנונימית, הדפדפן הטוב ביותר לשימוש הוא טור. דפדפן זה מנתב מחדש את הפעילות המקוונת שלך דרך שרתים מרובים. מי שמנסה לעקוב אחר פעילויותיך לא יהיה לו מושג היכן אתה נמצא או מה אתה צופה. טור הוא חוקי, חופשי ובטוח. זה עובד עבור רוב משתמשי האינטרנט הרגילים. אתה יכול אפילו להשתמש ב- Tor לפייסבוק. למעשה, לפייסבוק יש כתובת ספציפית לטור לאנשים שרוצים שכבה נוספת של אבטחה ופרטיות במדיה החברתית.

אם אתה רוצה להוסיף שכבת אבטחה נוספת לגלישת האינטרנט שלך, נסה ספק שירות VPN טוב. VPN יוצר מנהרה וירטואלית לנתונים שלך כך שהם יהיו בטוחים מעיניים סקרניות. ישנם מספר שירותי VPN המציעים הצפנה של 256 סיביות שכמעט בלתי אפשרי לפרוץ. bNow, נעבור להודעות דוא”ל אנונימיות.

שליחת דוא”ל בדרגות שונות של אנונימיות

הדרך הקלה ביותר לקבל דוא”ל אנונימי היא ליצור חשבון גוגל או MSN ופשוט להזין שם מזויף ופרטים נוספים במהלך תהליך ההרשמה. עם זאת, כמעט כל ספקי שירותי הדואר האלקטרוני הגדולים מבקשים מזהה דוא”ל או מספר טלפון לגיבוי. תוכלו גם לעקוף זאת על ידי יצירת מזהה דוא”ל זמני.

עבור טלפונים השתמש בשירות מקוון כמו Burner או Hushed או פשוט קבל טלפון חד פעמי בתשלום מראש. זה אמור ליצור לך מזהה דואר אנונימי יחסית. השימוש במזהה זה במקביל לכלי האנונימיות המוזכרים בסגמנט הקודם יעניק לך כמות נאותה של אנונימיות. עם זאת, זה לא מתכוון למנוע ממפלצת העוגיות לגלות את כתובת ה- IP שלך בפועל. אם אתה נמצא באזור בו מעקב אחר הפרטים שלך עלול להיות מסוכן עבורך, נסה כמה הצעות דוא”ל אנונימיות.

אז הנה כמה מספקי שירותי הדואר האלקטרוני האנונימיים היעילים ביותר ברשת:

דואר 5Y

5Y Mail מאפשר לך לשלוח דוא”ל אנונימי לכל כתובת דוא”ל שתבחר. אינך צריך ליצור חשבון. פשוט בקר באתר והזן את כתובת הדוא”ל של הנמען. הקלד את גוף הדואר ושלח אותו. אם אתה רוצה לקבל תשובה, אתה יכול להזין את הדוא”ל האמיתי שלך. אך הנמען לא יכיר את תיבת הדואר הנכנס האמיתית שלך. הדואר שלהם יופנה לדואר 5Y שיופנה לתיבת הדואר הנכנס האמיתית שלך.

שליח

עם Mailinator אינך זקוק להרשמה. פשוט צרו שם מזהה ומניחו את @ mailer מאחוריו. לאחר מכן עבור לאתר ובדוק אם יש לך דואר. התפיסה היא כי ראשית, אינך יכול לשלוח דוא”ל. שנית, כל אחד יכול לבדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך. אין סיסמאות. כל שעליך לעשות הוא להזין כתובת דוא”ל ולראות מה יש בתיבת הדואר הנכנס. יש גם תוכנית בתשלום. אם אתה משלם 139 דולר לחודש, אתה יכול לקבל שליחת דואר צוות עבור 5 חשבונות צוות.

סייבר אטלנטיס

שלח דוא”ל אנונימי באופן שאפילו ה- IP שלך אינו ניתן לעקוב. אם אתה עיתונאי ורוצה להעביר מידע סופר-סודי, זו יכולה להיות פלטפורמה טובה. פשוט הזן את כתובת הדוא”ל של הנמען, את גוף הדוא”ל ואת Captcha. לחץ על שלח והודעת הדוא”ל שלך תישלח. זה כזה פשוט. עם זאת, אינך יכול לקבל תשובה מכיוון שמדובר במערכת חד כיוונית.

גרילה דואר

אם אתה רוצה שכתובת דוא”ל זמנית חד פעמית תירשם לשירות, גרילה מייל היא האפשרות המושלמת. שירותים רבים מבקשים ממך את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ואז תתחיל לספאם אותך. אם אינך רוצה למסור את כתובת הדוא”ל האמיתית שלך, פשוט צור כתובת זמנית ואמת אותה כדי לגשת לשירות האינטרנט הנתון. כתובת הדואר האלקטרוני שנוצרה בדואר גרילה באמת מעורפלת והודעות הדוא”ל נמחקות לאחר שעה – גם אם הן לא נקראו. כך הדואר הנכנס שלך נשאר נקי לנצח.

מהו דוא”ל אנונימי – מחשבות אחרונות

אתה יכול להשתמש בכל שירותי הדיוור האלה באמצעות דפדפן Tor כדי להוסיף יותר אבטחה להודעות הדוא”ל שלך. ואם ברצונך לשלוח הודעות מאובטחות, להלן רשימה של אפליקציות ההודעות המוצפנות המובילות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me