כיצד להגן על חשבון הפייסבוק שלך מפני האקרים

כיצד למנוע מהאקרים ופושעי סייבר לגנוב את חשבון הפייסבוק שלך? פייסבוק היא כמובן הבחירה המובילה שלך בכל הקשור למדיה חברתית. אבל עבור כל כך הרבה אנשים אחרים, הם ניגשים אליו מדי יום מהטלפון הנייד, המחשב השולחני, תחנת העבודה המשרדית או המחשב הנייד שלהם, לעיתים קרובות עוזבים את הדף מבלי להתאמץ לצאת. לא טוב! אל תהיה אחד האנשים האלה! בכך אתה למעשה מזמין התקפת האקרים, מה שעלול להוביל לתוצאות איומות בטווח הרחוק. אז הנה מה שעליך לעשות כדי להגן על חשבון הפייסבוק שלך מפני האקרים. השלב הראשון הוא להתנתק בכל פעם בלי להיכשל לאחר הגלישה בדף הפייסבוק שלך. עם זאת, במידה והמכשיר נגנב, הוא הופך להיות עניין שונה לחלוטין.


כיצד להגן על חשבון הפייסבוק שלך מפני האקרים

כיצד להגן על חשבון הפייסבוק שלך מפני האקרים

תמיד יש סיסמה חזקה

כל סיסמא המשלבת אלפבית, סמלים, מספרים ושם יוצא דופן נאמר שהיא חזקה. ודא שהוא שונה לחלוטין מסיסמאות שיש לך עבור חשבונות מקוונים אחרים כמו Gmail, Hotmail, בלוגים ואירוח. זה יביא ליצירת המשוכה הראשונה עבור האקר סביר ולמנוע ממנו גישה לחשבונך, לא משנה כמה פרמוטציות ושילובים הוא עשוי לנסות. אתה יכול בקלות ליצור סיסמא חזקה ואקראית באמצעות כלי מקוון חינם זה. 

שנה את הסיסמה שלך מדי פעם

לא משנה אם זה חשבון הבנקאות, הדוא”ל או המדיה החברתית שלך, וודא שאתה משנה מדי פעם את הסיסמאות לחשבון זה. אמנם אחת לשישה חודשים אמורה להספיק, ככל שהזמן שבין כל שינוי יהיה פחות טוב. כמו כן, לעולם אל תשתמש באותה סיסמה עבור מספר חשבונות. אם האקר מתפשר על חשבון אחד, הוא או היא יכולים לקבל גישה לכל שאר הנתונים הרגישים שלך.

אשר את מספר הטלפון האישי שלך

כשאתה מאשר את מספר הטלפון הנייד האישי שלך, אתה משפר אוטומטית את האבטחה של חשבון הפייסבוק שלך. זה מבטיח כי גם אם שכחת או איבדת את הסיסמה שלך, ניתן לשלוח אליך חדש באמצעות SMS. כדי לאשר את מספר הטלפון הסלולרי שלך, עבור תחילה להגדרות חשבון, אתר את הנייד ואז לחץ על הסמל להוספת טלפון ואז הקש את מספר הטלפון..

לאחר מכן, בחר את המדינה בה אתה גר כמו גם הספק הנייד שלך. תקבל הנחיה לשלוח SMS למספר הנתון. לאחר שתעשה זאת, תקבל קוד באמצעות SMS אשר יש להזין בעמודה הרלוונטית. מספר הנייד שלך רשום כעת רשמית בפייסבוק, וניתן להשתמש בו מאוחר יותר להפעלה מחדש של חשבונך.

גלישה מאובטחת היא חיונית

על מנת להבטיח שפעילויות הגלישה שלך בפייסבוק יהיו בטוחות, הפעל את האפשרות לגלישה מאובטחת. ברגע שתעשו זאת, אתם מגבילים אוטומטית את כל היישומים החיצוניים המשולבים בפייסבוק מגישה למידע אישי ללא אישורכם או ידיעתכם וגורמים נזק כלשהו.

אישורי כניסה להפעלה

פייסבוק מציעה אישורי כניסה, תכונה מורחבת לאבטחה המחייבת להזין קוד אבטחה בכל פעם שאתה ניגש לחשבון הפייסבוק שלך באמצעות מכשיר לא מזוהה..

להפעלת אישורי כניסה, עבור אל הגדרות חשבון > אבטחה, חפש אישורי כניסה ולחץ על כפתור העריכה. סמן את תיבת הסימון כדי להפעיל.

חלון מוקפץ יופיע עם תיאורים של אישורי התחברות, לחץ על כפתור הגדר עכשיו כדי להמשיך. פייסבוק תשלח לך קוד באופן אוטומטי באמצעות SMS. הזן קוד זה בתיבה הנתונה ולחץ על שלח קוד.

נתק פעילויות באתר

יתרון נוסף שפייסבוק מציעה הוא בכך שהיא מודיעה לכם על כל ההפעלות הפעילות שנערכו בעבר, על מקורות ההתחברות והמכשירים ששימשו כדי לקבל גישה לחשבון הפייסבוק שלכם. כדי לנתק הפעלות קודמות, עבור אל דף האבטחה ואתר הפעלות פעילות. לאחר מכן לחץ על סמל העריכה כדי לקבל רשימה מלאה של כל ההפעלות הפעילות הקודמות וה הנוכחיות. פשוט לחץ על הקישור סיום פעילות כדי להרוג או למחוק את כל הפעילויות שנעשו ממכשירים אחרים.

הפעלת גלישה פרטית

כשאתה מפעיל את אפשרות הגלישה הפרטית מכל הדפדפנים שלך, אתה משפר את האבטחה בחשבון הפייסבוק שלך. הסיבה לכך היא שהפעילות שלך לא נרשמת בהיסטוריית הגלישה. כך תוכלו להפעיל או לכבות את הגלישה הפרטית בהתאם לדפדפן המועדף עליכם.

 • FireFox
 • כרום
 • ספארי

הימנע משימוש באפשרות שמור-אותי מחובר

הסר את סימון תיבת הסימון שמור אותי מחובר בדף הכניסה לחשבון הפייסבוק שלך על ידי הסרת סימון הסימון הקיים. היכנס טרי בכל פעם שאתה מבקר בדף הפייסבוק שלך ותתבקש להזין את מזהה הדוא”ל והסיסמה שלך בכל פעם. זה גם מונע ממך לשכוח את הסיסמה שלך בקלות.

עקוף או התעלם מקישורי ספאם

פייסבוק רואה בספאם ברצינות ותמיד עושה מאמץ לשפר את התכונות שלה כדי להגן על חבריה מלהיות קורבנות של הונאות מקוונות כמו הונאות כסף באמצעות בקשות עקיפות או ישירות המופיעות באמצעות צ’אטים והודעות בפייסבוק; קישורי דיוג שמובילים אותך לאתרים חשודים או מזויפים וקישורים זדוניים אשר נועדו לגשת למידע האישי והסודי שלך או לפגוע במכשיר שלך. רואים גם כי מיילים שנשלחו לכאורה מפייסבוק הם למעשה מאתרי דיוג שנוצרו לצורך הונאה.

לכן, מומלץ רק לא ללחוץ על קישור כלשהו שמעורר את החשד הקלוש ביותר גם אם הוא בא ממישהו ידוע לך. כשאתה מקבל קישורים כאלה, פנה תמיד לאדם הנוגע בדבר כדי לאשר אם הוא / היא שלחו את הקישור בפועל. בדרך כלל אין לשולח שום ידע על כך שקישורים כאלה מועברים תחת שמו. כמו כן, הקפד לא לשתף אף אחד עם שמות המשתמש או הסיסמאות שלך, במיוחד אתרים ופריסות חשודים.

יתר על כן, הכניסה שלך צריכה להיות רק באתר www.facebook.com ולא מאתר אינטרנט או קישור אחר כלשהו, ​​אלא אם כן הגישה נעשית באמצעות אפליקציית פייסבוק. עדכון הדפדפן שלך ללא הרף לגרסאות האחרונות מבטיח אבטחת דפדפן וגילוי מהיר של אתרי דיוג החשודים.

נקודות Wifi ציבוריות

האקרים מתמקדים כל העת בנקודות חמות WiFi ציבוריות כדי לפרוץ לחשבונות המדיה החברתית, הדוא”ל והבנקאות של המשתמשים הבלתי מעורערים. הסיבה לכך היא שנקודות החם האלה ב- WiFi לרוב פגיעות מאוד להתקפות פושעי סייבר בגלל אמצעי אבטחה לקויים. בכל פעם שאתה מתחבר לנקודה חמה ציבורית WiFi, וודא שאתה משתמש ב- VPN. למידע נוסף על רשתות פרטיות וירטואליות, עיין בשירות ה- VPN הטוב ביותר שלנו בשנת 2017.

הגן על חשבון הפייסבוק שלך מפני האקרים – סיכום

אחרון חביב, התנתק לאחר ביקור בדף הפייסבוק שלך בכל פעם. זהו הסיום הגדול לכל פעילויות הפייסבוק. וודא שאתה מתנתק מכל חשבונות המדיה החברתית שלך על בסיס יומי. נכון שזה לוקח זמן להיכנס כל פעם; זה פשוט תלוי עד כמה אתם מודאגים מכך. זו ההחלטה שלך!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map