תוכנה נגד תוכנות זדוניות – באילו סוגים עליך להשתמש?

תוכנה נגד תוכנות זדוניות הפכה במהרה להיבט חשוב ויסודי בביטחון המכשיר / מערכת שלך, מכיוון שהתוכנה זדונית הפכה כה פורה. הבעיה היא שלא הרבה אנשים יודעים באיזה אנטי-תוכנות זדוניות הם צריכים להשתמש. המשך לקרוא כדי לגלות את הבחירות המובילות נגד תוכנות זדוניות, הן בחינם והן בתשלום.


תוכנה נגד תוכנות זדוניות - באילו סוגים עליך להשתמש?

תוכנה נגד תוכנות זדוניות – באילו משתמשים עליך להשתמש?

התוכנה הטובה ביותר לשילום נגד תוכנות זדוניות

1. Malwarebytes

Malwarebytes הצליחה להישאר אחת התוכנות הפופולריות ביותר נגד תוכנות זדוניות לאורך כל השנים. הם מציעים שירות נפלא, לשימוש אישי וגם לעסקים, שיכול לא רק להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות, אלא גם לנקות אותה לחלוטין.

למעשה, זו התוכנה היחידה נגד תוכנות זדוניות שקיבלה ציון ניקוי מלא “ללא רבב” עם AV-TEST.org.

תוכנה זו צריכה להיות התיקון הבעייתי שלך אם אתה חושד כי מדובר בהתפשטות תוכנה זדונית מתמשכת במערכת שלך. הדבר הגדול הוא שיש להם אפילו תוכנית בשם “Malwarebytes Chameleon” שניתן להתקין על Windows גם אם התקנות נגד תוכנות זדוניות נחסמות. בעוד שהגרסה החינמית של Malwarebytes (חפש אותה למטה!) היא יותר תרופה למערכות שנפרצו, הגרסה המלאה בתשלום גם היא:

 • מונע תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול ווירוסים.
 • מפסיק התקפות כופר.
 • מגן על תוכניות ומערכות מהאקרים (זמין רק בגירסת Windows)
 • מאפשר גלישה בטוחה באינטרנט (עבור Windows ו- Android בלבד)
 • יש הגדרת ברירת מחדל לעדכון אוטומטי להגנה רציפה.

2. ביטפנדר

Bitdefender צברה מוניטין של היותה מובילה בקהילה נגד תוכנות זדוניות ואנטי וירוס. אתה יכול לבחור לבחור אחת משלוש האפשרויות בתשלום: תוכנית אבטחת האינטרנט לאינטרנט 2019, תוכנית אבטחה של 2019 ותכנית חבילת משפחה 2019. המחיר אולי נראה קצת אקסטרווגנטי, אבל אם אתה חושב על זה בטווח הארוך הוא שווה את זה לחלוטין. כמו כן, ל- Bitdefender בדרך כלל יש הצעות בהן תוכלו ליהנות, וכל שעליכם לעשות הוא לבדוק את האתר שלהם.

אם אתה משתמש באינטרנט שמחפש תוכנת אנטי-וירוס / אנטי-תוכנה מוצקה וייהנה מכמה תכונות אבטחה שנוספו, אז זה השירות עבורך. הם עצמם מציעים להשתמש בתוכנית Total Security 2019, שמגיעה לכיסוי של עד 5 מכשירים ונמשכת שנה שלמה. אתה יכול אפילו לבדוק את ההצעה באמצעות אפשרות לתקופת הניסיון בחינם למשך 30 יום.

3. מקאפי

מקאפי היא חברת אבטחת אינטרנט פופולרית מאוד, היא אפילו משתפת פעולה עם הרבה מותגי מחשבים, כך שאולי התוכנה כבר נמצאת במערכת שלך.

הם מציעים מוצרים שונים למשתמשים פרטיים (שהם מתייחסים אליהם כאל צרכנים) ועסקים. למשתמש הרגיל יש לך אפשרות לבחור אחת משלוש חבילות:

 • 1 הגנה מוחלטת של McAfee: תקבל את האנטי-וירוס הרגיל, אנטי-תוכנות זדוניות, הגנה מפני דואר זבל, הגנה על תוכנות רנסומיות, תכונת אופטימיזציה למחשב, מגבר למחשב, חומת אש וניטור רשת, אבטחה לנייד (אם תבחר להשתמש בו במכשיר הנייד שלך) , והצפנת קובץ.
 • 5 מכשירים מקאפי הגנה מוחלטת: תקבל תכונה הגנה מפני גניבה מזהה מעל התכונות הסטנדרטיות שהוזכרו לעיל. תוכל גם להשתמש בתוכנה בחמישה מכשירים בו זמנית.
 • 10 מכשירים מקאפי הגנה מוחלטת: תקבל את התכונה הגנה מפני גניבה מזהה, את התכונות הסטנדרטיות שהוזכרו לעיל ותוכל לאבטח את המכשירים של כל משפחתך.

כמובן שהתמחור שונה בכל חבילה: 59.99 $, 89.99 $ ו -99.99 $ בהתאמה. האם בדוק את האתר אם אתה מתכוון להשתמש בשירות זה, מכיוון שיש להם בדרך כלל מבצעים והנחות שאתה יכול ליהנות מהם. אתה יכול אפילו להירשם לתקופת הניסיון החינמית שלהם כדי לבדוק זאת בעצמך.

4. נורטון

שם בית נוסף, נורטון ידוע למרחוק בזכות חבילות האבטחה שלהם באינטרנט. יש להם תוכניות רבות ומגוונות עבור משתמשי עסקים הדורשים פתרונות אבטחה מורכבים, אך הם מציעים 4 חבילות מובחנות למשתמש היומיומי. לכל חבילה יש אפשרות של מנוי לשנה או שנתיים:

 • חבילה סטנדרטית: חבילה זו יכולה להתגונן מפני וירוסים, רוגלות, תוכנות זדוניות ואיומים מקוונים. זה גם מגן על המידע האישי והעסקאות שלך. אתה יכול להשתמש בחבילה זו רק במכשיר אחד.
 • חבילת דלוקס: ניתן להשתמש בחבילה זו על עד 5 מכשירים שונים. תקבלו אותן תכונות בחבילה הרגילה עם פורטל אינטרנט נוסף וידידותי למשתמש שעוזר לכם לנהל את כל 5 המכשירים.
 • חבילת פרימיום: ניתן להשתמש בחבילה זו על עד 10 מכשירים שונים. תקבלו אותן תכונות כמו עם חבילת הדלוקס ואחסון מקוון מאובטח של 25 ג’יגה-בתים.
 • דלוקס עם חבילת LifeLock: זהו בעצם חבילת Deluxe עם הגנת גניבת זהות של LifeLock, כך שני שירותים באחד. זוהי אפשרות נהדרת למשתמשים שחוששים שגניבת הזהות שלהם מקוונת.

תוכלו לבדוק את כל השירותים שלהם באמצעות אפשרות הניסיון החינמית שלהם, שתוכלו למצוא כאן. כשאתה מתכנן לרכוש חבילה, הקפד לבדוק את דף מבצעי נורטון עבור כל ההצעות וההנחות שיש להם.

5. קספרסקי

לבסוף, קספרסקי היא עוד חברת אבטחת אינטרנט הידועה במסירותה למאבק באיומים מקוונים. ל- Kaspersky יש רשימה חזקה מאוד של הצעות, עם 3 חבילות שונות לבחירה, אתה יכול להתאים אישית את המנוי שלך כך שיתאים לצרכים שלך בהתבסס על כמה מכשירים שתרצה לכסות וכמה שנים תרצה שהמנוי יפעל. תוכלו לבדוק את ההתאמות האישיות השונות כאן. החבילות המוצעות הן:

 • בטיחות אינטרנט (למכשיר ספציפי אחד).
 • בטיחות אינטרנט (יותר ממכשיר אחד).
 • אבטחה מוחלטת (עד 10 מכשירים ושני חשבונות משתמש).

כל החבילות מציעות תכונות אנטי-תוכנות זדוניות, אנטי-וירוס ופרטיות. לכולם יש גם תכונה להגנה על בנקאות מקוונת לעסקות שלך. תכונת האבטחה הכוללת שונה על ידי הוספת תכונת בקרת הורים לילדיכם. תוכלו לבדוק את כל המוצרים שלהם כאן.

התוכנה החינמית הטובה ביותר נגד תוכנות זדוניות

1. קספרסקי

מעבדות Kaspersky מציעות תוכנה חינמית נגד תוכנות זדוניות על גבי הגרסאות הזוכות בפרסים שלה. המוצר בחינם לחלוטין ואינו מבקש להירשם כמנוי לשום דבר לאחר פרק זמן. תקבל אותה טכנולוגיה עטורת פרסים המגנה על המערכת שלך מפני וירוסים נפוצים, תוכנות זדוניות, אתרים חשודים, קבצים נגועים ויישומים מסוכנים. בכל הנוגע לתוכנה בחינם, וודא שאתה מוריד רק את התוכנית הזו מהאתר הרשמי של קספרסקי. אל תשתמש באתרי צד שלישי להורדה זו, אתה עלול לפגוע במערכת שלך במקום לעזור לה.

הדבר העצוב כאן הוא ששירות זה זמין רק למשתמשים ב- Windows. ל- Kaspersky אין גרסת נייד או MacOS של תוכנה זו נגד תוכנות זדוניות בחינם.

2. Malwarebytes

אם אתה מגלה שנפרצת או נדבקת בתוכנה זדונית, הדרך הטובה והקלה ביותר עבורך לתקן את הבעיה היא להשיג את עצמך Malwarebytes. אמנם יש להם תוכנה אנטי-תוכנה זדונית בתשלום, אך הם מציעים גם תוכנת הסרת תוכנות זדוניות בחינם.

החלק הטוב הוא שאתה יכול לוודא שאתה מפסיק את הפריצה או התוכנה הזדונית לעשות כל דבר שמזיק באמת למערכת שלך ולנתונים שלך. עם זאת, גרסה זו של Malwarebytes אינה פועלת כתוכנה נגד תוכנות זדוניות מנקודת מבט מונעת. זה ינקה זיהומים, אבל זה לא יתפוס אותם. השתמש בזה אם ברצונך לנקות את המערכת שלך, אך שקול לעבור את הקילומטר הנוסף לתכניות המשולמות שלהם כדי להבטיח לא זיהומים זדוניים בעתיד..

3. אווסט

Avast הוא שם שכנראה שמעת עליו, בהתחשב בפופולריות העצומה שלו בקרב משתמשי אינטרנט יומיומיים. הם אכן מציעים גרסה בתשלום של התוכנה שלהם נגד תוכנות זדוניות, אך למרבה הצער זה לא ממש הפך את הרשימה שלנו ל -5 הטובים ביותר שלמעלה.

הגרסה החינמית, עם זאת, היא אפשרות נהדרת לכל מי שרוצה הגנה מפני תוכנות זדוניות, קישורים זדוניים, הורדות ווירוסים. הוא אפילו סורק את רשת ה- Wi-Fi שלך (ואת כל המכשירים המחוברים) כדי לוודא שאין לך שום פגיעויות שאתה צריך לדאוג להן.

4. אבירה

Avira היא אפשרות נהדרת נוספת לתוכנה חופשית נגד תוכנות זדוניות. למעשה, Avira מציעה מגוון מוצרים בחינם, כולל VPN בחינם. עם זאת, לא הייתי מציע לך להשתמש בזה כי VPNs בחינם יכולים להיות מסוכנים להפליא.

לעומת זאת, האנטי-תוכנות הזדוניות החינמיות שלהם הן אפשרות טובה לאנשים שרוצים הגנה מפני תוכנות זדוניות, וירוסים, קישורים נגועים, תוכנות פרסום ותוכנות ריגול. תוכל להשיג את התוכנה נגד תוכנות זדוניות כאן. כמו אצל Avast, הקפד להוריד תוכנה זו רק מהאתר הרשמי של אבירה.

5. הכלי להסרת תוכנה זדונית של מיקרוסופט

אם ברשותך מחשב שעדיין משתמש בחלונות 7, ויסטה, 2003, 2008 או Windows XP, ייתכן שרוב התוכנה שפירטתי לעיל לא תעבוד עבורך..

עם זאת, מיקרוסופט מחזיקה בכלי להסרת תוכנות זדוניות הנחיות בהן תוכל להשתמש כדי לעזור לך לעדכן דגמי מערכת הפעלה ישנים יותר.

אזהרה: סיכונים עם תוכנה חופשית נגד תוכנות זדוניות

כמו בכל הדברים המקוונים בחינם, אתה צריך להיות מעט זהיר. לפעמים תוכנה חינמית היא רק תוכנה זדונית בתחפושת (כן, אפילו תוכנה חופשית נגד תוכנות זדוניות). כדי להיות בטוח שאתה לא מוריד שום דבר שעלול להזיק לך אחר כך, השתמש רק באתרים מהימנים לצורך ההורדות שלך. וודא שאתה מקבל את התוכנה מהמפתחים עצמם, ולא אתר של צד שלישי.

תוכנה נגד תוכנות זדוניות – מחשבות סופיות

הנה לך, הבחירות המובילות שלנו לתוכנה אנטי-זדונית בתשלום וחינמית. זכור להוריד תוכנה רק מאתרים מהימנים כדי לא ליפול קורבן לקישורים וקבצים נגועים. ככלל אצבע, נסה להוריד תוכנה רק מהאתר הרשמי של המפתח. כמובן, כל זה קשור למי היזם. תן לי לדעת איזו תוכנה נגד תוכנות זדוניות אתה משתמש בסעיף התגובות למטה! האם יש משהו שאתה חושב שפספסנו במאמר זה?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me