מהו מצערת ספק שירותי אינטרנט?

האם היו לך רגעים במהלך מחזור החיוב החודשי שלך באינטרנט בו המהירות שלך באינטרנט עוברת? או אולי שמת לב שהאינטרנט שלך איטי יותר כשאתה מבקר באתרים מסוימים? אם כן, אתה עלול להיות הקורבן של מצערת ספק שירותי האינטרנט!


מהו מצערת ספק שירותי אינטרנט?

מהו מצערת ספק שירותי אינטרנט?

אל תדאגו, מצערת ספק שירותי האינטרנט אינה מפחידה כמו שזה נשמע. במהותה, זה כאשר ספק שירותי האינטרנט מאט בכוונה את רוחב הפס שלך. ישנן כמה סיבות לכך שרוחב הפס שלך יוגמר, אך ישנן גם כמה דרכים בהן אתה יכול לתקן את הבעיה.

מדוע ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לזרוק את רוחב הפס שלך

ישנן כמה סיבות ידועות לכך שספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך. לפני שאתחל לרשום אותם, שימו לב שכמה ספקי ספקים יאמרו לכם על הסף שהם מצמצמים את רוחב הפס שלכם אחרי סף מסוים. הקפד לקרוא את האותיות הקטנות בחוזה שלך כדי לוודא כל סימן לרוחב פס אפשרי או כובעי נתונים.

  • כדי להפחית את הגודש באינטרנט בשעות מסוימות ביום. ספקי האינטרנט מצמצמים את מהירויות האינטרנט בשעות תנועה גבוהה כדי להוריד את כמות הנתונים שעליהם לעבד ולחסוך בקניית ציוד יקר יותר.
  • אחרי שפגעתם בכובע רוחב פס מסוים. זוהי טכניקה שיווקית של ספקי שירותי אינטרנט כדי לדחוף למנויים במהירות גבוהה יותר.
  • לאלץ אתרי סטרימינג לשלם יותר עבור חיבורים במהירות מלאה. זה קורה כאשר ספק שירותי האינטרנט מצמצם את מהירות האינטרנט שלך באתרים מסוימים בלבד.

כיצד לגלות אם רוחב הפס שלך מוגדר

אם מכסה רוחב הפס אינו חלק מהחוזה שלך עם ספק שירותי האינטרנט, ייתכן שלא מודע לכך שהספק שלך מאט את האינטרנט שלך.

אם אתה מבחין כי מהירות האינטרנט שלך איטית יותר בשעות מסוימות ביום / חודש, בדיקת מהירות אינטרנטית יכולה לעזור לך לגלות אם ספק האינטרנט שלך מצמצם את רוחב הפס שלך. שמור יומן של התוצאות שלך כך שתוכל להשוות בין מהירויות ולהיות עדות למצערת ספק שירותי האינטרנט מוכנה. אתרים כמו SpeedTest.net מאת Ookla ו- Fast.com מאת Netflix הם כלים מעולים לבדיקת מהירות האינטרנט שלך.

כדי לבדוק אם ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את המהירות שלך כשאתה משתמש באתרים ספציפיים (מצערת מבוססת-סוג), מבחן לעיצוב התנועה יסייע לוודא זאת. מה שהכלים הללו עושים זה לבדוק את הביצועים של אתרים ויישומים שונים כדי לבדוק אם ספק שירותי האינטרנט מעצב את התנועה הנכנסת או יוצאת מהם..

הקפד להתחבר לכל התוצאות שלך ולבצע את הבדיקות שלך בזמנים שונים ולאורך כל מחזור החיוב שלך.

כיצד לתקן מצערת ספק שירותי אינטרנט

התעמת עם ספק שירותי האינטרנט שלך

אם החוזה עם ספק שירותי האינטרנט שלך לא אומר במפורש שהוא זכאי לנתוני נתונים, אזי זכותך המלאה ליצור קשר עם ספק שירותי האינטרנט שלך ולהתלונן על השירות שאתה מקבל. השתמש בנתונים ששמרת ממבחני המהירות שלך ובבדיקות לעיצוב התנועה שלך לצורך ראיות.

רוב ספקי שירותי האינטרנט יתקנו את הבעיה עבורך או יציעו לך מהירויות אינטרנט מהירות יותר מבלי לשלם תוספת. חשוב להיות קולניים כשאנחנו משלמים על שירות שאנחנו לא באמת מקבלים, אז אל תתנו להם להתחמק עם זה!

השתמש ב- VPN לצורך מצערת ISP מבוססת-סוג

מה אם הם אכן יסתדרו עם זה? אם ספק שירותי האינטרנט שלך אינו מתמקד בקיבוע מהירות האינטרנט המוגבלת, VPN יכול להיות החסד החוסך שלך.

מכיוון ש- VPN מנתב מחדש ומעבד את התעבורה, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יודע לאילו אתרים אתה נכנס כרגע, ולא יוכל להצער את המהירות שלך באתרים ספציפיים..

הייתי מציע להשתמש ב- ExpressVPN כדי לעזור לך. זהו ללא ספק אחד ה- VPN הטובים והמקיפים ביותר בשנת 2018 ויש לו שירות תמיכה ללא תחרות ללקוחות.

ה- VPN הטוב ביותר לתיקון מצערת ISP

דנו בעבר אילו VPNs עובדים הכי טוב עם מניעת התנגשות של ספק שירותי האינטרנט, אך למקרה ששכחת:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. StrongVPN

תוכל לקרוא את הסקירות המעמיקות שלנו עבור כל ExpressVPN, NordVPN ו- StrongVPN כאן.

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שבעוד ש- VPN יגן על הנתונים שלך ויאפשר לך לפעול באופן אנונימי באופן מקוון, זה לא משפיע על כמות הנתונים שאתה משתמש בחודש. אם ספק האינטרנט שלך מצמצם את מהירות האינטרנט שלך על בסיס כובע נתונים ספציפי, VPN לא יוכל לעזור לך.

מצערת ספק שירותי האינטרנט – מחשבות אחרונות

למרות שמצערת ספקיות האינטרנט עשויה להיות תנאי חי נפוץ ב”עידן הווירטואלי “, במיוחד עכשיו כשנטרליות נטו אינה קיימת, יש תמיד דרכים לעקוף בעיה כזו. היה סבלני, תמיד תעד את כל בדיקות האינטרנט שאתה מבצע והיה מודע יותר לחוזה שאתה חותם עם ספק שירותי האינטרנט בעתיד. תודיע לי אם אי פעם טיפלת במצערת ספקיות האינטרנט בתגובות שלהלן וכיצד הצלחת לפתור את הבעיה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me