טליה נאלצה לחשוף את המידע האישי של המשתמשים

ספק שירותי שוודיה טליה נאלץ עכשיו לחשוף מידע אישי השייכים ל 8,600 כתובות IP שבדיות החשודים בשיתוף קבצים לא חוקי. בית המשפט לפטנטים ובית השוק הודיע ​​אתמול על פסיקתו. משרד עורכי הדין הדני Njord הביא את התיק לבית המשפט. כתוצאה מכך, על טליה לחשוף מידע אישי על אנשים האמינים כי הם מורידים חומר פיראטי דרך אפליקציות P2p כגון ביטורנט או uTorrent. מידע שנחשף יכלול את האנשים האלה מיילים, מספרי טלפון וכתובות פיזיות. לאחר מכן, נורדג ‘יצור קשר עם הפרות זכויות יוצרים אלה, ויכריח אותן לשני הצדדים לשלם הסדר או קח את התיק לבית המשפט. זה עוד יום עצוב לכל מי שעוסק בפרטיות האינטרנט. ההחלטה מגיעה שבועות לאחר שברדבנדסבולג’ט, ספקית שוודית נוספת, נאלצה לחסום את המשתמשים בה גישה לפיראט ביי.


טליה נאלצה לחשוף מידע אישי למשתמשים

טליה נאלצה לחשוף מידע אישי למשתמשים

טליה לחשוף מידע אישי של משתמשים

קצין העיתונות של טליה, אינגר גונטרברג, הצהיר כי “אנו מאמינים כי פרטיות הלקוחות שלנו חשובה להפליא, אך כעת הגיע פסק הדין ועלינו לעקוב אחריו.” 

המשמעות היא שכעת Njord Lawfirm יכולה לשלוח מכתבי הפרת זכויות יוצרים לאנשים שנראים אחראיים לכתובות ה- IP המשמשות לשיתוף קבצים ולהורדת סיקור. משרד עורכי הדין הצהיר כי לא ייקח את התיק לבית המשפט אם האדם ישלם שכר טרחה של 2000-3000 SEK. נתון זה שווה בערך 240 עד 330 דולר.

נורדור גם דרש זאת Tele2, Telenor ו- Bredbandsbolaget חייבים לחשוף גם מידע אישי של המשתמשים שלהם. לכן, אם אתם גרים בשבדיה, הפרטיות המקוונת שלכם עומדת כאן על כף המאזניים.

איך אני יכול להיתפס אימה?

בכל פעם שאתה לוקח חלק בשיתוף קבצים או סיקור, כתובת ה- IP שלך מתווספת ל נחיל סיקור. במילים אחרות, כתובת ה- IP של כל מי שזורע או מציץ את אותו קובץ טורנט מתפרסמת. טליה יכולה לגשת אל נחיל הסיקור ההוא ואז לבדוק את כל כתובת ה- IP שמורידה אותו.

לאחר מכן שולח נורדג ‘את כתובת ה- IP החשודה בשיתוף קבצים בלתי חוקיים לטליה, אשר בתורו מספקת לאישורה מידע אישי של כל מי שמשתמש בכתובת ה- IP ההיא..

הדרך היחידה לא להיתפס היא הסתרת כתובת ה- IP שלך תוך כדי סיבוב. השימוש ב- VPN הוא הדרך הטובה ביותר להישאר בעילום שם בכל פעם שאתה מוריד סרטים, מוסיקה, אפליקציות או תכניות טלוויזיה ברשת.

כיצד להגן על פרטיותך באמצעות VPN

אתה עדיין יכול לבצע את הפעילויות המקוונות היומיומיות שלך בלי שתצטרך לדאוג לטרולי זכויות היוצרים שמרגלים על מה שאתה עושה. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. חיבור לשרת VPN מאפשר לך להצפין את כל התעבורה שלך ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך.

  • במקום להוסיף את כתובת ה- IP שלך לנחיל הסיקור של הקובץ שאתה מוריד, כתובת ה- IP של שרת ה- VPN שאליו אתה מחובר, מתווספת.
  • הורד טורנטים באופן אנונימי כל עוד אתה מחובר לשרת VPN.
  • VPN גם מאפשר לך גש לאתרים שנאסרו על ידי ספק האינטרנט שלך כמו פיראט ביי או KickAss טורנטים.
  • אתה יכול להשתמש ב- VPN ל לעקוף מגבלות גיאוגרפיות וגישה לערוצי סטרימינג חסומים גיאוגרפיים בשבדיה. במילים אחרות, בטל חסימה של נטפליקס האמריקאית, HBO GO, BBC iPlayer, ורבים אחרים.

כיצד להתקין VPN כדי להוריד טורנסים בעילום שם

הגדרת חיבור VPN קלה יותר משאתה חושב. תהליך יצירת חשבון ה- VPN שלך וחיבור לשרת VPN יכול לארוך פחות מעשר דקות. עקוב אחר ההוראות הבאות הורד טורנטים באופן אנונימי ללא קשר לאיזה ספק שירותי האינטרנט אתה משתמש.

  1. ראשית, הירשם עם ספק VPN. וודא ששירות ה- VPN שלך אכן תומך באפליקציות P2P.
  2. בשלב הבא הורד את אפליקציית VPN מאתר ספקי ה- VPN שלך למחשב האישי שלך, Mac, Android או iOS.
  3. כעת הפעל את האפליקציה והשתמש בחשבון ה- VPN שלך כדי להיכנס.
  4. לבסוף, התחבר לשרת VPN מתוך האפליקציה.

אם תעבור אל WhatIsMyIP.Network לאחר שתתחבר לשרת VPN, תראה את כתובת ה- IP של שרת ה- VPN אליו, במקום שלך. כל האפליקציות והאתרים שבהם אתה מבקר או אתה משתמש יראו גם את ה- IP של שרתי VPN ולא שלך.

מבחינת איזה ספק VPN אתה צריך להירשם, עליך לאמת שספק ה- VPN שאתה בסוף נרשם אליו אינו שומר רישום על פעילויות הגלישה שלך.. ExpressVPN היא דוגמה טובה לשירות VPN ידידותי P2P.

טליה נאלצה לחשוף מידע אישי על משתמשיה – מה הבא?

המדיניות של ספקי שירותי האינטרנט המשתפים את המשתמשים האישיים שלהם עם טרולי זכויות יוצרים היא חדשה בשוודיה. עם זאת, משתמשי אינטרנט במדינות אחרות כמו בריטניה, ארה”ב וגרמניה סובלים מאז שנים כאלה. אנו כמשתמשי קצה, איננו יכולים לעשות רבות בכדי לשנות מדיניות כזו, אך אנו יכולים לנקוט בצעדים נוספים להגנה על פרטיותנו המקוונת באמצעות VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me