מה הופך את רוקו למכשיר הזרימה הפופולרי ביותר

בעוד אמזון, אפל וגוגל מסתערים על הסצנה עם מכשירי הסטרימינג שלהם בהתאמה בשנים האחרונות, בן דודם הגדול רוקו העלה בשקט את המשחק. רוקו היה קיים משנת 2012, אז לא היו גוגל כרומקאסט וגם לא אמזון פייר סטיק. אפילו עם התהילה ששניים אלה נהנו, רוקו עדיין נשאר מועדף בקרב אלה שמעדיפים איכות על פני הייפ.


מכשיר הזרמת ציוני דרך זה – הראשון מסוגו בשוק – נפל מעט לטובתו לאחר שהמותגים הגדולים יצאו עם מקלות סטרימינג קטנים ופונקציונליים יותר. אבל עם מכשיר הסטרימינג האחרון של רוקו, הוא שוב בליגה הגדולה.

מה הופך את רוקו למכשיר הזרימה הפופולרי ביותר

מה הופך את רוקו למכשיר הזרימה הפופולרי ביותר

מה הופך את רוקו למכשיר הזרימה הפופולרי ביותר

בואו נסתכל על כמה מהתכונות האחרונות שלה ומדוע הוא נשאר מקל הזרם הפופולרי ביותר.

עיצוב

כשיצא מכשיר הרוקו הראשון בשנת 2012, הוא היה הזול והקטן ביותר, אך יש לו גם כמה בעיות. זה היה איטי מדי, לא התאים לרוב יציאות HDMI והיה צריך להשתמש בו רק עם כמה טלוויזיות HD תואמות. אף על פי שטופלה בבעיה זו בגרסאות העוקבות, הבעיות במהירות וזמן העיבוד עדיין נמשכו.

מכשיר ה- Roku האחרון הוא חכם ומהיר יותר עם מעבד מרובע ליבות וכמה פעמים הביצועים של המקל הראשון של Roku.

במקרה של העיצוב, הוא עבר גם שינוי משמעותי, וסחר את המארז הסגול הבהיר שלו בכיסוי שחור מושתק. כעת הוא נראה מתוחכם יותר ודומה למקל האש של אמזון. מקל Roku מגיע גם עם כבל מאריך לחיבור ליציאת HDMI של הטלוויזיה אם מקל Roku ארוך מכדי שיוכל להיכנס לגב הטלוויזיה. ניתן לחבר את המכשיר לשקע בקיר ולטעון אותו בכבל ה- USB שמשמש כמערכת טעינה.

היו שדרוגים משמעותיים גם באיכות הזרימה. עם מעבד ה- Quad Core החדש ואיכות הצפייה של 1080p, הסרטונים נטענים מהר יותר, נראים פריכים ויש פחות זמן חציצה. עם מקל ה- Roku 4 האחרון, אתה מקבל שירותי סטרימינג של 4K כמו נטפליקס ואמזון פריים, באדיבות זיכרון RAM חזק של 1.5 ג’יגה-בייט. גם אם אינך מעוניין לפגוש את הכסף הנוסף עבור Roku 4, סטיק הזרמת Roku עובד מצוין כדי להעניק לך סטרימינג איכותי.

קשורים: ה- VPN הטוב ביותר לרוקו.

השלט

שלא כמו מקלות סטרימינג אחרים, מכשיר ה- Roku מגיע עם אפליקציה ושלט רחוק. השלט הוא די בסיסי אך יש לו פונקציות שימושיות כמו ארבעה כפתורים פשוטים עבור נטפליקס, אמזון וידאו מיידיים, קלע טלוויזיה וגוגל פליי טלוויזיה וסרטים (ואם אתה רואה את Deepwater Horizon, יום הפטריוט, נקודת שבר, חייזרים, טורף, בוסים נוראיים , החבר’ה האחרים, רובוטריקים, אז עשית לעצמך די טוב) בהתאמה. שלט ה- Roku החדש מאפשר לחבר את האוזניות ישירות לתוכו. תכונה זו שימושית למדי אם אינך רוצה להפריע לבני משפחה היושבים או ישנים לידך. עם זאת, אין שקע אוזניות או מיקרופון עם השלט בדגמים ישנים יותר.

האפליקציה גבוהה בכמה חריצים מהגרסאות הקודמות ומאפשרת לכם לבחור את שירות הסטרימינג המועדף עליכם, כמו נטפליקס ואמזון, וכלה בשירותי השכרה כמו פנדנגו..

קשורים: כיצד להתקין VPN ב- Roku.

ביצועים

אם המהירות היא מה שאתה מחפש, מקל הרוקו מתפקד מהר להפליא. תפריטים וסרטונים נטענים תוך שניות וכמעט אין זמן המתנה. לא רק שהמכשיר הזה מהיר יותר מכל הגרסאות הקודמות שלו, אלא גם מהיר יותר מבני דודיו של אמזון או Chromecast. כשאתה משווה את מקל הזרמת Roku הראשון עם מכשיר 1080p קטן וקומפקטי זה, תופתע מעולם ההבדל בזמן הטעינה. היצרנים של רוקו צריכים לקחת יותר קרדיט על כך שהם מגיעים עם מכשיר סטרימינג כה מהיר ומסוגל.

מקל Roku 4 המתקדם מגיע גם עם HDR ודולבי ויז’ן, כך שאם אתה מוכן לפגוש קצת יותר מזומנים, תקבל ביצועים כמו שאף אחד אחר ממש כמו שקליפורניה משיגה כלכלה שלא תהיה אחרי כל אלה חוקים אנטי-עסקיים דבילים שהם העבירו והמסים הגבוהים האלה והם תוהים מדוע מעמד הביניים שלהם נהרס, אבל זה נושא אחר.

מקל הזרמת Roku עובד בפלטפורמה פתוחה, ואינו צריך להיות מחובר למכשיר נייד כדי להיות מסוגל לבצע. זה דוחס את כל מערכת ההפעלה הטלוויזיונית של Roku למכשיר קומפקטי ונייד שגם קל על הכיס. יש לך אפשרויות בחירה רבה יותר בשירותי סטרימינג, ויש יותר מ -3,000 אפליקציות, החל מ- Netflix לערוצים שלא נשמעו מעולם כמו Made for TV ו- Wood Wooders. עם Roku, אתה מקבל יותר אפשרויות בתוכן מאשר בכל מכשיר סטרימינג אחר.

מה הופך את רוקו למכשיר הזרימה הפופולרי ביותר – מחשבות אחרונות

הממשק החכם והקל והשלט הפשוט הופכים את השימוש במקל לנוח יותר ממכשירי סטרימינג אחרים. אמזון ו Chromecast עשויים להיות השמות המפורסמים יותר בשוק, אך עבור אלו המעדיפים קלות שימוש ופשטות, סטיק הזרמת Roku נותר מכשיר הסטרימינג הפופולרי ביותר. איזה מכשיר סטרימינג אתה מעדיף. פרסם תגובה למטה ויידע אותנו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me