מהי ארגז Seedbox? מדריך למתחילים

אז שמעת את המונח “Seedbox” וטרם גילית מה זה באמת … אולי אתה סיקור שרוצה להבין איך השירות הזה יכול להקל על חייך? מדריך זה הוא מבט בסיסי על Seedboxes שיכול לעזור למשתמש ממוצע לקבל הבנה טובה יותר של השירות הספציפי הזה.


מהי ארגז Seedbox? מדריך למתחילים

מהי ארגז Seedbox? מדריך למתחילים

מה זה ארגז Seedbox?

אז אתה יודע ש- Seedbox הוא משהו שאנשים משתמשים בו כדי להציק. נהדר, אבל מה זה בדיוק?

Seedbox הוא שרת מקוון ייעודי שמשקיע זילופי זרעים בכל עת. במילים אחרות, זהו מחשב וירטואלי שאנשים יכולים להשתמש בו כדי להוריד ולהעלות סיקור מבלי שיקושרו ל- IP האישי שלהם.

כל הרעיון של שירות זה הוא שתקבלו גישה לשרת מבוסס ענן שמוריד (ומזרע) את השטפים עבורכם. לאחר מכן אתה יכול להוריד את הקובץ בקלות למחשב שלך מבלי שספק האינטרנט שלך יבין שטורפת באמצעות HTTPS, FTP, FTPS או SFTP.

מה היתרונות של ארגז Seedbox

אם אתה לא סיקור הארדקור, ייתכן שלא תראה את מלוא היתרונות של הרשמה לשירות מסוג זה. עם זאת, Seedbox מציע למשתמשים שלה לא מעט יתרונות לכל המשתמשים.

פרטיות

בדרך כלל, כשאתה סוחף ללא VPN, כתובת ה- IP הציבורית שלך חשופה לכל מי ששייך ל נחיל שלך (באותה רשת טורמת). זה הופך את הסיבוב למסוכן, מכיוון שה- IP שלך הוא אחד האינדיקטורים הגדולים למטא נתונים של זהותך האמיתית. קופסת Seedbox עובדת סביב הבעיה כי היא מאפשרת סיבוב קבצים מבלי להשתמש במחשב שלך או לחשוף את ה- IP שלך. מכיוון שאתה משתמש בשרת מבוסס ענן (או מחשב וירטואלי), למחשב שלך בפועל אין קשר לסיבוב בכלל. המשמעות היא ששני ה- IP הציבורי שלך נשאר בטוח וכי ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לפקח על טורנטים שלך וכתוצאה מכך להצער את הקשר שלך. הורדת הקבצים המובלעים למחשב שלך לא משנה את הפרטיות הזו, מכיוון שהפרוטוקולים שבהם אתה משתמש כדי להוריד את הקבצים שלך מ- Seedbox שלך יירשמו כתעבורת אינטרנט רגילה אצל ספק האינטרנט שלך..

רוחב הפס

מכיוון שארגז הזרעים זרעים וגם עלוקות זורמים מרחוק, רוחב הפס שלך לא מושפע כלל. למעשה, רוחב הפס שלך אפילו לא יבוא בסימן שאלה עד שתעביר את הקבצים מהתיבה שלך למחשב שלך. זריעת השטפים היא גם קלה מאוד, מכיוון שהשירות עושה זאת בכוחות עצמו ברציפות, שוב מבלי להפריע לרוחב הפס האישי שלכם. אם אתה מחובר לחיבור מוגבל, זו עשויה פשוט להיות האפשרות הטובה ביותר שלך לבילוי.

מהירות

רוב תיבות הזרעים מאפשרות מהירויות הורדה של עד 1GBPS. בהתחשב בכך שתהליך זה אינו כרוך במחשב האישי שלך או בחיבור האינטרנט האישי שלך, שירות זה יכול לעזור לך להוריד קבצים גדולים בשיעורים מדהימים. זו עשויה להיות אפשרות נהדרת עבור אנשים שאינם יכולים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית בגלל האינטרנט האיטי שלהם במקור.

נוחות

מכיוון ששירות זה מבוסס-אתרים, אתה יכול להעביר את ה- Sebox שלך בקלות לקבצי סיקור, גם אם לא. ניתן לגשת לשירות זה דרך כל דפדפני אינטרנט, כך שתוכלו להוסיף אליו טורנטים דרך הטלפון שלכם ואז להוריד את הקובץ המבולבל כשאתם חוזרים הביתה.

שלושה סוגים של ארגזי זרעים

ישנם שלושה סוגים של ארגזי Seed שתוכלו להירשם אליהם:

ארגז הזרעים המשותף

זהו סוג ה- Seedbox המושלם למשתמשים חדשים. בעיקרון, לשרת עליו מופעל Seedbox מוגדרים חשבונות מרובים, ולכל משתמש יש גישה למשאבי השרת. בסוג זה בדרך כלל תגלה שכל התוכנות והיישומים שבהם אתה יכול להשתמש עם Seedbox שלך כבר מותקנים וקלים לשימוש. אם אתה מישהו שאוהב סיבוב מדי פעם, אפשרות זו היא בשבילך.

תיבת הזרעים של VPS

VPS, שרתים פרטיים וירטואליים, יכולים לשמש גם כארגזי Seed. בעיקרון, ה- Seedbox מוגדר על VPS ובמקום לשתף אותו עם משתמשים אחרים אתה מקבל לעצמך חלק מהמשאבים שלו. אלא אם כן היית רגיל לעבוד עם SSH, לא הייתי מציע אפשרות ספציפית זו. רבים מהשירותים בהם תוכלו להשתמש מעניקים למשתמשים ב- VPS Seedbox גישה לשורש לפרוסה שלהם מהעוגה, מה שאומר שאפשרות זו מיועדת למשתמשים מתווכים למשתמשים מתקדמים יותר..

ארגז זרעים ייעודי

בעיקרון זה אומר ש- Seedbox מוגדר בשרת שרק אתה יכול להשתמש בו. זוהי אפשרות מושלמת למשתמשים המובלים כל העת ורוצים להיות מסוגלים לנהל ולהגדיר את תיבות הזרע שלהם כך שיתאימו לצרכים שלהם. זהו סוג השירות היקר ביותר שתוכלו לקבל. כמו כן, הוא זקוק להרבה ידע טכני כדי להפעיל אותו נכון. אם אינך משתמש מתקדם שיודע מה הם עושים בהקשר זה, אני לא מציע לך לקחת אפשרות זו.

כיצד להוריד את הקבצים שלך מתיבת הזרעים שלך

לשאר המדריך הזה, אתמקד יותר בקופסאות זרעים משותפות. למה? מכיוון שאני מניח שאם אתה בקיא מספיק להפעיל Seedbox ייעודי, אתה לא באמת צריך את העצות שלי. באשר למשתמשים קבועים שמעוניינים לנסות ארגז זרע משותף, בואו נדון כיצד אתה מתכוון לעשות זאת.

  1. הירשם לשירות שתבחר. לאחר יצירת חשבונך, תקבל גישה לתיבת Seedbox באמצעות כל דפדפן.
  2. לאחר הכניסה, תבחין (בדרך כלל) שיש לך גישה ל: א לקוח סיקור מבוסס ענן, א מנהל קבצים, ו לוח מחוונים כדי לעזור לך לנהל את חשבונך.
  3. כדי להתחיל להוריד, קבל את ה- קישור מגנטי עבור הסיקול שאתה רוצה והדבק אותו בלקוח.
  4. המתן עד ש- Seedbox יוריד את הטורנט. בגלל המהירות שלה, זה לא יהיה ארוך מאוד.
  5. לאחר סיום הטורנט, תוכלו להוריד את הקובץ למכשיר. ישנן כמה דרכים לעשות זאת אך להלן הפשוטות ביותר:
    1. הורד ישירות דרך HTTPS (אז פשוט הורידו את הקובץ כמו בכל קובץ אחר בדפדפן). אתה יכול להשתמש ב- VPN כשאתה מוריד להוסיף שכבת הגנה נוספת אם אתה מרגיש צורך בכך.
    2. השתמש ב- חיבור FTP מוצפן. לאפשרות זו תצטרך לשלב תוכנת FTP כדי להוריד את הקבצים שלך בחיבור מאובטח.

האם עליך להשתמש ב- VPN עם תיבת Seedbox

כתבנו סקירה השוואתית בין מה ש- Seedbox ו- VPN יכולים לעשות. עם זאת, כעת נדון האם כדאי להשקיע גם ב Seedbox וגם ב- VPN.

כעת, שני השירותים אכן עולים כסף, והשירותים הטובים ביותר כמובן עולים קצת יותר מהאחרים. בעלות VPN וגם Seedbox הן לא מיזם זול. אז, איך אתה יודע אם אתה צריך להשתמש בשני השירותים?

פשוט. התחל להבין מה אתה מחפש.

ארגזי זרעים מאובטחים את פעילותך המגעת, אך הם אינם עושים דבר לפעילות הכוללת שלך באינטרנט. האם אתה צריך להיות בטוח בכל עת? ואז VPN יכול לעזור לך עם זה. אם כל מה שאתה מחפש זה להסתלק במהירות ואינך דואג למעשה לתכונות האבטחה של VPN, פשוט צמד עם Seedbox.

עם זאת, אם ברצונך להסתובב במהירות ולשמור על חיבור אינטרנט מאובטח בכל עת, אז השימוש בשני השירותים הללו הוא בהחלט לטובתך. ככה, תוכל לעקוף את האינטרנט של VPN איטי עבור הטורנטים שלך, אך עדיין לשמור על הפרטיות שלך ועל האבטחה שלך באופן מקוון. אני מציע שמשתמשים במדינות נגד סיקור יבחרו באפשרות הספציפית הזו. למרות ששימוש בתיבת Seedbox לא יציג את הטורנטים שאתה מוריד, ספק שירותי האינטרנט שלך עדיין יכול לראות שאתה משתמש בתיבת Seedbox. אם זה משהו שאתה רוצה להסתיר, VPN בהחלט יעשה את העבודה.

ה- VPN הטוב ביותר לתיבת Seedbox

אם זה משהו שאתה מעוניין בו, אני מציע שתשתמש רק ב- VPN אמין ואמין. ExpressVPN פועל בשילוב מושלם עם ארגז זרעים, במיוחד מכיוון שיש לה מדיניות אפס יומנים שנוסתה ונבדקה (בהצלחה) בחיים האמיתיים. השירות המכוון לפרטיות של ExpressVPN יוודא שאתה פעילויות מקוונות שאתה יודע לבד. אתה יכול לבדוק את השירות הזה על ידי שימוש בערבות 30 יום להחזר הכסף של הספק ולבדוק אותו בעצמך תחילה. במקרה שלא תמצא שזה השירות בשבילך, תוכל לבדוק את כל ה- VPN העליונים ברשימה העליונה..

מה זה ארגז זרעים – מחשבות אחרונות

הנה יש לך את זה, גבירותי ורבותי, מדריך פשוט על קופסאות הזרעים עבור משתמש האינטרנט הממוצע. אם אתה משתמש בסיקור זה בהחלט שירות שכדאי לנסות. ודא שאתה בוחר את הסוג הנכון של Seedbox עבורך על סמך יכולתך הטכנית לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אל תשכח, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להוסיף יותר אבטחה, אבל זה לא באמת משהו שאתה בהחלט צריך לעשות. עכשיו, אני כן רוצה לציין כי מהירות ההורדות של Seedbox שלך קשורה מאוד למשהו המכונה “יחס”. זה בעצם ייצוג של כמה חישלת לעומת כמות שזרעת. ככל שיחסך טוב יותר (כלומר ככל שתזרע יותר), כך מהירות ההורדה שלך תהיה טובה יותר.

האם אתה משתמש בתיבת Seedbox? האם יש משהו שאתה חושב שמשתמש חדש צריך לדעת עליו? השאירו בתגובות למטה!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me