Seedbox מול VPN – מי מתאים לך

החדשות המפוצצות ברחבי העולם בימים אלה קשורות לרוב לפשרות בנושא אבטחת סייבר. נראה שאיש אינו באמת חסין מפני אלה. היישר מהתאגידים הגדולים כמו פייסבוק לבורסות ואפילו סוכנויות ממשלתיות עצמן. אכן, גרזן הביטקוין הידוע לשמצה של 70 מיליון דולר מהווה עדות עד כמה פגיעים אפילו העסקים הדיגיטליים ביותר יכולים להיות.


Seedbox מול VPN - מי מתאים לך

Seedbox מול VPN – מי מתאים לך

אמנם גניבת נתונים והונאה כספית הם ללא ספק הצורה הבולטת ביותר של הפרת אבטחה ברשת, אך היא אינה היחידה. אם כך, נשאלת השאלה איך אתה שומר על עצמך ועל משפחתך מוגנות מפני פשרות כאלה? באופן כללי יש שתי אפשרויות. הבה נבחן את מה שיש לכל אחד מה להציע לך ו / או לעסק שלך.

Seedbox – פרוקסי לכל זה אפור

ארגזי זרע הם שירותים מתמחים המציעים מסלולי פרוקסי ייעודיים לסיקור מקוון. ככאלה, אפשר לטעון שהדרך הטובה ביותר לשים יד על כל מיני סיקורים שתוכלו להשיג. ההורדה וההעלאה הפוטנציאליים העצומים שתוכלו לקבל מארגז הזרעים אין כל קשר למנגנון אחר.

מהירויות בוערות

המגוון הטוב ביותר של ארגזי הזרעים מציעים רוחב פס של בערך 1 ג’יגה-ביט לשנייה ויכול לאחסן עד 3 TB נתונים. לכן, עבור אנשים גדולים בסבב, ארגזי זרעים הם ללא ספק הבחירה הראשונה. מכיוון שתיבות הזרעים נועדו גם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על ידי ספקי שירותי אינטרנט וסוכנויות ממשלתיות, ניתן להשתמש בהן גם כדי לבטל חסימת תוכן אחר.

עקיפה גיאוגרפית

סוג התוכן שתוכלו לבטל את החסימה תלוי במידה רבה במיקום של השרת הייעודי. אתה יכול גם להיות בטוח שתמיד תיהנה מפרוטוקולי הצפנה סטנדרטיים עם ארגזי זרעים. בצד, מספר ארגזי seed מספקים גם אפשרויות שירות VPN כמו גם פונקציונליות של שולחן עבודה מרוחק.

סיכוי נמוך להיות מותק

כעת, מכיוון שהם כה מתמחים ביותר ומציעים הגנה יסודית על הגומחה הספציפית שהם משרתים, ארגזי הזרעים מתקשים להצער. לכן, אם תקבל ארגז seed, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל להגביל את השימוש בנתונים שלך. זה מועיל למשתמשים שרוצים לקבל גישה בלתי מוגבלת לסיקור.

גם בעלות גבוהה אך גבוהה

עם כל היתרונות הללו בתור, אתם עשויים לחשוב שארגזי זרעים הם האפשרות הטובה ביותר שיש שם. אך ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון עבור הפונקציונליות הגבוהה שהם מציעים. השיקול הראשון הוא שארגזי הזרעים יכולים להיות יקרים למדי. אז, הם טובים יותר עבור אלה אשר ינצלו את הפוטנציאל שלהם עד תום.

כעת, לאחר שיש לנו מושג טוב מה קופסאות הזרעים מביאות לשולחן, הבה נבחן גם מה VPNs מציעים.

VPNs – אפשרות זולה יותר לכל מטרה

רשתות וירטואליות פרטיות הן שירותי הצפנה מקוונת המציעות מגוון יתרונות ללקוחות. לרוב האנשים המודעים אפילו ליסודות של שוק האבטחה ברשת, יש מושג למה מיועדים VPN. אך לשם הבהירות, בואו ונעבור במהירות את מה שהם מציעים.

אנונימיות מקוונת

VPNs ידועים בכך שהם מציעים מגוון אפשרויות הצפנה באמצעותן הלקוחות יכולים להסתיר את כתובת ה- IP שלהם בפועל. לא רק זה, קידודי המנהור הקצה לקצה מסתירים גם את מה שהמשתמש עושה באינטרנט. רק החברה המספקת את שירות ה- VPN יכולה לראות את פעילותם.

עקיפה גיאוגרפית

חסימה גיאוגרפית נהוגה בכל רחבי העולם ולעיתים קרובות משתמשים ב- VPN כדי להתמודד איתן. זה בולט ביותר במדינות עם תוכן חסום גיאוגרפי כמו נטפליקס או משטרים דיקטטוריים כמו רוסיה, סין וערב הסעודית. עקיפת בלוקים מאפשרת למשתמשים להביע את עמדותיהם ואף לגשת לתקשורת המוחה נגד פעולות הממשלה.

הגנת מידע

על ידי הצפנת קידוד מקצה לקצה, שירותי VPN מסוגלים להגן על גניבת כל סוגי הנתונים. פושעי רשת לא יכולים להפר את מנהרת החיבור המוצפנת שנוצרה כאשר לקוח מפטר VPN. אז בין אם אתם מבצעים עסקאות קריפטו או מעלים חומר מחקר רגיש לשרתים פרטיים, VPN יכול לצפות בגבכם.

יישומים רב שימושיים

מרבית ה- VPN מיועדים לשימוש כללי וניתן לפרוס ביעילות למגוון משימות. עם זאת, ישנם כמה VPN המיועדים לסוג מסוים של שירותים כמו הגנה לגלישה או עסקאות פיננסיות מקוונות. אז יש מגוון אפשרויות לשימוש ב- VPN וכל אחד יכול לקבל את השירות עם תכונות שהם אוהבים.

כך, כפי שאתה יכול לראות, גם לתיבות ה- seedbox וגם ל- VPNs מקום משלהם בשוק. ולכל משתמש יש העדפה משלו למה שהוא בוחר. יתר על כן, ניתן גם לשלב ארגזי seed ו- VPN לצורך אנונימיות והצפנה מיטבית. להלן השיקולים שעליכם לעשות כאשר אתם בוחרים את הטוב ביותר עבורכם.

דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת תיבת הזרעים או VPN או שילוב

תקציב

VPNs זולים יותר להשקעה בהשוואה ל- Seedboxes. אבל הם לא יציעו את המהירויות המדהימות של האחרון. לכן, עליכם לקחת בחשבון כמה מהירות אתם רוצים ולמה אתם זקוקים לו.

אבטחה

כמה VPNs עשויים להיות טובים יותר מתיבות seed כדי לעזור לך לגשת לתוכן חסום. לכן עליכם לקחת בחשבון את ציון ההצפנה שהם מציעים לפני שתבחרו.

שירות

לבסוף, אתה צריך לשקול כיצד אתה הולך להשתמש ב- VPN או seedbox שלך. באופן כללי, VPNs יציעו רב צדדיות בעוד שארגזי הזרעים יהיו הטובים ביותר לסיבוב. כפי שאמרנו, מוקדם יותר, ניתן גם לשלב VPN עם ארגזי זרעים. ארגזי זרעים מוגדרים מראש עם VPN מגיעים למחיר גבוה במיוחד. עם זאת, הם יציעו אבטחה וביצועים שאין כמותם. אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף אבל עדיין להשיג את שניהם, מצא VPN שאותו ניתן להגדיר על תיבת ה- seedbox שלך.

סיכום

לשירותי ה- VPN וגם ל- seedbox יש ערך ייחודי משלהם להציע לעסקים ואנשים פרטיים בהתאמה. הבחירה שתבחר צריכה להיות איזון הוגן בין הגורמים שהזכרנו לעיל. חשוב גם לקרוא בעיון את מדיניות הפרטיות של כל השירותים שאתה לוקח. זה ימנע מכם להיטפט או להפסיד בדרך אחרת. הישאר מעודכן על חדשות הצפנה ובטיחות נתונים, וכדאי שתוכל להפיק את המרב מקישוריות האינטרנט שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map