האמת מאחורי מנויי VPN לכל החיים ללא הגבלה

הסיכוי לעסקה טובה תמיד מפתה. וכאשר זה משהו “בלתי מוגבל” אנשים לא מבזבזים זמן בקפיצה על זה. החל משעות שיחה ללא הגבלה לנתוני אינטרנט ללא הגבלה, קשה לטעון נגד עסקה בלתי מוגבלת. המשווקים מודעים להצעת הערך המוצגת על ידי עסקאות “ללא הגבלה”, והם חכמים מספיק כדי לפתות את הצרכנים לקנות את מה שהם מוכרים. כשמדובר ב- VPN, יש לך אפשרות לשלם או לשירות חינם. גם שירותי ה- VPN החינמיים וגם שירותי ה- VPN בתשלום מגיעים עם היתרונות והחסרונות שלהם, והשירותים החינמיים מגיעים לרוב עם מגבלות משמעותיות כמו מכסת נתונים חודשית קפדנית ורק שרתים בודדים. זכור כי VPNs בחינם אינם באמת בחינם; הם צריכים להרוויח כסף והם עושים זאת על ידי ניקוז הנתונים שלך במהירות. לעיתים קרובות קשה לעקוב אחר הנתונים שלך כשאתה משתמש ב- VPN בחינם. אנשים רבים מחפשים באופן פעיל ספקי שירותי VPN לכל החיים. במילים אחרות, אתה מקבל מנוי VPN ללא הגבלה לכל החיים על ידי תשלום דמי מנוי חד פעמיים. אך האם העסקאות הללו לגיטימיות, או שמא מדובר בפשטות של “טוב מכדי להיות אמיתי”?


האמת מאחורי מנויי VPN לכל החיים ללא הגבלה

האמת מאחורי מנויי VPN לכל החיים ללא הגבלה

ספקי שירות VPN לכל החיים

יש משהו יותר אטרקטיבי מאשר VPNs בחינם, וזה VPNs לכל החיים. זה כרוך ברכישת שירות בתשלום חד פעמי ואז ליהנות ממנו בחינם לכל חיי ה- VPN. התשלום החד פעמי הוא בדרך כלל מאסיבי, אך אינך צריך לשלם יותר. אין תעריפים חודשיים. אם אתה מסתכל בזהירות באינטרנט, יש מבצעים והנחות שלא יאומן על VPNs ללא הגבלה או לכל החיים, וההצעות מפתות..

לדוגמה, לפעמים מנויי VPN בלתי מוגבלים אלה נמכרים במחיר של עד 20 דולר. פירוש הדבר שאתה משלם 20 $ בתשלום חד פעמי ואז נהנה מ- VPN כל עוד אתה משתמש בו. המחיר בפועל יכול להיות בסביבות 300 $, אך המבצעים וההנחות מורידים את המחיר ל 20 $. זה לא יאומן?

כן זה כן. לעתים קרובות יותר מאשר לא קורה הרבה יותר ממה שאנחנו מבחינים בו. עסקאות מגה אלה בדרך כלל לא נמכרות על ידי ספקי שירותי VPN ישירות, אלא למעשה על ידי משווקים של צד שלישי. למרות שהם עשויים לתת הרבה הסברים הגיוניים באתר האינטרנט שלהם לגבי האופן בו הם יכולים להרשות לעצמם לתת מבצעים כה גדולים, כדאי לקחת את הזמן לחפור לעומק ולברר את האמת.

היזהר מהונאות VPN

לעתים קרובות מאוד, כשאתה מחפש את המשווק בגוגל, תמצא הונאות והונאות ושירותי שדרוג לאחור הקשורים אליהם. לפני שתבטחו באף אחת מהעסקאות הללו, עדיף תמיד לבדוק ביקורות ולעשות קצת לבקש להגיע לתחתית שלה.

הסיבה הפשוטה לכך שעסקאות כאלה אינן מציאותיות היא מכיוון ש- VPNs צריכים להרוויח כסף. כשאתה נותן שירות לכל החיים תמורת 20 דולר בלבד, אינך יכול לתחזק שרתים ברחבי העולם או להחזיק אפליקציות ניידות ושולחן עבודה משלך. זה לא מעשי, ובהחלט מודל עסקי שלא יצליח שאומר הרבה גם כשעסקים מצליחים באמריקה בגלל מיסים נמוכים ופחות תקנות.

המטרה הבסיסית של שירותים אלה היא לפתות כמה שיותר אנשים ולקבל את כספם מראש. בכך, הלקוחות מסתכנים בכספם רק כדי שהעסק יכבה בפתאומיות.

אז איך חברות VPN מוצלות אלו מרוויחות כסף? ניתן להניח בבטחה שהם לא מרוויחים כסף מהמנויים, ולכן חייבת להיות אפשרות אחרת. ובדרך כלל זה כרוך במכירת נתוני לקוחות ויומנים לצדדים שלישיים כמו שותפי פרסום. לכן, לא רק שאתה מסכן את כספך אלא גם את פרטיותך.

כיצד לבחור שירות VPN?

באופן אידיאלי, VPN לכל החיים צריך להחזיק מעמד כל החיים, אבל אם העסק ייכבה פתאום, אין להחזיר את הכסף שלך או ליהנות מהשירות. על ידי אמון על עסקה טובה מכדי להיות אמיתית, הלקוחות בסופו של דבר שוללים ומרמים אותם. לקוחות צריכים להיות מודעים יותר ולבצע מעט מחקר לפני שהם סומכים על כל עסקה שהם רואים באינטרנט.

כדי להימנע מרמאות, עדיף להעביר הצעות מפתות וללכת על שירות VPN נחשב. ישנם מספר VPNs נחשבים המציעים מחיר טוב לכספכם ומספקים שירות איכותי. כמו בכל מודל עסקי בר-קיימא, שירותים אלה גובים תשלום חד פעמי ואז תשלום חודשי סמלי. אחרי הכל, VPN משמש לאבטחה מקוונת, ושירות שאינו בר קיימא כשלעצמו אינו יכול לספק אבטחה למנויים שלו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map