VPN לעומת טור עבור טרנינג אנונימי

האם עלי להשתמש Tor או VPN כדי להוריד טורנטים באופן אנונימי? זו שאלה שנשאלת הרבה על ידי הקוראים שלנו. שתי הרשתות הפרטיות הווירטואליות וגם דפדפן ה- Tor מאפשרים לך לגשת לרשת באופן אנונימי. אבל איזה מהם עדיף עבור סיקור אנונימי? בהשוואה זו של VPN לעומת טור נבחן את היתרונות והחסרונות של שימוש בכל אחת מהשיטות עם אפליקציות Bittorrent, uTorrent או P2P דומות כדי להוריד טורנטים..


VPN נגד טור למסע אימה אנונימי

VPN לעומת טור עבור טרנינג אנונימי

עם הזמן האינטרנט מתפתח וזה נכון גם לגבי טכנולוגיות אינטרנט. חלפו הימים של דפי אינטרנט סטטיים והצורך להמתין כאלמנטים של דפי אינטרנט המשיכים לטעון. אתה יכול לקנות מכשירי 4G LTE המאפשרים לך גישה לאינטרנט במהירות מהבהבת תוך כדי תנועה!

בימינו, ניתן גם להוריד קבצי מדיה גדולים ותכנים גדולים באינטרנט, גם אם אין לך חיבור מהיר במיוחד. כמו מיליוני משתמשי אינטרנט אחרים, אתה יכול להשתמש בתוכנת סיקור ושירותי P2P כדי להוריד סרטי HD וקבצים גדולים בגודל גדול המתפרשים על פני ימים ללא כל בעיה. טורנטים הפכו פופולריים לאחר סיום שירותי שיתוף קבצים פופולריים כמו לימוויר ונפסטר. עם זאת, כדי להימנע מהפרת זכויות יוצרים או הודעות DMCA, עליכם לבצע את פעילויות ההורדה של סיקור באופן אנונימי..

צורך באנונימיות תוך כדי הורדת טורנסים

הטכנולוגיה מגיעה עם ההפוך שלה והיא מתאימה גם לתוכנת סיקור. אימה לא נחשבת כמעשה בלתי חוקי עצמו, אך לעיתים אתה עלול לנחות במרק, על סמך גורמים כמו האתרים אליהם אתה ניגש ותכנים שאתה מוריד. לפעמים משתמשי סיקור בסופו של דבר נמצאים בבעיה משפטית מכיוון שהם בסופו של דבר מורידים תוכן שלא יודעים שהם יכולים להיות לא חוקיים.

יתכן כי אתה מואשם בפועל בגישה והורדה של חומרים המוגנים בזכויות יוצרים באופן לא חוקי תוך שימוש בתוכנת טורנט והתוצאות יכולות להיות חמורות לעתים.

השיהוקים הקשורים לסיבוב עוררו מיליוני משתמשים בשירותים כאלה להשתמש בשירותים ותוכנות ספציפיים המציעים להם פרטיות מקוונת. ישנן כמה אפשרויות שתוכלו לבחור מהן לצורך סיבוב בזמן השהייה בלתי נראית ברשת. זה הכרחי כי אתה חושב על היתרונות והחסרונות של אמצעים כאלה לפני שאתה בוחר אחד. מרבית משתמשי הסיקור המודעים לפרטיות משתמשים בשירותי VPN או ברשת Tor.

מפתה דרך VPN

רשת פרטית וירטואלית או VPN, שהייתה בעבר חביבה בקרב חנונים ואנשי עסקים, נמצאת כיום בשימוש נרחב על ידי מיליוני משתמשי אינטרנט בכל רחבי העולם. זוהי טכנולוגיה המאפשרת לך לגשת לרשת ולבצע כמעט את כל המשימות באופן מקוון תוך מיסוך יעיל של כתובת ה- IP של המחשב האישי שלך. כל גורם שעוקב אחר תנועה באינטרנט לא יכול להבין את כתובת ה- IP והם מגיעים עם IP וירטואלי המשמש את ספק שירותי ה- VPN. קח בחשבון ששירותי VPN מסוימים אכן תומכים ביישומי P2P בעוד שאחרים אינם עושים זאת.

VPN מגיע גם עם כיסוי להצפנה, ובכך ממזער את הסיכון לאובדן נתונים או גניבה באופן מקוון. אתה יכול להשתמש בטורנטים דרך שירותי VPN ולהשיג את שני המטרות בו זמנית – אנונימיות והורדת תוכן עצום לנוחיותך.

מבולבל דרך טור

רשת Tor התפתחה גם כאופציה פופולרית בקרב משתמשי רשת, כולל אלה שמעדיפים סיקורים בגלל אנונימיות. מה שנוצר לצרכי חיל הים האמריקני, הפך במקור לשירות מועדף עבור משתמשי אינטרנט המוכנים להתחמק מצנזורה או מעקב על ידי גורמים שונים.

משתמשים בדפדפן Tor משמשים למשתמשים אלו המשתמשים ברשת Tor כדי לגלוש באינטרנט באנונימיות. עם זאת, זה לא זהה ל- VPN. Tor בעצם מנתב מחדש את התעבורה באינטרנט של המשתמשים באמצעות צמתים שונים ובכך מזהה את ה- IP האמיתי הופך להיות קשה.

עם זאת, טור לא תוכנן להוריד קבצים בעילום שם. אתה יכול להשתמש רק ב- Tor כדי להתחבר לגשש הקובץ שברצונך להוריד. חיבורי עמיתים לעמית מנותבים מחוץ לטור. בעיקרון, DHT מסתמך על פרוטוקול ההובלה של UDP, וטור לא יכול להתמודד עם חיבורי UDP.

VPN vs Tor – מדוע VPN עדיף לטרנינג

בעוד ש- VPN וגם טור מציעים לך אנונימיות באופן מקוון, זה נכון יותר להשתמש בראשון על פני האחרון – אם סיבוב זה מה שאתה רוצה. הסיבות מפורטות להלן:

 • גם VPN וגם Tor עוזרים להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית של המחשב שלך ולהפוך אותך לבלתי נראה באופן מקוון, אך היעילות אינה זהה. VPN יעיל יותר כאשר אתה רוצה להתחמק מעיניים סקרניות ברשת ורוצה שה- IP שלך לא יינתן ברוב המצבים. טור מושך יותר תשומת לב מרשויות ממשלתיות וכלבי שמירה באינטרנט אחרים מאשר VPN. חוץ מזה, טור מחבר בין ה- IP שמציע ספק האינטרנט שלך ומעקב אחר משתמש Tor יכול להיות קל יותר לעיתים. אם היישומים שבהם אתה משתמש באינטרנט מדליפים את זהותך, טור לא יכול באמת לכסות אותך.
 • רוב המשתמשים נעשים סבלניים בזמן שהם מורידים תוכן גדול, דרך שירות כלשהו. טור יהיה איטי יותר לסיבוב מכיוון שהוא מנתב מחדש את התנועה דרך מספר צמתים. מהירויות VPN יכולות להשתנות על סמך גורמים מסוימים, אך היא נוטה להיות מהירה יותר מטור ברוב המצבים. אז אתה עשוי להעדיף VPN מאשר Tor תוך סיבוב תוכן מדיה כבד כמו סרטי HD וכו ‘.
 • כשאתה מתחבר לשרת VPN במכשיר ה- Mac, PC, Android או iOS שלך, כל תעבורת האינטרנט שלך תוצפן. כל מה שתעשו באופן מקוון יעבור דרך שרת VPN זה. מבחינת אנונימיות מקוונת, אין אלטרנטיבות טובות יותר שאני יכול לחשוב עליהן.
 • בכל פעם שאתה מוריד קובץ באמצעות אפליקציות P2P כמו uTorrent, כתובת ה- IP הציבורית שלך מתווספת ל נחיל סיקור. במילים אחרות, כתובת ה- IP הציבורית שלך גלויה לעיני כל, כולל טרולי זכויות יוצרים. כשאתה מתחבר לשרת VPN, כתובת ה- IP של שרת ה- VPN מתווספת ל נחיל הסיקור ולא לשלך. אף אחד לא יכול להתחקות אחר הטורנטים שאתה מוריד.

טיפים מועילים לסחרור אנונימי

תוכלו להפיק תועלת משימוש בטיפים המפורטים להלן לצורך סיקור תוך כדי שמירה אנונימית ברשת:

 • השימוש ב- VPN בהחלט זהיר לשימוש בטורנטים, אך תצטרך גם לבחור את שירות ה- VPN או האפליקציות הנכונים. יש עשרות שירותי VPN בחינם אך יש להם כמה מגבלות מובנות. הם מגיעים עם מצערת רוחב פס, נתונים ומגבלות אחרות. לכן, תוכלו לבדוק הצעות ניסיון של שירותי VPN בתשלום ואז לבחור את המתאימה ביותר לצרכים שלכם. תוכל לקרוא ביקורות VPN באופן מקוון בהקשר זה.
 • ואז יש כמה שירותי VPN שרושמים פעילויות משתמשים. זה משהו שאתה צריך לזכור בעת השימוש בשירותי VPN. עם זאת, זה נכון גם שלא כל ספקי ה- VPN מחזיקים או שומרים ביומנים מתוך כוונה זדונית. לפעמים, רישום נתוני לקוחות עוזר להם לפתור בעיות הקשורות לרשת וגם לעזור בפיתוח וביישום אמצעים חדשים להציע מהירות טובה יותר..
 • ממש כמו שירותי ה- VPN, גם אתם צריכים לבחור את תוכנת הביוב והשירות בזהירות. זה חשוב מכיוון שרשויות כלבי השמירה באינטרנט עוקבות אחר תוכנות סיקור פופולריות יותר מאחרות. עם זאת, זה יהיה לא נכון פשוט לבחור שירות טורנט חדש באופן אקראי. חלקם, שירותים כאלה באים על תוכנות פרסום ותוכנות מעקב משובצות.
 • כמו כן קריטי כיצד ומתי מורידים תוכן באמצעות אתרי סיקור. לדוגמה, יתכן שיש לך רצון להוריד ולצפות בסרט רובוטריקים האחרון או בלש אמיתי או סרט אנימציה מתוקשר. עם זאת, הגיוני אם תחכה מספר חודשים ואז תעבור אותו דרך סיקורים. זה יעזור לכם להתחמק מצנזורה ברשת במידה רבה.

VPNs הטובים ביותר לטרנינג

אם אתה מעוניין במבט מעמיק על שירותי ה- VPN הטובים ביותר שבהם תוכל להשתמש לצורך ההפרעה, הסתכל בסקירה זו. בקיצור, שירות ה- VPN בו אתה משתמש כדי להוריד טורנטים אמור להציע את התכונות הבאות.

 • הצפנת נתונים מאובטחת
 • תכונה Kill-Switch
 • חוזק הצפנה AES של עד 256 סיביות
 • פרוטוקולי VPN עדכניים
 • אפליקציות לכל המכשירים שלך
 • מדיניות קפדנית ללא יומנים
 • שרתי VPN מהירים.

בהתבסס על התכונות המפורטות לעיל, להלן שירותי VPN הטובים ביותר לסיבוב החל משנת 2017.

VPN לעומת טור למסע אימה אנונימי – סיכום הכל

מבחינת הורדת טורנטים באופן אנונימי, ההשוואה ל- VPN לעומת טור היא מבטל. VPN מהיר יותר, קל יותר לשימוש, והכי חשוב מציע רמה גבוהה יותר של פרטיות ואבטחה בהשוואה לטור. אז תועילו בכך שתבחרו ב- VPN על פני טור לצורך סיבוב, בסופו של דבר. עם זאת, עליכם להיזהר בבחירת תוכנת הטורנט וספק שירותי VPN מבחינת הניסיון להפיק את המרב משני.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me