כיצד לקנות VPN באופן אנונימי?

בהינתן האמצעים הרבים שדרכם האקרים והדואר שולחים מסוגלים ליירט את החיבור שלך ולקבל את המידע האישי שלך, כמה אנשים שמודעים הרבה יותר לפרטיותם נקטו להישאר בעילום שם, אפילו כשמילמים עבור מנוי ה- VPN שלהם. זהו מהלך מבריק מכיוון שרוב התשלומים שתוכלו לבצע הם קלים מאוד למעקב אחריכם, והדבר הופך את המידע הפרטי שלכם לנגיש בקלות. אפילו שירותי ה- VPN שמתגאים בכך שיש להם גורמים נפרדים המטפלים בתשלומים שלהם אינם מאובטחים כמו שאתה עשוי לחשוב, שכן התשלום שלך עדיין יכול בסופו של דבר להתחקות אחר פרטי חשבונך. אז איך אתה יכול לרכוש VPN באופן אנונימי?


כיצד לקנות VPN באופן אנונימי?

כיצד לקנות VPN באופן אנונימי?

הצורך לשלם בעילום שם

עבור משתמש רגיל, אין כל כך הרבה לחץ לשלם עבור שירות ה- VPN שלך באופן אנונימי. לא אמור להיות לך מה לדאוג, במיוחד אם אתה בטוח ששירות ה- VPN שלך לא ישמור יומני משתמש כלשהם. התהליך שלהם כרוך ככל הנראה בניתוק שירות ה- VPN שלך מפרטי התשלום שלך, כך שיהיה קשה לעקוב אחר פרטי חשבונך.

עם זאת, אם קו עבודתך כרוך במגוון רחב של סיכונים שעלולים להיווצר אם זהותך או הפעילות המקוונת שלך נחשפת, ייתכן שתרצה לשמור על רמות אנונימיות גבוהות ביותר. זה ככל הנראה המקרה אם במקרה אתה עיתונאי נאמן, שובר משרוקית או תומך דיבור חופשי דעתני, להזכיר רק כמה.

זה נמשך גם לאלה שחשובים הרבה על המידע המועבר באמצעות אמצעי התקשורת המקוונים שלהם. אינך רוצה שאנשים יוכלו לזהות את השירותים שאולי הייתם שואפים אליהם תמורת תשלום אנונימי, ולכן עדיף שהגנה על כל אמצעי התקשורת שלך.

חסרונות של תשלומים אנונימיים

החיסרון הגדול ביותר שגילינו לגבי תשלומים אנונימיים הוא שכל פעם שאתה רוצה לשלם מבלי לחשוף את זהותך, תצטרך לעשות זאת ידנית. כדי להימנע מכך, ייתכן שתאלץ ללכת עם תאריך המנוי הארוך ביותר עבור כל מה שאתה משלם עבורו, & זה בדרך כלל בין 1 & 2 שנים.

תוכלו להרוויח מכמה יתרונות, כולל הזדמנות לשלם תשלום אחד בלבד בשנה, את הסיכוי ליהנות משער חליפין נמוך יותר שאתה משלם באמצעות כרטיס המתנה שלך ולקבל את ההנחה הטובה ביותר באדיבות עם החבילה השנתית.

אמצעי תשלום אנונימיים

ידוע שרוב מערכות תשלום אנונימיות הן בעלות שיטות מורכבות לכיסוי מסלולי המשתמשים שלהם. שתי הצורות הפופולריות ביותר לתשלום אנונימי הן כרטיסי מתנה ומטבע דיגיטלי.

הצורה הפופולרית והמקובלת ביותר של מטבע דיגיטלי היא bitcoins. הם נאלצים לעבוד עם כמעט כל ספק VPN כדאי, אך תצטרך להקדיש זמן להבנה כיצד להתנהל איתם אם אתה משתמש חדש במקרה..

לעומת זאת, כרטיסי GIft אינם מקובלים באותה מידה כצורת תשלום בקרב ספקי ה- VPN. עבודם מאחוריהם הוא פשוט ככל שיהיה, שם אתה יכול להגיע לחנות סמוכה, להשתמש בכספיך כדי לרכוש כרטיס מתנה ואז להעביר למעשה את ערך כרטיס המתנה לחשבון ספק VPN שלך..

תשלום עבור VPN דרך ביטקוינים

לפני שתקדימו זאת, חשוב שתאשר שספק השירות שלכם אכן תומך בתשלום באמצעות VPN, ותוכלו לעשות זאת על ידי בדיקת סימן הביטקוין בין אמצעי התשלום המקובלים באתר ה- VPN. לאחר אישורך, תוכל לעבור לארבעת השלבים הנדרשים כדי להקל על התשלום:

  1. תצטרך להתחיל ביצירת ארנק ביטקוין.
  2. בשלב הבא, זהה מוכרי ביטקוין אמינים שתוכלו לקנות מהם.
  3. המשיכו עם הרכישה.
  4. הירשם כמנוי לשירות VPN המאפשר תשלומי ביטקוין.
  5. העבר ביטקוינים מהארנק שלך לספק שלך.

לקבלת הוראות מדויקות שלב אחר שלב על הגדרת ארנק bitcoin והקלת ההעברות, תוכל לעבור דרך הקישורים הבאים:

כיצד לקנות ביטקוינים

לאחר שהתחלנו להכין את חשבונך, אנו נמשיך לשלם עבור המנוי שלך.

קניית VPN באופן אנונימי – דברים שצריך לקחת בחשבון

כמו שאמרנו בהתחלה, עליכם להיות בטוחים שהשירות שאתם שוקלים מקבל bitcoins כאמצעי תשלום. לאחר זיהוי תוכנית התשלומים המועדפת עליך, תתבקש להזין את פרטי חשבון VPN שלך, לאחר שתצטרך לבחור לשלם באמצעות bitcoins. לחיצה על שלח מציגה חשבונית עבור הופעת עסקת bitcoin, ויצירת ארנק על ידי ספק ה- VPN שאליו יועברו bitcoins שלך. החשבונית תכלול מידע כמו מספר הארנק, מחיר bitcoins, קוד QR וכפתור Pay With Bitcoin.

בשלב זה כל שעליך לעשות הוא להיכנס לחשבון הביטקוין שלך ולשלוח את התשלום למזהה הארנק שתראה בחשבונית שנוצרה קודם לכן. לאחר שתעשה כן, דוא”ל המאשר קבלת התשלום אמור להופיע בתיבת הדואר הנכנס שלך לצד קישור להפעלה. לחץ על הקישור כדי להפעיל את חשבון ה- VPN שלך, ותהיה מוכן להתחיל לגלוש באופן פרטי.

משלם עבור VPN באופן אנונימי באמצעות כרטיסי מתנה

התהליך הכרוך בתשלום עבור השירות שלך באמצעות כרטיס מתנה הוא גם די פשוט, אם כי מעט יקר יותר מכיוון ששירות ה- VPN צריך למכור את כרטיסי המתנה בשיעור הנמוך מערכם בפועל כדי להשיג את שווים במזומן.

תהליך התשלום מתחיל בכך שמשתמש מתחבר לאתר VPN של הספק שלו ולחץ על האפשרות שלם עם כרטיס מתנה. לאחר מכן תבחר בחירה באפשרויות בהן עליך לבחור את מותג כרטיסי המתנה שיש לך, או אפילו לרכוש אחת מאותו רגע. לאחר שתבחר, תהיה לך הזדמנות לראות כמה זמן יכסה לך יתרת כרטיסי המתנה אצל הספק שלך. אם אתה מרוצה ממה שאתה רואה, המשך על ידי לחיצה על כפתור ‘שלם’. לאחר מכן תקבל דוא”ל המאשר את התשלום שלך, וקישור שעליך ללחוץ עליו כדי להפעיל את חשבונך.

מסקנה על רכישת ה- VPN שלך באופן אנונימי

יש לנו טיפ אחד נוסף לקוראים שלנו אם הם רוצים להישאר בטוחים: אם אתה מתכוון לשלם עבור ה- VPN שלך באופן אנונימי, אתה יכול באותה מידה להבטיח שלא ניתן לאתר את התשלום שלך אליך, על ידי הבטחת ה- IP שלך הכתובת אינה משקפת את הרשת הביתית / הפרטית שלך. אתה מבין שרוב פלטפורמות התשלומים רושמות את כתובת ה- IP שלך כדי להימנע מהונאת כרטיסי אשראי. זה מאפשר להם לעקוב אחר העסקה ליוזם. אם תרצה להימנע מכך, הקפד לרכוש את המנוי שלך דרך חיבור ציבורי כמו Wi-Fi לשדה תעופה או מסעדה. ה- IP שמוצג כשאתה מבצע את זה מתייחס כנראה לתריסר משתמשי Wi-Fi אחרים שמקשים על הפרדת הקשר שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me