האם VPN יכול להגדיל את מהירות ההורדה?

זהו החלום של כל משתמש אינטרנט – מהירות מהירה יותר. בין אם אתה פשוט גולש באינטרנט או מוריד קבצים מסוימים, המהירות האטית מעצבנת את כולם. זו הסיבה לכך שכל משתמש אינטרנט מחפש דרכים להאיץ את החיבור. יש שיטות שעובדות, בעוד שחלקן לא עובדות כלל. המהירות שאתה נהנה תלויה לחלוטין בספק שירותי האינטרנט שלך. אלא אם כן אתה קונה תוכנית יקרה יותר, אין זה סביר ששום דבר אחר יאיץ את החיבור שלך. הרבה נאמר על רשתות פרטיות וירטואליות כפתרון. יש הטוענים ש- VPN יכול לגרור את מהירות ההורדה שלך בעוד שאחרים טוענים שהוא יכול, למעשה, לשפר אותו. אז מהי האמת בפועל?


האם VPN יכול להגדיל את מהירות ההורדה?

האם VPN יכול להגדיל את מהירות ההורדה?

האם VPN יכול לשפר את מהירות ההורדה שלי?

הרבה משתמשים החלו להאמין כי השימוש ברשת פרטית וירטואלית מעלה את מהירות האינטרנט. בנסיבות רגילות זה לא קורה מכיוון שהמהירות נמצאת לחלוטין בידי נותן השירות. עם זאת, אם ספק השירות שלך מצמצם את רוחב הפס שלך, VPN יכול לעזור בשיפור המהירות.

התנגשות רוחב פס נעשית בדרך כלל כדי לגרום למשתמש לקנות תכנית מנוי יקרה יותר. אם זה המקרה, השימוש ב- VPN בהחלט ישפר את המהירות המקוונת שלך, אם לגלישה רגילה או להורדה.

במילים פשוטות, VPN יכול לשפר את מהירות האינטרנט שלך רק במקרה של מצערת רוחב פס.

מהו מצערת רוחב פס?

לעתים קרובות מאוד, ספקי שירותי אינטרנט מגבילים את רוחב הפס בכוונה, כדי לגרום למשתמשים לקנות את התוכניות היקרות יותר. משתמשים רבים אינם מבינים זאת ובסופו של דבר קונים תוכניות יקרות בתקווה למהירות טובה יותר. כמובן, לא כל ספק שירות עושה זאת, אך זה קורה לעתים קרובות מספיק כדי לגרום למשתמשים לדאוג.

קשה לאתר מקרים של מצערת רוחב פס. יש זמנים שרוחב הפס משתנה מעצמו בגלל חוזק הרשת, תנאי האקלים וכו ‘. אך ישנם גם מקרים שבהם המהירות מוגבלת על ידי מטרה על ידי ספק השירות..

למרות שלא קל לומר את המצערת רוחב הפס, ישנן דרכים לזהות את זה. לדוגמה, אם אתה מבחין בירידה חדה במהירות, סביר להניח כי מדובר במצערת רוחב הפס. אם ירידות המהירות מתרחשות באותו סוג של תוכן או כשאתה מבצע את אותו סוג של פעילות מקוונת, סביר להניח שספק השירות שלך מעכב את המהירות שלך.

לדוגמה, אם כל השאר עובד במהירות הרגילה, אך מאט משמעותית כשאתה מנסה להזרים משהו באופן מקוון, זה כנראה מקרה של מצערת רוחב פס. חלק ממשתמשי Netflix מתלוננים כי ספקי השירות שלהם מצמצמים את רוחב הפס שלהם ומציגים קטעי וידאו באיכות HD.

כיצד עוזר VPN?

ספקי שירותי אינטרנט משתמשים במצערת סלקטיבית כדי להגביל את רוחב הפס. זה קורה בדרך כלל כשמנסים להזרים או להוריד משהו באיכות גבוהה. על מנת להקטין את רוחב הפס שלך, ספק השירות שלך צריך להיות מסוגל לראות את הפעילות המקוונת שלך. כשאתה משתמש ב- VPN הפעילות שלך נשארת פרטית, ואין התנגשות ברוחב הפס.

VPN מעביר מידע בין המחשב לשרת דרך מנהרה מאובטחת. איש מחוץ למנהרה זו אינו מסוגל לקרוא את הנתונים המוצפנים. זה מונע מהאקרים, ספקי שירותי אינטרנט ופושעים מקוונים אחרים לקרוא את המידע הרגיש שלך. כתוצאה מכך, ספק שירותי האינטרנט שלך אינו יכול לראות מה אתה עושה באופן מקוון, מכיוון שהתנועה שלך מופיעה בצורה של ג’יבריש שלא ניתן לקרוא. המשמעות היא שלא יתכן ושימוש ברוחב פס.

מקרים בהם VPN אינו עוזר בשיפור מהירות ההורדה

חייבים להזכיר כאן שאם המהירות שלך איטית גם בלי להקשיב את רוחב הפס, VPN לא יעשה דבר כדי לשפר את הדברים. במקום זאת, אם אתה משתמש ב- VPN בחיבור איטי שכבר, תבחין בירידה משמעותית במהירות כשאתה מחובר ל- VPN.

ישנם שלושה גורמים עיקריים שיכולים להאט VPN:

 • שרתים עמוסים מדי: זה קורה בדרך כלל עם VPNs בחינם שיש להם הרבה משתמשים אך לא מספיק שרתים או רוחב פס.
 • מרחק שרתים: אם אתה נמצא בהודו ומנסה להתחבר לשרת בארה”ב, זה יכול להשפיע על המהירות שלך בגלל המרחק. זה קורה גם כאשר אין מספיק שרתים.
 • תקורה להצפנה: ככל שההצפנה טובה יותר כך מהירות החיבור איטית יותר. זה קורה מכיוון שקבצים מוצפנים תופסים מקום רב יותר מאשר קבצים לא מוצפנים.

ה- VPN הטוב ביותר לשיפור מהירות ההורדה

אם אתה מחפש ספק שירות VPN שישמש כדי להימנע ממצב של ספק שירותי האינטרנט, הימנע מייד מ- VPN חינם. שרתי VPN בחינם כמעט תמיד עומסים יתר על המידה. התוצאה היא מהירויות איטיות יותר. VPN פרמיום מציע למשתמשים שלו גישה למאות שרתים ברשתות נתונים tier-1. ככל שתוכלו להתחבר לשרתי VPN רבים יותר, כך הסיכוי שהם עשויים להעמיס יתר פחות. ערבות של 30 יום הכסף בחזרה היא גם חיונית. זה יאפשר לך להחזיר את כספך למקרה שלא תבחין בשיפור דרסטי בעת השימוש ב- VPN. להלן ה- VPN המהיר ביותר שבו אתה יכול להשתמש כדי להגדיל את מהירויות ההורדה שלך:

האם VPN יכול לשפר את מהירות ההורדה שלי? – סיכום

הנקודה הבסיסית שצריך לציין היא ש- VPN משפר את המהירות כאשר יש התנגשות רוחב פס מכוונת על ידי ספקי שירותי אינטרנט. אם מהירות האינטרנט שלך היא בדרך כלל איטית ללא כל הרצת רוחב פס, VPN לא יכול לעשות דבר. זו בעיה שעליך לטפל מול ספק שירותי האינטרנט שלך.

אל תחפש מהירות בלבד. VPN הוא פיתרון פרטיות ואבטחה מלא, גם אם אין לך מה להסתיר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map