שמירה על חשבונות מדיה חברתית בטוחים באמצעות VPN

האקרים אוהבים מדיות חברתיות ואינך יכול להאשים אותם בכך. מדיה חברתית היא מכרה זהב של כל מיני מידע אישי. מאז הקמתן, פלטפורמות המדיה החברתית תמיד היו תענוג של האקר. למעשה, הם אפילו לא צריכים להיות האקרים כדי לקבל את המידע שלך – זה בסדר שם בשטח. קצת גבעול יכול לחשוף את הכל.


זו לא הייתה בעיה גדולה בראשית ימי המדיה החברתית מכיוון שלא רבים השתמשו בהם. אבל עכשיו כמעט לכולם יש חשבונות ברשתות חברתיות מרובות וההאקרים להוטים לנצל את הפוטנציאל של פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ופלטפורמות אחרות ברשתות החברתיות..

שמירה על חשבונות מדיה חברתית בטוחים באמצעות VPN

שמירה על חשבונות מדיה חברתית בטוחים באמצעות VPN

הבעיות הקיימות

מחקר משנת 2016 שערך אוניברסיטת פיניקס הראה כי 84% מהבוגרים בארה”ב פעילים לפחות בפלטפורמה של מדיה חברתית אחת. וכמו שהפופולריות של המדיות החברתיות גדלה עם השנים, כך גם מספר פושעי הסייבר טורפים משתמשים חברתיים.

על פי אותו סקר, כמעט שני שלישים מבוגרים ‘פעילים חברתית’ אמרו כי הפרופילים החברתיים שלהם נפרצו. כמעט 86% מהם אמרו כי הם לא מפרסמים יותר מדי מידע אישי במדיה החברתית מחשש שהאקרים יקבלו גישה אליו.

רוב האנשים משתמשים במדיה חברתית כדי לשמור על קשר עם משפחה וחברים, לשתף תמונות ולתמוך בגורמים להם אכפת. הם לא ממש מבינים עד כמה הנתונים שלהם חשובים מבחוץ. אתה יכול לחשוב שאין לך מה להסתיר ואינך מודאג מכך שהאקרים יתגנבו בפרופיל שלך. אבל האמת היא שכל חלק מהנתונים שלך הוא בעל ערך.

מרבית המשתמשים אינם מודעים גם לכמות הנזק שהטכנולוגיה יכולה לגרום לפרטיותם. לדוגמה, כשאתה מוריד משחק או יישום תוכנה בחינם, קרוב לוודאי שהמשחק או התוכנה יבקשו ממך את האישור להתחבר לחבריך. כדי לפשט אותו עוד יותר, המשחק עשוי לשאול אותך האם הוא יכול לקבל גישה לחברים או לאנשי הקשר שלך בפייסבוק. אם אתה מאפשר גישה, יצרת רשת חדשה שלפחות חלק מחבריך עשויים לשתף עם אחרים. באמצעות טכניקה פשוטה זו, האקר יכול לקבל גישה לאנשי הקשר שלך. הם יכולים גם למצוא מידע נוסף על הפעילות המקוונת שלך, קניות או מידע על גלישה.

כיצד תוכל לשמור על הפרופילים החברתיים שלך בטוחים?

הפיתרון הוא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. VPN יכול לעשות הרבה יותר מאשר להציע גישה בלתי מוגבלת לאינטרנט. זה יכול גם להגן על פרטיותך ועל אנונימיות מקוונת.

פושעי רשת בוחנים את כל הדרכים האפשריות לגנוב את הנתונים שלך. הם לא מבקרים רק בפרופילים החברתיים שלך כדי לגלות את האהובים וההעדפות שלך. הם גם פורצים את חשבונות המדיה החברתית שלך כדי לקבל גישה לחיים האישיים שלך. אל תניח שאתה רגיל מכדי שאף אחד יפרוץ אותך. לכל מי שיש לו אפילו מעט נתונים יש ערך במרחב הסייבר. וכל האקר יכול להשיג גישה לנתונים שלך בעזרת מעט ידע של פריצה וכלים נכונים.

קרא כאן כיצד פייסבוק משתמשת בנתונים שלך בכדי להרוויח כסף.

כשאתה משתמש ב- VPN אתה יכול לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. ספק ה- VPN יסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך וינווט את התנועה שלך דרך המנהרות המאובטחות והמוצפנות שלהם. בדרך זו VPN מונע מהאקרים לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך או לקבל גישה לחשבונות שלך.

המדיה החברתית ממכרת. אנשים נכנסים לחשבונות שלהם בכל פעם שיש להם גישה לחיבור Wi-Fi מבלי להבין את הסכנות הקיימות. שימוש ב- VPN יבטיח שההפעלות המקוונות שלך יהיו מאובטחות ופרטיות כל הזמן. VPNs פופולריים פועלים כמעט בכל המכשירים והפלטפורמות כך שלא תצטרך לדאוג לבעיות תאימות.

האקרים אינם הדאגה היחידה

אם אתה גר במדינה מדכאת ורוצה לפרסם את הצפיות שלך באופן מקוון, הקפד ליצור חשבון עם שם אחר ולהשתמש ב- VPN כדי להישאר מוסתר. במדינות כמו סעודיה יש חוקים נוקשים ותוכלו להיעצר בגלל פרסום הפרסום בדעותיך באינטרנט. וודא שאתה משתמש ב- VPN אמין ולא בחינם.

להלן מספר טיפים נוספים לשמירה על ביטחון באינטרנט.

  • השתמש בסיסמאות חזקות המכילות אותיות, ספרות ותווים מיוחדים
  • אל תיתן לאפליקציות של צד שלישי גישה לחשבונות המדיה החברתית שלך.
  • הקפד להשתמש בתגי גיאוגרפי.
  • עיין בהגדרות הפרטיות של חשבונות המדיה החברתית שלך.
  • אל תמסור מידע רב מדי בציבור שיכול לפגוע בביטחונך
  • השתמש באימות הדו-גורמים.
  • היזהר מהונאות דיוג.

כיצד לשמור על חשבונות מדיה חברתית בטוחים עם VPN – שורה תחתונה

אם יש לך הרגל לגשת לחשבונות החברתיים שלך ברשתות Wi-Fi ציבוריות לא מאובטחות, אתה מסכן את המידע הפרטי שלך. הגן על הנתונים והפרטיות שלך באמצעות שירות VPN. VPN יצפין את התנועה שלך וישמור על ההפעלות המקוונות שלך פרטיות. זה ישמור עליך מוגן מפני האקרים ורשויות אחרות שיכולות להזיק לך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me