חמש הסיבות המובילות מדוע אתה זקוק ל- VPN – מדריך אולטימטיבי

מהן 5 הסיבות המובילות לשימוש ב- VPN? הרבה מאוד נוצרו מ- VPN בשנתיים האחרונות. עם זאת, חלק ממשתמשי האינטרנט עדיין לא ממש מבינים כיצד VPN עובד ומדוע עליהם להשתמש בחיבור VPN. במדריך עזרה זה אנסה להסביר רשתות פרטיות וירטואליות במונחים פשוטים וקלים להבנה. אני גם אספק לך רשימה של דברים ש- VPN יכולים ואינם יכולים לעשות. הנה ה סיבה 5 הכי טובה באשר מדוע אתה צריך להשתמש ברשת פרטית וירטואלית.

חמש הסיבות המובילות מדוע אתה זקוק ל- VPN

חמש הסיבות המובילות מדוע אתה זקוק ל- VPN

מהו VPN?

ראשית, אני לא אהיה טכנית מדי בהסבר ה- VPN שלי. קוראים בעלי ידע טכני עשויים לגלות שמידע טכני כלשהו אינו כלול. עם זאת, זה מדריך למתחילים של VPN מיועד למי שזקוק לפרשנות פשוטה של ​​מה VPN ואיך זה עובד.

VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. זה לא מחליף בשום דרך את הצורך בספק שירותי אינטרנט. במילים אחרות, עליך להתחבר לאינטרנט תחילה לפני שתוכל להשתמש ב- VPN.


בעיקרון, חיבור לשרת VPN מצפין כל התעבורה באינטרנט שלך. זה אומר שאף אחד, אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לצלוט את מה שאתה עושה באינטרנט. במקביל, VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך. אני אסביר את היתרונות של שתי תכונות אלה בהמשך.

הגדרת VPN ניתן לעשות זאת בשני נימוסים. גם אתה הגדר ידנית חיבור VPN דרך שלך PC, Mac, iPhone, iPad, או אנדרואידהגדרות הרשת או שאתה פשוט הורד אפליקציית VPN שמשלים את תצורת ה- VPN עבורך.

כל תהליך ההתקנה אינו שונה בהרבה מחיבור לרשת ה- WiFi שלך בבית. אתה צריך את שם ה- שרת VPN, שם משתמש וסיסמא. אתה יכול להשיג את כל אלה על ידי להירשם עם ספק VPN. שימוש באפליקציית VPN מבטל את הצורך להזין ידנית את שם שרת ה- VPN.

בקיצור, VPN מספק לך שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה בכל פעם שאתה נכנס לרשת.

מדוע להשתמש ב- VPN? 5 הסיבות המובילות

1. הגן על פרטיותך המקוונת

שלך ספק שירותי אינטרנט, טרולי זכויות יוצרים, ואפילו האקרים יכול לעקוב בקלות באתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר ואפליקציות שאתה משתמש. משמעות הדבר היא שניתן לאתר את פעילות הגלישה שלך אל כתובת ה- IP שלך. השימוש ב- VPN בעיקר מאפשר לך להסוות את כתובת ה- IP שלך. במקום זאת, מצותתרים פוטנציאליים יראו רק את כתובת ה- IP של שרת ה- VPN שאליו אתם מחוברים.

2. עקוף הגבלות גאוגרפיות

כמה פעמים ניסית לצפות בערוץ סטרימינג מסוים באופן מקוון, רק כדי להשיג שגיאת מיקום גיאוגרפי במקום זאת. זה ידוע בשם חסימה גיאוגרפית. זו תופעה גולים פנים על בסיס יומיומי בעת נסיעה לחו”ל. ערוצי VOD מקוונים זמינים רק באזורים מסוימים. לדוגמה, אתה יכול לצפות רק ב- Hulu בארה”ב. כך גם ב- BBC iPlayer בבריטניה. רשתות פרטיות וירטואליות מאפשרות לך לשנות את כתובת ה- IP שלך ובסופו של דבר לקבל גישה לערוצים מוגבלים גיאוגרפיים מרחבי העולם. להלן רשימה של ערוצי הזרימה הטובים ביותר שתוכל לבטל חסימה.

 • נטפליקס
 • הולו
 • HBO GO
 • וידאו מיידי של אמזון
 • Sky GO
 • BBC iPlayer
 • טלוויזיה CW
 • Hotstar

3. גש לאתרי אינטרנט אסורים של ספקי שירותי אינטרנט

ספקיות האינטרנט ברוב המדינות אוסרות על אזרחים לגשת לאתרים מסוימים. סין, באמצעות חומת האש הגדולה שלה, חוסמת אתרים פופולריים רבים כמו פייסבוק, גוגל, טוויטר, יוטיוב. בבריטניה, לעומת זאת, אינך רשאי לבקר באתרי סיקור כגון מפרץ הפיראטים או KickAss טורנטים.

בתי ספר ומכללות מיישמים את אותו מושג. סטודנטים אינם יכולים לגשת לאתרים חברתיים מסוימים. בשני המקרים, אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לעקוף צנזורה באינטרנט ולגשת לאתרים שתרצו, מתי שתרצו.

4. השתמש בבחירות חמות WiFi ציבוריות בבטחה

בין אם אתם נמצאים במסעדה, שדה תעופה, מכללה, בית חולים, או בית קפה אינטרנט, WiFi ציבורי הוא דרך נוחה להיכנס לרשת. מה שלא ידוע לך הוא שנקודות החם האלחוטיות האלה WiFi מאוד חשוף לפריצה. עברייני סייבר מכוונים לרשת זו מכיוון שאינם מאובטחים כראוי. על ידי הגדרת חיבור רשת וירטואלי וירטואלי במחשב הנייד או בסמארטפון שלך לפני התחברות לנקודה חמה ציבורית WiFi, אתה מונע מהאקרים להסתנן למכשיר שלך.

5. הורד טורנטים באופן אנונימי

כדי להוריד קבצים באמצעות P2P תוכנה כמו uTorrent, יש להוסיף את כתובת ה- IP שלך לנחיל סיקור. לכל המשתמשים שמשתפים את הקובץ שאתה מוריד יתווספו גם כתובת ה- IP שלהם לנחיל זה. זו פשוט הדרך בה פרוטוקול עמיתים לעמית עובד. עם זאת, משמעות הדבר היא גם ש-קבוצות להגנה על זכויות יוצרים יכולות להתחקות אחר כל כתובות ה- IP שמורידים קבצי סיקור – -.

על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך, רשת פרטית וירטואלית מאפשרת לך הורד טורנטים באופן אנונימי.

דברים ש- VPN לא עושה

בסופו של יום, רשת פרטית וירטואלית יכולה לבצע רק משימות מסוימות. קרא את הרשימה הבאה כדי למגר כל בלבול אפשרי לגבי מה שאתה יכול ולא מצליח להשיג באמצעות VPNs.

 • ביטול החסימה של בטוח מוגבלת גיאוגרפית ערוצים אינם מבטלים את הצורך במינוי תקף לאותם ערוצים. במילים אחרות, אם אתה משתמש ב- VPN ל צפו בהולו מחוץ לארצות הברית, אתה עדיין זקוק למנוי Hulu כדי להיכנס. עם זאת, יש עדיין המון ערוצי סטרימינג בחינם שאתה יכול לבטל את החסימה באמצעות VPN. BBC iPlayer, ITV, Crackle, Channel 4, Demand 5, CBC, SBS ו- TVPlayer הם רק כמה דוגמאות.
 • VPN אינו מחליף את הצורך בתוכנית אנטי-וירוס. וירוסים או תוכנות זדוניות מזיקים עדיין עלולים להדביק את המכשיר שלך.
 • השימוש ברשת פרטית וירטואלית אינו מספק לך גישה לקבצים המאוחסנים באופן מקומי על ידי משתמשים אחרים.
 • אין דברים כאלה VPNs בחינם – –. אם אתה נתקל בספק VPN הטוען כי הוא ללא עלות, זה נובע מכך שהם מוכרים את הנתונים שלך לצדדים שלישיים או משום שאתה יכול להשתמש בשירות שלהם רק למשך זמן מסוים.

ספקי ה- VPN הטובים ביותר לשימוש

שירותי רשת וירטואלית פרטית הולכים וגדלים במספר היומיומי. יש הטענות עצומות על שמירה על פרטיותך והסרת חסימות גיאוגרפיים. לא כל הספקים הללו נשארים נאמנים למילה שלהם, למרבה הצער. סקרתי לא מעט מהם. להלן כמה תכונות שעליך לחפש לפני שתירשם לשירות VPN.

 • תמיכה בצ’אט חי 24/7: עם כל השירות או האפליקציה שאתה משתמש באינטרנט, אתה עלול להיתקל באירועים מסוימים שבהם אתה זקוק לעזרתו של מומחה. קבלת יד מסייעת זמינה בכל עת שתזדקק לה היא קריטית.
 • יישומי VPN: ניתן לבצע הגדרה ידנית של רשת פרטית וירטואלית. עם זאת, זה לוקח קצת זמן וידע. וודא שספק ה- VPN שבחרת מציע למעשה יישומים עבורך PC, Mac, iPhone, iPad, או אנדרואיד.
 • שרתי VPN רבים: אם זה עוקף מגבלות גיאוגרפיות אחריה, עליך לאמת שספק שירותי ה- VPN שלך מציע שרתים בכל רחבי העולם. זה מאפשר לך לבטל את החסימה של המספר הגדול ביותר של ערוצים חסומים גיאוגרפיים.
 • מהירות: במקרים מסוימים, שימוש ב- VPN יכול להפחית באופן דרסטי את מהירות האינטרנט שלך. זה תלוי במידה רבה באיכות שרתי ה- VPN בהם אתה משתמש.
 • אין מדיניות יומנים: מבחינת פרטיות, וודא שספקי ה- VPN שלך אינם מנהלים יומני פעילות הגלישה שלך.
 • מדיניות החזר כספי: אולי התכונה החשובה מכולן. ExpressVPN, לדוגמה, מציע ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום. אם מסיבה כלשהי אתה מרגיש שהשירות שלהם לא עונה על צרכיך, אתה מקבל את הכסף שלך בחזרה.

ExpressVPN מתקתק את כל התיבות שלמעלה. לכן הייתי מחשיב את שירות ה- VPN הטוב ביותר בו תוכלו להשתמש ברגע זה. הרשימה הבאה מכילה ספקי ה- VPN הנפוצים ביותר בעולם.

5 סיבות מדוע עליך להשתמש ב- VPN – שורה תחתונה

אמנם ניסיתי לשמור על מדריך VPN למעלה ככל האפשר, אך ישנן כמה נקודות שעשויות לחוש בהן הסבר נוסף. אל תהסס לשאול כל שאלה שאתה רוצה לגבי הסיבה שאתה צריך VPN בתיבת התגובות למטה. לסיכום, עליך תמיד לקחת ברצינות את פרטיותך המקוונת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me