כיצד לשתף את חיבור ה- VPN שלך

השימוש בשירות VPN מאפשר לך למקם את האבטחה שלך עבור כל מי שיקווה להסתנן לחיבור שלך או להשיג את המידע האישי שלך. ברגע שיש לך הגדרת חיבור VPN שלך, קשה מאוד לאף אחד לפרוץ למכשיר שלך. זה אפילו נהיה חשוב יותר בימינו מכיוון שיותר ויותר אנשים מעדיפים להשתמש ביותר ממכשיר אחד, ובכך להגדיל את האפשרויות להתקפה. אם אתה כל הזמן משתמש בשירות הזרמת הנייד, הטלפון הנייד, הטאבלט או הטלוויזיה שלך, חשוב שתגדיר את חיבור ה- VPN שלך באופן שכל המכשירים שלך יוכלו ליהנות מאותו ספק, ותוכל למנוע כל צורה שהיא של להיות פרוצים. לשם כך, עליך לזהות תחילה ספק VPN המאפשר מספר מסוים של חיבורים בו זמנית. אין שירותים רבים ככל שמאפשרים יותר מארבעה חיבורים כאלה, כך שלעיתים ייתכן שתצטרך לפנות לשיטות אחרות כדי לשתף את חיבור ה- VPN שלך. בסקירה זו, אנו נבחן כמה מהשיטות שעשויות לקחת בחשבון.  


כיצד לשתף את חיבור ה- VPN שלך

כיצד לשתף את חיבור ה- VPN שלך

שיתוף חיבור ה- VPN שלך

ישנן אפשרויות רבות בהן תוכלו להשתמש בכדי לשתף את חיבור ה- VPN שלכם עם מכשירים אחרים.

1. ספקי VPN המאפשרים חיבורים סימולטניים רבים

אם אולי במקרה יש לך פחות מחמישה מכשירים, ספק VPN המציע את הבחירה בהקמת עד חמש חיבורים אמור להספיק בכדי לכסות את כל הצרכים שלך. כל שעליכם לעשות הוא לערוך קצת מחקר כדי לקבוע איזה ספק יאפשר לכם לחבר יותר ממכשיר אחד מבלי להתפשר על איכות החיבור שלכם. פעולה זו כוללת מעבר לאתר של VPN ולקרוא בעיון דרך רשימת התכונות שלהם. אם הם מדברים על תמיכה בחיבורים בו זמנית (או כניסות מרובות) אך לא מציינים דבר הנוגע לכמה חיבורים הם מאפשרים, תוכל לפנות לשירות שירות הלקוחות שלהם ולשאול..

כדי לעזור לך לחפש את החיפוש שלך, המשכנו גם לזהות מספר שירותי VPN המאפשרים לשלושה מכשירים או יותר לשתף מנוי VPN אחד בו זמנית:

ExpressVPN

למרות ש- ExpressVPN מאפשרת רק חיבור VPN 5 סימולטני, אנו מציבים אותם כבחירה מספר אחת שלנו. זה בעיקר בגלל העובדה שהם מציעים פרוקסי DNS חכמים. אף על פי שפעילים אלה אינם מצפינים את התנועה שלך או מסתירים את כתובת ה- IP שלך, אתה יכול להשתמש בהם כדי לבטל את חסימת כל ערוצי הזרימה הגדולים מרחבי העולם. ניתן להגדיר ישירות DNS חכם ב- PS3, PS4, Xbox, Apple TV והתקנים אחרים שאינם תומכים באופן טבעי ב- VPN. אז אם זה מסתובב עם חסימות גיאוגרפיים זה מה שאתה מחפש, ExpressVPN זו הדרך ללכת.

IPVanish

IPVanish הוכיחה את עצמה כספק אחד שמסוגל להבטיח כי נתוני המשתמשים יישמרו בצורה בטוחה ובנוסף, הבטיחו כי לכולם יש גישה ליותר מ -1000 שרתי המפוזרים על פני יותר מ -70 מדינות ברחבי העולם. יש להם יכולת לתמוך בעד 5 מכשירים המחברים בבת אחת, במחיר זול בהרבה מאשר צורך לפתוח חשבונות נוספים אצל ספק אחר. אתה יכול להסתכל בסקירה מפורטת יותר של IPVanish כאן.

NordVPN

NordVPN הוא עוד ספק מהשורה הראשונה שאינו מתפשר על התחייבותו לספק לך שירות שמבטיח היטב את כל צרכי האבטחה המקוונים שלך. עם תכונות כמו VPN כפול ועד 5 חיבורים בו זמנית, כולם מוצעים במחיר של כ- $ 3 לחודש למנוי לשנתיים, זה הופך אותם לאחד הספקים הבודדים המציעים את התמורה הטובה ביותר לכסף. יש לנו סקירה מפורטת יותר של השירות שלהם כאן.

VPN CyberGhost

ההצעה הרביעית שלנו היא שירות מבוסס רומניה, אשר רשת הולכת וגדלה של למעלה מ 600 שרתים, כולם מפוזרים ב 30+ מדינות. הם מאפשרים עד חמישה חיבורים בו זמנית, אך זה רק לאחר שתתקלו בתוכנית הפרימיום שלהם, שנמשכת כ- 10.95 דולר לחודש. כדי לבדוק את השירות, עדיין תוכל להוסיף חיבור אחד נוסף במהלך תקופת הניסיון שלך. הנה סקירה מפורטת יותר של השירות שלהם.

2. שיתוף VPN דרך הנתב שלך

במקרה וכבר נרשמת לספק VPN שלא מציע כמה אפשרויות להגדיל את החיבורים שלך, הדבר הטוב ביותר הבא יהיה להתקין VPN בנתב ה- Wi-Fi שלך. ההיגיון כאן הוא שהנתב שלך יופיע כמכשיר אחד מנקודת המבט של הספק שלך, כלומר תוכל לשתף קשר זה עם כמה שיותר מכשירים. ככל שייתכן כי אלטרנטיבה זו נראית, היא מגיעה גם עם חלקה ההוגן של החסרונות.

הגדרת VPN בנתב שלך דורשת קצת יותר ידע טכני, מכיוון שרוב הנתבים מקשים עליך להתמודד עם הגדרות היצרן שלהם. ידוע ששימוש ב- VPN מוריד מעט את מהירות חיבור האינטרנט שלך, כך שאתה צפוי להישאר במהירות נמוכה ברגע שתתקין אותו לנתב, כיוון שאין דרך קלה להפעיל או לכבות אותו. כדי להפוך את הנתב ליותר תואם להגדרת VPN עליו, מומלץ לשקול להבהב אותו (להחליף את הקושחה שלו באחר שתומך ב- VPN). שני סוגי קושחות כאלה הם DD-WRT ועגבנייה.

כדי לעקוף את סוגיית ה- VPN שלך תמיד, דבר אחד שאתה יכול לעשות זה להתקין שני נתבים. האחד יתפקד כמו הנתב הרגיל שלך, והשני הוא זה שהגדרת עליו את חיבור ה- VPN. בדרך זו, תוכל להתחבר לזה העיקרי בכל פעם שלא תרצה להשתמש ב- VPN.

3. שיתוף VPN מהמחשב

אתה יכול גם לנצל את ההגדרות הזמינות בחלונות או במחשב המק כדי לשתף את חיבור ה- VPN שלך עם מכשירים אחרים שמריצים פלטפורמות דומות. ההגדרות לשתי המערכות שונות, אך יש לנו את הצעדים הכלליים שעליכם לבצע כדי לבצע זאת בשתיהן.

שיתוף חיבור ה- VPN שלך ב- Windows

שיתוף חיבור ה- VPN שלך במערכת Windows כרוך בהגדרת נתב וירטואלי עם SSID וסיסמה נבחרים באמצעות שורת הפקודה. ראשית תצטרך לבדוק אם ל- Windows יש את מנהלי ההתקנים הנדרשים לעשות זאת, ואם כן, תצטרך להמשיך לשתף את הנתב הווירטואלי. פעולה זו כוללת את הצעדים הבאים:

 1. ראש אל “מרכז הרשת והשיתוף”,
 2. ואז “שנה את הגדרות המתאם”,
 3. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני הבא על הנתב הווירטואלי החדש שיצרת כדי לפתוח את הכרטיסייה “מאפיינים”.
 4. תחת “שיתוף”, אתה אמור לראות תיבות סימון שנקראות “אפשר למשתמשים אחרים ברשת להתחבר דרך חיבור האינטרנט של מחשב זה”, וכן “לאפשר למשתמשים אחרים ברשת לשלוט או להשבית את חיבור האינטרנט המשותף”..
 5. שים לב שתצטרך להשתמש בשורת הפקודה שלך כדי להפעיל או לכבות את החיבור שלך בכל פעם שאתה מפעיל את המחשב.

שיתוף חיבור ה- VPN שלך במחשב Mac

ישנם כמה תנאים מוקדמים שצריכים להיות קיימים אם אתה מתכוון להשתמש ב- Mac שלך כדי לשתף חיבור VPN. ראשית, השירות צריך להשתמש בפרוטוקול PPTP או L2TP-iPSec, ושנית, עליך להיות מחובר לאינטרנט באמצעות כבל אתרנט. אם מתקיימים בשני התנאים, אתה יכול להתחיל ולהקצות שם לחיבור ה- VPN שלך כמו “VPN VPN שלי”.

הקם חיבור מה- Mac שלך לשירות זה, ואז פתח את ה- העדפת מערכת ולחץ על שיתוף. תראה חלונית שקוראת ‘שתף את החיבור שלך’ ואחריה השם שבחרת ל- VPN שלך. יהיה עליך לציין גם כיצד החיבור ישותף, וניתן לעשות זאת בלוח “למחשבים המשתמשים”, שם עליך לבחור את “Wi-Fi”.

לאחר מכן ייפתח חלון עבור “אפשרויות Wi-Fi”, שם אתה נדרש למסור שם רשת עבור חיבור ה- VPN המשותף. בחר באפשרות ברירת המחדל עבור “ערוץ” ובחר “WPA2 אישי” עבור “אבטחה”. לאחר מכן תידרש לספק סיסמה לחיבור המשותף שלך. האתחול של שיתוף ה- VPN שלך מחייב אותך ללכת אליו העדפת מערכת > שיתוף ולחץ על “שיתוף אינטרנט” שאמור להיות בלוח השמאלי. לחץ על “התחל” כדי לאשר.

4. השימוש בנייד כנקודה חמה 

כמובן שאתה יכול לשתף את חיבור האינטרנט 3G / 4G של הטלפון החכם שלך גם עם מכשירים אחרים. אתה יכול להתחבר לשרת VPN באנדרואיד או באייפון שלך ואז להגדיר את ה- Hotspot כדי לשתף את חיבור ה- VPN שלו עם מכשיר אחר. החיסרון העיקרי כאן הוא שחיבור לאינטרנט לנייד הוא בדרך כלל די יקר ולכן לא תרצה להשתמש בו לצורך הורדה או הזרמת תוכן באופן מקוון.

מסקנה כיצד לשתף את חיבור ה- VPN שלך

ארבע השיטות שצייננו לשיתוף חיבור ה- VPN שלך צריכות להיות די פשוטות כדי שתוכל ליישם בעצמך, ללא צורך בסיוע טכני רב ככל שיהיה. אם בכל זאת נתקעת, אנו שמחים לעזור. פשוט פרסם את השאלה או התגובה שלך בקטע שלהלן ונחזור אליך בהקדם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map