מהי VPN ללא מדיניות יומנים – מדוע זה חשוב?

לעתים קרובות אנשים המודעים לפרטיות מחפשים VPNs שיכולים להגן עליהם מפני האקרים ו- ISP. עם זאת, השימוש בכל VPN פשוט אינו מספיק. חשוב לקחת בחשבון גם את מדיניות הרישום של חברת VPN. לפני מספר שנים, רק לקוחות עסקיים השתמשו ב- VPN והם חששו בעיקר מאבטחת הנתונים שלהם. כעת מספר גדול של אנשים המודעים לפרטיות משתמשים גם ב- VPN. העדיפות הראשונה שלהם היא היכולת לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. ספקי שירותי ה- VPN הטובים בשוק כבר מודעים לפלח משתמשים זה והחלו לספק להם שירות.


מהי VPN ללא מדיניות יומנים - מדוע זה חשוב?

מהו VPN ללא מדיניות יומנים – מדוע זה מכריע?

לקוחות מתוודעים לצורך להגן על האנונימיות שלהם. הם לא רוצים שיעקוב אחר מעקב ממשלתי או סוכנויות מעקב פרטיות או פיקוח עליהם. למותר לציין שרבים מהם רוצים לבחור בשירות VPN שלא מחזיק יומנים כלל.

מהם יומני VPN?

יומנים מורכבים מנתוני הלקוחות המאוחסנים על ידי חברות VPN. הם מכילים מידע לגבי הפעילות המקוונת של הלקוח. כשאתה משתמש בחיבור VPN, כל התעבורה שלך מנותבת דרך השרתים המאובטחים שלהם. המשמעות היא שחברת ה- VPN שלך חשובה לכל מה שאתה עושה באופן מקוון. מסיבה זו, חשוב לבחור VPN שתוכלו לסמוך עליו.

סוגי יומני VPN

יומני VPN נכללים בדרך כלל בשלוש קטגוריות רחבות.

1. יומני חיבור

יומני חיבור הם הרשומות הפשוטות המציגות את החיבורים הנכנסים והיוצאים לשרת VPN. הם בדרך כלל מורכבים מ:

 • כתובת ה- IP שלך (הידועה גם ככתובת IP נכנסת) – זוהי כתובת ה- IP שאותה ספק האינטרנט מקצה למחשב שלך.
 • כתובת IP יוצאת – זו כתובת ה- IP שחברת ה- VPN מקצה לך.
 • העברת נתונים – כמות הנתונים שהועלה והורדה במהלך הפעלה מסוימת.
 • חותמת זמן – תאריך ההתחלה והסיום של חיבור ה- VPN

יש כמה ספקי VPN המקיימים יומני חיבור למשך זמן מה. ויש עוד ספקים שאינם מתחזקים ביומנים אלה.

2. מידע כללי על הלקוחות

חברות VPN מאחסנות בדרך כלל מידע כללי על לקוחותיהן. זה כולל:

 • שם המשתמש והסיסמה שלך
 • כתובת הדוא”ל שלך ופרטי התשלום שלך (פרטי כרטיס אשראי או Paypal)
 • היסטוריית רכישות – מידע על כל שירות או מנוי שרכשת
 • תקופת מנוי – זמן מנויים שנותר
 • שמך המלא, הכתובת והמדינה שלך

3. יומני שימוש ב- VPN

לחברת VPN יש גישה לאותו מידע שיש לספק האינטרנט שלך. ברוב המדינות, ספק שירותי האינטרנט נדרש לרשום את השימוש באינטרנט שלך. אם ספק ה- VPN שלך גם כן עושה זאת, לרוב יופיע יומן של הדברים הבאים:

 • רשימה של כל האתרים / כתובות האתרים שבהם ביקרת
 • מידע על שם וגודל כל הקבצים שהורדת בערך ה- hash שלהם.
 • פרוטוקולים ותוכנה המשמשים – לדוגמה, Netflix, Skype, BitTorrent וכו ‘.

בעזרת מידע זה, ספק שירותי האינטרנט או ה- VPN שלך יכולים להבין פרטים רבים אודותיך. לדוגמה, אם אתה מבקר באתרי מידע רבים בתחום הבריאות, הדבר יכול להיות אינדיקציה לכך שיש לך בעיה בריאותית. הם יכולים גם לקבל מידע על העדפותיך המיניות או שיוך פוליטי. לאחר מכן הם יכולים למכור מידע זה למשווקים. זכור כי אם אתה משתמש בחברת VPN בחינם, סביר להניח שהם מממנים את העסק שלהם על ידי מכירת המידע הפרטי שלך לגורמים המעוניינים.

כמה זמן מבצע שירות VPN ביומנים?

אז VPNs שומרים קצת נתונים על הלקוחות שלהם. אך לכמה זמן הם מתחזקים את היומנים האלה? משך זמן זה הוא קריטי לקביעת הפרטיות והאנונימיות שתקבל מ- VPN שלך. בדרך כלל זה משתנה מ- VPN אחד ל- VPN אחר. בעוד שחלקם לא מחזיקים ביומנים כלל, אחרים עשויים לאחסן נתונים אלה למשך 24 שעות, שישה חודשים ואף יותר מכך.

מה מיועד על ידי מיחזור יומן?

חברות VPN ממחזקות או מנקות יומני נתוני משתמשים מעת לעת. זכור שהם לא עושים את הכל בבת אחת. שקול מצב זה. חברת VPN מנהלת יומני משתמשים במשך 30 יום. הנתונים שלך תמיד יהיו ברשותם במשך 30 הימים האחרונים. המשמעות היא שתום תקופת 30 הימים הם לא ימחקו את כל הנתונים שלך. במקום זאת, ביום ה -31, הם ימחקו את הנתונים שלך ביום הראשון. בדרך זו, הנתונים שלך יהיו תמיד במשך 30 יום.

האם חשוב לבחור VPN שאינו רושם?

אנשים תוהים לעתים קרובות אם חשוב לבחור VPN ללא יומנים במיוחד מכיוון שיש המון ספקי VPN שאינם רושמים. אם אתם מחפשים פרטיות ואבטחה, כן, חשוב מאוד לבחור ספק שלא חוטף אתכם.

על מנת להישאר בעילום שם באינטרנט, בחר VPN המשתמש בכתובות IP משותפות ושומר על יומני חיבור למשך 30 יום או פחות..

מספר משתמשים בו-זמנית משתמשים ב- IP משותף. כתוצאה מכך, VPN לא יכול לזהות משתמש בודד. עם זאת, VPN שלא מחזיק ביומנים בהחלט מציע יותר אנונימיות והגנה.  

מדוע מדיניות ה- VPN ללא יומנים חשובה ביותר – מחשבות סופיות

כדי לדעת על מדיניות הרישום של חברת VPN, בקר באתר האינטרנט שלהם וקרא את מדיניות הפרטיות והתנאים וההגבלות שלהם. כמו כן, בדוק את הביקורות המקוונות שלהם כדי לראות מה אחרים אמרו על ה- VPN. לדוגמה, היו מקרים של PureVPN ו- Hide My Ass ששיתפו את פרטי הלקוחות שלהם עם הרשויות הפדרליות.

אם אתה רוצה להסתתר מאחורי VPN כדי לשמור על אנונימיות, וודא שאתה מקבל VPN שאכן מציע לך אנונימיות. עיין בסקירת ספקי שירותי ה- VPN הטוב ביותר ללא יומני.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me