כיצד להימנע מחסימות VPN

יש הרבה סיכונים שנצברו בעולם המקוון בזמן האחרון, ועם רמת המעקב הממשלתית ההולכת וגוברת, אין הרבה מהמשתמשים המודאגים במיוחד מהפרטיות שלהם. זו הסיבה שיש לנו הרבה ספקי רשת פרטית וירטואלית המציאים דרכים משופרות יותר להגנה על פרטיות המשתמשים. 


כיצד להימנע מחסימות VPN

כיצד להימנע מחסימות VPN

זאת בתגובה של ממשלות שונות בחסימת הגישה של המשתמשים לשירותים כאלה. זה ממשיך להיות מאבק מתמיד בין ממשלות וספקי שירותים עד כמה שרבים מספקי VPN הקדימו והקימו את מטהם במדינות בהן אין כמעט שום התנגדות כלפיהם. אם במקרה אתה נשאר במדינה שבה חסימת VPN תמיד מתסכלת את הגישה שלך לתוכן, אז תצטרך לשים לב רב למדריך העזרה הזה מכיוון שאנו נבחן כמה מהשיטות אתה יכול לפנות לעבודה סביב צנזורת VPN ולהשתמש באינטרנט ללא הגבלה.

טפסים של חסימת VPN

לפני שנבדוק מה תצטרך לעשות כדי להימנע ממגבלות VPN, עלינו להבין תחילה את השיטות שבאמצעותן מיושמות הגבלות אלה. הנה מה שאתה צריך לדעת:

 1. כתובות IP של VPN ברשימה השחורה: זו אולי אחת הדרכים הנפוצות והקלות ביותר לחסום VPN. בערוצים הזורמים כמו נטפליקס, BBC והולו יש רשימה של כתובות IP ששייכות לשרתי VPN. במקרה שתנסה לזייף את המיקום שלך באמצעות שרתי VPN אלה, ובעקבות כך לצפות בתוכן חסום גיאוגרפי, תקבל הודעת שגיאה. בעוד שהאתר או האפליקציה החסימת הגיאוגרפית אינם מסוגלים לאתר את המיקום האמיתי שלך, הם יכולים לגלות שאתה משתמש ב- VPN וממילא חסום אותך בכל זאת.
 2. חסימת אתרי VPN: הגבלת הגישה לאתר VPN פירושה שמשתמשים אינם יכולים להוריד את לקוח VPN או אפילו להירשם לשירות VPN. צורות כאלה של צנזורה באינטרנט ניתן לראות במדינות כמו סין ואיחוד האמירויות.
 3. בדיקת מנות עמוקה: זו באמת אחת הצורות המתקדמות ביותר של חסימת VPN מכיוון שיש המון בדיקות שנכנסות לחבילות המידע שנשלחות מכל מקור. בכך, ספקי שירותי האינטרנט יכולים לדעת אם הנתונים המועברים הוצפנו דרך VPN, ולכן ממשיכים לחסום את השירות.
 4. חסימות IP: לספק שירותי האינטרנט שלך יכולת להציב מגבלה על מספר ה- IP המוקצה למכשיר שלך בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט. משמעות הדבר היא שאם יתברר שבמקרה תשנה את כתובות ה- IP שלך ברציפות, ניתן יהיה למנוע מהשימוש בשירות ה- VPN שלך..
 5. חסימת נמל: חסימת נמל היא דרך אחרת דרכה ספקי האינטרנט יכולים להגביל את הגישה לאינטרנט לכל אחד מהמשתמשים שלה שבמקרה משתמשים ב- VPN. ספק שירותי אינטרנט מסוגל לעשות זאת באמצעות חסימת יציאה 80, שהיא במקרה היציאה הסטנדרטית לתעבורת רשת. ספקי VPN אמינים יכולים למעשה לאפשר למשתמשים להגדיר פרוטוקולים ויציאות, כך שזה לא משהו שכדאי לדאוג לו כל כך.

עבודה סביב חסימות VPN

ישנן מגוון שיטות שתוכלו ליישם כדי לעקוף כל סוג של חסימת VPN שאולי הוגדר כדי לעבוד כנגד החיבור שלכם, למרות שהבעיה היא, יתכן שתצטרכו לעבור על כל הפתרונות הללו בזה אחר זה כדי לראות איזה מהם עובד בשבילך. כנראה שייקח זמן לעשות זאת, אבל בטווח הרחוק הכל יהיה שווה את זה.

 1. צור מנהרת SSH: מנהרות מעטפת מאובטחות הן דרך חכמה לעטוף מנות נתונים בשכבה נוספת של הצפנה כך שיהיה להם קל יותר לעבור דרך בלוקים VPN ללא זיהוי.
 2. שנה יציאות תנועה של VPN: שינוי חלק מיציאות התעבורה של VPN שאתה משתמש בו יכול להועיל הרבה שכן ספק שירותי האינטרנט שלך יכול היה למעשה לחסום את היציאה הסטנדרטית שלך לחיבור. כמה אפשרויות חיוביות יותר יכולות להיות יציאת TCP 80 או יציאת TCP 443
 3. השתמש במנהרת SSL / TLS: ניתן להשתמש במנהרות SSL (Secure Socket Layer) כדי לכלול שכבה נוספת של הצפנה בחיבור ה- VPN שלך, ובסופו של דבר מסתווה את העובדה שאתה משתמש ב- VPN.
 4. באמצעות גרבי צל: פופולרי ברוסיה, איראן, סין והמזרח התיכון, SOCKS5 Proxy הוא שיטה נוספת דרכה נתונים מועברים דרך מנהרה המוגנת על ידי חומת אש..
 1. באמצעות Tor: לאחר שהורדת את דפדפן ה- Tor, תוכל להפוך את התנועה שלך לנתונים מוצפנים היטב, זה מועבר דרך רשת שרתים גדולה, מה שמוביל לחיבור אינטרנט שעובד סביב מרבית חסימות ה- VPN ועדיין מבטיח להישאר בעילום שם.

VPNs הטובים ביותר כדי לעקוב אחר חסימות VPN

בנוסף לרבים מהפתרונות שסקרנו לעיל, תצטרך להירשם לרשת VPN די הגונה אם אתה מקווה להתרחק מכל טקטיקה שהספק שלך עשוי להשתמש נגדך. למטה יש לנו סיכום קצר של סוג השירות שצריך לצפות מכמה מספקי ה- VPN הטובים ביותר בענף:

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

ExpressVPN ידוע לרוב כאחת הספקיות האמינות ביותר להירשם אליו, בעיקר בגלל איכות האיכות בשירות שלה, כמו גם הצוות האמין של נציגי שירות הלקוחות. אבטחתם היא גם צבאית ומספקת הצפנת AES 256 סיביות לכל לקוחותיה. יש גם הגנה מפני דליפות DNS, רישום אפס בתעבורה ותמיכת לקוחות 24/7. קיימת תוכנה זמינה עבור משתמשי Windows, Mac, Android ו- Linux וכן אין הגבלות רוחב פס למשתמשים.

2. IPVanish

עם רשת מבוססת של כ 850 שרתים ביותר מ 60 מדינות שונות, IPVanish הוא מסוגל להבטיח גישה למגוון אתרים מוגבלים & ערוצים. פרוטוקול האבטחה 256-bit AES שלהם מבטיח גם אבטחה מיטבית. יש גם הגנה מפני דליפות DNS, ומתג הרגה אוטומטי ומדיניות ללא כניסה לסובלנות.

3. NordVPN

NordVPN יש הרבה תכונות עבור השירות שמאפשר להתבלט בהרבה מהשירותים האחרים בשוק. יכולתה של עד 6 משתמשים בו זמנית היא מהגבוהות ביותר, והיותה מבוססת בפנמה פירושה שהיא אינה כפופה לחוקי שמירת נתונים בשום סמכות שיפוט. השרתים שלהם מאפשרים קידוד VPN כפול, ושירות ה- IP הייעודי שלהם לקראת שיתוף קבצים P2P והורדות סיקור הופכים אותו לאחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר בשוק..

4. VyprVPN

VyprVPN ידועה במיוחד בבעלותה על כל 700 השרתים שלה, וזה מקל מאוד על השליטה על כל מה שקורה באותה רשת. פרוטוקול הזיקית שלהם ידוע גם על חסימת כל נוהלי בדיקת מנות עמוקים, ומאפשר למשתמשים לקבל גישה אפילו לחומות האש הקשות ביותר בסין. זוהי האפשרות המושלמת אם תרצה לעקוף את כל צורות המצערת של ספקיות האינטרנט ולמנוע כל הפרעה בחיבור שלך..

כיצד לעבוד סביב חסימות VPN – מסקנה

התמצאות בחסימות VPN לא אמורה באמת להדאיג אותך אם המשכת ליישם את הטיפים שסקרנו במדריך זה, וגם חיפשת שירות VPN אמין. אם יש לך שאלות שברצונך להציג לנו בנוגע למדריך זה, אתה מוזמן להציב אותן בקטע התגובות למטה. אנו בטוחים שנחזור אליך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map