איך ספקי VPN בחינם מרוויחים כסף?

כל מי שמחפש ברצינות אבטחה מקוונת צפוי להיתקל במגוון ספקים, עם כל מיני פתרונות להציע. הם יתקלו בספקים שבבעלותם הרשת שלהם, ואחרים המסתמכים על שרתי צד שלישי כדי להקל על חיבור הלקוחות שלהם לאינטרנט. יהיו גם ספקים שאין להם כל כך הרבה מה להציע מבחינת תכונות, ואחרים שיש להם המון כלים המוצבים לרשות המנויים שלהם. כדי שחברת VPN תחליט להציע שירותים כאלה, בדרך כלל יש הרבה מחקר שנעשה לפני כן כמה יעלה לה לספק את השירות ואת מרווח הרווח שהם עשויים להרוויח. סביר להניח שכך הם מתיישבים ומסכימים על המחיר בו יציעו שירותי VPN שלהם לצרכן הסופי.


איך ספקי VPN בחינם מרוויחים כסף?

כיצד מספקים ספקי VPN בחינם?

לקוחות שמחפשים את האמצעים הזולים ביותר לשיפור פרטיותם באינטרנט הם בדרך כלל מרוצים מאוד בכל פעם שהם נתקלים בפרסומת של ספק המציע את שירותם בחינם. הם לא ממש מבזבזים זמן להירשם לחברה בזכות הסיכוי המרגש להסתיר את תעבורת האינטרנט שלהם ללא עלות נוספת. בכך, בדרך כלל אין להם את הרעיון הקל ביותר כיצד השירות החינמי מסוגל לספק הגנה ללא תוספת תשלום.

הפעלת שירות VPN עולה כסף

כדי להבטיח שתעבורת הלקוח תישאר פרטית ומאובטחת, שירות VPN צריך להיות בעל חיבור אינטרנט שמסוגל לקיים מספר גבוה של משתמשים, כמו גם רוחב פס גדול מספיק בכדי להתאים את העברת הנתונים שעוברים באמצעות משתמשים. . רוחב הפס עולה הרבה כסף, כך שזה יכול להיות די תמוה לחשוב כיצד שירות VPN בחינם מסוגל לקיים הוצאה כזו מבלי לבקש כסף מאף אחד מהמינויים שלו..

משפטי VPN חינם

ישנם מספר ספקים לגיטימיים המאפשרים ללקוחותיהם להשתמש בשירותיהם בחינם, אך הדבר קורה רק לפרק זמן מוגבל. משך זמן זה נקרא בדרך כלל תקופת ניסיון, וכוונתו לאפשר ללקוחות פוטנציאליים לנסות את השירות כדי לבדוק אם כל מה שמוצע שווה את המחיר שנדרש.. 

VPNs בחינם הם אולי לא בטוחים

חלק מספקי ה- VPN מציעים חלק משירותם בחינם. ספקים כאלה מסומנים בדרך כלל כשירותי VPN של ‘Freemium’. למעשה, אינך מקבל את שירות ה- VPN הפרמיום המלא אלא אם כן אתה משלם עבורו. פירוש הדבר כי יישום ה- VPN החינמי בו אתה משתמש עשוי לכלול מודעות, רוחב פס מוגבל, בוררי שרת מוגבלים ומספר מוגבל של שרתי VPN.

לעומת זאת הספקים החינמיים לחלוטין מציעים את שירותיהם ללא עלות נוספת, אך איכות השירות אינה באמת טובה כפי שהיית מקווה. לאחר ההרשמה, תראה שהחיבור שלך נעשה איטי בצורה מתסכלת, כזו שלוקח הרבה יותר זמן ממה שהיית מסתפק בהזרמת סרטים או בהורדת תוכן. חזרה נוספת שמגיעה בצורה של שירותי VPN בחינם היא העובדה שרובם מנוהלים על ידי פושעי רשת; ממש האנשים שאתה מנוי לשירות VPN כדי להימנע מהם. הם מבצעים שינוי קטן דרך הפרסומות שהם מאפשרים להפעיל בשירותם והם משתמשים בהכנסות מעטות אלה כדי להקל על חיבור (גרוע ככל שיהיה).

VPNs רבים ‘בחינם’ אף מוכרים את הנתונים האישיים שלך, כולל כתובת הדוא”ל שלך או אפילו מספר הטלפון שלך, לצדדים שלישיים. במקום להגן על פרטיותך המקוונת באמצעות VPN, אתה למעשה מסכן אותה. 

Hola, אחד משירותי ה- VPN החינמיים הפופולריים ביותר בעולם, היה למעשה מכירת רוחב הפס של משתמשים לכל מי שמוכן לקנות. המשמעות היא שכל משתמשי הולה נהפכו לבוטנים. הוכח גם כי הולה ביצעה בדיקות החדירו מודעות לדפדפני המשתמשים.

Hotspot Shield, אחר ‘VPN בחינם’, נתפס ומוכר את נתוני המשתמשים שלהם למפרסמים של צד שלישי.

מדוע עליכם לבחור בשירות VPN בתשלום

שירותי VPN בתשלום מציעים ערך רב יותר מכפי שאי פעם תשיג משירותים בחינם. זה, לצד העובדה שיותר ממספקים בשוק בשוק בסוגריים של מחירים שונים צריכים להיות סיבה מספקת בשביל להירשם לשירות אמין, ולא לבזבז את זמנכם להתסכל משירותים שאתם לא באמת צריכים להתמודד איתם.

כדי לעזור לך לזהות את ספקי ה- VPN הטובים ביותר להירשם אליהם, הצענו רשימה קצרה של שלושה אשר אנו בטוחים שתספק לרוב צרכי האבטחה שלך באופן מקוון:

1. ExpressVPN

לא הרבה ספקים מתקרבים לרמת האיכות ושביעות הרצון של הלקוחות שאתה יוצא מנוי לשירות כמו ExpressVPN. הרשת המונה כ- 1000+ שרתים בטוחה שתחבר אותך לאתרים וערוצים שלך, ללא קשר לאן שאתה נמצא. עם צוות שירות לקוחות שיושב 24/7 בכדי לענות על שאלותיך, השירות הוא הבחירה העליונה עבור כל מי שרק מתמצא עם VPN. למנויים הנאמנים שמרחיקים ככל שממליצים על השירות לחבריהם, ExpressVPN מציע חודש של שימוש בחינם לשני הצדדים במנוי מוצלח. ראוי להזכיר גם את העובדה ש- ExpressVPN מציעה את שירותיהם באחד התעריפים הגבוהים ביותר בסביבה, כך שתרצה לנסות תחילה את ההבטחה שלהם למשך 30 יום להחזר הכסף כדי לקבוע אם הם השירות בשבילך..

2. NordVPN

NordVPN הוא אחד השירותים הבודדים שבאמת מתעלה על עצמם במאמץ לספק את המספר הגבוה ביותר של שירותים ללקוחותיהם. מנויי NordVPN זוכים ליהנות מכלים כמו DoubleVPN, תמיכת Tor over Onion ועד 5 חיבורים בו זמנית, הכל תחת חשבון אחד. כשהמטה שלהם תוחם בבטחה בפנמה, מנויים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאף אחד מרשומות הגלישה שלהם לא ישוחרר אי פעם בזכות מדיניות רישום אפס מחמירה שאינה חסינה בפני כל סוג של חוקי הגבלת נתונים. רשת השרתים שלהם גדולה גם היא באופן מרשים, והיא משתרעת על פני 4000 שרתים המופצים היטב בין עד 100 בירות בכל רחבי העולם. הם מאפשרים ללקוחות לנסות את שירותם במשך שלושה ימים ללא עלות נוספת.

3. IPVanish

IPVanish הוא שירות אחר מסוים שגילם קטע של משתמשים נאמנים לאורך זמן בזכות השירותים האיכותיים שהם ידועים לספק. כשירות עליון הם מציעים יותר מ- 40,000 כתובות IP ב -850 שרתי, הפזורים ביותר מ- 60 מדינות. הם מציעים גם רוחב פס בלתי מוגבל, רישום אפס, סחף אנונימי ותעבורת P2P בלתי מוגבלת. האפליקציה שלהם מעוצבת היטב ותואמת גם למכשירים הפועלים באנדרואיד, חלונות, לינוקס, מק ו- iOS. משתמשים חדשים אשר יתמודדו עם בעיות צריכים להרגיש חופשיים ליצור קשר עם שירות הלקוחות האמין שלהם, מכיוון שאפשר ליצור איתם קשר בכל עת ביום באמצעות מתקן הצ’אט או הדוא”ל שלהם. מי שמעוניין בשירותו צריך לקחת את הצעת ההתחייבות שלו למשך 7 ימים להחזר הכסף ולראות עד כמה הספק עשוי לעבוד עבורו..

הוסיפו כמה VPNs בחינם מרוויחים את כספם

אם אין לך מספיק מזל שנרשמת לשירות שמוכר פרטים אישיים כמו כתובת הדואר האלקטרוני שלך או אפילו מספר טלפון לצדדים שלישיים, סביר להניח שתופגז עם טונות של דואר זבל שאתה מעדיף שלא יהיה לך תיבת הדואר הנכנס. השתלט על האבטחה המקוונת שלך על ידי הרשמה ל- VPN אמין. שלוש הבחירות שפירטנו לעיל יכולות יותר מאשר לדאוג לצרכי האבטחה המקוונים שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me