האקרים לא אוהבים את זה כשאתה משתמש ב- VPN

פושעי רשת תוקפים חברות ויחידים על בסיס יומי. בין אם מדובר בהתקפת דיוג או בתוכנת כופר – או שזה יכול להיות וירוס שרק יוצר הרס – יש כמה דרכים בהן פושעי רשת יכולים לשבש את חייך המקוונים. ובעוד שהאקרים יכולים לתקוף כמעט כל אחד, היעדים שלהם הם בדרך כלל אנשים פגיעים עם מעט מידע או שום מידע על בטיחות ברשת.


האקרים לא אוהבים את זה כשאתה משתמש ב- VPN

האקרים לא אוהבים את זה כשאתה משתמש ב- VPN

כיצד האקרים מתפשרים על האבטחה שלך באינטרנט

אנשים מודעים לאבטחה משתמשים לרוב ברשתות בצל לצורך גלישה ו- VPNs למען בטיחות כל הדרך. והאקרים רוצים להימנע מאנשים כאלה מכיוון שאנשים טובים-אנשים נוטים פחות ליפול בגלל הונאותיהם. להלן כמה הונאות שהאקרים עשויים למשוך כדי לקבל את הנתונים שלך.

פריצה דרך Wi-Fi

האקרים יכולים להגדיר אינטרנט אלחוטי בחינם בקרבת שדות תעופה או מסעדות. קל להגדיר נקודה חמה ואז לעקוב אחריה כדי לקרוא את התנועה הנכנסת והיוצאת. כשאתה מתחבר לרשת ציבורית, את כל שמות המשתמש והסיסמאות שלך תוכל לראות האנשים שהגדירו אותה. אם אתה נמצא בשדה תעופה ואתה רואה חיבור Wi-Fi עם “שדה תעופה” בשמו, סביר להניח שתניח שזה ה- Wi-Fi הרשמי של שדה התעופה ותתחבר אליו.

האקרים שונאים VPN. אם אתה מתחבר ל- Wi-Fi של ה- Honeypot, הנתונים שלך ייגנבו, אלא אם אתה מחובר ל- VPN. VPN יצפין את כל הנתונים שלך, כך שבכל פעם שאתה מתחבר, התחל תחילה את ה- VPN ואז דפדף באתרים אחרים.

כשאתה מחובר ל- VPN וגישה למלכודת Wi-Fi, אתה משתמש באינטרנט של ההאקר אך לא נותן להם גישה למידע הפרטי שלך. אז במקום שההאקר ירוויח ממך, אתה נהנה מההאקר. זו הסיבה שהאקרים לא אוהבים סמארטפונים ומכשירים אחרים עם VPN עליהם ונמנעים מהם בכל מחיר.

אדם בהתקפות אמצעיות

אם האקר מרחרח ברשת שלך באמצעות התקפת MITM, הם יוכלו לקרוא את כל התנועה הנכנסת והיוצאת. הם גם יוכלו לשנות את מנות הנתונים. האקר עם ידע בינוני בסמארטפונים יכול לתקוף קורבן ללא חשד בקלות. עם זאת, אם אתה משתמש ב- VPN, אתה תהיה בטוח מהתקפות כאלה. VPN מצפין את הנתונים שלך כך שכל מנות שההאקר יקבל תהיה מוצפנת ולא ניתנת לקריאה.

מכיוון שהאקרים אינם מסוגלים לקרוא את מנות הנתונים, הם שונאים זאת כאשר הקורבנות שלהם משתמשים ב- VPN. אם האקר יכיר שהקורבן המיועד שלהם משתמש ב- VPN, הם היו רוצים למצוא קורבן אחר. כמעט בלתי אפשרי לפצח חבילת נתונים המשתמשת בהצפנה של 256 סיביות.

כופרה

בעוד שאנשים רבים מודעים להונאות חטטנות, הם עדיין עדיין לא מודעים לתוכנות כופר. תוכנת כופר פועלת על ידי נעילת הקבצים והיישומים שלך ומבקשת ממך לבצע תשלום (בקריפטו, כך שלא ניתן יהיה לאתר אותם). זה הכופר שאתה משלם כדי להחזיר את הקבצים שלך. זו דרך קלה להאקרים להרוויח כסף.

פושעי רשת מקבלים גישה למכשיר שלך כשאתה ניגש לאינטרנט ברשת ציבורית. בדרך זו האקרים מסוגלים להתקין את הקבצים שלהם במערכת שלך. לאחר זמן מסוים קבצים אלה פועלים ונועלים את כל המערכת שלך. למרות שלא מומלץ לשלם את הכופר, אנשים רבים רוצים להחזיר את הקבצים היקרים שלהם ובסופו של דבר לשלם את מה שההאקרים דורשים. והבעיה היא שגם אם אתה משלם את הכופר, אין אחריות שתחזיר את הקבצים.

כיצד לאבטח את המכשיר שלך נגד האקרים

יש שתי תוכניות או אפליקציות עיקריות בהן תוכלו להשתמש כדי להגביר את האבטחה של המכשיר שלכם ולהקשות על האקרים לקבל גישה לנתונים הרגישים שלכם.

  1. השתמש בתוכנת אנטי-וירוס: הגדר תוכנת אנטי-ווירוס במחשב או בסמארטפון שלך. תוכנות אנטי-וירוס כמו Avast ו- AVG הן קו ההגנה הראשון נגד איומים מקוונים שונים כמו וירוס, תוכנות זדוניות ותוכנות ransomware..
  2. השתמש ב- VPN:  מומלץ להתחבר לשרת VPN בכל פעם שאתה נכנס לרשת. זה יאפשר לך להצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך. לפיכך, המנעו מצלפים פוטנציאליים לצלוט את מה שאתה עושה בזמן הגלישה באינטרנט.

האקרים לא אוהבים את זה כשאתה משתמש ב- VPN

כדי להישאר בטוח מהתקפות כאלה, עקוב אחר שיטות העבודה המומלצות לביטחון מקוון והשתמש תמיד ב- VPN. האקרים שונאים את זה כשקורבנותיהם חכמים ושומרים על עצמם מפני ישויות זדוניות. זה פשוט מקשה על עבריינים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me