VPN: הפיתרון השלם לאבטחת האינטרנט

בכל מקום בעולם חופש האינטרנט מותקף. הייתה תקופה שחופש העיתונות היה תמיד תחת מתקפה מצד הממשלה. אולם בימינו, האינטרנט הוא אמצעי פופולרי יותר לדיבור וחופש חופשי, ומרוויח את מורת רוחם של ממשלות ברחבי העולם. במדינות מסוימות כמו רוסיה וסין, האינטרנט כלל אינו חינמי. אנשים לא יכולים לגשת לכל מה שהם רוצים.


VPN: הפיתרון השלם לאבטחת האינטרנט

VPN: הפיתרון השלם לאבטחת האינטרנט

בסין, למשל, כל שירות פופולרי נחסם, מפייסבוק לג’ימייל. אפילו השירות הזמין היחיד, WeChat, נמצא תמיד תחת ביקורת ממשלתית קפדנית. אם הממשלה חושבת שאתה עושה משהו שאסור לך לעשות באינטרנט, כתובת ה- IP שלך תחסום. אתה עלול אפילו להיענש או להיכלא.

צאי ממני, הממשלה!

כאשר האינטרנט אינו בטוח או חינמי כמו שהיה לפני 20 שנה, אנשים תמיד מחפשים אמצעים להישאר מאובטחים ברשת. הטכנולוגיה התקדמה והזמינות הקלה של סמארטפונים הפכה את זה לנוח לכולם להישאר מחוברים.

השימוש במדיה חברתית, אחסון ושיתוף נתונים דיגיטליים ועסקאות מקוונות עלה בקפיצות ובאותה עת גם האיומים המקוונים גדלו..

ניתן לגנוב נתונים רגישים ומידע פיננסי אם אינך נזהר. נראה שאיש אינו יכול להיות בטוח באינטרנט מבלי להיזקק לכלים או יישומים נוספים.

יש מעט יישומים אחרים היעילים יותר מרשת פרטית וירטואלית כרגע. לא משנה היכן אתה נמצא בעולם, רשת פרטית וירטואלית היא מה שיכול לשמור על פעילויות האינטרנט שלך בכל עת. אף אחד לא רוצה שג’ון ברנן ירגל אחריהם!

עד כדי כך שהשימוש ב- VPN גדל בכ -30 אחוז מדי שנה. בגלל המודעות הגוברת לאיומי אינטרנט ושימושיותו של VPN, מספר הולך וגדל של אנשים פונים כעת ליישום זה כדי לאבטח את הפעילויות המקוונות שלהם..

מה זה VPN?

רשת פרטית וירטואלית היא יישום קל לשימוש לאבטחת כל הפעילויות המקוונות. בדרך כלל, כל תנועת האינטרנט שלך מנותבת דרך ספק שירותי האינטרנט שלך. המשמעות היא שכל ספקי האינטרנט שלך יכולים לראות ולעקוב אחריהם על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, גם ללא ידיעתך.

לאחר שביטול נייטרליות נטו בארה”ב, כעת יש לספקי שירותי אינטרנט את הזכות המלאה לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך, לאחסן את המידע שלך ללא הסכמתך ואף לשתף את הנתונים עם צדדים שלישיים, כולל הממשלה. לכן, ראשית עליכם לאבטח את עצמכם מפני ספק שירותי האינטרנט שלכם.

כשאתה משתמש ב- VPN, תעבורת האינטרנט שלך כבר לא עוברת דרך שרת האינטרנט. התנועה המוצפנת מועברת דרך שרת ה- VPN המאובטח.

תהליך זה נקרא מנהור מכיוון שהתנועה עוברת במנהרה פרטית בין המכשיר שלך לשרת VPN. מכיוון שהתנועה אינה מנותבת דרך שרת האינטרנט, ספק שירותי האינטרנט שלך – או מישהו אחר ממך – לא יכול לפענח את התוכן.

ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול להבין מה אתה עושה באינטרנט ולא לאן מועדות התנועה. על ידי מיסוך כתובת ה- IP שלך, אתה נשמר באופן אנונימי באופן מקוון.

מדוע להשתמש ב- VPN?

VPN הוא האפליקציה הדרושה לך אם ברצונך להישאר אנונימי באינטרנט ולהפסיק את החיצון מלעודד את פעילויותיך..

מלבד פיתרון נגד תוכנות זדוניות, VPN הוא היישום היחיד הדרוש לך לצורך אבטחה מקוונת מלאה. זכור ש- VPN לא מונע את הורדת התוכנה הזדונית במכשיר שלך, לכן שימוש באנטי-ווירוס חשוב גם לצד VPN..

ישנן מספר דרכים בהן ה- VPN שומר עליך ועל הנתונים שלך באופן מקוון. בראש ובראשונה היא מסתירה את כתובת ה- IP המקורית שלך, כך שאיש לא יכול לדעת איפה אתה נמצא, מאיפה אתה מחובר או מי אתה.

פשוט להקפיץ את עצמך!

מה שה- VPN עושה זה להחליף את כתובת ה- IP המקורית שלך ב- IP אקראי מכל אחד משרתי ה- VPN ברחבי העולם. כך שגם אם אתה נמצא בארה”ב, כתובת ה- IP שלך עשויה להיות זו של אזור אוסטרלי.

להסתרת ה- IP המקורי שלך יש כמה יתרונות, מלבד שמירתך אנונימית. אתה יכול לעקוף בקלות בלוקים גיאוגרפיים ולגשת לתוכן המועדף עליך ב- Netflix.

אתה יכול גם לעקוף צנזורה באינטרנט אם אתה גר או נוסע למדינה כמו סין או רוסיה. אתה יכול למנוע מגניבת רוחב הפס שלך על ידי השכן שלך. אתה יכול להסתובב לתוכן הלב שלך בלי חסימת ה- IP שלך.

למרות ש- VPN מבצע את כל הפונקציות הללו, הוא לא מגיע עם שום סיבוך טכני. כמו כל אפליקציה אחרת, צריך להתקין אותה ולהפעיל אותה. כאשר אינו בשימוש, ניתן לבטל אותו. אתה יכול לבחור מהשרתים הזמינים בכל מקום בעולם, בהתאם לתוכנית שלך. רוב התוכניות מתחילות החל מ -3 דולר לחודש. 

עם כל כך הרבה תכונות שהתגלגלו לאחת, VPN הוא באמת פיתרון בריא לבטיחות באינטרנט כיום.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map