האם שירות ה- VPN שלך אמין? – איך לדעת

עם ספקי ה- VPN הרבים שאתה יכול למצוא בקלות באינטרנט, זה יכול להיות קצת קשה לדעת אם השירות שאתה משתמש בו אמין באמת. היו הרבה מקרים שבהם ידוע ששירותים מחזיקים בחשאי רשומות על הפעילות המקוונת של הלקוחות שלהם, רק כדי להדליף אותה לצדדים שלישיים תמורת תשלום מוגדר. ספקים כמו אלה ידועים לשמצה בגלל פיתוי לקוחותיהם על ידי פרסום שירות VPN חינמי, ושיגרמו להם לתהות מדוע מנויים אחרים יסכימו לשלם עבור שירות שהם יכולים לקבל ללא חיוב. חשיבה מסוג זה ממשיכה לערער קשות את חשיבות האבטחה באופן מקוון, ומשאירה משתמשים פגיעים לסיכונים הקיימים בנתונים שלהם להיות נגישים בקלות דרך האינטרנט. השימוש ב- VPN נותר עדיין אחת הדרכים הטובות ביותר עבור אנשים לאבטח את זהותם באופן מקוון, וגם להשיג גישה לאתרים וערוצים שאחרת לא היו מסוגלים להם. אז איך ניתן לקבוע אם ספק שירותי VPN אמין או לא?


האם שירות ה- VPN שלך אמין? - איך לדעת

האם שירות ה- VPN שלך אמין? – איך לדעת

כיצד לקבוע אם ה- VPN שלך אמין או לא?

כאשר שוק ה- VPN גדול ככל שהוא, ספקים מושכים לעיתים קרובות את המיקוד שלהם כלפי גורמים בשירותם המבקשים להרגיע את הלקוחות שלהם עד כמה זה בטוח להתמודד איתם. אנו נבחן כמה אלמנטים אלה בסקירה זו, כך שתצייד היטב בכדי לאמוד כמה כדאי להירשם לשירות VPN יכול להיות.

מיקום המטה שלהם

איפה ששירות VPN נמצא, משחק תפקיד גדול בקביעת סוג האבטחה שעליך לצפות לקבל לאחר שתירשם לשירותם. הסיבה לכך היא כי ישנם מקומות מסוימים ברחבי העולם בהם החקיקה מאפשרת לממשלה או רשות נלווית לאלץ את השירות להגיש רשומות המציגות את הפעילות שלך באופן מקוון. אם ספק VPN מבוסס באזור כזה, הוא בטוח להניח שלא תוכל ליהנות לחלוטין מהזכות שלך לפרטיות כשאתה מקוון. כדי להימנע מהדבקות בספקים כאלה, הכי טוב שתבטיח שהבחירה שלך אינה מבוססת באף אחת מהמדינות השייכות לקבוצות מעקב בינלאומיות..

קבוצות מעקב בינלאומיות

קבוצות אלה מזוהות בעיקר על ידי התייחסות למספר המדינות המרכיבות את הקבוצה, ואחריהן המונח ‘עיניים’. ישנם כיום שלוש בריתות כאלה שקיימות;

 • 5 עיניים: המורכבות מאוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, ארה”ב & הממלכה המאוחדת.
 • 9 עיניים: מורכבות מכל האמור לעיל פלוס דנמרק, הולנד, צרפת & נורווגיה.
 • 14 עיניים: מורכבות מכל האמור לעיל פלוס גרמניה, איטליה, ספרד, שוודיה & בלגיה.

ההסכם בין מדינות אלה הוא שהם יעבדו יחד על ידי שיתוף מידע בכדי לרחרח כל פעילות פלילית או טרור שתשתף ברשת. בכדי לעשות כן, יש להם סמכות לדרוש מידע משירותי ספק שירותי האינטרנט וה- VPN. יתכן והדבר לא יושב טוב על מי שלא רואה את עצמו פושע, ועדיין מעריך את זכותו לפרטיות באופן מקוון. הדרך הטובה ביותר להימנע מלהמצא את עצמך במצב כזה הייתה לחפש אחר מנוי שהמטה שלו אינו מבוסס באף אחת מהמדינות הללו.

מדיניות רישום

אלמנט נוסף בו תוכלו להשתמש בכדי לדעת אם שירות ה- VPN שלכם אמין או לא, הוא מדיניות הרישום שלהם. לספקים שונים קיימות מדיניות שונה ומוטב לטובתך להירשם כמנוי למדיניות שיש לה את המדיניות החזקה ביותר ללא כניסה. משמעות הדבר היא קריאה חריפה לסוג השירות שמובטח לך על ידי הספק שלך, ולהבין מה טומן בחובו של מדיניות הרישום שלו..

לדוגמה, יתכן שתמצא ספק שמצהיר בבירור את כוונתו לנהל רישום של מידע כגון:

 • כתובות ה- IP בהן השתמשת.
 • התאריכים שנרשמת לשירות VPN.
 • סוג התנועה שאולי נשלחה דרך חיבור ה- VPN שלך.
 • כמה זמן היית ברשת.

כששואלים את הסיבות מאחורי אחסון מידע כזה, ספקי VPN רבים מציינים שהם עושים זאת כדי להגן על העסק שלהם מפני אנשים שעשויים להשתמש בהגנה שלהם כדי לבצע פעילויות לא חוקיות באופן מקוון, או אפילו להפסיק פעילויות שעלולות לפגוע ברשת ה- VPN שלהם. . כל התגובות הללו נמצאות בתבונה, אם כי כשהמטרה העיקרית של פנייה לשירות VPN היא להבטיח אנונימיות מקוונת, משתמשים רבים עשויים לטעון שהם עדיין לא היו מרוצים מהפרטים כאלה שנרשמים.

ביקורות ברשת

אם אין לך זמן לחשוב בנפרד על כל התכונות שמגיעות עם שירות VPN ואיך כולם הופכים את הספק לשווה להירשם אליהם, אז דרך מהירה יותר להעריך אותם תהיה דרך פירוט על הלקוחות וגם למומחים לומר על החוויה שלהם. ישנם טונות של אתרים באינטרנט שבהם פורסמות ביקורות מפורטות על רמת השירות המוצעת על ידי ספק VPN. לאחר שזיהית כמה אמינים ועברת את הביקורות שלהם, תודיע לך היטב על סוג הספק שאתה יכול לסמוך עליו לביטחונך המקוון.

מסקנה כיצד לדעת אם ה- VPN שלך אמין

עכשיו כשאתה צריך ללמוד כמה טיפים וטריקים, שום דבר לא אמור למנוע ממך ספק שיש לך את טובת הלב ביותר. אם בכל זאת תרצה המלצה ישירה מאיתנו על איזה שירות VPN לנסות, אנו נמליץ לראות כמה טוב תרצה ExpressVPN. שירותיהם ידועים כמובילים מהצוות, וצוות העזרה של הלקוחות שלהם מיומן היטב. עדיף שתשאיר שאלות או הערות שיש לך בסעיף למטה. נשמח לשמוע ממך & שמחה להגיב.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map