כיצד לגלוש באינטרנט באופן אנונימי – VPN לעומת Tor לעומת פרוקסי

כיצד לגלוש באינטרנט באופן אנונימי? מה שתעשו לעשות באינטרנט זה העסק של אף אחד אחר והיסטוריית הגלישה שלכם היא רק לעינכם. מדוע זו אפילו בעיה מלכתחילה? זה לא אמור להיות המקור? לא נכון. כשאתה במצב מקוון, החשוף שלך לחלוטין וכל אחד (אנחנו מתכוונים לכל מי שיש לו את הידע) יכול לפוצץ את הכיסוי שלך. אז ממי צריך להסתתר?


כיצד לגלוש באינטרנט באופן אנונימי

כיצד לגלוש באינטרנט באופן אנונימי

הישאר הידה און ליין – היסודות

בוא נראה; ספקי שירותי אינטרנט, ממשלות, דפדפנים, האקרים, כולם מנסים לעקוב אחריכם. הרשימה עוד ארוכה. כל הצדדים השלישיים הללו יכולים לשים את ידיהם במידע / נתונים אישיים שלך, והיית יודע כמעט דבר על כך שזה יקרה. אם רק הייתה דרך שתוכלו להסתער באופן מקוון. “אם” הוא הסתברות שאינה משרתת שום מטרה כאן מכיוון שגלישה באינטרנט בעילום שם זה מה שאנחנו כאן כדי לדבר איתך.

כדי לשמור על זהותך פרטית ונתוניך בטוחים, תזדקק לשכבה של אנונימיות, שתוכל לספק באמצעות VPN, וברוב המקרים (במידה מסוימת) דפדפן Tor וגורמי DNS חכמים. ישנן אין ספור סיבות מדוע משתמשי אינטרנט צריכים לגלוש באינטרנט באופן אנונימי, אולם הכל מסתכם בהגנה ובביטחון. שום דבר לא יכול להיות גרוע יותר מאשר שאנשים אקראיים יעברו לאתרים שבהם ביקרת לאחרונה או מידע שחיפשת. מסיבות אלה עליכם לבחור בגלישה אנונימית מכיוון שלעולם אינכם יכולים להיות בטוחים מדי, במיוחד באופן מקוון.

מהי גלישה אנונימית?

זה סוג של הסבר עצמי. מהכותרת אתה יכול לדעת שמדובר בגלישה באינטרנט כמשתמש אנונימי. אתה יודע שהדברים רעים כשנשיא כמו טראמפ נותן אישור לספקיות האינטרנט למכור את נתוני הלקוחות שלהם ללא הסכמתם. עד כדי ביטחון? בכל פעם שאתה נכנס לרשת, האתרים שאליהם אתה ניגש ואפליקציות שאתה מבקר יכולים לזהות מי אתה. ביקור פשוט ב- WhatIsMyIP.network מגלה את כתובת ה- IP שלך, ספק שירותי האינטרנט, מיקום, מערכת הפעלה ואפילו את סוג הדפדפן בו אתה משתמש. על אחת כמה וכמה סיבה לקבל זהות אנונימית. אתה אמור להיות מסוגל לגלוש באינטרנט, לבקר באתרים ולחפש דברים מבלי שתצטרך למסור את ה- IP שלך או לחשוף את זהותך. אתרים יכולים לעקוב אחר ה- IP שלך, ספקי שירותי אינטרנט יכולים למכור את הנתונים שלך, ו- IP משלך יכול לתת את המיקום שלך. זה לא בהכרח צריך להיות המקרה. לאחר שתסיים לקרוא את המאמר הזה, תרצה שכמיית הנעלמה שלך בהקדם האפשרי.

מדוע לגלוש באינטרנט באופן אנונימי?

הבהרנו די ברור מדוע משתמשי האינטרנט צריכים להיכנס לרשת עם זהות אנונימית. הכל מסתכם בשמירה על פרטיות ושיפור האבטחה. אפילו עם כל הסיבות המשכנעות, יש אנשים שמסרבים להאמין שהנתונים והפרטיות שלהם נמצאים בסיכון. ומסיבה זו ערכנו רשימה המסבירה מדוע צריך להשתמש באינטרנט באופן אנונימי. תסתכל.

 • דפדף באתרים מבלי להשאיר זכר לזהותך.
 • הישאר בטוח מפני חטטנים המחפשים גישה למידע שלך.
 • אתה יכול לעקוף מעקב וצנזורה לאומית באינטרנט.
 • אתה צריך לשמור על החיפושים הפרטיים שלך פרטיים.
 • הורד טורנטים בזמן הסתרת כתובת ה- IP שלך.
 • גישה חופשית לאינטרנט ללא הגבלות מלאכותיות.
 • הגן על עצמך בעת שימוש בנקודה חמה Wi-Fi.
 • הימנע מפרסומת ממוקדת.

כיצד לגלוש באופן אנונימי – VPN לעומת טור Vs Proxy

עכשיו כשאתה מודע כמה מסוכן זה יכול לגלוש באינטרנט ללא הגנה, תביני להבנה שלהיות אנונימי ברשת זה ברכה. מוצרים כמו VPN ומוצרי פרוקסי פותחו עבור אלו שהיו חכמים מספיק כדי להגיע למסקנה זו. אף על פי שאף אחד מהם אינו דומה לשני, כולם שואפים להשיג דבר אחד וזה עוזר למשתמשים להשיג אנונימיות.

VPNs

רשת פרטית וירטואלית היא שיטה מאובטחת המגנה על נתוני המשתמשים על ידי הצפנת הנתונים שלהם בעת נסיעה ממחשב המשתמשים לשרתי ספק VPN. כל תהליך ההצפנה הזה שומר על נתוני המשתמשים מפני גניבה, מעקב, עיניים סקרניות והתקפות זדוניות. VPNs מאפשרים למשתמשים גם לאנונימיות את כתובת ה- IP שלהם ולגשת לתוכן שבדרך כלל חסום עבור כתובות ה- IP המקוריות שלהם. טכנולוגיה אנונימית זו מאפשרת למשתמשים להראות כאילו הם משתמשים באינטרנט ממדינה אחרת. אז לסיכום, VPN עושה עבודה מדהימה בכך שהוא מסייע למשתמשים לגלוש באינטרנט באופן אנונימי. בדוק מה עליך לעשות כדי להשיג אנונימיות מקוונת בהצלחה:

 1. ראשית, הירשם לשירות VPN מכובד.
 2. לאחר שיצרת את חשבונך, הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשבי Windows, Mac, iPhone, iPad או Android.
 3. הפעל את אפליקציית VPN והתחבר לשרת VPN.
 4. השאר את אפליקציית ה- VPN פועלת ברקע וגלישה באינטרנט באופן אנונימי.

דפדפן טור

לשם הבהרה, דפדפן Tor אינו מצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך. זה רק מגן על התנועה שנשלחת דרך הדפדפן. למרות שטור עושה עבודה נהדרת באנימוניה של חיבור האינטרנט שלך, ייתכן שתרצה לבדוק עוד כמה כללים לפני שתבטח בדפדפן עם הנתונים שלך. בעת השימוש ב- Tor, תנועת האינטרנט שלך עוברת דרך כמה צמתים או ממסרים. כל אחד מהצמתים הללו מפענח חלק מהתנועה לפני שהוא נוסע לזה הבא. הממסר הסופי, המכונה צומת היציאה, מפענח את השכבה הפנימית ביותר ושולח את הנתונים המקוריים ליעדה מבלי לדעת או לחשוף את כתובת ה- IP של המקור. זה מה שמסבך את הגלישה האנונימית עם טור.

פרוקסי DNS חכמה

דרך נוספת לגלוש באינטרנט באופן אנונימי היא דרך שרת פרוקסי היא מחשב או אפליקציה שמתפקדים כמתווך בין המכשיר שלך לאתר או לשירות שאליו אתה ניגש. אבל, הם עושים מעט מאוד בכדי לספק לך את ההגנה שאתה מחפש. בעוד שאנשי מקצוע מספקים רמה מסוימת של אנונימיות מקוונת, הצפנת נתונים אינה כיצד הם פועלים. יתכן שתוכל להישאר במפתח נמוך עם כמה מהאתרים שבהם אתה מבקר, אך זכור כי עם פרוקסי, ספק שירותי האינטרנט שלך עדיין יכול לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך..

VPNs הטובים ביותר לגלישה באינטרנט באופן אנונימי

כשאתה מחפש VPN אתה בעצם שם מסיבה אחת טובה וזה ביטחון. קחו בחשבון שעם אנונימיות מגיעה ביטחון, וכשאנשים יש את הרעיון הקלוש ביותר של מי אתם, תוכלו היה אכפת פחות ממה שאתם עושים ברשת. כל VPN ו- VPN שונה מהשני מבחינות רבות כמו תכונות ושירותים מסוימים. עם זאת כולם מבטיחים למשתמשים שלהם רמה של אנונימיות כאשר הם משתמשים באינטרנט. הבחירה הנכונה עבור VPN תהיה אחת שאינה שומרת יומנים, מעסיקה שיטות הצפנה חזקות ושומרת את הנתונים שלך תחת עטיפות. בהיעדר החוויה הראויה, יכול להיות שיהיה לך קשה לבחור באיזה ספק שירותי VPN אתה צריך לבחור. למזלנו, עשינו את העבודה בשבילכם ושילבנו את הכל בטבלה שלהלן.

למרות שסיפקנו לך אפשרויות רבות, ההצבעה שלנו צריכה להתקיים ExpressVPN. תצטרכו לנסות בעצמכם להבין מדוע היא נמצאת בראש הרשימה שלנו, אך אנו נותנים לכם סקירה קצרה. ExpressVPN מציע את המהירויות הטובות ביותר ואת היישומים המאובטחים ביותר. המספקים הופעות מצוינות כדי להתאים לשירותים האיכותיים שלהם. עם אפשרויות נהדרות, מגיע מחיר גדול יותר. אבל בטוח לומר ש- ExpressVPN אתה מקבל את הכסף שלך. אולי תרצה גם לעיין במאמר שלנו בנושא ה- VPN הטוב ביותר לגלישה אנונימית.

דפדף באינטרנט באופן אנונימי

מה דעתך על שכמיית הנראות הזאת עכשיו? אני מקווה שאחרי שקראת את זה, אתה מבין שאסור לקחת את הפרטיות שלך עם גרגר מלח. אפילו הפלטפורמות הגדולות והפופולריות ביותר כמו פייסבוק יכולות להיות הפרת הפרטיות שלך. הדבר המצחיק בזה הוא שאתה למעשה זה שמעביר להם את המידע שלך בפועל בגלל שדלג במכוון על מדיניות הפרטיות ולא נוקט אמצעי זהירות. אנו ברי מזל לחיות בתקופה שעדיין מפותחים כלים ושיטות שנועדו לעזור למשתמשים לשמור על מה שנותר מפרטיותם. אנו ממליצים בחום להשתמש בדפדפן VPN, פרוקסי או Tor כדי להבטיח שאינך פוגע בדרך המקוונת. אתה יודע מה הם אומרים, בטוח יותר טוב מצטער, נכון?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me