VPN חינם לעומת VPN בתשלום – מה ההבדל

VPN חינם לעומת VPN בתשלום. מה ההבדל? ככל שהדברים בחינם עשויים להיות מרגשים, כנראה שכולנו מסכימים כי כל דבר בעל ערך טוב צפוי לבוא על חשבון טוב. אותו מקרה חל כשאתה משווה בין שירותי VPN בחינם לבין אלו שאתה משלם עבורם. החיסרון הגדול ביותר שמגיע עם גיוס שירות VPN בחינם הוא שהאבטחה שלך לעולם אינה מובטחת באמת 100% בטווח הרחוק. תחשוב על זה; כדי ששירות רשת יעבוד, יש לשלם חשבונות, ואם אתה לא נפרד עם אף אחד מהדולרים שלך, אז הרגלי הגלישה שלך הם נכס בעל ערך שניתן להפוך למקור הכנסה. ספקי שירותים כאלה סוחרים במידע שלך לצדדים שלישיים בתשלום, ובכך, נפגעת פרטיות הנתונים שלך. זה נוגד לחלוטין את ההיגיון שמאחורי שירות VPN, אבל המציאות היא שזה קורה.


VPN חינם לעומת VPN בתשלום - מה ההבדל

VPN חינם לעומת VPN בתשלום – מה ההבדל

VPN חינם לעומת VPN בתשלום – הפירוק

כשאתה שוקל את סוג ספק ה- VPN להירשם לצורכי הפרטיות שלך, יש לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

  1. הציעו פרוטוקולים
  2. שירות לקוחות
  3. מהירות החיבור
  4. מדיניות הפרטיות
  5. בחירת שרת
  6. כובעי רוחב פס

פרוטוקולים המוצעים

עם VPNs בחינם, סביר להניח שתקבל את פרוטוקול המנהרה נקודה לנקודה (PPTP); כזו שלפחות מסוגלת להסוות את כתובת ה- IP שלך, אך בטוח שתתעסק בסיכוני אבטחה. זו צריכה להיות סיבה מספקת למשתמשים כדי להימנע מפרוטוקול PPTP.

מצד שני, ספק אמין ומשולם עבור VPN יציע מערך של פרוטוקולים כמו IPSec, L2TP, IKEv2 וכמובן OpenVPN. פרוטוקולים אלה מאפשרים למשתמשים להתאים אישית את חיבור ה- VPN שלהם ולהפיק את המיטב מהאפשרויות הזמינות.

שירות לקוחות

צוות טיפוח לקוחות מוסמך ומאומן היטב הזמין 24/7 עולה סכום כסף טוב להרכיב. אתה יכול לצפות כזה רק מספק VPN בתשלום, והלקוחות שלהם היו היחידים שמאפשרים את כל זה.

ספק מבוסס כמו ExpressVPN לדוגמה יש צוות מוכן שיעזור ללקוחות שלהם בכל פעם שתתעורר בעיה. אתה תהיה בטוח שתקבל סיוע גם בחג ציבורי בו אתה מצפה שאיש לא יעבוד.

מהירות החיבור

דברים חופשיים חייבים ליצור הרבה תשומת לב ולמשוך קהל גדול. אם שירות VPN בחינם פופולרי מספיק בכדי לגרום למספר לא מבוטל של אנשים לנסות את זה, השרתים שלהם פשוט עשויים להיכנע תחת כל הלחץ הזה.

אם לא, המשתמשים צריכים להתאים את עצמם להתנתקות בטרם עת מדי פעם; משהו שלא תרצה לחוות כשאתה זורם משהו כמו שידור חי.

ספקי VPN בתשלום הופכים את העדיפות שלהם להבטיח לא משנה כמה גדולה התנועה, התשתית שיש להם במקום מתאימה לתמוך בה. אם לא, הלקוחות המשלמים מאפשרים להם להוסיף עוד ולהגדיל את איכות השירות שלהם.

מדיניות פרטיות

כאמור בהתחלה, רוב ספקי ה- VPN החינמיים מוכרים את מידע הנתונים שלך כדי להישאר מעל לצוף. הם גם נמנעים מלמסור הצהרות ברורות לגבי אופן כוונתם לשמור את הנתונים שלך ‘פרטיים’. זה הופך את האמון בהם בפרטיך לרומן מסוכן ביותר.

ספקי VPN ששולמו עם זאת מבהירים היטב אם הם עומדים לרשום את היסטוריית הגלישה שלך או לא. אלה שעושים זאת כנראה כשכבת הגנה לעסקים שלהם. אלה שלא, כמו IPVanish למשל, נשארים נאמנים להבטחה לשמור על המידע האישי שלך בלעדי רק לך.

בחירת שרת

ככל שמספר מיקומי השרת יש לשירות VPN גדול יותר, כך כל אחד מהשרתים צפוף פחות מבחינת התנועה. VPN בתשלום יש הרבה יותר מיקומים בהשוואה לאלה המוצעים בחינם.

עם הניסיון, תגלה שיש כמה POPs הזמינים רק למנויי VPN בתשלום. עובדה זו מתבררת ביותר כשאתה זורם תוכן באמצעות מדיה כמו נטפליקס, אך דרך VPN. משתמשים המקווים לאבטח רק תוכן בארה”ב יוכלו לעשות זאת בקלות מכיוון שיש מספר לא מבוטל של שרתי VPN בחינם בארה”ב. אלה המתגוררים באזורים אחרים כמו בריטניה או אוסטרליה, שם יקר מעט יותר להקים שרתים, עשויים למצוא את עצמם בבעיה קטנה.

כובעי רוחב פס

האמת היא שרוב אם לא כל שירותי ה- VPN החינמיים כוללים כובע רוחב פס. המשמעות היא שאתה יכול להוריד רק נתונים ספציפיים, בדרך כלל מינימום, אלא אם תשדרג את המנוי שלך. מכאן, המונח freemium VPN. חלק משירותי VPN חינמיים מציבים מגבלות על כמה פעמים מותר לך להחליף מיקומי שרת VPN ליום. לא תתמודד עם אף אחת מהבעיות הללו עם ספקי שירותי VPN מובחרים.

ספקי השירות הטובים ביותר ב- VPN

אתה יכול לקבל מנוי VPN במחיר של עד $ 5 לחודש. החבילה כוללת גישה לשרתי VPN מובחרים, רוחב פס בלתי מוגבל, אפליקציות VPN אמינות, תמיכה 24/7, והתחייבות להחזר כספי הנמשכת בדרך כלל עד 30 יום. היתרונות שאתה קוצר שווים כל שקל בסופו של דבר. להלן שירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו החל משנת 2017.

VPN חינם לעומת VPN בתשלום – הפרטיות שלך באינטרנט שווה לשלם עבור

משתמשי אינטרנט תכופים המסתמכים על האינטרנט כדי לבצע משימות רגישות צריכים להיות מודעים לכך ש- VPN חינמי פשוט אינם מסוגלים לעמוד בקצב האמינות, האבטחה או המהירות שיש לשירותים להציע. שמור על בטיחות הנתונים שלך על ידי גיוס שירות VPN שיניח את צרכי הפרטיות שלך בקדמתם ובמרכזם, ויספק את העזרה הדרושה לך בכדי להפיק את המרב מהשירות שלהם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me